Gaat geen donder uitmaken bij aantallen die toch al heel laag waren.quote:Op maandag 28 september 2020 14:09 schreef galantis het volgende:
[..]
Geen publiek meer bij profvoetbal? Kwalijk.
Wel geniaal dat het lijstje dus gewoon blijkt te kloppenquote:Op maandag 28 september 2020 14:07 schreef hollandia02 het volgende:
Die FOK!'er met dat lijstje heeft een betere insider dan die van het AD
Insider jij, sneller dan het ADquote:Op maandag 28 september 2020 14:12 schreef Doevelaer het volgende:
Blijkt het nog te kloppen ook.![]()
Moet het nog maar zien, gene van wie ik t kreeg had het ook doorgestuurd gekregen
Nee uitstekende maatregel bij hele hoge besmettingsgraad. Het gaat namelijk ook om absolute getallen. Als er maar 30 man zit kun je er ook maar 30 besmetten.quote:Op maandag 28 september 2020 14:12 schreef hollandia02 het volgende:
Wel dom weer die max 30.
Dus een piet lul cafe,
Maar ook een enorm wereldrestaurant.
Heldquote:Op maandag 28 september 2020 14:12 schreef Doevelaer het volgende:
Blijkt het nog te kloppen ook.![]()
Moet het nog maar zien, gene van wie ik t kreeg had het ook doorgestuurd gekregen
Misschien heeft diegene t wel aan het RIVM doorgestuurd dan. Dat kan ook.quote:Op maandag 28 september 2020 14:12 schreef Doevelaer het volgende:
Blijkt het nog te kloppen ook.![]()
Moet het nog maar zien, gene van wie ik t kreeg had het ook doorgestuurd gekregen
Goeie bron.quote:Op maandag 28 september 2020 14:12 schreef Doevelaer het volgende:
Blijkt het nog te kloppen ook.![]()
Moet het nog maar zien, gene van wie ik t kreeg had het ook doorgestuurd gekregen
Dat is niet waar. De plaatselijke Friet van Piet en Café zuip je lam mogen maximaal 30 man binnen hebben. Laat dat nou net de locaties zijn waar de 1,5 m steeds geschonden werd.quote:Op maandag 28 september 2020 14:16 schreef eragon2890 het volgende:
Maar goed dan gebeurt er toch eigenlijk niet zo veel?
Ik bedoel, er mogen ontheffingen worden gegeven voor Ahoy en melkweg enzo, dus die max 30 binnen is dead on arrival, en die max 4 thuis is ongetwijfeld weer een dringend advies maw bullshuw
Mijn Friet van Piet niet hoor. Zit zelden iemand binnen, vooral afhaal en genoeg ruimte voor 1,5 meterquote:Op maandag 28 september 2020 14:17 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Dat is niet waar. De plaatselijke Friet van Piet en Café zuip je lam mogen maximaal 30 man binnen hebben. Laat dat nou net de locaties zijn waar de 1,5 m steeds geschonden werd.
Voor winkels zal dan wel weer met mandjes gewerkt worden (max aantal mensen binnen)quote:Op maandag 28 september 2020 14:22 schreef Elan het volgende:
Publieke ruimte zou echt debiel zijn, dus wel met 100+ man gezellig de Primark in maar bibliotheken en gemeentehuizen terug naar 30....
Extreem selectief.
Die namen 🤣... "zuip je lam" zou echt geweldige naam zijn voor een lamsschotel met biersaus ofzo in een café 😂quote:Op maandag 28 september 2020 14:17 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Dat is niet waar. De plaatselijke Friet van Piet en Café zuip je lam mogen maximaal 30 man binnen hebben. Laat dat nou net de locaties zijn waar de 1,5 m steeds geschonden werd.
LOL ik kreeg exact dezelfde app nu ook op onze voetbalappquote:Op maandag 28 september 2020 14:20 schreef Doevelaer het volgende:
Vanaf nu geloof ik alles wat ik lees op Whatsapp en Feesboek
En natuurlijk op landelijk niveau, want in Leeuwarden is de situatie net zo penibel als in Amsterdam.quote:Op maandag 28 september 2020 14:24 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Voor winkels zal dan wel weer met mandjes gewerkt worden (max aantal mensen binnen)
Friet van Piet bestaat, er is een filiaal op Cheronisos, Kreta.quote:Op maandag 28 september 2020 14:25 schreef eragon2890 het volgende:
[..]
Die namen 🤣... "zuip je lam" zou echt geweldige naam zijn voor een lamsschotel met biersaus ofzo in een café 😂
Een sportschool is geen publieke ruimte.quote:Op maandag 28 september 2020 14:26 schreef TheVulture het volgende:
Zouden ze sportscholen ook onder de publieke ruimtes verstaan en moeten die ook terug naar max 30 man binnen?
Slaapzakken hadden in Amsterdam al lang en breed moeten ingrijpen en nu zijn we allemaal weer de lul waarschijnlijk.quote:Op maandag 28 september 2020 14:29 schreef Elan het volgende:
[..]
En natuurlijk op landelijk niveau, want in Leeuwarden is de situatie net zo penibel als in Amsterdam.
Nee ik benoemde het verkeerd, maar als ze restaurants beknotten, zou dat dan voor andere gelegenheden ook gaan gelden?quote:Op maandag 28 september 2020 14:30 schreef Elan het volgende:
[..]
Een sportschool is geen publieke ruimte.
Die zullen dat echt niet blind overnemen...quote:Op maandag 28 september 2020 14:35 schreef byah het volgende:
Bizar, dat de NOS nu ook hetzelfde lijstje overneemt.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |