Had je anders verwachtquote:Op woensdag 18 november 2020 18:45 schreef Mr.Noodle het volgende:
Nou het loopt echt storm met de verkoop van de nieuwe AMD-kaarten..
AMD Radeon RX 6000-videokaarten zijn zo goed als onverkrijgbaar
niemand had wat anders verwacht... toch?quote:Op woensdag 18 november 2020 18:45 schreef Mr.Noodle het volgende:
Nou het loopt echt storm met de verkoop van de nieuwe AMD-kaarten..
AMD Radeon RX 6000-videokaarten zijn zo goed als onverkrijgbaar
Heb ik dus ook. Ontzettend veel problemen gehad met een AMD kaart ~20 jaar geleden en ik ben nog steeds sceptisch. Maar ik wil gelovenquote:Op woensdag 18 november 2020 19:21 schreef mschol het volgende:
[..]
alleen met AMD heb ik gelijk een nare driver namaak van vroeger.. geen idee of ik mij daar in de toekomst aan wil branden..
veel eerder ga je toch geen stock vindenquote:Op woensdag 18 november 2020 22:31 schreef ems. het volgende:
[..]
Heb ik dus ook. Ontzettend veel problemen gehad met een AMD kaart ~20 jaar geleden en ik ben nog steeds sceptisch. Maar ik wil geloven
Ik wacht het allemaal even af tot ~januari. Dan zijn de kaarten allemaal wat langer uit en kan ik een beter oordeel vellen. Mijn GTX 1070 van een paar jaar oud doet het eigenlijk nog meer dan prima met alle games dus een upgrade is toch vooral een luxe om net wat meer framepjes te pakken, niet zozeer noodzaak.
Ik vrees het ook niet. Toch maar eens wachten tot (begin) volgend jaar.quote:Op woensdag 18 november 2020 23:24 schreef mschol het volgende:
[..]
veel eerder ga je toch geen stock vinden
Daarom is het zo fijn dat mijn huidige kaart nog prima mee gaat. Ik heb geen haastquote:Op woensdag 18 november 2020 23:24 schreef mschol het volgende:
[..]
veel eerder ga je toch geen stock vinden
Definieer "problemen" met een Ati kaart. 70% van geclaimde performance was het grootste probleem wat ik ermee had, werkte verder serieus dikke prima. Ook een latere ATi en nog latere AMD kaart deden het eigenlijk gewoon goed.quote:Op woensdag 18 november 2020 22:31 schreef ems. het volgende:
[..]
Heb ik dus ook. Ontzettend veel problemen gehad met een AMD kaart ~20 jaar geleden en ik ben nog steeds sceptisch. Maar ik wil geloven
Ik wacht het allemaal even af tot ~januari. Dan zijn de kaarten allemaal wat langer uit en kan ik een beter oordeel vellen. Mijn GTX 1070 van een paar jaar oud doet het eigenlijk nog meer dan prima met alle games dus een upgrade is toch vooral een luxe om net wat meer framepjes te pakken, niet zozeer noodzaak.
ik kwam niet zozeer problemen tegen met de kaarten (1x doa maar goed dat kan gebeuren)quote:Op zaterdag 21 november 2020 00:47 schreef Skull-splitter het volgende:
[..]
Definieer "problemen" met een Ati kaart. 70% van geclaimde performance was het grootste probleem wat ik ermee had, werkte verder serieus dikke prima. Ook een latere ATi en nog latere AMD kaart deden het eigenlijk gewoon goed.
BSOD's voor het leven. Tientallen reinstalls van windows die niets opleverde. Performance die ontzettend tegenviel, oververhitting om niets. En toen opeens, zoveel maanden ellende later, deed hij het ok. Helaas was de kaart toen ook al weer verouderd en mocht ik gaan sparen voor een nieuwe.quote:Op zaterdag 21 november 2020 00:47 schreef Skull-splitter het volgende:
[..]
Definieer "problemen" met een Ati kaart. 70% van geclaimde performance was het grootste probleem wat ik ermee had, werkte verder serieus dikke prima. Ook een latere ATi en nog latere AMD kaart deden het eigenlijk gewoon goed.
ik heb ook echt wel issues met nvidia, alleen zijn die voor mijn gevoel beperkter qua impact (minder bsod vooral)quote:Op zaterdag 21 november 2020 15:42 schreef Skull-splitter het volgende:
Ik heb serieus net zoveel gezeik met Ati/AMD als met nVidia gehad. Van drivers tot performance.
Laatste keer dat ik een BSOD had was 2012. Kapotte SSD én geheugen.quote:Op maandag 23 november 2020 06:41 schreef mschol het volgende:
[..]
ik heb ook echt wel issues met nvidia, alleen zijn die voor mijn gevoel beperkter qua impact (minder bsod vooral)
Ik had een jaar geleden een periode veel BSODs. Blijkbaar was de bios van mijn mobo nog niet klaar voor het OCen van mijn RAM. Zelfs met XMP-profiel. Na een halfjaar nog maar eens geprobeerd en toen was het stabiel.quote:Op maandag 23 november 2020 15:06 schreef Skull-splitter het volgende:
[..]
Laatste keer dat ik een BSOD had was 2012. Kapotte SSD én geheugen.
Dat kan natuurlijk. Ik zeg ook niet dat mijn oordeel compleet rationeel is. Alleen -persoonlijk- heb ik diverse slechte ervaringen gehad met ati/amd terwijl op Nvidia eigenlijk alles altijd als een zonnetje liep. Allicht onnodig voorzichtig, maar het kost niets om sceptisch te zijn en even de kat uit de boom te kijken. Sowieso geen slecht idee met nieuwe hardware, lijkt me.quote:Op zaterdag 21 november 2020 15:42 schreef Skull-splitter het volgende:
Ik heb serieus net zoveel gezeik met Ati/AMD als met nVidia gehad. Van drivers tot performance.
Same here. Het aantal 'algemene' crashes überhaupt wat ik heb gehad de afgelopen jaren is op 1 hand te tellen.quote:Op maandag 23 november 2020 15:06 schreef Skull-splitter het volgende:
[..]
Laatste keer dat ik een BSOD had was 2012. Kapotte SSD én geheugen.
het lagged echt als de pleuris, een MS van 100 is al aan te voelen laat staan dat deze wankelt tussen de 10 en de 200. nee dankje.quote:Op vrijdag 20 november 2020 22:09 schreef Mr.Noodle het volgende:
Mensen die nog Stadia willen proberen als je Cyberpunk 2077 koopt?
Ik bedoel gratis Wireless controller en gratis Chromecast Ultra als hardware erbij is niet echt een slechte deal ofzo. Maar ja Stadia hè?
is de fall sale al geweest?quote:Op maandag 23 november 2020 23:35 schreef V. het volgende:
Verwachten we komende donderdag trouwens een Steam sale?
Het klinkt ook niet als een heel geniaal concept, een dienst waarbij je high end games streamt vanuit de cloud.quote:Op maandag 23 november 2020 23:36 schreef cherrycoke het volgende:
[..]
het lagged echt als de pleuris, een MS van 100 is al aan te voelen laat staan dat deze wankelt tussen de 10 en de 200. nee dankje.
Als het werkt scheelt dat veel mensen dure hardware. Alleen moet het wel ergens vandaan komen. Ik moet er zelf niet aan denken.quote:Op dinsdag 24 november 2020 18:21 schreef Monolith het volgende:
[..]
Het klinkt ook niet als een heel geniaal concept, een dienst waarbij je high end games streamt vanuit de cloud.
Ja ik werk zelf de hele dag met cloud platformen als AWS en Azure, dus ik snap het voordeel van zelf geen dure hardware bezitten, maar bij gamen moet er toch veel over het lijntje en ook snel en stabiel.quote:Op dinsdag 24 november 2020 19:51 schreef Skull-splitter het volgende:
[..]
Als het werkt scheelt dat veel mensen dure hardware. Alleen moet het wel ergens vandaan komen. Ik moet er zelf niet aan denken.
Ik wil het liefst alles gewoon lokaal en nog liever fysiek. Ben dat betreft ouderwets. Wil ook een eigen PC, maar realiseer me wel dat dat met vijftien jaar tijd over kan zijn.
Maar dan ben ik er ook wel klaar mee. Helaas.
Nou, het doet mij een beetje denken aan mensen die op een lowly laptopje zware edits kunnen doen in de cloud. Al het werk als renderen en zo gebeurt ergens anders, en je hebt alleen te maken met de input en de grafische weergave op je laptop.quote:Op dinsdag 24 november 2020 18:21 schreef Monolith het volgende:
[..]
Het klinkt ook niet als een heel geniaal concept, een dienst waarbij je high end games streamt vanuit de cloud.
"Helaas, de pagina is niet gevonden"quote:Op dinsdag 24 november 2020 18:18 schreef Mr.Noodle het volgende:
De nieuwe Xbox Series controller is trouwens in de aanbieding bij Otto voor ¤39.95 ook in Zwart en blauw beschikbaar.
Ik heb er net eentje besteld ter vervanging van m'n oude Xbox 360 controller. Ik speel sommige spellen toch liever met controller op de PC.
Volgens mij viel die samen met de Halloween Sale.quote:
Maar volgens mij is dat (nog) niet het geval.quote:Steam Autumn Sale 2020 (AKA Steam Black Friday Sale 2020): Last year, this sale went from the Tuesday before Black Friday to the Tuesday after, allowing it to cover Cyber Monday as well. That indicates the Steam Autumn Sale 2020 will start on November 24 and end on December 1.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |