SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Roglic leek sowieso al niet oppermachtig. Dus snap wel best dat ze consolideerden.quote:Op zaterdag 19 september 2020 20:28 schreef Slobeend het volgende:
[..]
Achteraf niet nee. Vind het te makkelijk.
Ik zal eens kijken hoe José het brengt.quote:Op zaterdag 19 september 2020 20:24 schreef Slobeend het volgende:
Maar er was toch ook geen enkele aanleiding voor Dumoulin om iets te proberen? Alles liep op rolletjes.
Hij leek vooral niet beter dan Pogacar, behalve in de laatste bergrit. Dan kun je nog zoveel tactieken gaan bedenken (en met deze ploeg had je dan ook mogelijkheden), maar dan had je Pogacar eerst moeten lossen met het risico dat je zelf gelost wordt en er was helemaal geen aanleiding voor met deze voorsprong en nog een tijdrit te gaan.quote:Op zaterdag 19 september 2020 20:32 schreef Immerdebestebob het volgende:
[..]
Roglic leek sowieso al niet oppermachtig. Dus snap wel best dat ze consolideerden.
Heel slecht valt ook wel weer mee hoor.quote:Op zaterdag 19 september 2020 20:38 schreef Marcoss het volgende:
[..]
Hij leek vooral niet beter dan Pogacar, behalve in de laatste bergrit. Dan kun je nog zoveel tactieken gaan bedenken (en met deze ploeg had je dan ook mogelijkheden), maar dan had je Pogacar eerst moeten lossen met het risico dat je zelf gelost wordt en er was helemaal geen aanleiding voor met deze voorsprong en nog een tijdrit te gaan.
Roglic heeft gewoon vandaag de Tour verloren door een hele slechte tijdrit voor zijn doen. Het deel tot de klim viel nog mee bij een goede indeling, maar niet eens top-10 op de klim slaat nergens op.
Formolo was best goed tot jee uitvielquote:Op zaterdag 19 september 2020 20:41 schreef Beregd het volgende:
Pogacar mag vooral blij zijn met alle acties van Jumbo, daar heeft hij mee van geprofiteerd.
Het zou bijna belachelijk zijn als hij zijn teamgenoten zou bedanken voor de overwinning.
Daar kunnen we over van mening verschillenquote:Op zaterdag 19 september 2020 20:39 schreef Steven184 het volgende:
[..]
Heel slecht valt ook wel weer mee hoor.
Die halve minuut verliest hij in laatste 1,5 km, toen hij al wist dat het klaar was. Het was zeker geen top tijdrit, maar heel slecht slaat nergens op. Giro vorig jaar was al slechter.quote:Op zaterdag 19 september 2020 20:44 schreef Marcoss het volgende:
[..]
Daar kunnen we over van mening verschillen
Een halve minuut trager dan Porte en een vergelijkbare tijd als Cavagna vind ik voor zijn doen gewoon slecht, al had het alsnog wel eindwinst op kunnen leveren vandaag als Poga een “normale” tijdrit rijdt.
Giro was ook niet best inderdaad, maar toen was zijn laatste week sowieso slecht, die tijdrit kwam er dan nog bovenop. Nu was hij in de slotweek beter dan de grote concurrent toen er echt gekoerst werd.quote:Op zaterdag 19 september 2020 20:49 schreef Steven184 het volgende:
[..]
Die halve minuut verliest hij in laatste 1,5 km, toen hij al wist dat het klaar was. Het was zeker geen top tijdrit, maar heel slecht slaat nergens op. Giro vorig jaar was al slechter.
Waarschijnlijk een hekel aan Frank Lammers. En terecht natuurlijk.quote:Op zaterdag 19 september 2020 20:47 schreef Momo het volgende:
UCI heeft een hekel aan Jumbo supermarkten
Denk ik ook. De Poog heeft veel energie bespaard en Jumbo mocht het vuile werk steeds opknappen. Ik denk dat Roglic gewoon opgerookt was, want de 19e etappe was ook wat onrustig, met jagende andere ploegen in het peloton.quote:Op zaterdag 19 september 2020 20:41 schreef Beregd het volgende:
Pogacar mag vooral blij zijn met alle acties van Jumbo, daar heeft hij mee van geprofiteerd.
Het zou bijna belachelijk zijn als hij zijn teamgenoten zou bedanken voor de overwinning.
Deze tour nogquote:Op zaterdag 19 september 2020 22:08 schreef Ericr het volgende:
1 dag geen treintje en Roglic is kapot. Mooi, alleen jammer dat het Sky/Ineos nooit overkwam.
Overdreven.quote:Op zaterdag 19 september 2020 22:15 schreef Belg het volgende:
Sowieso de mooiste tour die ik ooit heb gezien
Nooit in contention geweest deze tour. Is gewoon mooi als zo'n over controlerende ploeg het aflegt als het man tegen man is.quote:
Vooraf wel grootste uitdager (als ploeg).quote:Op zaterdag 19 september 2020 22:17 schreef Ericr het volgende:
[..]
Nooit in contention geweest deze tour. Is gewoon mooi als zo'n over controlerende ploeg het aflegt als het man tegen man is.
Was heel lang ook zo. Omdat de Fransen niet kunnen tijdrijden steeds minder terug te zien in de TDF.quote:Op zaterdag 19 september 2020 22:21 schreef Belg het volgende:
Nu gaan we altijd op de 1 na laatste dag een tijdrit hebben...
Roglic heeft natuurlijk wel gepresteerd. Wint een etappe en rijdt de halve Tour in het geel. Ook een 7e plek voor Tom na 400+ dagen niet gekoerst te hebben is meer dan redelijk lijkt me.quote:Op zaterdag 19 september 2020 22:18 schreef Lospedrosa het volgende:
Nou ja voor het NLse wielrennen en JV is het natuurlijk wel een aderlating.
3 weken de boel “domineren”, Zeeman die door een keer wat te blaffen wordt geweigerd, naar op de laatste dag de tour verliezen.
Alleen Wout van Aert heeft gepresteerd. En dat is het dus.
Met schaamrode wangen kijken we hier op terug.
Quintana in 2015. Die heeft destijds vooral Valverde naar het podium geloodst, maar winnen had ook gekund als ie wat meer durf had gehad.quote:Op zaterdag 19 september 2020 22:08 schreef Ericr het volgende:
1 dag geen treintje en Roglic is kapot. Mooi, alleen jammer dat het Sky/Ineos nooit overkwam.
Oomen voor de bolletjestruiquote:Op zaterdag 19 september 2020 23:04 schreef Immerdebestebob het volgende:
Volgend jaar juichen we voor Oomen
Onder druk gezet is niet hetzelfde als de macht grijpen tegen de overheersende ploeg.quote:Op zaterdag 19 september 2020 23:03 schreef VoMy het volgende:
[..]
Quintana in 2015. Die heeft destijds vooral Valverde naar het podium geloodst, maar winnen had ook gekund als ie wat meer durf had gehad.
Totaal niet mee eens. Wij Nederlanders zijn de grootste criticasters van onszelf. Ook op dit forum is er altijd enorm veel kritiek geweest op het gebrek aan winnersmentaliteit, plan en strijdbaarheid van de NLse renners en/of ploegen (hier en daar wellicht terecht). Nu is er een ploeg die zich kan meten met de top en met een duidelijke strategie een bepaalde ambitie heeft uitgesproken. Echter mislukt het op de laatste dag door een klasseverschil op individueel niveau. Hebben ze het perfect gedaan? Nee. Maar schaamrood? Spreek voor jezelfquote:Op zaterdag 19 september 2020 22:18 schreef Lospedrosa het volgende:
Nou ja voor het NLse wielrennen en JV is het natuurlijk wel een aderlating.
3 weken de boel “domineren”, Zeeman die door een keer wat te blaffen wordt geweigerd, naar op de laatste dag de tour verliezen.
Alleen Wout van Aert heeft gepresteerd. En dat is het dus.
Met schaamrode wangen kijken we hier op terug.
Enkel Pogacar die de gele trui heeft nuquote:Op zaterdag 19 september 2020 22:43 schreef noodgang het volgende:
Vandaag de tijdrit niet kunnen zien, maar neem aan dat er geen heel gekke dingen zijn gebeurd
En de bollenquote:Op zaterdag 19 september 2020 23:32 schreef Belg het volgende:
[..]
Enkel Pogacar die de gele trui heeft nu
En wit ook nogquote:
Één zwaluw maakt voor mij geen zomer. Tot gisteren een 5,5 nu 6,7.quote:Op zaterdag 19 september 2020 22:15 schreef Belg het volgende:
Sowieso de mooiste tour die ik ooit heb gezien
Hoezo niet? Was er een proloog geweest en ze hadden boete gekregen had er waarschijnlijk geen haai naar gekraaid. Regels liggen hele jaar (en waarschijnlijk langer) al vast. Beetje dom dat ploeg dan in een van de belangrijkste tijdritten deze fout maaktquote:
Het is gewoon een bullshitregel, net zoals de soklengteregel.quote:Op zaterdag 19 september 2020 23:47 schreef Sjoerd102 het volgende:
[..]
Hoezo niet? Was er een proloog geweest en ze hadden boete gekregen had er waarschijnlijk geen haai naar gekraaid. Regels liggen hele jaar (en waarschijnlijk langer) al vast. Beetje dom dat ploeg dan in een van de belangrijkste tijdritten deze fout maakt
Dan ben ik heel benieuwd hoeveel Tours je tot nu toe gezien hebt...quote:Op zaterdag 19 september 2020 22:15 schreef Belg het volgende:
Sowieso de mooiste tour die ik ooit heb gezien
Ik volg de Tour sinds 2004.quote:Op zaterdag 19 september 2020 23:51 schreef YoyoKlaagzak het volgende:
[..]
Dan ben ik heel benieuwd hoeveel Tours je tot nu toe gezien hebt...
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |