Precies mijn gedachte. Het hacken van het betalingsverkeer waar ze het in deze tweet ook over hebben, heb ik persoonlijk minder vertrouwen in. De banken zijn waarschijnlijk veel beter beveiligd dan de belastingdienst.quote:Op zondag 13 september 2020 13:10 schreef luxerobots het volgende:
[..]
Zonder geld kan Loekasjenko niet verder. De belastingen boycotten en/of het belastingsysteem hacken zou dus een goede stap zijn om Loekasjenko op de knien te dwingen.
Wat inderdaad niet lukt:quote:Op zondag 13 september 2020 15:01 schreef nezalezhnost het volgende:
Tut.by schrijft dat de colone nu in de richting van Timirjazeva loopt. Als ze daar eenmaal zijn, zouden ze vandaaruit verder kunnen lopen richting Drozhdy.
Waarschijnlijk gaat het een (klein) deel wel lukken. Op dit moment wordt er aan beide zijdes gehergroeppeerd. Verder is het internet erg slecht op dit moment. Dus het is even afwachten tot vanavond voor we een beter beeld hebben van hetgeen er nu gebeurd.quote:Op zondag 13 september 2020 15:22 schreef luxerobots het volgende:
[..]
Wat inderdaad niet lukt:
[ twitter ]
Volgens mij is een deel van plan om plakaten achter te laten. Verder niets. Het is in ieder geval niet de bedoeling om huizen te bestormen of te vernielen.quote:Op zondag 13 september 2020 15:44 schreef NgInE het volgende:
Ik ben benieuwd wat ze gaan doen als ze bij hun eindbestemming zijn aangekomen.
Beelden?quote:Op zondag 13 september 2020 16:56 schreef nezalezhnost het volgende:
ME'ers gebruiken nu grof geweld.
In Brest. Beelden die ik heb gezien o.a. op Belsat zijn niet super. In Brest zijn veel minder journalisten als in Minsk. Ik zal later kijken of ik losse beelden kan krijgen. Ik focus nu op Minsk.quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |