![Eg6KV-5XsAITIr5?format=jpg&name=large]()
Corona heeft ook de planning/parkoers van het WK wielrennen behoorlijk aangepast, Zwitserland trok zich een aantal weken geleden terug vanwege covid-19 maatregelen in het land. Het WK wielrennen van 2020 was van 20-27 september gepland in Martigny, Zwitserland, maar dat wordt van 24-27 september in Imola, Italië. Helaas zijn er alleen wedstrijden voor de profs mannen en vrouwen, en niet voor de onder 23 jaar of junioren.
![1024x576a.jpg]()
De start en finish zijn op het Formule 1-circuit van Imola. De mannen zullen 259,2 km afwerken met een totaal van bijna 5000 hoogtemeters, terwijl de dames 144 km moeten afleggen, goed voor 2750 hoogtemeters. Het circuit (28,8 km) zal hetzelfde zijn voor de mannen (9 ronden) en vrouwen (5 ronden) en zal twee moeilijke beklimmingen bevatten (3 km in totaal met een gemiddeld stijgingspercentage van 10% en secties van 14%). Het tijdritparcours (32 kilometer) daarentegen wordt overwegend vlak.
Mads Pedersen en Annemiek van Vleuten zijn heersend wereldkampioen op de weg, Rohan Dennis en Clóe Dygert in de tijdrit.
Het programma: do 24-9 Imola tijdrit vrouwen 32 km
vr 25-9 Imola tijdrit mannen 32 km
za 26-9 Imola wegrace vrouwen 144 km
zo 27-9 Imola wegrace mannen 259 km
RR
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn
ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis
Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.TT
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn
ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis
Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Deelnemers:De favoriete dames zullen vrijwel allemaal wel aan de start staan, voor de mannen is dit wat lastiger. De tijdrit en wegrace zijn een paar dagen na de finish van de Tour de France op de Champs-Élysées (als we dat halen).
Voorlopige startlijst
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn
ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis
Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Zien we hier Mathieu van der Poel en/of Tom Dumoulin starten voor Nederland? Gaat Wout ook hier schroeien? Hoe kan Annemiek van Vleuten hier niet winnnen?
Demain, on roule
LollerGPS
Zo'n schuddend voorwiel heeft ook een naam, maar kan er alleen niet opkomen.
Break even!!!
leven zoals het leven is
Italianen en tijdsverschillen blijft lachen altijd.
Volgens mij als Dygart gewoon niet aan haar rem zit dan gaat ze ook niet onderuit
Gaat voor de BHFH-award 2005!
Humanitas est in bestias bonitas.
I am the hole I can't get out of.
abandon Dygert
quote:
Speed wobble heet dat, daar leek het wel op.
Overigens Van Dijk toch ook maar even in de gaten houden, die heeft flink zitten schroeien in deel 2
Gaat voor de BHFH-award 2005!
Humanitas est in bestias bonitas.
I am the hole I can't get out of.
2.10 voor 2 km, dat gaat Reusser niet halen denk ik.
Medalje!
Van Dijk dus een heel sterk tweede deel gereden.
You don't need a weatherman to know which way the wind blows.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Album top 100 2024
Anna wint
Keurig.
leven zoals het leven is
Faraday01
Inducing
Makkie
Momo
WLR en ESF hooligan
Dat zit wel snor zeg je dan
Anna
winnaar wielerprono 2007 :)
Last.FM
quote:
Ongeveer even hard als Van Dijk geloof ik, scheelt een paar seconden
franklop
Fran knock
Anna is natuurlijk ook van de kerk. Dus blijft in de familie
Cancellara; "Tweede worden is gemakkelijker dan eerste worden"
FOK!sport *O* ✩ ✩ ✩ Ajax O+
Van Dijk had wat sneller moeten en kunnen starten denk ik.
chufi
Hace frio o no?
quote:
Dat is wel erg jammer natuurlijk. Ik zie dat ze van de ChristenUnie is en al getrouwd is. Dat is wel weer een flink minpunt.
Gaat voor de BHFH-award 2005!
Humanitas est in bestias bonitas.
I am the hole I can't get out of.
Zeggen ze nu godverdomme wat mooi tegen Anna? Die is ook behoorlijk in de heer toch?
De valmatten mogen nog een paar meter verlengd worden.
quote:
Je kunt zeggen wat ze wil maar ze blijft wel op de fiets zitten. Is ook een kunst.
Gaat voor de BHFH-award 2005!
Humanitas est in bestias bonitas.
I am the hole I can't get out of.
quote:
Die heeft al flink wat grote prijzen gepakt omdat iemand anders crashte ja
Volgens mij mist alleen de Olympische tijdrit nog in haar rijtje, afwachten wat er met van Vleuten en Dygert (als die laatste start) gebeurd volgend jaar dan