quote:Op maandag 31 augustus 2020 08:52 schreef El-Stinho het volgende:
Het regionale dagblad zet hier ''Dumoulin laat Jumbo schrikken'' op de voorpagina als Tour-headline zonder een woord over Alaphilippe..
Ik vind Wenger eigenlijk wel heel goed passen. Denk dat hij iedereen wel redelijk op een lijn krijgt en hij wordt sowieso gerespecteerd. Denk dat hij toch minder stempel wil drukken dan Van Gaal.quote:Op maandag 31 augustus 2020 19:35 schreef TargaFlorio het volgende:
Op Van Gaal zit ik eigenlijk niet te wachten, maar wie moet het anders worden? Misschien zou een buitenlandse coach wel een keer verfrissend zijn.
Tsja, hij heeft gewoon een erg matig/lastig verdienmodel denk ik dan, want toch al jaren moeilijk om alles rond te krijgen. Maar ook daardoor knap dat het na 20 jaar nog steeds in de lucht is.quote:Op maandag 31 augustus 2020 19:35 schreef Immerdebestebob het volgende:
Er zijn mensen die 100 euro aan Fok donerenDanny vraagt ook schaamteloos het geld wat nodig zou zijn voor 1 extra vaste werknemer
Ik ga wel doneren denk ik maar ik wil wel meer inzicht in wat hij ermee gaat doen.quote:Op maandag 31 augustus 2020 19:35 schreef Immerdebestebob het volgende:
Er zijn mensen die 100 euro aan Fok donerenDanny vraagt ook schaamteloos het geld wat nodig zou zijn voor 1 extra vaste werknemer
Naja van de week ook nog gezegd dat sport kijken met FOK! open eigenlijk het 'normaal' is geworden hier. Geeft toch wel een extra dimensie mee aan sport kijken.quote:Op maandag 31 augustus 2020 19:41 schreef TargaFlorio het volgende:
Ik heb zelf nog nooit iets gedoneerd aan FOK maar als ik zie dat velen hier uren per week doorbrengen dan snap ik niet dat men moeilijk doet over 25 euro per jaar. Voor de ES player vindt men 25 euro ook een schijntje.
De rijdende rechter ook. En Funda.quote:Op maandag 31 augustus 2020 19:46 schreef TargaFlorio het volgende:
Sport (maar ook Ik Vertrek) is inderdaad leuker met FOK dan zonder.
Is er eigenlijk een overzicht hoeveel er nodig is en hoeveel er al binnen is?quote:Op maandag 31 augustus 2020 19:35 schreef Immerdebestebob het volgende:
Er zijn mensen die 100 euro aan Fok donerenDanny vraagt ook schaamteloos het geld wat nodig zou zijn voor 1 extra vaste werknemer
Op de doneerpagina staat een teller die van 25k naar beneden telt.quote:Op maandag 31 augustus 2020 19:49 schreef Momo het volgende:
[..]
Is er eigenlijk een overzicht hoeveel er nodig is en hoeveel er al binnen is?
Ook bij serieus brekend nieuws.quote:Op maandag 31 augustus 2020 19:47 schreef Immerdebestebob het volgende:
[..]
De rijdende rechter ook. En Funda.
Ik vind dit heel sympathiek maar wat gaat Danny er concreet mee doen?quote:Op maandag 31 augustus 2020 19:51 schreef franklop het volgende:
[..]
Op de doneerpagina staat een teller die van 25k naar beneden telt.
https://fok.nl/shop/doneren/
408 euro binnen
Dat is wel veel 25k, maar moet zeggen dat ik ook geen idee heb wat zoiets kost.quote:Op maandag 31 augustus 2020 19:51 schreef franklop het volgende:
[..]
Op de doneerpagina staat een teller die van 25k naar beneden telt.
https://fok.nl/shop/doneren/
408 euro binnen
En het nieuws over juffen die foute dingen doen met leerlingenquote:Op maandag 31 augustus 2020 19:52 schreef TargaFlorio het volgende:
[..]
Ook bij serieus brekend nieuws.
quote:Op maandag 31 augustus 2020 19:53 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
Ik vind dit heel sympathiek maar wat gaat Danny er concreet mee doen?
Beetje vaag, maar kan wel paar euro missen voor een service die ik al zeker 14 jaar gebruikquote:Donaties worden volledig gebruikt om FOK! in de lucht te houden, in de breedste zin van het woord. Lopende kosten, openstaande kosten en als het even meezit wat nieuwe (refurbished) servers en hardware.
Ik mag toch hopen dat ie servers gaat kopen.quote:Op maandag 31 augustus 2020 19:53 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
Ik vind dit heel sympathiek maar wat gaat Danny er concreet mee doen?
Iets van 2000 euro dan servertje erbij
4000 euro tweede server die WLR draaiende houdt
6000 euro ...
[ afbeelding ]
Nice!quote:Op maandag 31 augustus 2020 19:54 schreef Immerdebestebob het volgende:
[..]
En het nieuws over juffen die foute dingen doen met leerlingen
quote:Op maandag 31 augustus 2020 19:54 schreef Immerdebestebob het volgende:
[..]
Ik mag toch hopen dat ie servers gaat kopen.
Zeker zeker. Ik had enkel gehoopt op wat meer inzicht. Wat aantrekkelijkere tekst.quote:Op maandag 31 augustus 2020 19:54 schreef franklop het volgende:
[..]
[..]
Beetje vaag, maar kan wel paar euro missen voor een service die ik al zeker 14 jaar gebruik
Dat was toch die gast in Thailand die uitgekocht moest worden?quote:Op maandag 31 augustus 2020 19:53 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
Het wordt nooit meer zo goed als de Tedteller.
Nu ben ik ook wel benieuwd.quote:Op maandag 31 augustus 2020 19:58 schreef TargaFlorio het volgende:
[..]
Dat was toch die gast in Thailand die uitgekocht moest worden?
quote:Op maandag 31 augustus 2020 19:58 schreef TargaFlorio het volgende:
[..]
Dat was toch die gast in Thailand die uitgekocht moest worden?
In dat feedbacktopic staat wel wat meer, als je zin hebt die helemaal door te lezenquote:Op maandag 31 augustus 2020 19:54 schreef franklop het volgende:
[..]
[..]
Beetje vaag, maar kan wel paar euro missen voor een service die ik al zeker 14 jaar gebruik
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |