Hoef voorlopig niks meer in huis te halen.quote:Op donderdag 10 september 2020 10:19 schreef Caland het volgende:
Hopelijk de volgende vlog dat hij zonder benzine aan de kant van de weg staat.
Hopelijk dan wel op de terugweg. Dan kan hij even vooruit. Eten genoeg en hij kan prima in de kofferbak slapen. Daar past ie makkelijk in.quote:Op donderdag 10 september 2020 10:19 schreef Caland het volgende:
Hopelijk de volgende vlog dat hij zonder benzine aan de kant van de weg staat.
Nou, vooruit.quote:Op donderdag 10 september 2020 10:29 schreef Lenny_Leonard het volgende:
[..]
Hopelijk dan wel op de terugweg. Dan kan hij even vooruit. Eten genoeg en hij kan prima in de kofferbak slapen. Daar past ie makkelijk in.
Wat jij al eens zei is inderdaad zo mooi aan dit gifje. Het feit dat hij zijn been naar binnen moet trekken met zijn hand omdat het anders niet luktquote:
Dat niet alleen, hij moet in tweede instantie ook echt aan die broekspijp gaan trekken.quote:Op donderdag 10 september 2020 11:12 schreef onlogisch het volgende:
[..]
Wat jij al eens zei is inderdaad zo mooi aan dit gifje. Het feit dat hij zijn been naar binnen moet trekken met zijn hand omdat het anders niet lukt![]()
Wat een walgelijk dik varken is deze gast toch
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Groot fan van User Wotte
Hallo user Tjacka.quote:Op donderdag 10 september 2020 11:42 schreef Tjacka het volgende:
Hallo vrienden en @:onlogisch en @:lenny_leonard
Hallo posse.. Tjacka !!quote:Op donderdag 10 september 2020 11:42 schreef Tjacka het volgende:
Hallo vrienden en @:onlogisch en @:lenny_leonard
Krijg genitale wratten debielquote:Op donderdag 10 september 2020 11:48 schreef Muskusboktor57 het volgende:
[..]
Hallo posse.. Tjacka !!
je doet altijd een beetje onvriendelijk tegen mijquote:Op donderdag 10 september 2020 11:54 schreef Muskusboktor57 het volgende:
[..]
I got genital warts and it burns when I pee.
@:GGMM kent deze line.
Friendly fire.quote:Op donderdag 10 september 2020 11:56 schreef Tjacka het volgende:
[..]
je doet altijd een beetje onvriendelijk tegen mij
quote:Op donderdag 10 september 2020 11:48 schreef Zipportal het volgende:
De nieuwe VBL note van @:onlogisch is uit!!!!
Lekker gewerkt maat.quote:Op donderdag 10 september 2020 12:19 schreef Muskusboktor57 het volgende:
[..]
Eet smakelijk.
Ik heb net prinsheerlijk zitten kakken.
Beestquote:Op donderdag 10 september 2020 12:19 schreef maxi-mus het volgende:
Boys. Heb de toets gehaald. (9.6)
Ja ik ken wel mensen die facebook hebben.quote:Op donderdag 10 september 2020 11:51 schreef Scrummie2.1 het volgende:
Iemand hier misschien met een kennis bij Facebook?
gefeliciteerd!quote:Op donderdag 10 september 2020 12:19 schreef maxi-mus het volgende:
Boys. Heb de toets gehaald. (9.6)
JA WANT VRIENDEN HEB JE NIETquote:Op donderdag 10 september 2020 12:20 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
Ja ik ken wel mensen die facebook hebben.
Proficiat.quote:Op donderdag 10 september 2020 12:20 schreef onlogisch het volgende:
(Even schaamteloos exact @ 12:20:00 gepost)
@:muskusboktor57
Ik weer dat ik aan het afvallen ben maar..quote:Op donderdag 10 september 2020 07:37 schreef Wereldgozer het volgende:
[..]
Midden in de nacht geupload, gewoon.
Lekker donuts eten.
Ik vond hem eigenlijk wel leuk.quote:Op donderdag 10 september 2020 12:20 schreef onlogisch het volgende:
Ik ga wel gewoon verder met mijn lunch, sorry.
ik weer dat?quote:Op donderdag 10 september 2020 12:24 schreef GGMM het volgende:
[..]
Ik weer dat ik aan het afvallen ben maar..
En daar gaat hij weer
Dat moest weet zijnquote:Op donderdag 10 september 2020 12:25 schreef onlogisch het volgende:
[..]
ik weer dat?![]()
@:Elan
@:Caland
@:Buitendam
@:Lenny_Leonard
'Hoewel ik wel van groente en fruit houd zit de vriezer nog barstensvol'.quote:Op donderdag 10 september 2020 12:24 schreef GGMM het volgende:
[..]
Ik weer dat ik aan het afvallen ben maar..
En daar gaat hij weer
Ah gossie, Zidane fanboytje hier?quote:Op donderdag 10 september 2020 09:33 schreef El-Stinho het volgende:
[..]
Kunnen ze @:Klopkoek (we roddelen hier niet) niet een ban geven of zo? Overal waar hij zijn geloof predikt, ontspoort het gigantisch.
Waar blijft die like dan?quote:Op donderdag 10 september 2020 12:24 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
Ik vond hem eigenlijk wel leuk.
Oh, ik wist niet dat je zo onzeker was.quote:Op donderdag 10 september 2020 12:27 schreef onlogisch het volgende:
[..]
Waar blijft die like dan?
[ afbeelding ]
Ja hij heeft het elk filmpje over leverworstquote:Op donderdag 10 september 2020 12:26 schreef Caland het volgende:
Gelukkig is leverworst ook een hele gezonde keuze.
Dat je het uberhaupt wegkrijgt die rotzooi
Vind je mij zo onzeker? Ik ben niet zo onzeker hoor.quote:Op donderdag 10 september 2020 12:28 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
Oh, ik wist niet dat je zo onzeker was.
Like gegeven.
En slavinkjes bij het ontbijtquote:Op donderdag 10 september 2020 12:28 schreef GGMM het volgende:
[..]
Ja hij heeft het elk filmpje over leverworst
Leverworst is de sleutel tot een gezond leven.
Blijkbaar betaal je 75 cent voor 2 van die bolletjes.quote:Op donderdag 10 september 2020 12:28 schreef GGMM het volgende:
[..]
Ja hij heeft het elk filmpje over leverworst
Leverworst is de sleutel tot een gezond leven.
quote:Op donderdag 10 september 2020 12:29 schreef Caland het volgende:
[..]
Blijkbaar betaal je 75 cent voor 2 van die bolletjes.![]()
(ik weet dit omdat ik een vaste volger ben)
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |