Ramen zijn eruit jaquote:Op donderdag 27 augustus 2020 10:08 schreef Frutsel het volgende:
[..]
Zijn daar alle ramen uit dat gebouwd of lijkt dat zo?
Kijk dit grote gebouw:quote:Op donderdag 27 augustus 2020 10:08 schreef Frutsel het volgende:
[..]
Zijn daar alle ramen uit dat gebouwd of lijkt dat zo?
Sodetering wat een schadequote:
Josh ook. Blijft fascinerend dat het daar bijna windstil is.quote:
quote:Op donderdag 27 augustus 2020 10:14 schreef Frutsel het volgende:
[..]
[ twitter ]
Zo op die vrouw van Weather channel
Haha! Al dat papierwerkquote:Op donderdag 27 augustus 2020 13:21 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
Handig die glazen kantoren. De hele papierwinkel wordt eruit geblazen
En dan die dude die over straat komt aanlopen
Denk al de rondvliegende rommel die met tweehonderd km/uur tegen de ramen knalt.quote:Op donderdag 27 augustus 2020 13:27 schreef Nikonlover het volgende:
[..]
Haha! Al dat papierwerk![]()
Is wel handig voor als je de administratie niet op orde hebt. "sorry, alles is weggeblazen"
![]()
Kunnen de ramen deze windsnelheden niet aan of kan het zijn dat het goed geisoleerde panden zijn en dat de ramen eruit geknalt zijn door het drukverschil?
stormchaser fansquote:Op donderdag 27 augustus 2020 13:49 schreef opgebaarde het volgende:
Ik vraag me echt af welke mensen in al die auto's zitten. Stormchasers ok, maar de rest?
Dik half uur terugspoelen en je ziet het rechts beginnen.quote:Op donderdag 27 augustus 2020 15:43 schreef myShizzle het volgende:
Die gasten streamen nu live een brand in een (chemische?) fabriek ergens
Zag ze gisteren al waarschuwen voor zoiets. Schijnbaar staat die regio bol van de chemische fabrieken.quote:Op donderdag 27 augustus 2020 15:43 schreef myShizzle het volgende:
Die gasten streamen nu live een brand in een (chemische?) fabriek ergens
Het geluk was dat Laura uiteindelijk in een zeer dunbevolkt gebied aan land is gekomen. Een kilometer of honderd naar het westen en het was catastrofaal geweest.quote:Op donderdag 27 augustus 2020 21:41 schreef Rozevla het volgende:
Ligt het aan mij of valt de totale verwoesting nog wel mee daar voor zo'n zware orkaan ?
quote:Dodental orkaan Laura stijgt in de VS naar veertien
In de Verenigde Staten is het dodental door orkaan Laura opgelopen van zes naar veertien. Met windsnelheden tot zo'n 240 kilometer per uur trok de orkaan over de zuidelijke staten Texas en Louisiana en richtte veel schade aan.
De meeste mensen kwamen om door koolmonoxidevergiftiging nadat ze generatoren binnenshuis hadden aangezet om stroom op te wekken. Ook kwamen vier mensen om het leven door een boom die op hun huis viel en een man verdronk nadat zijn boot in de storm was gezonken.
Ondanks de enorme schade, houden inwoners de moed erin:
De categorie 4-orkaan was de zwaarste die sinds orkaan Katrina in 2005 over Louisiana trok. Volgens gouverneur John Bel Edwards zitten in zijn staat nog een half miljoen mensen zonder elektriciteit en zijn tienduizenden mensen op de vlucht geslagen.
Ook hebben zo'n 220.000 huishoudens geen water. Het kan nog weken en in sommige gevallen maanden duren voordat dat hersteld is. Edwards heeft de federale regering om financiële hulp gevraagd.
In een tweet waarschuwde hij voor de gevaren van het binnenshuis gebruiken van een generator:
Five of the ten deaths reported in Louisiana related to #HurricaneLaura are from the use of portable power generators indoors. Never use generators indoors, including in garages, carports, basements or other enclosed or partially enclosed areas, even with ventilation. #lagov
President Trump reist vandaag naar de getroffen staten om de schade op te nemen en mensen te ontmoeten die getroffen zijn door de orkaan.
Eerder trok Laura, toen nog een tropische storm, over Haïti en de Dominicaanse Republiek en richtte daarbij veel schade aan. Zeker 31 mensen kwamen om het leven.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |