Autist.quote:Op woensdag 19 augustus 2020 13:04 schreef Zipportal het volgende:
Over een uurtje weer tied voor koffie. @:wereldgozer
Ik had je gementionedquote:Op woensdag 19 augustus 2020 13:04 schreef Zipportal het volgende:
Over een uurtje weer tied voor koffie. @:wereldgozer
Volslagen debielquote:
Marc Bontenedquote:De sceptici krijgen tegengas van arts-microbioloog Marc Bonten van UMC Utrecht en viroloog Ab Osterhaus. Zij hebben een duidelijke verklaring waarom de ziekenhuizen en ic's leeg zijn. ,,Dat komt doordat het vooral jonge mensen zijn die het virus oplopen op onder meer feestjes en partijen.”
Ze noemen het een kwestie van tijd dat het aantal besmettingen zich uitbreidt naar oudere leeftijdsgroepen. ,,Jongeren hebben immers veel contact met oudere generaties, zeker de groep tot twintig jaar die vaak nog thuis woont’’, stelt Osterhaus. Als de toename doorzet, zal het aantal ziekenhuisopnamen zeker zichtbaar gaan oplopen, vult Bonten aan. Het is nu bovendien zomer, straks is het winter en kruipen mensen binnen weer tegen elkaar aan met hogere risico's op besmetting.
Als je meer dan 1 hersencel hebt was dit al even bekend.quote:Op woensdag 19 augustus 2020 13:42 schreef onlogisch het volgende:
[..]
Marc Bontened
@:Caland
@:maxi-mus
@:Elan
@:Scrummie2.1
Triage in oktober maat.quote:Op woensdag 19 augustus 2020 13:43 schreef Scrummie2.1 het volgende:
[..]
Als je meer dan 1 hersencel hebt was dit al even bekend.
Bol.com is wel een beetje aan het afgaan.quote:
Lol whutquote:Op woensdag 19 augustus 2020 12:00 schreef Tjacka het volgende:
[..]
ja het zou @:anneloos niet kunnen zijn
die kan niet lopen![]()
![]()
Hallo Anneloosquote:
Ik denk dat ik ook meedoequote:
Ja, dat mag.quote:Op woensdag 19 augustus 2020 13:56 schreef GGMM het volgende:
[..]
Ik denk dat ik ook meedoe
Als dat van jou mag uiteraard
Dat siert jequote:
Dagje vrij vandaag. Wat opruimen want we krijgen bezoek straks. Jij aan het werk?quote:Op woensdag 19 augustus 2020 13:55 schreef GGMM het volgende:
[..]
Hallo AnneloosHeb je een mooie dag?
maar zwarte piet is racismequote:Op woensdag 19 augustus 2020 13:46 schreef Scrummie2.1 het volgende:
[..]
Bol.com is wel een beetje aan het afgaan.
Ze moeten natuurlijk zelf weten wat ze wel of niet verkopen, maar vind het wel een beetje hypocriet toen er laatst wat ophef was over 2e wereldoorlog boekjes ofzo. Die wilden ze niet verwijderen WANT VRIJHEID VAN MENINGSUITING ofzoiets.
Dat ben ik zeker! Het is wel een beetje warm, maar dat mag de pret niet drukken.quote:Op woensdag 19 augustus 2020 14:00 schreef Anneloos het volgende:
[..]
Dagje vrij vandaag. Wat opruimen want we krijgen bezoek straks. Jij aan het werk?
Ja, maar alleen de weigering. Geen idee waarom ofzo. Is daar nog wat van bekend geworden?quote:Op woensdag 19 augustus 2020 14:04 schreef Tarado het volgende:
[..]
had je dat nog gezien dat FB die Opzij cover had geweigerd?
[ afbeelding ]
blackface policy gone wrongquote:Op woensdag 19 augustus 2020 14:04 schreef Scrummie2.1 het volgende:
[..]
Ja, maar alleen de weigering. Geen idee waarom ofzo. Is daar nog wat van bekend geworden?
Oh dacht juist dat ze aangaven dat die policy nog niet ingevoerd was en het dat niet kon zijn.quote:
Nee zat net even wat anders. moment.quote:
klopt, had daar niets mee te makenquote:Op woensdag 19 augustus 2020 14:07 schreef Scrummie2.1 het volgende:
[..]
Oh dacht juist dat ze aangaven dat die policy nog niet ingevoerd was en het dat niet kon zijn.
Jammer dat ze niet zeggen wat dat praktisch probleem dan is.quote:Op woensdag 19 augustus 2020 14:08 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
Nee zat net even wat anders. moment.
,Zoals we hebben gecommuniceerd bij de aankondiging van vorige week is het nieuwe blackface beleid nog niet actief", stelt een woordvoerder van het platform. Wat de reden wel is, wordt op dit moment nog uitgezocht.
,,"We kunnen bevestigen dat de advertentie van OPZIJ is geweigerd op basis van een eenvoudig op te lossen praktisch probleem", legt een woordvoerder van Facebook uit. ,,We hebben morgen een gesprek met OPZIJ om hen te helpen met het management van hun Facebook en Instagram advertenties."
https://www.ad.nl/den-haa(...)p-facebook~ae5682eb/
https://www.nrc.nl/nieuws(...)ie-probleem-a4009085
gewoon een witte vrouw gebruiken waarschijnlijkquote:Op woensdag 19 augustus 2020 14:11 schreef Scrummie2.1 het volgende:
[..]
Jammer dat ze niet zeggen wat dat praktisch probleem dan is.
Je moet het NRC artikel ook even lezen.quote:Op woensdag 19 augustus 2020 14:11 schreef Scrummie2.1 het volgende:
[..]
Jammer dat ze niet zeggen wat dat praktisch probleem dan is.
paywall.quote:Op woensdag 19 augustus 2020 14:12 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
Je moet het NRC artikel ook even lezen.
verandertquote:Op woensdag 19 augustus 2020 14:12 schreef maxi-mus het volgende:
Ook wordt blank verandert in 'beige'.
@:scrummie2.1
verandertquote:Op woensdag 19 augustus 2020 14:12 schreef maxi-mus het volgende:
Ook wordt blank verandert in 'beige'.
@:scrummie2.1
Ik moest daar wel om lachen. Overal dat geforceerde wit maar bol.com maakt er gewoon beige van.quote:Op woensdag 19 augustus 2020 14:12 schreef maxi-mus het volgende:
Ook wordt blank verandert in 'beige'.
@:scrummie2.1
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |