Minimaal één rode vlag en een safetycarquote:Op maandag 21 september 2020 13:28 schreef ChevyCaprice het volgende:
[..]
Kan zomaar weer een knotsgekke race worden op dat zielloze circuit.
Mugello was wel tof. Monza was complete chaos, daar is ook niets mis mee op z'n tijdquote:Op maandag 21 september 2020 13:40 schreef ChevyCaprice het volgende:
Monza vind ik niet eens zo heel tof. Spa en Mugello wel, maar daar heb ik ook weinig wheel to wheel gezien.
Die zal in ieder geval niet door slecht weer worden veroorzaakt. Zonnig en 25 C voorlopig.quote:Op maandag 21 september 2020 13:45 schreef opgebaarde het volgende:
[..]
Minimaal één rode vlag en een safetycar
Ik heb niet het idee dat Hamilton zo vrijgevig is.quote:Op maandag 21 september 2020 14:21 schreef Rossdale het volgende:
Bottas doet het hier altijd wel goed en dit jaar heeft Lewis al zo'n enorme voorsprong dat hij hem misschien nog wel van het team zou mogen winnen ook
Mwah. Hij heeft 2 poles en 1 overwinning, Hamilton heeft de afgelopen twee keer gewonnen, (in 2018 wel die overwinning gekregen) Vorig jaar hobbelde die 6 tienden achter Hamilton aan in de kwali.quote:Op maandag 21 september 2020 14:21 schreef Rossdale het volgende:
Bottas doet het hier altijd wel goed en dit jaar heeft Lewis al zo'n enorme voorsprong dat hij hem misschien nog wel van het team zou mogen winnen ook
Hamilton kan dit weekend het record van 91 GP-overwinningen (staat nu op naam van Michaël Schumacher) evenaren. Denk dat hij voorlopig niet staat te springen om cadeautjes uit te delen.quote:Op maandag 21 september 2020 17:01 schreef ChevyCaprice het volgende:
[..]
Mwah. Hij heeft 2 poles en 1 overwinning, Hamilton heeft de afgelopen twee keer gewonnen, (in 2018 wel die overwinning gekregen) Vorig jaar hobbelde die 6 tienden achter Hamilton aan in de kwali.
Denk dat het gewoon weer dichtbij elkaar wordt in de kwali.
De racewekene van Sotchi en Frankrijk kunnen me vaak gestolen worden. Voor dke twee loop ik echt niet warm.quote:Op maandag 21 september 2020 20:57 schreef Peterselieman het volgende:
Had al iemand gezegd dat het raceweek is?
Nee, bij deze dan
Netflix kijkt mee bij Mercedesquote:Op dinsdag 22 september 2020 07:45 schreef Kapitein_Schavuit het volgende:
[..]
De racewekene van Sotchi en Frankrijk kunnen me vaak gestolen worden. Voor dke twee loop ik echt niet warm.
Dat was vorig jaar zo'n succesquote:
In de Williams heeft Bottas ook bijna pole gepakt in Sochi. Dit is zijn baan. Als hij het ergens kan doen dan is het hierquote:Op maandag 21 september 2020 17:01 schreef ChevyCaprice het volgende:
[..]
Mwah. Hij heeft 2 poles en 1 overwinning, Hamilton heeft de afgelopen twee keer gewonnen, (in 2018 wel die overwinning gekregen) Vorig jaar hobbelde die 6 tienden achter Hamilton aan in de kwali.
Denk dat het gewoon weer dichtbij elkaar wordt in de kwali.
Als het dit jaar weer mis gaat bij mercedes, komt netflix er daar nooit meer inquote:
Was gewoon een bewussie om te doen alsof het zo'n zwaar bevochten kampioenschap was waarbij ze allemaal 110% moesten geven om de boel over de streep te trekken.quote:Op dinsdag 22 september 2020 10:46 schreef Lionheaad het volgende:
[..]
Als het dit jaar weer mis gaat bij mercedes, komt netflix er daar nooit meer in
Alles voor de kijkcijfers.quote:Op dinsdag 22 september 2020 10:50 schreef fathank het volgende:
[..]
Was gewoon een bewussie om te doen alsof het zo'n zwaar bevochten kampioenschap was waarbij ze allemaal 110% moesten geven om de boel over de streep te trekken.
quote:
Daarom zullen ze dit jaar een circuit hebben uitgekozen waar ze tot nog toe iedere GP hebben gewonnen, en het is een circuit waar zelden iets vreemds gebeurd.quote:
Nee, Netflix is er dit weekend bij omdat Hamilton dit weekend het record van 91 GP overwinningen van Michaël Schumacher kan evenarenquote:Op dinsdag 22 september 2020 11:26 schreef Kleffe_Dop het volgende:
[..]
[..]
Daarom zullen ze dit jaar een circuit hebben uitgekozen waar ze tot nog toe iedere GP hebben gewonnen, en het is een circuit waar zelden iets vreemds gebeurd.
Dit jaar de meest veilige gok dus.
helaas zonder veel consequentiesquote:Op dinsdag 22 september 2020 10:52 schreef Lionheaad het volgende:
[..]
Alles voor de kijkcijfers.
Maar mercedes heeft dit jaar al 2 races gehad waar er vanalles fout gaat.
Ah, dat klinkt logisch.quote:Op dinsdag 22 september 2020 11:32 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Nee, Netflix is er dit weekend bij omdat Hamilton dit weekend het record van 91 GP overwinningen van Michaël Schumacher kan evenaren
Dat moet helemaal in stijl worden gebracht.quote:Op dinsdag 22 september 2020 11:32 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Nee, Netflix is er dit weekend bij omdat Hamilton dit weekend het record van 91 GP overwinningen van Michaël Schumacher kan evenaren
quote:Op dinsdag 22 september 2020 13:39 schreef ESF1Gamer het volgende:
[..]
Dat moet helemaal in stijl worden gebracht.
Zul je zien Laten we hopen dat Lewis niet de 91ste overwinning pakt.
Wodka drinken, krijg je het vanzelf warmquote:Op dinsdag 22 september 2020 07:45 schreef Kapitein_Schavuit het volgende:
[..]
De racewekene van Sotchi en Frankrijk kunnen me vaak gestolen worden. Voor dke twee loop ik echt niet warm.
In Italië ging het alvast goed toen hij zijn 90e overwinning op zaterdag al toebedeeld kreeg.quote:Op dinsdag 22 september 2020 11:32 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Nee, Netflix is er dit weekend bij omdat Hamilton dit weekend het record van 91 GP overwinningen van Michaël Schumacher kan evenaren
Dat klopt jaquote:Op dinsdag 22 september 2020 20:10 schreef Peterselieman het volgende:
[..]
In Italië ging het alvast goed toen hij zijn 90e overwinning op zaterdag al toebedeeld kreeg.
Weten we nog dat Netflix maar bij een wedstrijd Mercedes mocht filmen vorig seizoen? Dat was mooi. Hockenheim in de regenquote:Op dinsdag 22 september 2020 20:10 schreef Peterselieman het volgende:
[..]
In Italië ging het alvast goed toen hij zijn 90e overwinning op zaterdag al toebedeeld kreeg.
Ik blijf van mening dat de wedstrijdleiding Hamilton daar voor twee extra vergrijpen had moeten bestraffenquote:Op dinsdag 22 september 2020 23:12 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Weten we nog dat Netflix maar bij een wedstrijd Mercedes mocht filmen vorig seizoen? Dat was mooi. Hockenheim in de regen
Och och och, foutje moet kunnen. Pit entry mee eens. FOR WHAT?!quote:Op dinsdag 22 september 2020 23:37 schreef Peterselieman het volgende:
[..]
Ik blijf van mening dat de wedstrijdleiding Hamilton daar voor twee extra vergrijpen had moeten bestraffen
Negeren van de gele vlag (hij had de auto niet onder controle) en rejoining the track in an unsafe manner.
Hij is voor de pit entry bestraft, maar dat is het punt niet. Hij steekt zonder kijken de baan over en doet dat dwars op de rijrichting. Dat is unsafe. Daarvoor was natuurlijk al dat Hamilton sneller reed en een afwijkende lijn had ten opzichte van de rest waardoor hij crashte terwijl Leclerc daar nog liep. Gevaarlijk gedrag dat niet bestraft is.quote:Op dinsdag 22 september 2020 23:41 schreef mikieu het volgende:
[..]
Och och och, foutje moet kunnen. Pit entry mee eens. FOR WHAT?!
Was hij wel rond gegaan hadden we die fantastische stop niet gehad
Hij heeft gewoon wat mensen gevraagd mee te komen. Hij heeft de auto's niet zelf getekend.quote:Op dinsdag 22 september 2020 23:23 schreef Nattekat het volgende:
Jaaaa, iemand die in een heerlijk huisje terecht gekomen is dankzij wat mazzel evenaart iemand die een compleet team van de grond heeft opgebouwd. Twee keer.
Nou, dat valt mij wel tegen dan, een beetje coureur tekent zijn eigen F1 auto en bouwt zelf de motor.quote:Op woensdag 23 september 2020 00:30 schreef potjecreme het volgende:
[..]
Hij heeft gewoon wat mensen gevraagd mee te komen. Hij heeft de auto's niet zelf getekend.
Zul je zien dat ze Bottas een verkapte teamorder of kutstrategie geven zodat Hamilton die 91ste overwinning kan pakken terwijl ze gefilmd worden voor Drive to Survival.quote:Op dinsdag 22 september 2020 13:39 schreef ESF1Gamer het volgende:
[..]
Dat moet helemaal in stijl worden gebracht.
Zul je zien dat Lewis niet de 91ste overwinning pakt.
Daarom is beter dat er en Andere team dan Mercedes wintquote:Op woensdag 23 september 2020 06:24 schreef Tinos85 het volgende:
[..]
Zul je zien dat ze Bottas een verkapte teamorder of kutstrategie geven zodat Hamilton die 91ste overwinning kan pakken terwijl ze gefilmd worden voor Drive to Survival.
Valsspelers verheerlijken als winnaarsquote:Op dinsdag 22 september 2020 23:23 schreef Nattekat het volgende:
Jaaaa, iemand die in een heerlijk huisje terecht gekomen is dankzij wat mazzel evenaart iemand die een compleet team van de grond heeft opgebouwd. Twee keer.
Gelukkig zitten er in de topsport altijd onpartijdige en betrouwbare mensen in de topquote:Op woensdag 23 september 2020 08:08 schreef Starflyer het volgende:
Ex-Ferrari teambaas Stefano Domenicali wordt genoemd als opvolger van Chase Carey, de baas van de Formule 1.
https://www.racefans.net/(...)er-as-formula-1-ceo/
Nou, misschien dat Arrivabene Masi kan vervangen en dan heeft Ferrari de hele F1 in handenquote:Op woensdag 23 september 2020 08:08 schreef Starflyer het volgende:
Ex-Ferrari teambaas Stefano Domenicali wordt genoemd als opvolger van Chase Carey, de baas van de Formule 1.
https://www.racefans.net/(...)er-as-formula-1-ceo/
Benieuwd hoe ze welke plan hij heeft voor de formule 1. (plan A, B, C of F)quote:Op woensdag 23 september 2020 08:08 schreef Starflyer het volgende:
Ex-Ferrari teambaas Stefano Domenicali wordt genoemd als opvolger van Chase Carey, de baas van de Formule 1.
https://www.racefans.net/(...)er-as-formula-1-ceo/
hij lijkt me een capabele man, geef hem wel het voordeel van de twijfelquote:Op woensdag 23 september 2020 08:28 schreef Rossdale het volgende:
[..]
Nou, misschien dat Arrivabene Masi kan vervangen en dan heeft Ferrari de hele F1 in handen
Dan zie ik liever een persoon a la Ron Dennis die de hele bende schoffeert en overhoop gooit
Plen D! Plen D!quote:Op woensdag 23 september 2020 08:28 schreef ESF1Gamer het volgende:
[..]
Benieuwd hoe ze welke plan hij heeft voor de formule 1. (plan A, B, C of F)
Mode W....Mode Wquote:Op woensdag 23 september 2020 08:28 schreef ESF1Gamer het volgende:
[..]
Benieuwd hoe ze welke plan hij heeft voor de formule 1. (plan A, B, C of F)
Wordt wel een erg hoog ex-Ferrarigehalte dan..quote:Op woensdag 23 september 2020 08:08 schreef Starflyer het volgende:
Ex-Ferrari teambaas Stefano Domenicali wordt genoemd als opvolger van Chase Carey, de baas van de Formule 1.
https://www.racefans.net/(...)er-as-formula-1-ceo/
is dit weer die netflix serie want we dan volgend jaar zien?quote:Op woensdag 23 september 2020 06:24 schreef Tinos85 het volgende:
[..]
Zul je zien dat ze Bottas een verkapte teamorder of kutstrategie geven zodat Hamilton die 91ste overwinning kan pakken terwijl ze gefilmd worden voor Drive to Survival.
Ja.quote:Op woensdag 23 september 2020 10:33 schreef THEFXR het volgende:
[..]
is dit weer die netflix serie want we dan volgend jaar zien?
https://racingnews365.nl/(...)ogelijke-van-pirelliquote:"Zo vroegen we om een band die weinig slijtage zou kennen."
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |