Op een A4-tje en die plak je dan op je gezicht?quote:Op zaterdag 3 oktober 2020 22:42 schreef Gast_op_Afstand_GOA het volgende:
[..]
Heb er een paar geprint.,.. en gebruik wattenpads..=, maar gelukkig heb ik ze tot nog toe niet nodig
Wij hebben familie wonen in de buurt van Elspeet. Daar zijn de meesten ook zo gereformeerd als de hel.quote:Op zaterdag 3 oktober 2020 22:37 schreef mazaru het volgende:
[..]
Ik ben er wel eens door gereden met mij Puchje jaaaaaaaaaaren geleden. Het was wel een mooi pittoresk dorpje, maar wat een zure hoofden!!
quote:Op zaterdag 3 oktober 2020 22:38 schreef shiitake het volgende:
[..]
Zure hoofden.Misschien zitten ze ook wel op FOK!
En niet gediend van fotograferende jonge damesquote:
GoA is timetravelar en heeft gewoon een 3D printuh!quote:Op zaterdag 3 oktober 2020 22:43 schreef Deisyy het volgende:
[..]
Op een A4-tje en die plak je dan op je gezicht?
Dat verklaart een hoopquote:Op zaterdag 3 oktober 2020 22:45 schreef Pearlbitch het volgende:
[..]
Wij hebben familie wonen in de buurt van Elspeet. Daar zijn de meesten ook zo gereformeerd als de hel.
Gaaf! Doe eens laten zien!quote:Op zaterdag 3 oktober 2020 22:48 schreef Gast_op_Afstand_GOA het volgende:
[..]
GoA is timetravelar en heeft gewoon een 3D printuh!
Ik las juist dat dat niet goed is, maar weet niet waarom.quote:
quote:Op zaterdag 3 oktober 2020 22:50 schreef Deisyy het volgende:
Misschien omdat mensen geen stofzuigers zijn.
oh dan doe ik het ook maar niet meer, ook al weet ik niet waarom nietquote:Op zaterdag 3 oktober 2020 22:49 schreef Deisyy het volgende:
[..]
Ik las juist dat dat niet goed is, maar weet niet waarom.
Als je voor de grap eens oplet hoe sommige mensen eten, zou het nog best weleens kunnen dat je je mening op dat punt nog bijstelt.quote:Op zaterdag 3 oktober 2020 22:50 schreef Deisyy het volgende:
Misschien omdat mensen geen stofzuigers zijn.
Ik heb een zooi van die wegwerp mondkapjes.quote:Op zaterdag 3 oktober 2020 22:41 schreef Domnivoor het volgende:
Mijn mondkapjes zijn door een oud-collega genaaid. Daar kan ook een filtertje in. Ik gebruik gewoon keukenpapier.
Die is gaaf!quote:Op zaterdag 3 oktober 2020 22:54 schreef tonja het volgende:
[..]
Ik heb een zooi van die wegwerp mondkapjes.
Laatst o.a. een mondkapje opgestuurd gekregen van iemand uit Michigan waarvoor ik mod op Twitch.
[ afbeelding ]
Heb je ook wat uppers ?quote:Op zaterdag 3 oktober 2020 23:00 schreef Pearlbitch het volgende:
Om even helemaal tot rust te komen.
Echt een uniekequote:Op zaterdag 3 oktober 2020 23:01 schreef tonja het volgende:
[..]
Ja! Op de andere kant staat Michigan
At your servicequote:Op zaterdag 3 oktober 2020 23:05 schreef Gast_op_Afstand_GOA het volgende:
[..]
Heb je ook wat uppers ?
De andere kant van Michigan is Okinawa.quote:Op zaterdag 3 oktober 2020 23:01 schreef tonja het volgende:
[..]
Ja! Op de andere kant staat Michigan
< Geeft de chihuahua een kans en zet het op.quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |