Zo oud ziet die brug er niet uitquote:Op vrijdag 28 augustus 2020 12:25 schreef dennistd het volgende:
Alweer een brug ingestort boven een spoorlijn, dit keer midden in Wuppertal: https://bahnblogstelle.ne(...)kenschaden-gesperrt/
Dit noemen de Duitsers slechts "eines Brückenschadens".quote:Op vrijdag 28 augustus 2020 12:25 schreef dennistd het volgende:
Alweer een brug ingestort boven een spoorlijn, dit keer midden in Wuppertal: https://bahnblogstelle.ne(...)kenschaden-gesperrt/
Blijkbaar werd die brug gesloopt, en ging het daarbij mis.quote:Op vrijdag 28 augustus 2020 12:25 schreef dennistd het volgende:
Alweer een brug ingestort boven een spoorlijn, dit keer midden in Wuppertal: https://bahnblogstelle.ne(...)kenschaden-gesperrt/
Als die achterste boog ook op het spoor ligt?quote:Op vrijdag 28 augustus 2020 14:57 schreef Eix het volgende:
[..]
Dit noemen de Duitsers slechts "eines Brückenschadens".![]()
Ik vraag me inmiddels wel af wanneer ze daar spreken van instorten![]()
juist niet: zijn vaak de mensen die zelf makkelijker hun tijd willen indelen en veel beschikbaar zijn indien nodigquote:Op zaterdag 29 augustus 2020 13:22 schreef b2py het volgende:
Ik zeg nergens staan dat het mega goedkoop moet zijn? Alleen dat het een pensionado moet zijn is wel weird natuurlijk
Was me nog niet eens opgevallenquote:
Beetje meer context misschien?quote:Op zaterdag 29 augustus 2020 16:37 schreef Maegrim het volgende:
Kwam nog dit stukje van een ex collega tegen in m'n mailbox
[ afbeelding ]
Hé, die had ik niet verwacht. Dit traject heb ik tenminste nog niet eerder gezien op de kaartjes van PHS.quote:Op dinsdag 1 september 2020 15:07 schreef MTL het volgende:Er komt een tienminutentrein tussen Rotterdam - Leiden - Schiphol
Voor mij lopen alle interne en externe communicatiestromen wat dit betreft behoorlijk door elkaar (geen idee wat ik precies waar heb gelezen), maar ik dacht dat het al geruime tijd bekend was dat er een IC Arnhem - Rotterdam zou komen vanaf 2022, wat alvast een voorproefje zou zijn op de vele doorkoppelingen die gaan volgen in 2023 met het nieuwe dienstregelingontwerp om zo efficiënt mogelijk met materieel om te gaan. Nu het merendeel van de mensen de app/site gebruikt om een reis te plannen maken vreemde eindbestemmingen ook minder uit.quote:Op dinsdag 1 september 2020 17:19 schreef ReisT het volgende:
[..]
Hé, die had ik niet verwacht. Dit traject heb ik tenminste nog niet eerder gezien op de kaartjes van PHS.
Het plan was tot nu wel 8 IC's per uur tussen Den Haag en Rotterdam, maar daarvan zouden er vier in Den Haag Centraal beginnen.
Ja, maar niet zes keer per uur.quote:Op dinsdag 1 september 2020 18:31 schreef MTL het volgende:
[..]
maar ik dacht dat het al geruime tijd bekend was dat er een IC Arnhem - Rotterdam zou komen vanaf 2022,
Dat niet, maar er werd al wel een voorschot op genomen van 4x per uur toen bekend werd dat de IC Enschede - Schiphol doorgetrokken zou worden over de HSL. Dan is het nog maar een kleine stap om te breken met de as Arnhem - Amsterdam CS en te ruilen met Eindhoven - Schiphol, zodat je een gelijkmatiger dienstregeling kunt bieden op beide assen.quote:
Op Schiphol-Rotterdam is/was het meer nodig dan op Schiphol-Arnhem. Zolang de dienstregeling gewoon passend gemaakt kan worden is dat natuurlijk geen probleem. Daarvoor moest alleen wel de Benelux tussen Den Haag en Rotterdam wijken..quote:Op dinsdag 1 september 2020 21:35 schreef ReisT het volgende:
Zes keer per uur Arnhem-Schiphol is ook geen grote verrassing, dat is altijd al het plan geweest.
Ik verbaas me er alleen maar over dat er nu ineens een frequentieverhoging wordt aangekondigd voor een traject (Leiden-Rotterdam) waar dat nooit gepland was. Ben benieuwd hoe dat gaat passen, zonder capaciteitsuitbreiding.
Ik vraag me oprecht wel eens af hoeveel mensen nou op Hollandsspoor instappen en die ook daadwerkelijk naar Antwerpen of Brussel reizen. Denk dat het overgrote merendeel hun reis ook met een andere trein kan doen zonder over te stappen.quote:Op woensdag 2 september 2020 13:08 schreef Mr_Klaasje het volgende:
[..]
Op Schiphol-Rotterdam is/was het meer nodig dan op Schiphol-Arnhem. Zolang de dienstregeling gewoon passend gemaakt kan worden is dat natuurlijk geen probleem. Daarvoor moest alleen wel de Benelux tussen Den Haag en Rotterdam wijken..
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |