En iedereen verdient het zeker ook om een villa in het gooi te hebben?quote:Op woensdag 26 augustus 2020 23:28 schreef osodevo het volgende:
[..]
Iemand die net boven het minimumloon werkt, een schoonmaker bijvoorbeeld. Die moet toch ook ergens kunnen wonen? Kan zo iemand een huis kopen, met hypotheek?
Duurdere nieuwbouw inderdaad, want met passend toewijzen worden alle mensen met een laag inkomen bij elkaar gezet. Maar dan moet je ook maar net een woning zien te krijgen tussen de 300 die op de wachtlijst staan.
En een koopwoning, las ergens dat de meeste huizen al binnen een week verkocht worden.
Hmm, heb ik dat gezegd? Nee. Ik zeg dat jij geen *recht* hebt om een huis te kopen. Maar er is gewoon een mogelijkheid om ergens te gaan wonen. En nee ik zeg niet dat er geen wachtlijsten zijn.quote:Op donderdag 27 augustus 2020 00:40 schreef osodevo het volgende:
[..]
Dus helemaal geen woningnood en wachtlijsten?
Nee joh, deze TS heeft z'n leven toch op orde? Dan moet hij een villa van 4.5 miljoen kunnen hebben. Toch?quote:Op donderdag 27 augustus 2020 00:21 schreef opgebaarde het volgende:
[..]
Dan is het toch logisch dat er maar een beperkt groepje woningen beschikbaar is als je in de laagste inkomensklasse zit?
quote:Op woensdag 26 augustus 2020 23:31 schreef Cheeseburgert het volgende:
[..]
Oostzijde van Lutjebroek , 3 hoog![]()
[ afbeelding ]
Wat heb je daar nou aan man, als verder je leven en werk in Amsterdam is.quote:Op woensdag 26 augustus 2020 23:30 schreef Godfried_met_den_baard het volgende:
[..]
Zoek 50km verder en het lukt. Of geen 2 slaapkamers. Succes
Het is toch kiezen of delen. Als je niet de hoofdprijs kan betalen, zal je toch buiten Amsterdam moeten zoeken. Of blijven waar je bent. En ja, ook de regio rondom heeft hoge prijzen, maar soms scheelt het een slok op een borrel.quote:Op donderdag 27 augustus 2020 07:21 schreef Solid-Snake het volgende:
[..]
Wat heb je daar nou aan man, als verder je leven en werk in Amsterdam is.
Echt weer zo’n reactie van iemand ergens in Drenthe of Groningen.
Iewl, Hoogkerk. Dan ga ik nog liever in Warffum wonen.quote:Op donderdag 27 augustus 2020 06:25 schreef Rene het volgende:
Groningen: “Ik wil niet in beijum lewenborg of hoogkerk wonen”
Gevolg: alles duur in de goede wijken of cirkel buiten de stad.
Ik ben ook in een dergelijke buitenwijk begonnen. Deed geen pijn hoor.
Ik denk dat je vergeet dat de "goede delen" van deze provincies niet heel veel goedkoper zijn dan grote delen van de randstad.quote:Op donderdag 27 augustus 2020 07:21 schreef Solid-Snake het volgende:
[..]
Wat heb je daar nou aan man, als verder je leven en werk in Amsterdam is.
Echt weer zo’n reactie van iemand ergens in Drenthe of Groningen.
Ov?quote:Op donderdag 27 augustus 2020 07:21 schreef Solid-Snake het volgende:
[..]
Wat heb je daar nou aan man, als verder je leven en werk in Amsterdam is.
Echt weer zo’n reactie van iemand ergens in Drenthe of Groningen.
Heb er gewoond. Ik leef nog.quote:Op donderdag 27 augustus 2020 07:50 schreef investeerdertje het volgende:
[..]
Iewl, Hoogkerk. Dan ga ik nog liever in Warffum wonen.
Als 50 km woon-werkverkeer onoverkomelijk is - wat ik kan begrijpen - kun je dat tijdelijk accepteren tot je werk dichter in de buurt van je nieuwe woonplaats hebt gevonden. Een beetje sociale contacten, vriendschap en familieband overleeft 50km ook wel. En je doet vast nieuwe sociale contacten op na een verhuizing.quote:Op donderdag 27 augustus 2020 07:21 schreef Solid-Snake het volgende:
[..]
Wat heb je daar nou aan man, als verder je leven en werk in Amsterdam is.
Echt weer zo’n reactie van iemand ergens in Drenthe of Groningen.
Hij overdrijft het een beetje maar toch heeft hij een punt. Er zijn prima betaalbare woningen te vinden in Nederland. Maar dat zijn dan vaak op plekken waar men liever niet wil wonen.quote:
Ik ken heel veel mensen die op 50 km of meer van hun werk af wonen...quote:Op donderdag 27 augustus 2020 07:21 schreef Solid-Snake het volgende:
[..]
Wat heb je daar nou aan man, als verder je leven en werk in Amsterdam is.
Echt weer zo’n reactie van iemand ergens in Drenthe of Groningen.
Buiten dat is het heel verfrissend om ergens een nieuw leven op te bouwen. Hebben m'n vrouw en ik ook gedaan. Beiden 100km van het ouderlijk huis ergens gaan wonen. Adapt improvise and overcome zeiden we bij de mariniers altijd.quote:Op donderdag 27 augustus 2020 09:01 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
Ik ken heel veel mensen die op 50 km of meer van hun werk af wonen...
Geen idee, ik woon hemelsbreed 500 meter bij mijn ouders vandaanquote:Op donderdag 27 augustus 2020 09:04 schreef Gunner het volgende:
[..]
Buiten dat is het heel verfrissend om ergens een nieuw leven op te bouwen. Hebben m'n vrouw en ik ook gedaan. Beiden 100km van het ouderlijk huis ergens gaan wonen. Adapt improvise and overcome zeiden we bij de mariniers altijd.
Dat zou ik absoluut niet willen en daarom blij dat ik het gedaan heb. Ik mag m'n ouders en schoonouders graag hoor maar ik hoef ze niet op steenworpafstand te hebben. Op een bepaalde manier heb ik dan het idee dat je nooit echt zelfstandig zal worden (hierbij geen suggestie dat jij dat niet bent ofzo maar ik zie het wel eens gebeuren. voor elk wiseswasje je ouders ergens voor op laten draven. even kind dumpen dat soort dingen)quote:Op donderdag 27 augustus 2020 09:06 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
Geen idee, ik woon hemelsbreed 500 meter bij mijn ouders vandaan
Mwah, er is hier in de buurt (net boven Amsterdam) weinig tot niets te krijgen wat voor 1 persoon betaalbaar is. Heel soms komt er iets op de markt wat dat wel is, maar dat is dan of een appartement, of een oud, klein en slecht onderhouden huis. Waar je dus alsnog 50k in kan stoppen om het leefbaar te maken.quote:Op donderdag 27 augustus 2020 09:04 schreef michiel_merk het volgende:
Betaalbare woningen kun je overal, ook in de Randstad, nog wel vinden. Alleen zul je dan waarschijnlijk wel je wensen wat bij moeten stellen. Dat is ook iets wat veel mensen tegenwoordig niet willen, het is dan veel makkelijker om te zeggen dat er geen woningen zijn,onlangs een huis gekocht, niet mijn 'droom' huis maar wel een mooi begin
Ik ga eigenlijk niet zo veel met mijn ouders om. Ik kom er eens per maand, en hun nog minder bij mij. We wonen allebei niet in een straat waar we vaak doorrijden dus dat is ook prima.quote:Op donderdag 27 augustus 2020 09:08 schreef Gunner het volgende:
[..]
Dat zou ik absoluut niet willen en daarom blij dat ik het gedaan heb. Ik mag m'n ouders en schoonouders graag hoor maar ik hoef ze niet op steenworpafstand te hebben. Op een bepaalde manier heb ik dan het idee dat je nooit echt zelfstandig zal worden (hierbij geen suggestie dat jij dat niet bent ofzo maar ik zie het wel eens gebeuren. voor elk wiseswasje je ouders ergens voor op laten draven. even kind dumpen dat soort dingen)
Een tweekapper met garage vind je in Amersfoort dan ook al nauwelijks meer onder de 5 ton.quote:Op donderdag 27 augustus 2020 08:57 schreef Gunner het volgende:
[..]
Hij overdrijft het een beetje maar toch heeft hij een punt. Er zijn prima betaalbare woningen te vinden in Nederland. Maar dat zijn dan vaak op plekken waar men liever niet wil wonen.
Zag laatst iemand op funda een huis van 3,5 ton aanbieden in amersfoort. Sure, van binnen zag het er leuk uit maar het blijft een kleine rijtjeswoning uit 1900 met een tuin zo groot als een postzegel.
Voor dat geld woon je in mijn stad in een ruime twee-onder-eenkapper inclusief garage en eigen parkeerplek.
Dat is ergens best triest. Persoonlijk zou ik niet zo'n hoge schuld aan willen gaan.quote:Op donderdag 27 augustus 2020 09:13 schreef Leandra het volgende:
[..]
Een tweekapper met garage vind je in Amersfoort dan ook al nauwelijks meer onder de 5 ton.
Gekkenwerkquote:Op donderdag 27 augustus 2020 09:13 schreef Leandra het volgende:
[..]
Een tweekapper met garage vind je in Amersfoort dan ook al nauwelijks meer onder de 5 ton.
Die 600m² kun je in Amersfoort niet eens voor 4 ton kopen...quote:Op donderdag 27 augustus 2020 09:16 schreef TheFreshPrince het volgende:
[..]
Gekkenwerk
Hier in Friesland vrijstaand uit 2003 met 150m2 woonoppervlak, vrijstaande garage en op 600m2 grond voor minder dan 4 ton
En echt een flink dorp met alle voorzieningen, waaronder 4 supermarkten.
Dinsdag nog in Amersfoort geweest, daar ben je ook in 1u45 dus zo ver is het allemaal niet.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |