Kan je vrouw het wel handelen dat jullie die spullen tweedehands krijgen?quote:Op maandag 7 september 2020 08:34 schreef Holy_Goat het volgende:
Van het weekend de kinderwagen, kinderstoel en autostoel gefixt
Hadden wel paar honderd euro mazzel want zo der dat we het wisten was er een berg in de aanbieding.
Volgend weekend komt van de zus van mijn vrouw een box, komode en ledikantje waar haar kinderen in geslapen hebben
Nee, die trok het extreem slecht. Vooral bij de kinderwagen dus. Want we konden een Joolz gratis overnemen van vrienden (6jr oud).quote:Op maandag 7 september 2020 11:50 schreef MaJo het volgende:
[..]
Kan je vrouw het wel handelen dat jullie die spullen tweedehands krijgen?![]()
Wij hebben juist wel kinderwagen + autostoel van vrienden overgenomen maar de babykamer wel nieuw aangeschaft. Maar wij hebben dan ook vrijwel alles verder van vrienden gekregen![]()
Dat weet ik, vandaar mijn vraagquote:Op maandag 7 september 2020 12:04 schreef Holy_Goat het volgende:
[..]
Nee, die trok het extreem slecht. Vooral bij de kinderwagen dus. Want we konden een Joolz gratis overnemen van vrienden (6jr oud).
Maar die is nu dus nieuw. Zelfde kleur. Alleen paar handige updates sindsdien
Ik zie het nut niet zo van een online ehbo cursus. Je leert het vooral door te doen. Helemaal reanimeren bij baby's is handig als je het op een pop leert.quote:Op maandag 7 september 2020 13:52 schreef xminator het volgende:
Weet iemand misschien een soortgelijke online (only) training:
https://www.savitae.nl/cu(...)erken-kinderziektes/
Online gedeelte lijkt me wel interessant om eens door te nemen. Ik zie alleen ietsvan het rode kruis maar dat is enkel 2 uur geloof ik en dit lijkt een stuk langer en uitgebreider.
Ze heeft zelf nu al meerdere keren 2e hands kleertjes besteld zelfsquote:Op maandag 7 september 2020 13:10 schreef MaJo het volgende:
[..]
Dat weet ik, vandaar mijn vraagHormonen zijn toch ook wonderlijk, ik merk sinds ik zwanger ben dat ik toch ook wel anders ben gaan denken over dingen dan vooraf. Maar over het algemeen weet ik me nog redelijk in te houden omdat mijn man behoorlijk nuchter is
Al laat hij me af en toe ook wel losgaan, met kleertjes bijvoorbeeld
Ik heb inderdaad hetzelfde, al merk ik dat ik een ‘echte’ cursus ook niet snel doe. Dus dan lijkt mij dit weer beter (beter iets dan niets)quote:Op maandag 7 september 2020 15:26 schreef June. het volgende:
[..]
Ik zie het nut niet zo van een online ehbo cursus. Je leert het vooral door te doen. Helemaal reanimeren bij baby's is handig als je het op een pop leert.
Gaat mij met name om juist de andere dingen dan reanimeren.quote:Op maandag 7 september 2020 15:26 schreef June. het volgende:
[..]
Ik zie het nut niet zo van een online ehbo cursus. Je leert het vooral door te doen. Helemaal reanimeren bij baby's is handig als je het op een pop leert.
Ik heb kinder ehbo via iedereen ehbo gedaan (nu Livis). Dat was één avond praktijk, verder alle uitleg online. De praktijk ging wel (naar mijn mening te)veel in op reanimeren idd, maar ook verbinden van wonden en wat te doen bij verstikking van een baby en kind. Alleen voor dat gedeelte vond ik het al handig, want dat moest een stuk hardhandiger dan verwacht. Kijk ook even bij je verzekering, aanvullende pakketten vergoeden dit soms.quote:Op maandag 7 september 2020 13:52 schreef xminator het volgende:
Weet iemand misschien een soortgelijke online (only) training:
https://www.savitae.nl/cu(...)erken-kinderziektes/
Online gedeelte lijkt me wel interessant om eens door te nemen. Ik zie alleen ietsvan het rode kruis maar dat is enkel 2 uur geloof ik en dit lijkt een stuk langer en uitgebreider.
Ja, mijn verzekering vergoed het 100% maar praktijk wil ik op een later moment doen...quote:Op dinsdag 8 september 2020 15:31 schreef FlyingFish het volgende:
[..]
Ik heb kinder ehbo via iedereen ehbo gedaan (nu Livis). Dat was één avond praktijk, verder alle uitleg online. De praktijk ging wel (naar mijn mening te)veel in op reanimeren idd, maar ook verbinden van wonden en wat te doen bij verstikking van een baby en kind. Alleen voor dat gedeelte vond ik het al handig, want dat moest een stuk hardhandiger dan verwacht. Kijk ook even bij je verzekering, aanvullende pakketten vergoeden dit soms.
Dit, plus dat ik een naamsticker op de box heb geplakt.quote:Op zaterdag 19 september 2020 16:53 schreef mousemicky het volgende:
Nee, maar ze eten hier in de klas, dus als er iets blijft liggen merkt de juf dat wel op...
Wij hebben toevallig ook net besteld. Wij hadden al eens in een winkel hekjes geprobeerd en gekozen voor de A3 safetydoor. Vooral omdat ik geen balkje over de grond wil. Ik weet dat ik dan ooit mijn nek breek. Maar dus nog geen ervaring meequote:Op maandag 21 september 2020 09:38 schreef B.ertha het volgende:
Welke traphekjes hebben jullie? Ze zijn nu overal in de aanbieding en binnenkort moeten we er toch aan
En waar hebben jullie traphekjes? Enkel op de overloop naar beneden, of ook op de zoldertrap / beneden in de gang?
Die hebben wij ook, A3 safetydoor. Ook zo fijn te openen.quote:Op maandag 21 september 2020 10:26 schreef Bottoms_up het volgende:
[..]
Wij hebben toevallig ook net besteld. Wij hadden al eens in een winkel hekjes geprobeerd en gekozen voor de A3 safetydoor. Vooral omdat ik geen balkje over de grond wil. Ik weet dat ik dan ooit mijn nek breek. Maar dus nog geen ervaring mee
Ik heb er nu 3 besteld. Voor onze trapsituatie lijkt dat nu een goed idee maar misschien gaat er eentje terug.
Je link doet het niet maar het Babydan harmonicahekje hebben wij ook bovenaan de trap, andere hekjes passen niet en bij rolhekjes wordt montage bovenaan de trap afgeraden.quote:Op maandag 21 september 2020 10:57 schreef douche-eendje het volgende:
Wij hebben deze
https://www.babypark.nl/b(...)1H1Gu2waAgztEALw_wcB
Moest iets zijn wat makkelijk inklapt want boven weinig ruimte voor een traphekje. We hebben er ook een beneden bij de deur naar de gang/trap.
Krijg de link ook niet gefixtquote:Op maandag 21 september 2020 11:16 schreef Elleska het volgende:
[..]
Je link doet het niet maar het Babydan harmonicahekje hebben wij ook bovenaan de trap, andere hekjes passen niet en bij rolhekjes wordt montage bovenaan de trap afgeraden.
Dit hekje is elders trouwens een stuk goedkoper.
Ik denk dat het ook van het huis afhangt. Wij hebben bv in de gang een deur naar de garage, waar ook de wasmachine staat. Ik laat de deur naar de gang graag open als ik iets aan de was moet doen zodat ik kan horen wat er in de woonkamer gebeurt. Dan kan een hekje voor de trap fijn zijn. Is de deur naar de gang altijd dicht, tja dan is het misschien minder belangrijk.quote:Op maandag 21 september 2020 12:32 schreef B.ertha het volgende:
Ik heb hem gevonden: https://www.babypark.nl/babydan-guard-me-traphekje.html
De meningen lijken dus verdeeld tussen alleen boven één of boven en onder. Wij hebben wel een deur naar de gang, daarom wilde ik het niet doen.
Bij ons scheelde het milimeters, man kreeg het hekje dicht maar ik niet. Dun latje tussen het hekje en de muur was de oplossing.quote:Op maandag 21 september 2020 12:25 schreef douche-eendje het volgende:
[..]
Krijg de link ook niet gefixt. Volgens mij heeft manlief hem toen bij bol.com besteld, maar bleek het basishekje niet breed genoeg. Uiteindelijk hadden we zowel boven als beneden extra delen nodig.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |