De druiven zijn zuur in Belgiëquote:Op zondag 27 september 2020 18:41 schreef WAvanBuren het volgende:
Is deze al gepost?
Anders; Genieten
Wtf. Roglic kon gewoon echt niet beter lijkt me.quote:Op zondag 27 september 2020 19:05 schreef Van_Poppel het volgende:
[..]
De druiven zijn zuur in België
Het slaat sowieso nergens op dat Roglic de gelegenheidsknecht zou moeten uithangen.quote:Op zondag 27 september 2020 19:17 schreef VoMy het volgende:
Waarom zou Roglic eigenlijk voor Van Aert moeten rijden als de Belgen net een ronde lang achter zijn Sloveense ploeggenoot gereden hebben? Dat is dan toch niet netjes richting Pogacar.
Gelukkig voor hem rijdt hij waarschijnlijk alleen in het Franstalige deel straksquote:Op zondag 27 september 2020 19:25 schreef Van_Poppel het volgende:
Ik hoop iig dat Roglic straks gewoon in België kan koersen; volksmenner Wuyts heeft op deze manier ook het Belgische wielerpubliek tegen Groenendaal en Boom opgehitst.
wtf manquote:Op zondag 27 september 2020 18:41 schreef WAvanBuren het volgende:
Is deze al gepost?
Anders; Genieten
@Belg, wat vind je hier van?quote:Op zondag 27 september 2020 18:41 schreef WAvanBuren het volgende:
Is deze al gepost?
Anders; Genieten
Funfact: In de jeugd zijn geen vrouwen volgens Karl.quote:Op zondag 27 september 2020 19:26 schreef Marcoss het volgende:
Ondertussen maakt Karl ook nog ruzie met de Belgische vrouwen
[ twitter ]
[ twitter ]
Hij start niet, zoals het er nu naar uitziet.quote:Op zondag 27 september 2020 17:14 schreef Aguero het volgende:
Julian kan woensdag meteen de Waalse Pijl winnen in zijn nieuwe truitje, raar jaar.
Geen Alaphilippe en geen Valverde in de Waalse Pijl..quote:Op zondag 27 september 2020 19:33 schreef Koffieplanter het volgende:
[..]
Hij start niet, zoals het er nu naar uitziet.
Al het spaargeld op Jelle Vanendertquote:Op zondag 27 september 2020 19:35 schreef Marcoss het volgende:
[..]
Geen Alaphilippe en geen Valverde in de Waalse Pijl..
2020 wordt steeds merkwaardiger
De meeste Belgen (in de appgroeps hier) die ik hoor, lachen ook met die reacties van Wuyts en de overdreven ophemeling.quote:Op zondag 27 september 2020 19:32 schreef Immerdebestebob het volgende:
[..]
@:Belg, wat vind je hier van?
Gelukkig in 2021 nog een kans in de truiquote:Op zondag 27 september 2020 19:35 schreef Marcoss het volgende:
[..]
Geen Alaphilippe en geen Valverde in de Waalse Pijl..
2020 wordt steeds merkwaardiger
Pardon? In België verwachten ze dat Flip gaat knechten voor Remco,quote:Op zondag 27 september 2020 19:24 schreef Marcoss het volgende:
Bij Wuyts zal het commentaar ook wel anders zijn als Evenepoel in een vergelijkbare situatie volle bak gaat knechten voor Alaflip..
Haha, dit echt is toch genieten.quote:Op zondag 27 september 2020 18:41 schreef WAvanBuren het volgende:
Is deze al gepost?
Anders; Genieten
In de sprints knechten voor Caleb.quote:Op zondag 27 september 2020 19:14 schreef VoMy het volgende:
Wout van Aert moet naar Lotto zodat hij door echte behulpzame landgenoten omringd wordt!!
Haha.
Die twee hoeven allebei niet te knechtenquote:Op zondag 27 september 2020 19:47 schreef The_Playmaker het volgende:
[..]
Pardon? In België verwachten ze dat Flip gaat knechten voor Remco,
Roglic ook nietquote:Op zondag 27 september 2020 20:00 schreef scrupuleus het volgende:
[..]
Die twee hoeven allebei niet te knechten
Wel vol meedraaien lijkt me, maar dat lukte ook al niet. Ik neem aan dat hij zelf zei dat ie echt niet beter kon?quote:
Hij zei inderdaad dat hij sowieso niet beter kon, maar Wout (en ook de anderen) zeiden dat ze prima draaiden in de groep, maar Alaflip gewoon te sterk was..quote:Op zondag 27 september 2020 20:08 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Wel vol meedraaien lijkt me, maar dat lukte ook al niet. Ik neem aan dat hij zelf zei dat ie echt niet beter kon?
Nee, ik had Oomen en/of Tolhoek toch wel graag in de aanval gezien.quote:Op zondag 27 september 2020 20:18 schreef Dale__Cooper het volgende:
Oomen 45e, is die ooit een seconde in beeld geweest?
Caleb knecht voor Van Aert bedoel je in de sprints!quote:Op zondag 27 september 2020 19:58 schreef TargaFlorio het volgende:
[..]
In de sprints knechten voor Caleb.
quote:Op zondag 27 september 2020 20:30 schreef Belg het volgende:
[..]
Caleb knecht voor Van Aert bedoel je in de sprints!
Ik zag hem een tijdje achterin zitten toen er nog een man of 40-45 over waren. Maar bij de eerste de beste versnelling was hij gelost.quote:Op zondag 27 september 2020 20:18 schreef Dale__Cooper het volgende:
Oomen 45e, is die ooit een seconde in beeld geweest?
Sprintertje die 50% van zijn sprints de boot mistquote:
Ja en zonder Hamilton wordt Verstappen wereldkampioen en zonder Ajax wordt PSV kampioen.quote:Op zondag 27 september 2020 20:34 schreef Belg het volgende:
Zonder Flip en Ganna Dan had Van Aert hier gewoon de dubbel gepakt. Is echt wel een niet te onderschatten prestatie hoor. Je moet eens voorstellen dat Remco niet had gevallen.
Dan had je waarschijnlijk gezegd: “ Zonder Evenepoel dan had Van Aert hier gewoon de dubbel gepakt. Is echt wel een niet te onderschatten prestatie hoor.”?quote:Op zondag 27 september 2020 20:34 schreef Belg het volgende:
Zonder Flip en Ganna Dan had Van Aert hier gewoon de dubbel gepakt. Is echt wel een niet te onderschatten prestatie hoor. Je moet eens voorstellen dat Remco niet had gevallen.
Evenepoel of Van Aert zolang er maar een belg wintquote:Op zondag 27 september 2020 20:43 schreef WAvanBuren het volgende:
[..]
Dan had je waarschijnlijk gezegd: “ Zonder Evenepoel dan had Van Aert hier gewoon de dubbel gepakt. Is echt wel een niet te onderschatten prestatie hoor.”?
Zonder Merckx en Hinault had Zoetemelk 6 keer de Tour gewonnen.quote:Op zondag 27 september 2020 20:34 schreef Belg het volgende:
Zonder Flip en Ganna Dan had Van Aert hier gewoon de dubbel gepakt. Is echt wel een niet te onderschatten prestatie hoor. Je moet eens voorstellen dat Remco niet had gevallen.
Dan had je een andere koers gezien. Misschien kon Evenepoel dan Flip wel volgen en werd hij dan door flip in de sprint met twee geklopt? Wie zal het zeggen ...quote:Op zondag 27 september 2020 20:47 schreef Belg het volgende:
[..]
Evenepoel of Van Aert zolang er maar een belg wint
Of Remco rijd het gat dicht op Flip en zo is wout wereldkampioenquote:Op zondag 27 september 2020 20:49 schreef Joost-mag-het-weten het volgende:
[..]
Dan had je een andere koers gezien. Misschien kon Evenepoel dan Flip wel volgen en werd hij dan door flip in de sprint met twee geklopt? Wie zal het zeggen ...
Volgens Wuyts zou Evenepoel met Pogacar meegegaan zijn, waarna Pogacar niet meer overnemen, omdat Evenepoel hem kapot zou rijden. Want Evenepoel is nog wel even van een andere orde dan Pogacar.quote:Op zondag 27 september 2020 20:49 schreef Joost-mag-het-weten het volgende:
[..]
Dan had je een andere koers gezien. Misschien kon Evenepoel dan Flip wel volgen en werd hij dan door flip in de sprint met twee geklopt? Wie zal het zeggen ...
Dan heeft Pat totaal geen recht van sprekenquote:Op zondag 27 september 2020 20:51 schreef Belg het volgende:
[..]
Of Remco rijd het gat dicht op Flip en zo is wout wereldkampioen
Maar dan ontploft er een bom bij DQS en wordt Pat viesmad
quote:Op zondag 27 september 2020 20:54 schreef Zwansen het volgende:
Volgend jaar een soort RVV, maar dan met wat minder kasseien en hoogtemeters?
Devenyns startte vandaag niet omdat hij niet in de situatie terecht wilde komen dat hij tegen Alaphilippe zou moeten rijden..quote:Op zondag 27 september 2020 21:00 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Dan heeft Pat totaal geen recht van spreken
quote:Op zondag 27 september 2020 20:41 schreef Neef_Wuppie het volgende:
[..]
Ja en zonder Hamilton wordt Verstappen wereldkampioen en zonder Ajax wordt PSV kampioen.
En als je in Nederland was geboren was je een Nederlander.
Jammer, maar ik zie dat sentiment ook niet minder worden als je de reacties vandaag al ziet. Maar zulke renners kan je dan ook maar beter niet selecteren.quote:Op zondag 27 september 2020 21:11 schreef Marcoss het volgende:
[..]
Devenyns startte vandaag niet omdat hij niet in de situatie terecht wilde komen dat hij tegen Alaphilippe zou moeten rijden..
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |