Lol, Boomer Drizzt.quote:Op zondag 4 oktober 2020 12:47 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
[..]
Onder 9? Waar zijn de tijden gebleven dat dat gewoon de E'tjes of de F'jes waren?
@Zipportal lijkt me nogal geobsedeerd te zijn door @JR-Style-93quote:Op zondag 4 oktober 2020 12:51 schreef GGMM het volgende:
Er heerst wat spanning tussen @:zipportal en @:jr-style-93 heb ik het idee
Dat viel mij ook op, ja.quote:Op zondag 4 oktober 2020 12:54 schreef AFCNiels het volgende:
[..]
@:Zipportal lijkt me nogal geobsedeerd te zijn door @:jr-style-93
Das wel een tof idee! Met Sparta-thuis in het vooruitzicht kan je ook ‘Wie is nou de club van Rotterdam’, ‘in de Toto-divisie is het altijd een feest’ en ‘het zijn de homo’s jaja de homo’s van Sparta’ opzetten.quote:Op zondag 4 oktober 2020 12:53 schreef De_Kraam het volgende:
Kunnen we ook nummertjes aanvragen bij Foxie? Zou graag de klassieker "Allah is een kankerjood" horen van Feyenoord - Besiktas.
Denk je dat Dickie stopt als jullie vandaag niet winnen?quote:Op zondag 4 oktober 2020 12:51 schreef onlogisch het volgende:
Ik stap precies op het juiste moment dit topic binnen
Patat from the Shire gaat aan dan.quote:Op zondag 4 oktober 2020 12:53 schreef De_Kraam het volgende:
Kunnen we ook nummertjes aanvragen bij Foxie? Zou graag de klassieker "Allah is een kankerjood" horen van Feyenoord - Besiktas.
Het is Frietquote:Op zondag 4 oktober 2020 12:56 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Patat from the Shire gaat aan dan.
Is geen act!quote:Op zondag 4 oktober 2020 12:57 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Wanneer stop jij met je Utrecht-act? #dtv
Fan van FCUquote:Op zondag 4 oktober 2020 12:58 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Hoe zou jij dit dan willen omschrijven?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |