Precies. Het ging super slecht twee jaar terug tegen Benfica.quote:Op donderdag 1 oktober 2020 10:45 schreef Simmertje het volgende:
[..]
Typische tegenstander waar Ajax tegen faalt, sowieso Nederlandse tegen Portugese clubs. Doe maar gewoon een Juve, ontloop je ook meteen Inter, Lazio en Atalanta uit pot 3.
Vond dat oprecht de tegenstanderd waarmee wij de meeste problemen hadden hoor. Uit had je gewoon moeten verliezen, Benfica was een stuk beter. Thuis kwam je goed weg met die goal in de laatste minuut.quote:Op donderdag 1 oktober 2020 11:05 schreef Tjacka het volgende:
[..]
Precies. Het ging super slecht twee jaar terug tegen Benfica.
Davy heeft niets van een controleur voor Ajax.quote:Op donderdag 1 oktober 2020 11:02 schreef GwaiLow het volgende:
[..]
Ja, lost het probleem Alvarez misschien op. Maar doorgaans heeft Ajax sowieso Kudus en Gravenberch, dus dan is het opgelost. Behalve als Kudus op 10 komt te spelen, Promes naar de zijkant. Kan Davy mooi als controleur idd.
Denk het ook niet. Je moet een creatieve speler hebben als Kudus en Frenkie, die ook nog een bal af kan pakken.quote:Op donderdag 1 oktober 2020 11:44 schreef wimderon het volgende:
[..]
Davy heeft niets van een controleur voor Ajax.
we gaan zien hoe Ten Hag de puzzel oplost, met Klaassen iig een mogelijkheid zonder dat het niveau daalt, Klaiber vind ik dan wel een #coronaankoopquote:Op donderdag 1 oktober 2020 11:44 schreef wimderon het volgende:
[..]
Davy heeft niets van een controleur voor Ajax.
Ben benieuwd met welk filmpje ze gaan komen. Scherpen hebben ze goed afgehandeld.quote:Op donderdag 1 oktober 2020 12:38 schreef TheVulture het volgende:
Klaiber is officieel binnen! Wel weer top hoe ze daar op de socials mee omgaan nav zijn eerdere teksten
7 miljoen? Ik dacht 5quote:Op donderdag 1 oktober 2020 12:40 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
Ben benieuwd met welk filmpje ze gaan komen. Scherpen hebben ze goed afgehandeld.
Verder kan je van iedereen wel een uitspraak uit het verleden vinden dus ja dat is ook niet heel interessant. Qua kwaliteiten ben ik gewoon niet overtuigd, 7 miljoen voor een bankzitter vind ik wel fors.
weet niet waar die 17 op slaat, zullen toch niet de kampioenschappen van Utrecht zijnquote:Op donderdag 1 oktober 2020 13:30 schreef Ramboetan het volgende:
[..]
Meteen die tattoo met dat vingertje laten zetten op zijn arm.
Dit is echt zo'n Frank de Boer breedte-aankoop.quote:Op donderdag 1 oktober 2020 12:40 schreef Pizzakoppo het volgende:
Bizarre aankoop. Moet zeggen dat ik er weinig van begrijp maar mij graag laat verrassen.
Met het verschil dat bij Frank de Boer deze spelers gehaald werden als vaste waarde in de basis.quote:Op donderdag 1 oktober 2020 13:40 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Dit is echt zo'n Frank de Boer breedte-aankoop.
Exact, zou mij niets verbazen als hij op de training zometeen iedereen weg tikt en met open mond laat toekijken.quote:Op donderdag 1 oktober 2020 13:05 schreef Le1390achim het volgende:
Ik vind Klaiber niet zo'n heel slechte keuze. Gewoon een prima back voor de eredivisie, die waarschijnlijk met betere spelers om zich, wat meer kan. Tegen de helft van de eredivisie is het absoluut geen probleem hem op te stellen. Ik dacht wel nog, het is fors aan de prijs, maar toen zag ik dat hij nog niet heel oud is. Plus, als hij in de CL een keer invalt, en alleen al het feit dat hij bij Ajax onder contract staat, verkoopt Marc hem makkelijk voor een bedrag tegen de tien miljoen.
Daarom, en ik zou er niet raar van opkijken als Ajax straks Klaiber ook weer met winst verkoopt.quote:Op donderdag 1 oktober 2020 13:59 schreef JR-Style-93 het volgende:
Potentieel 26 miljoen voor Dest is wel een prima prijs.
Ik wel.quote:Op donderdag 1 oktober 2020 14:00 schreef GwaiLow het volgende:
[..]
Daarom, en ik zou er niet raar van opkijken als Ajax straks Klaiber ook weer met winst verkoopt.
quote:Op donderdag 1 oktober 2020 14:03 schreef Simmertje het volgende:
Klaiber is gewoon een prima speler die je lekker erin kan gooien tegen Emmen uit wanneer je doordeweeks tegen Liverpool hebt gespeeld.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |