Die continue vergelijking met landen in (Zuid-Oost) Azië wordt ook vermoeiend. Totaal niet te vergelijken met West-Europa qua maatschappelijke inrichting.quote:Op zondag 1 november 2020 10:22 schreef Halcon het volgende:
[..]
Vietnam is wat makkelijker dicht te gooien dan Duitsland.
quote:Op zondag 1 november 2020 10:30 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Die continue vergelijking met landen in (Zuid-Oost) Azië wordt ook vermoeiend. Totaal niet te vergelijken met West-Europa qua maatschappelijke inrichting.
Alles wat er uit China komt zou ik ook maar met een grote korrel zout nemen.quote:Op zondag 1 november 2020 10:33 schreef Halcon het volgende:
[..]
Precies. Op allerlei fronten niet te vergelijken met bv. Duitsland. Zelfs vergelijken met bv. Finland is al lastig, omdat Finland toch 'n beetje in een uithoek ligt en redelijk gesloten is in vergelijking met bijvoorbeeld Duitsland, Oostenrijk en Nederland.
Dat ook nog. De hele informatievoorziening en cijfers mag je best met een korrel zout nemen. Nieuw-Zeeland zal wel juist rapporteren, maar bv. China. Steek er mijn hand niet voor in het vuur.quote:Op zondag 1 november 2020 10:36 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Alles wat er uit China komt zou ik ook maar met een grote korrel zout nemen.
Ik geloof er nog steeds helemaal niets van dat het virus over de hele wereld is verspreid maar dat het zogenaamd na maart amper verder China zelf zou zijn binnen getrokken.
Die noemde ik bewust niet, omdat ik Luxemburg inderdaad vergat, en Denemarken, Oostenrijk en Zwitserland er ook nog redelijk bovenop zitten. Al is het niet volledig onder controle in Oostenrijk en Zwitserland, het lijkt ook niet zo ernstig als in de andere buurlanden van Duitsland.quote:Op zondag 1 november 2020 09:31 schreef bluemoon23 het volgende:
[..]
Je vergeet Denemarken, Luxemburg, Oostenrijk, Zwitserland en Luxemburg nog
Gaat nog steeds niet goed. Lockdown wordt waarschijnlijk verlengd.quote:Op zondag 1 november 2020 11:00 schreef marcb1974 het volgende:
En ondertussen gaat het ook gewoon niet goed in Duitsland. Ook daar komen nu de waarschuwingen dat de gezondheidszorg dit misschien wel eens niet aankan.
Nou ja, de verschillen in cijfers zijn wel groot hoor. Wij hebben een paar duizend besmettingen minder en een bevolking die meer dan 4x zo klein is.quote:Op zondag 3 januari 2021 21:35 schreef CR7 het volgende:
En de Nederlandse bevolking bestaat uit aso's. Elk land in het westen volgt het zelfde patroon. We moeten het gewoon accepteren. Niet alle ouderen kunnen gered worden.
Ja en een veel kleiner oppervlak, waardoor besmettingen sneller gaan.quote:Op zondag 3 januari 2021 21:49 schreef marcb1974 het volgende:
[..]
Nou ja, de verschillen in cijfers zijn wel groot hoor. Wij hebben een paar duizend besmettingen minder en een bevolking die meer dan 5x zo klein is.
Mwah, daar zijn ook grote steden en dicht bevolkte gebieden zat.quote:Op zondag 3 januari 2021 21:50 schreef macca728 het volgende:
[..]
Ja en een veel kleiner oppervlak, waardoor besmettingen sneller gaan.
Het aantal doden per dag is wel 8x zo hoog. Dus of ze testen heel weinig of die Duitsers lopen te liegen.quote:Op zondag 3 januari 2021 21:49 schreef marcb1974 het volgende:
[..]
Nou ja, de verschillen in cijfers zijn wel groot hoor. Wij hebben een paar duizend besmettingen minder en een bevolking die meer dan 4x zo klein is.
Maar tegelijk liggen er 6000 Duitsers met covid op de IC en gaan er gemiddeld 8-10x per dag meer dood.quote:Op zondag 3 januari 2021 21:49 schreef marcb1974 het volgende:
[..]
Nou ja, de verschillen in cijfers zijn wel groot hoor. Wij hebben een paar duizend besmettingen minder en een bevolking die meer dan 4x zo klein is.
Het valt me op dat de sterftecijfers in Nederland sowieso veel lager zijn dan in Duitsland, België, Polen, noem maar op naar rato van het aantal infecties. Dus of er wordt minder getest in andere landen, of ze tellen de doden anders. Dat er in Nederland een hoop Covid-doden aan één of andere comorbiditeit worden toegekend of in de andere landen andersom.quote:Op zondag 3 januari 2021 22:17 schreef VoMy het volgende:
[..]
Maar tegelijk liggen er 6000 Duitsers met covid op de IC en gaan er gemiddeld 8-10x per dag meer dood.
Het RIVM vermeldt steeds dat er geen meldingsplicht geldt voor covid-19 doden en het werkelijke aantal doden hoger ligt. In België wordt geteld op basis van de doodsoorzaak vermeldt op de overlijdensacte, hoe men het in Duitsland doet weet ik niet.quote:Op maandag 4 januari 2021 07:00 schreef Richestorags het volgende:
[..]
Het valt me op dat de sterftecijfers in Nederland sowieso veel lager zijn dan in Duitsland, België, Polen, noem maar op naar rato van het aantal infecties. Dus of er wordt minder getest in andere landen, of ze tellen de doden anders. Dat er in Nederland een hoop Covid-doden aan één of andere comorbiditeit worden toegekend of in de andere landen andersom.
Omdat in Nederland de meeste 80+ers niet naar de IC of zelfs het ziekenhuis gaan, die sterven vaak in verzorgingshuizen en zullen lang niet allemaal meegeteld worden, al vermoed ik door het test beleid dat dit wel minder is als in de eerste golf.quote:Op maandag 4 januari 2021 07:00 schreef Richestorags het volgende:
[..]
Het valt me op dat de sterftecijfers in Nederland sowieso veel lager zijn dan in Duitsland, België, Polen, noem maar op naar rato van het aantal infecties. Dus of er wordt minder getest in andere landen, of ze tellen de doden anders. Dat er in Nederland een hoop Covid-doden aan één of andere comorbiditeit worden toegekend of in de andere landen andersom.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |