Goed punt.quote:Op maandag 7 september 2020 09:48 schreef Zipportal het volgende:
[..]
Er is nog geen NL - Italië topic.
Doe met deze info wat je wil.
Hoor je de laatste tijd sowieso een stuk vaker dan voorheen heb ik het idee.quote:Op dinsdag 8 september 2020 12:06 schreef Tarado het volgende:
Dwight is dus gezakt voor z'n toelatingsexamen, wie zei ook alweer dat het zo'n tacticus was?
Gebeurt zo vaak in het leven, een goede werknemer maakt nog geen goede baas. Ook onder de hoofdtrainers kan je vaak duidelijk een onderscheid maken tussen de trainers die vooral als een leider managen en veel van de beslissingen/taken aan de assistenten over laten (neem een Koeman) en trainers die juist zoveel mogelijk controle willen en een eigen systeem willen doorvoeren (neem een Bosz). Eerstgenoemde soort trainer heeft wel baat bij een assistent die tactisch en sociaal ingesteld is maar niet het leiderstype is.quote:Op dinsdag 8 september 2020 12:23 schreef Caland het volgende:
[..]
Hoor je de laatste tijd sowieso een stuk vaker dan voorheen heb ik het idee.
Vaak heeft het een reden dat dat soort mensen assistent zijn. Zie zo'n Lijnders bij NEC, een complete flop. Het is natuurlijk ook logisch dat spelers vaak met assistenten weglopen aangezien zij geen harde beslissingen hoeven te maken.
In Duitsland kan het wel, zie dit artikel van Münchense journalist Rafael Hitlerstein, uhmmm Honigstein.quote:Op dinsdag 8 september 2020 13:28 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
Beide type trainer heeft echter ook wel een bepaalde autoriteit nodig. Het flauwe is dat bij voetbal een groot deel van de autoriteit die een trainer heeft bepaald wordt door prestaties in het verleden, als trainer of als voetballer. Gedeeltelijk ook de reden dat een groot deel van de Nederlandse ‘gerenommeerde’ trainers fossielen zijn of voormalig basisspelers van het Nederlands elftal. De huidige opzet van de trainersopleiding houdt dat alleen maar in stand.
quote:Op maandag 14 september 2020 09:09 schreef onlogisch het volgende:
https://www.ad.nl/nederla(...)bondscoach~a515f0cf/
Tegen beter weten in hoop ik nog op Wenger.quote:Op maandag 14 september 2020 10:07 schreef Generationalpha het volgende:
[..]Zet gewoon Louis voor de groep man.
Zal Drank wel worden.
Ik vind assistent bondscoaches vaak wel geschikt. Je wordt niet zomaar even assistent en je kent de groep. Lodeweges is misschien niet zo kleurrijk, maar een reeks van wedstrijden vind ik een beter meetpunt om te zien of een coach de factor is.quote:Op maandag 7 september 2020 10:38 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Ik ben geen fan van Ten Cate, maar heb alsnog liever hem dan dat Lodeweges bondscoach blijft. Hij lijkt me gewoon niet geschikt voor die rol, helemaal als er een relletje komt.
Internationals die op een groot toernooi nooit basisspeler zijn geweest dit laten beslissen.quote:Op maandag 14 september 2020 09:09 schreef onlogisch het volgende:
https://www.ad.nl/nederla(...)bondscoach~a515f0cf/
Lodeweges tegen Italië was dermate dramatisch (opstelling, wisselbeleid, uitstraling) dat ik daar 0 vertrouwen in heb.quote:Op maandag 14 september 2020 10:51 schreef Beathoven het volgende:
[..]
Ik vind assistent bondscoaches vaak wel geschikt. Je wordt niet zomaar even assistent en je kent de groep. Lodeweges is misschien niet zo kleurrijk, maar een reeks van wedstrijden vind ik een beter meetpunt om te zien of een coach de factor is.
Bekende coaches hebben ook ooit de ruimte gekregen om het te laten zien.
Ik ben wel echt afgeknapt op Lodeweges dat hij niet heeft ingezien dat die rechterkant verdediging echt niet kon. Iedere idioot kon dat zien aankomen.quote:Op maandag 14 september 2020 10:51 schreef Beathoven het volgende:
[..]
Ik vind assistent bondscoaches vaak wel geschikt. Je wordt niet zomaar even assistent en je kent de groep. Lodeweges is misschien niet zo kleurrijk, maar een reeks van wedstrijden vind ik een beter meetpunt om te zien of een coach de factor is.
Bekende coaches hebben ook ooit de ruimte gekregen om het te laten zien.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |