Veldhuis & Kemper zijn terug met een nieuwe voorstelling
Ze zijn terug in het theater: Veldhuis & Kemper. Met de schrik nog een beetje in de benen, want begin maart bleken na een try-out- voorstelling maar liefst 15 mensen besmet met corona, en daarvan gingen er twee dood. Daarover praten we vanavond in Op1 met Remco Veldhuis en Richard Kemper. Maar ook over hun nieuwe voorstelling ‘Zonder Meer‘, met nieuwe en oude hits, waarvan ze er eentje live in de uitzending spelen.
Steffi de Pous en Jol Voordewind over de tragedie in vluchtelingenkamp Moria op Lesbos
Vannacht heeft een grote brand gewoed in het vluchtelingenkamp Moria op Lesbos, waar dertienduizend vluchtelingen onder ellendige omstandigheden verblijven. Steffi de Pous van hulporganisatie Because we Carry en Kamerlid Jol Voordewind van de ChristenUnie over de tragedie. Hoe kon het zo ver komen? En hoe moet het verder met de opvang van de vluchtelingen?
Bert Slagter over het stijgend aantal coronabesmettingen
Het aantal besmettingen ligt met 1140 weer op het niveau van april. Dat maakte minister Hugo de Jonge (Volksgezondheid) zelf bekend tijdens een live chatgesprek op YouTube en Facebook. Daarin gingen hij en premier Rutte in op vragen van Nederlanders. Wiskundige en expert complexiteit Bert Slagter analyseerde de antwoorden en schuift vanavond aan bij Op1.
Boswachter Arjan Postma schreef boek over de genialiteit van het dierenrijk
Boswachter Arjan Postma schreef een boek over de genialiteit van het dierenrijk. Oftewel, 'Hoe een gekke mier de wereld kan veranderen', waarin hij de overeenkomsten tussen mens en dier beschrijft. Want dat we veel van dieren kunnen leren en er meer gelijkenissen zijn dan we denken, dat is een ding dat zeker is! Vanavond in Op1 vertelt Arjan er alles over.
[ Bericht 32% gewijzigd door dvdfreak op 09-09-2020 19:04:17 ]