Misschien als 2e of 3e assistent. Of als specialistentrainer. Maar meer dan dat niet.quote:Op vrijdag 21 augustus 2020 22:59 schreef Bos81 het volgende:
[..]
En dat zie ik Wesley eigenlijk niet doen tbh
Ik heb er eigenlijk niet over nagedacht. Ik zie wel wie het wordt. Ik denk wel dat het een oud-International gaat worden. Weet ook niet zo, wie er momenteel beschikbaar is en er zin in heeft..quote:Op vrijdag 21 augustus 2020 23:03 schreef stokj het volgende:
[..]
Misschien als 2e of 3e assistent. Of als specialistentrainer. Maar meer dan dat niet.
Wie wordt de nieuwe bondscoach denk je óf wie zou het volgens jou moeten doen?
In ieder geval zal het Guus Hiddink niet worden, die gaat naar Curaçao als bondscoach.quote:Op vrijdag 21 augustus 2020 23:04 schreef Bos81 het volgende:
[..]
Ik heb er eigenlijk niet over nagedacht. Ik zie wel wie het wordt. Ik denk wel dat het een oud-International gaat worden. Weet ook niet zo, wie er momenteel beschikbaar is en er zin in heeft..
NIet meegekregenquote:Op vrijdag 21 augustus 2020 23:07 schreef stokj het volgende:
[..]
In ieder geval zal het Guus Hiddink niet worden, die gaat naar Curaçao als bondscoach.
Ik denk dat het wel iemand moet zijn die in staat is om met jongeren te werken en een staf tot zijn recht kan zetten. Een type Van Gaal maar misschien jonger.
Die Jan Joost van Gangelen kwam ook van een koude kermis thuis overigens: beweren dat Arséne Wenger zich had aangeboden. Die Wenger zette Jan Joost goed op zijn plek.
Ja, die Jan Joost beweerde dat Arséne zichzelf had aangeboden als opvolger van Koeman. Arséne reageerde gelijk dat dat niet het geval was en dat hij goed zit bij de FIFA. Wel lachen dit.quote:
Jawel, heb wel goed geslapen. Nog een beetje moe van het slapen maar gelukkig wel goed gerust.quote:
straks werkenquote:Op zaterdag 22 augustus 2020 10:20 schreef stokj het volgende:
[..]
Jawel, heb wel goed geslapen. Nog een beetje moe van het slapen maar gelukkig wel goed gerust.
Wat staat er vandaag op het programma?
nee hoor ga graag werken gelukkigquote:Op zaterdag 22 augustus 2020 11:09 schreef stokj het volgende:
[..]
Heb je er zin in of wou je liever vrij?
quote:Op zaterdag 22 augustus 2020 11:09 schreef stokj het volgende:
[..]
Heb je er zin in of wou je liever vrij?
Hoe is het met puzziecreampiequote:
Zongebruind anusje.quote:
Pornogodquote:
Chillquote:
Nog een weekje. Gaan maandag een weekje op vakantie en daarna mag hij weer naar schoolquote:Op zondag 23 augustus 2020 10:07 schreef puzziepie het volgende:
[..]
Chill![]()
Was een paar dagen weg , en het is heerlijk om weer thuis te zijn![]()
![]()
Gaat die kleine van jou alweer naar school? Of heeft hij nog vakantie?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |