lullig voor hem maar ook voor Bosz zo net na sluiten transfermarktquote:Op zaterdag 10 oktober 2020 15:23 schreef Gutanoth het volgende:
Zo dan, Arias heeft bijna zijn eigen hele voer van zijn been getackeld. Zag er écht achterlijk pijnlijk uit. Voet bungelde een beetje naast zijn been
Ik vraag me vooral af of je na zo'n breuk nog terug op niveau kan komen. Dat zijn volgens mij toch wel potentiële carrière-beëindigers.quote:Op zaterdag 10 oktober 2020 16:50 schreef Tarado het volgende:
[..]
lullig voor hem maar ook voor Bosz zo net na sluiten transfermarkt
nu moest ik toch kijken, ziet er inderdaad niet best uitquote:Op zaterdag 10 oktober 2020 17:09 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
Ik vraag me vooral af of je na zo'n breuk nog terug op niveau kan komen. Dat zijn volgens mij toch wel potentiële carrière-beëindigers.
Die moeten nog wel effe ingespeeld raken op elkaar,, ik denk dat je komend seizoen het resultaat gaat zien en dan sowieso kampioen wordt.quote:Op zaterdag 10 oktober 2020 16:50 schreef Gutanoth het volgende:
Ik ben de interlands nu al beu, ik wil onze nieuwe aanwinsten zien shinen
En wat ik dan las was dat hij er maar een half jaar uit zou zijn?quote:Op zaterdag 10 oktober 2020 17:11 schreef Tarado het volgende:
[..]
nu moest ik toch kijken, ziet er inderdaad niet best uit
quote:
Zoals dat voetje er naast hing, zal er wel meer beschadigd zijn dan alleen zijn botquote:Op zaterdag 10 oktober 2020 21:00 schreef tja77 het volgende:
Een kruisbandblessure is veel meer een bedreiging van een voetbalcarriere dan de blessure van Arias.
Bot herstelt en er zijn artsen die beweren dat na een mooie breuk en goede revalidatie, het bot sterker kan worden als dat het was.
Bij een kuitbeenbreuk bengelt je voet er raar bij ja.quote:Op zaterdag 10 oktober 2020 21:57 schreef Gutanoth het volgende:
[..]
Zoals dat voetje er naast hing, zal er wel meer beschadigd zijn dan alleen zijn bot
Het is wel waar inderdaad dat een knie veel moeilijker herstelt dan een enkelbreuk.heb beide gehad en heb echt nog vaak last van mijn knie, maar enkel voel ik niks van. Al was mijn enkelbreuk niet zo heftig als die van Ariasquote:Op zaterdag 10 oktober 2020 22:13 schreef tja77 het volgende:
[..]
Bij een kuitbeenbreuk bengelt je voet er raar bij ja.
Maar Arias komt hier echt weer bovenop, en 6 maanden is echt niet absurd. Ik las zelfs ergens 4 maanden.
Ik denk dat hij eerder weer wedstrijdfit is dan Romero. Dat is een blessure die zwaarder is. Al laten velen zich teveel leiden door tv beelden en een schreeuwende Arias, en vervolgens rare dingen roepen als einde verhaal Arias. Die knakker is 28.
Ach, het eeuwig terugkerende - vaak amusante - gezeik ;quote:Op zaterdag 10 oktober 2020 23:15 schreef Longcat. het volgende:
Ewa broeders, wat heeft VI gezegd over pisvee?
het is bij hun toch 80% bullshit en af en toe een rake opmerkingquote:Op zondag 11 oktober 2020 11:48 schreef Lucyintheafternoon het volgende:
[..]
Ach, het eeuwig terugkerende - vaak amusante - gezeik ;
Götze zou volgens Valentijn (wat is dat een nare man) maar 10 wedstrijden hebben gespeeld in 5 jaar. Kan er niets meer van, transfers waren niets. MAAR zegt hij; Ihattaren kan speeltijd nu wel op zn buik schrijven met deze nieuwe transfers. Erg logisch en totaal niet tegenstrijdig.
Daarna een eeuwigheid stoken over het geval Ihattaren. Enorm opgeblazen doen terwijl we pas net zijn begonnen. En dat ie naar Ajax moet. Verder Geen enkel positief woord. Maar dat zijn we wel gewend (dat heeft niets met PSV te maken, ze zeiken zo ongeveer alles af, en zoals gezegd, vaak erg leuk).
Snap ook niet dat mensen zich daar nog over kunnen opwinden. Gewoon zo nu en dan voor het vermaak kijken.quote:Op zondag 11 oktober 2020 11:53 schreef Tarado het volgende:
[..]
het is bij hun toch 80% bullshit en af en toe een rake opmerking
natuurlijk maar dat is ook z'n rol, 10 keer liever dan Hansiequote:Op zondag 11 oktober 2020 11:58 schreef Lucyintheafternoon het volgende:
Prima vermaak, niks mis mee. Ik vind Valentijn alleen echt niet te doen, dat is in alles een enorm naar figuur.
10x liever Hans dan Valentijn. Die zou zijn eigen moeder nog aan de Duitsers verkopen.quote:Op zondag 11 oktober 2020 12:02 schreef Tarado het volgende:
[..]
natuurlijk maar dat is ook z'n rol, 10 keer liever dan Hansie
Hans is gewoon een proleet die zichzelf veel te belangrijk vindt, wat hij op die persconferentie van Götze deed was weer een nieuw dieptepuntjequote:Op zondag 11 oktober 2020 12:07 schreef WaikikiWim het volgende:
[..]
10x liever Hans dan Valentijn. Die zou zijn eigen moeder nog aan de Duitsers verkopen.
Ja ach, Hansie is compleet verwerpelijk en dat was inderdaad tenenkrommend slecht weer. Maar dat kan ik ergens nog wegwuiven. Valentijn is gewoon een enge zure man waar ik echt de kriebels van krijg.quote:Op zondag 11 oktober 2020 12:09 schreef Tarado het volgende:
[..]
Hans is gewoon een proleet die zichzelf veel te belangrijk vindt, wat hij op die persconferentie van Götze deed was weer een nieuw dieptepuntje
Zeker. Maar ik denk dat Kraaij in de basis stiekem wel een goede vent is. Valentijn lijkt me zo'n type dat je bij elke mogelijkheid in de rug steekt.quote:Op zondag 11 oktober 2020 12:09 schreef Tarado het volgende:
[..]
Hans is gewoon een proleet die zichzelf veel te belangrijk vindt, wat hij op die persconferentie van Götze deed was weer een nieuw dieptepuntje
Dit dus.quote:Op zondag 11 oktober 2020 13:22 schreef WaikikiWim het volgende:
[..]
Zeker. Maar ik denk dat Kraaij in de basis stiekem wel een goede vent is. Valentijn lijkt me zo'n type dat je bij elke mogelijkheid in de rug steekt.
dat was het EK (playoffs)quote:Op maandag 12 oktober 2020 07:29 schreef Gutanoth het volgende:
[..]
Lag isreal er niet al uit dankzij een gemiste penalty van hem?
ja zo gooien alles bij elkaar om het toch maar af te werken, laatste play off wedstrijden zijn de volgende interlandrondequote:Op maandag 12 oktober 2020 08:26 schreef Gutanoth het volgende:
[..]
Jezus, lopen die twee door elkaar? Wat een gedrocht
Back up?quote:Op maandag 12 oktober 2020 21:46 schreef RipCity het volgende:
https://www.msn.com/nl-nl(...)19WT2n?ocid=msedgntp
Niks voor ons als back-up voor dumbfries?
Ergens in het review-forum staat nu een bericht over PSV.quote:
Ajax begroot meen ik op de helft van de keren Champions League. Wat realistisch is en met een buffer ook goed vol te houden.quote:Op woensdag 14 oktober 2020 21:57 schreef TehRocks het volgende:
Ze zijn allemaal zo zeker dat er begroot is op Champions League maar dat hoeft echt niet per se, de media denkt echt dat Götze 5 miljoen per jaar gaat verdienen.
quote:Op donderdag 15 oktober 2020 11:50 schreef GGMM het volgende:
[..]
Ergens in het review-forum staat nu een bericht over PSV.
ik dacht dat Ajax gewoon op CL deelname begroot maar genoeg reserve heeft om dit een paar keer of zelfs meer dan een paar keer te missen, PSV heeft ook een reserve alleen een stuk kleiner maar de begroting was ook lager, ik weet niet hoe dat nu zit.quote:Op donderdag 15 oktober 2020 11:51 schreef Adames het volgende:
[..]
Ajax begroot meen ik op de helft van de keren Champions League. Wat realistisch is en met een buffer ook goed vol te houden.
Dat PSV inzet op een deel van de CL pot is niet heel gek, ze moeten alleen geen problemen krijgen als het alsnog de komende 2/3 jaar niet lukt.
Je kan wel zien dat het kampioenschap van Twente niet in die periode heeft plaatsgevonden.quote:Op donderdag 15 oktober 2020 14:33 schreef Generationalpha het volgende:
Voor de PSV-ers hier.![]()
[ afbeelding ]
Wat is je punt?quote:Op donderdag 15 oktober 2020 14:33 schreef Generationalpha het volgende:
Voor de PSV-ers hier.![]()
[ afbeelding ]
Dat PSV altijd geluk heeft!quote:Op donderdag 15 oktober 2020 14:58 schreef tja77 het volgende:
[..]
Wat is je punt?
Dat de PSV selectie conditioneel de beste is?
Want een doelpunt in minuut 91 is meer geluk dan in minuut 23?quote:Op donderdag 15 oktober 2020 14:59 schreef Generationalpha het volgende:
[..]
Dat PSV altijd geluk heeft!
puur geluk dat je fit bentquote:Op donderdag 15 oktober 2020 14:59 schreef Generationalpha het volgende:
[..]
Dat PSV altijd geluk heeft!
Dat PSV de beste isquote:Op donderdag 15 oktober 2020 14:58 schreef tja77 het volgende:
[..]
Wat is je punt?
Dat de PSV selectie conditioneel de beste is?
Goed om te zien, blijkbaar zit het mentaal dan wel goed bij PSVquote:Op donderdag 15 oktober 2020 14:33 schreef Generationalpha het volgende:
Voor de PSV-ers hier.![]()
[ afbeelding ]
Met een karrevracht Duitsers zal dat alleen maar nog meer doelpunten in de slotfase betekenen.quote:Op donderdag 15 oktober 2020 16:02 schreef WaikikiWim het volgende:
[..]
Goed om te zien, blijkbaar zit het mentaal dan wel goed bij PSV
Mooi, elke wedstrijd 0-0 tot de 91e minuut en daarna met 2-0 elke wedstrijd winnen. Dan gaan er zoveel mensen schuimbekken dat het lijkt alsof de hondsdolheid is uitgebroken.quote:Op donderdag 15 oktober 2020 16:05 schreef tja77 het volgende:
[..]
Met een karrevracht Duitsers zal dat alleen maar nog meer doelpunten in de slotfase betekenen.
Ook beetje teveel gehyped ondertussen zeg.quote:
Ik vind het altijd wel leuk om te zien hoe zoiets achter de schermen gaatquote:Op donderdag 15 oktober 2020 16:31 schreef RipCity het volgende:
[..]
Ook beetje teveel gehyped ondertussen zeg.
Mee eens. Kan alleen maar tegenvallen nu.quote:Op donderdag 15 oktober 2020 16:31 schreef RipCity het volgende:
[..]
Ook beetje teveel gehyped ondertussen zeg.
Geen zorgen makker, ONZE kolossale Sangaré ramt ons er doorheen.quote:Op donderdag 15 oktober 2020 20:32 schreef Buitendam het volgende:
Godver, dat programma de komende weken.. Ben bang dat we tegen die tijd weer ernstig met beide voetjes op de grond staan.
Wat een ongelooflijk monster is dat zegquote:Op vrijdag 16 oktober 2020 05:28 schreef Lucyintheafternoon het volgende:
[..]
Geen zorgen makker, ONZE kolossale Sangaré ramt ons er doorheen.
Haha gekke Bronson_.quote:
quote:Op vrijdag 16 oktober 2020 08:30 schreef Gutanoth het volgende:
[..]
Wat een ongelooflijk monster is dat zeg
Ik ben tegen racisme.quote:Op vrijdag 16 oktober 2020 08:30 schreef Gutanoth het volgende:
[..]
Wat een ongelooflijk monster is dat zeg
Als iedereen bij jullie heel blijft moet dat programma geen probleem zijn. Schmidt moet het maar laten zien nu...quote:Op donderdag 15 oktober 2020 20:32 schreef Buitendam het volgende:
Godver, dat programma de komende weken.. Ben bang dat we tegen die tijd weer ernstig met beide voetjes op de grond staan.
Sarcasme, toch?quote:Op donderdag 15 oktober 2020 20:32 schreef Buitendam het volgende:
Godver, dat programma de komende weken.. Ben bang dat we tegen die tijd weer ernstig met beide voetjes op de grond staan.
maar je gaat nu al rare dingen krijgen, internationals die overal vandaan komen met de kans op besmettingenquote:Op vrijdag 16 oktober 2020 10:30 schreef tja77 het volgende:
Ik zei het al eerder, de periode half januari t/m half maart zal wel een tikkeltje belangrijker zijn. In die periode wordt het beslist.
Klopt, maar het aantal besmettingen per 100.000 inwoners is in Nederland slechter dan in een hoop andere Europese landen. Nederland is vrij dichtbevolkt dus gaat het virus hier makkelijker rond dan in bijv. Duitsland. Maar bij elke interland periode of Europese ronde hou je je hart wel vast ja.quote:Op vrijdag 16 oktober 2020 10:41 schreef Tarado het volgende:
[..]
maar je gaat nu al rare dingen krijgen, internationals die overal vandaan komen met de kans op besmettingen
Eens. Granada zullen echt bonuspunten worden.quote:Op vrijdag 16 oktober 2020 10:43 schreef tompsv18 het volgende:
[ twitter ]
Vitesse-uit lastig, rest zou je moeten winnen in de competitie. EL minstens 6 punten.
Mwah, Granada-thuis zie ik eerder 3 punten worden dan PAOK-uit. Geen idee trouwens of er in Griekenland fans bij mogen zijn, maar dat zie je nu toch wel in aardig wat landen.quote:Op vrijdag 16 oktober 2020 12:00 schreef WaikikiWim het volgende:
[..]
Eens. Granada zullen echt bonuspunten worden.
Stelt UEFA die richtlijnen niet vast? Of kan het zo zijn dat je uit in een stadion vol publiek moet spelen en thuis in een leeg stadion?quote:Op vrijdag 16 oktober 2020 12:51 schreef tompsv18 het volgende:
[..]
Mwah, Granada-thuis zie ik eerder 3 punten worden dan PAOK-uit. Geen idee trouwens of er in Griekenland fans bij mogen zijn, maar dat zie je nu toch wel in aardig wat landen.
Van de UEFA mag er max. 30% van de capaciteit benut worden tijdens de EL en CL als de lokale overheden dat ook toestaan natuurlijkquote:Op vrijdag 16 oktober 2020 14:02 schreef de_boswachter het volgende:
[..]
Stelt UEFA die richtlijnen niet vast? Of kan het zo zijn dat je uit in een stadion vol publiek moet spelen en thuis in een leeg stadion?
Ja. Elk land bepaalt zelf wat ze toestaan.quote:Op vrijdag 16 oktober 2020 14:02 schreef de_boswachter het volgende:
[..]
Stelt UEFA die richtlijnen niet vast? Of kan het zo zijn dat je uit in een stadion vol publiek moet spelen en thuis in een leeg stadion?
PAOK heeft Benfica uitgeschakeld hè. Was weliswaar onverdiend, maar is toch een prestatie op zich.quote:Op vrijdag 16 oktober 2020 17:17 schreef Mexicanobakker het volgende:
PAOK wint echt zelden van Nederlandse clubs.
Ja, maar verliest vervolgens wel van Krasnodar. Ik vind de loting ook best pittig hoor, maar als je behoorlijk voetbal kunt laten zien is dit ook weer niet onmogelijk.quote:Op vrijdag 16 oktober 2020 17:23 schreef Lange_Lans het volgende:
[..]
PAOK heeft Benfica uitgeschakeld hè. Was weliswaar onverdiend, maar is toch een prestatie op zich.
Soberzo kampioen want Schmidt. En die EL moet ook een makkie zijn want AZ heeft er zich ook voor weten te plaatsen.quote:Op vrijdag 16 oktober 2020 17:27 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Ja, maar verliest vervolgens wel van Krasnodar. Ik vind de loting ook best pittig hoor, maar als je behoorlijk voetbal kunt laten zien is dit ook weer niet onmogelijk.
Soberzo?quote:Op vrijdag 16 oktober 2020 17:30 schreef Lange_Lans het volgende:
[..]
Soberzo kampioen want Schmidt. En die EL moet ook een makkie zijn want AZ heeft er zich ook voor weten te plaatsen.
quote:
Ja het zijn geile trainingen.quote:Op zaterdag 17 oktober 2020 08:19 schreef WaikikiWim het volgende:
Meer mensen hier die af en toe zo'n 'PSV inside' filmpje kijken waarin er een training wordt gefilmd? De intensiteit van de trainingen lijkt veel hoger te liggen, het plezier spat er vanaf en met de komst van wat nieuwe jongens lijkt het algehele niveau gewoon een stuk hoger te liggen. Je ziet op de beelden ook duidelijk dat de mindere goden nu gewoon echt tekort komen. Die Sangaré en Fein; boh. Heel veel zin in de hervatting van de competitie.
quote:
Sangare en Fein?quote:Op zaterdag 17 oktober 2020 08:19 schreef WaikikiWim het volgende:
Meer mensen hier die af en toe zo'n 'PSV inside' filmpje kijken waarin er een training wordt gefilmd? De intensiteit van de trainingen lijkt veel hoger te liggen, het plezier spat er vanaf en met de komst van wat nieuwe jongens lijkt het algehele niveau gewoon een stuk hoger te liggen. Je ziet op de beelden ook duidelijk dat de mindere goden nu gewoon echt tekort komen. Die Sangaré en Fein; boh. Heel veel zin in de hervatting van de competitie.
Kantinejuffrouw en de mascotte.quote:Op zaterdag 17 oktober 2020 09:59 schreef Neef_Wuppie het volgende:
[..]
Sangare en Fein?
Nog nooit van gehoord. Zijn dat de nieuwe coaches of conditietrainers?
Phoxy foreverquote:Op zaterdag 17 oktober 2020 10:40 schreef WaikikiWim het volgende:
[..]
Kantinejuffrouw en de mascotte.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |