abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  Moderator dinsdag 18 augustus 2020 @ 07:55:30 #1
56843 crew  onlogisch
Forumbeest
pi_194612417


Cryptocoins?
Bitcoin is het bekendste voorbeeld van cryptocurrency. Naast Bitcoins zijn er nog heel veel 'altcoins' kijk hier maar eens voor een overzicht; CryptoCurrency Market Capitalizations. Bitcoin is bedoeld als betaalmiddel, je kan geld (Bitcoin) naar iemand overmaken zonder tussenkomst van een bank. De transactie is anoniem en binnen enkele minuten geregeld. Dit gebeurt allemaal door middel van een blockchain.

Blockchain?
De blockchain kun je zien als een kasboek dat wordt gecontroleerd door iedereen die gebruik maakt hiervan. Je kan in dat kasboek elke transactie zien die ooit heeft plaatsgevonden. De blockchain wordt door heel veel pc's gecontroleerd en is niet achteraf wijzigbaar. Een systeem wat moeilijk te manipuleren is dus.
In elk block in de blockchain zitten transacties van coins. Kijk maar eens hier om zelf een kijkje te nemen in zo`n blockchain; Bitcoin Block Explorer - Blockchain

Wie houdt de blockchain bij?
De blockchain wordt bijgehouden door zogeheten 'miners'. Deze (groepen van) pc's stoppen transacties in een block en voegen die toe aan de blockchain. De miner die het block uiteindelijk maakt wordt beloond met Bitcoin.
Dit is natuurlijk kort door de bocht; bekijk dit filmpje maar eens voor een uitgebreidere uitleg;


Er zijn tegenwoordig twee verschillende technieken die worden gebruikt om de blockchain bij te houden, namelijk; Proof of Work (PoW) en (Leased) Proof of Stake (LPoS of PoS). Wil je meer weten hierover dan ga je dit maar Googlen. :P

Minen levert dus geld op?
Ja. Maar op kleine schaal is het minen van Bitcoin eigenlijk niet meer rendabel door de kosten van aanschaf van hardware, stroomkosten etc. Dit omdat het minen van Bitcoin ook steeds moeilijker wordt en er veel concurrentie is. Wellicht als Bitcoin in de toekomst nog veel meer waard word dat het weer rendabel wordt. Het minen van sommige altcoins op kleine schaal kan wel rendabel zijn, helemaal met wellicht een prijsstijging in het verschiet.

En wat zijn de verschillen tussen Bitcoin en verschillende altcoins?
De verschillen tussen al die coins zijn soms minimaal en soms gigantisch groot. Op de verschillende websites van de coin is informatie te vinden over de technische werking of de visie van het team erachter.


groeten

Oké. Hoe kom ik aan cryptocurrency?
Cryptocurrency kun je kopen via bedrijven of via een exchange. De laatstgenoemde is eigenlijk een soort AEX maar dan alleen voor cryptocurrency. Kopen @Kyran via een exchange is meestal goedkoper dan het kopen van een bedrijf. Dit omdat je nu geen tussenpersoon hebt maar rechtstreeks van een andere gebruiker koopt.

En hoe sla ik mijn digitale geld nu veilig op?
In een wallet. En dat kan op verschillende manieren en plekken, elk met zijn eigen voor en nadelen.
Je kan het in je wallet op een exchange bewaren maar de geschiedenis heeft geleerd dat dit niet altijd een goed idee is. Je kan bij je wallet door middel van een private key, alleen hiermee kun je transacties doen. Omdat de exchange jouw private key beheerd kan de eigenaar van die exchange er in theorie dus met al het geld vandoor gaan. Google maar eens op 'mt. Gox' voor een voorbeeld.

Wil je dagelijks handelen met crypto dan is het handiger om je coins op een exchange te laten. Koop je ze voor de lange termijn dan kun je het beter opslaan in een ander soort wallet.

Wallet? Offline wallet? Hardware wallet? Paper wallet? Wat?
Een wallet komt in verschillende vormen. Je kan een walletprogramma voor desbetreffende coin installeren op je pc / laptop / telefoon / tablet en daar je coin in opslaan. Maakt wel een backup van je private key zodat als deze crasht je je coins nog wel van recoveren.

Daarnaast zijn er ook hardware wallets tekoop zoals de Trezor of de Nano Ledger.

Een paper wallet is heel simpel. Je maakt online een bitcoinadres aan en stuurt naar dat adres je coins. Je print je private key uit. Deze sla je op een aantal plekken veilig op en je coins staan nu op dat adres in de blockchain opgeslagen. Met die key kun je op een later tijdstip een wallet installeren en bij je coins.

Meer info: https://www.coindesk.com/information/paper-wallet-tutorial/

Probeer 3rd party wallets te vermijden. Dit zijn Wallets die zijn gemaakt door een partij die niet in eerste instantie bij het team zit dat desbetreffende coin heeft ontwikkeld. Het verleden heeft uitgewezen dat hier nog wel eens misbruikt van is gemaakt.

Wat een hoop info. Waarom moet ik instappen?
Omdat je bank 0.1% rente per jaar geeft en omdat de blockchain de toekomst heeft. Het is niet voor niks dat er steeds meer geld in cryptocurrency omgaat. To the moon motherfuckers!

En wat zorgt er nou voor dat een coin waarde krijgt?
De markt bepaalt de waarde van een coin. Hoe meer mensen er heil in zien, hoe meer het waard wordt.

Maar nu even serieus, ik snap er nog steeds niks van!
Bekijk hier stap voor stap handleidingen:
BTC / [N00B] Crypto beginnerstopic #1 Voor al je kleine en grote vragen

Hoe claim ik een geforkte munt?
Door je private key in een wallet te importeren die de nieuwe munt support (wel eerst je Bitcoins verplaasen naar een ander adres!). Gedetailleerde uitleg voor Bitcoin Cash en Bitcoin Gold: BTC / [N00B] Crypto beginnerstopic #2 Voor al je kleine en grote vragen

Afkortingen en jargon
FOMO - Fear of missing out - Paniekreactie omdat een coin opeens erg veel in waarde stijgt. Paniekaankoop.
FUD - Fear, uncertainty, doubt. Op het moment dat er angst en onzekerheid in de markt zit dan gaan vaak veel mensen hun geld omzetten naar fiat. Dit zorgt voor een dalende trend of crash in de markt.
ICO - Initial Coin Offering. Een nieuwe munt wordt geïntroduceerd. Hier is geld voor nodig. Vroege investeerders kunnen in een ICO investeren in de hoop dat de munt daarna een veelvoud waard wordt.
Fee - Om een transactie te doen moet er fee worden betaald. Dit is een bedrag dat ervoor zorgt dat jouw transactie in behandeling wordt genomen. Sommige exchanges rekenen ook fee om uit te laten betalen.
Hodlen - Je cryptomunten altijd houden (holden).
Holden - Holden is ook traden, alleen zit er meer tijd tussen.

Shorten? Long gaan? Margin trading? Leverage?
Geen zin om nu deze termen nu uit te leggen. Google er maar op :').

Exchanges;
Kraken | Buy, Sell and Margin Trade Bitcoin (BTC) and Ethereum (ETH) - Buy, Sell, Trade Bitcoin
Bittrex.com - Bittrex, The Next Generation Digital Currency Exchange
Binance - Chinese exchange, werkt goed voor handelen tussen crpytomunten

Bedrijven waar je crypto kan kopen buiten een exchange om?
Bitcoins Kopen en Verkopen met iDEAL, Bancontact of SEPA | LiteBit
Bitonic
Bitcoins kopen - iDEAL, Banktransfer of Creditcard | BTC Direct
Satos

Bitcoin block explorers
Blockchain.info
BlockExplorer.com
CryptoGraffiti.info

Crypto koersen

Preev simple bitcoin price
Coinmarketcap.com - CryptoCurrency Market Capitalizations
Cryptodashboard.io - Lichtgewicht versie van Coinmarketcap met auto refresh
cryptowat.ch - Live koersen van de belangrijkste exchanges

Gedetailleerde crypto statistieken
fork.lol
coin.dance
Statoshi.info
Cryptocurrency Mining Profitability
BitcoinWisdom.com

Crypto nieuws
Bitcoin nieuws
Bitcoin Magazine
Coindesk
CoinTelegraph
/r/CryptoCurrency
/r/Bitcoin (Bitcoin.org / Bitcoin aanhangers)
/r/btc (Bitcoin.com / Bitcoin Cash aanhangers)

Bitcoin en belastingaangifte

Bitcoin als vermogen: box 3
Het bezit van bitcoin en andere crypcurrencies wordt gezien als vermogen. Vermogen moet worden opgegeven in box 3.

De waarde die u opgeeft is de waarde (in euro's) van uw cryptovaluta op 1 januari van het fiscale jaar. Bij uw belastingaangifte over het jaar 2016, geeft u dus aan hoeveel uw cryptocurrencies op 1 januari waard waren. Wij adviseren u om altijd al uw cryptocurrencies op te geven, ook als het om kleine bedragen gaat. Immers kan uw portfolio in een jaar sterk in waarde stijgen, als u het niet eerder heeft opgegeven dan kampt u in de toekomst wellicht met een voor de belastingdienst onverklaarbaar vermogen.

Voor meer informatie kunt u kijken op de website van de Belastingdienst.

Starten met het kopen van bitcoin
- Koop bitcoin (bijvoorbeeld bij Satos of Bitonic). Verzend het naar het adres van een wallet. Betaal met iDeal.
- HODL = win

Starten met het kopen van Altcoins
- Open een account op bijv. Binance.
- Bij de tab 'Deposits/withdrawals' kies je 'Deposit' bij Bitcoin. Kopieer het wallet-adres.
- Koop bitcoin (bijvoorbeeld bij Satos of Bitonic). Verzend het naar het adres van Binance. Betaal met iDeal.
- Na de verwerkingstijd (meestal 20-30 min) staat je saldo in bitcoin op Binance. Via de Exchanges kan je bitcoin kopen/verkopen voor andere Crypto.
(Elke transactie -dus koop/verkoop van crypto op Binance- kost je 0,1% van de transactiesom aan fee. Lagere fee (0,05%) is mogelijk als je BNB-crypto gekocht hebt. In dat geval gaan deze fees direct van je BNB-saldo af.)

DISCLAIMER:
Cryptocurrency is een erg jonge en volatiele markt. Nog meer dan voor elke andere markt geldt hier dat je je goed moet inlezen en investeer enkel geld dat je kan missen. Don't invest recklessly.
Recordhouder aantal posts op één dag.
4045
onlogisch
pi_194628084
@onlogisch china hustle gaat onderuit
  woensdag 19 augustus 2020 @ 09:48:18 #3
131603 Afwazig
Serious business
pi_194628928
Ik heb één trade gemaakt de afgelopen maanden, VET verkocht. Goede keus geweest :P.
pi_194629825
quote:
0s.gif Op woensdag 19 augustus 2020 09:48 schreef Afwazig het volgende:
Ik heb één trade gemaakt de afgelopen maanden, VET verkocht. Goede keus geweest :P.
Prijs is x8 gegaan? :?
  Moderator woensdag 19 augustus 2020 @ 12:10:19 #5
56843 crew  onlogisch
Forumbeest
pi_194630951
quote:
0s.gif Op woensdag 19 augustus 2020 09:48 schreef Afwazig het volgende:
Ik heb één trade gemaakt de afgelopen maanden, VET verkocht. Goede keus geweest :P.
huh :?
Recordhouder aantal posts op één dag.
4045
onlogisch
  woensdag 19 augustus 2020 @ 12:52:01 #6
377024 Quotidien
fetchez la vache
pi_194631530
Flow Protocol is veelbelovend.
Ik ben nie hier voor de pingpong te schpelen
pi_194631670
quote:
0s.gif Op woensdag 19 augustus 2020 09:48 schreef Afwazig het volgende:
Ik heb één trade gemaakt de afgelopen maanden, VET verkocht. Goede keus geweest :P.
huh :?

[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 19-08-2020 13:05:45 ]
  woensdag 19 augustus 2020 @ 13:24:46 #8
131603 Afwazig
Serious business
pi_194631901
quote:
0s.gif Op woensdag 19 augustus 2020 10:58 schreef Wereldgozer het volgende:

[..]

Prijs is x8 gegaan? :?
Ik trade nooit maar ik had nog wat VET op Binance, toen 5x isolated margin op WAVES live ging op Binance een paar weken terug heb ik VET gedumpt voor BTC en vervolgens Waves gekocht. Dat is toen een paar keer over de kop gegaan met 5x margin. _O_
pi_194631954
quote:
0s.gif Op woensdag 19 augustus 2020 13:24 schreef Afwazig het volgende:

[..]

Ik trade nooit maar ik had nog wat VET op Binance, toen 5x isolated margin op WAVES live ging op Binance een paar weken terug heb ik VET gedumpt voor BTC en vervolgens Waves gekocht. Dat is toen een paar keer over de kop gegaan met 5x margin. _O_
Netjes ^O^
Please sir. When moon? When Mustang?
pi_194634341
eth gas costs gaan lekker

[ Bericht 18% gewijzigd door #ANONIEM op 19-08-2020 16:07:32 ]
  woensdag 19 augustus 2020 @ 18:17:04 #11
226677 revpolen
Skysong Fireworks Liuyang
pi_194636157
https://medium.com/vechai(...)-hotels-794d357742eb


Snap VET nog steeds niet.. goede samenwerkingen, top bedrijven, nu payment maar de prijs doet weinig
Skysong Fireworks Liuyang "The BEST fireworks direct to you!"
pi_194636190
quote:
0s.gif Op woensdag 19 augustus 2020 18:17 schreef revpolen het volgende:
https://medium.com/vechai(...)-hotels-794d357742eb


Snap VET nog steeds niet.. goede samenwerkingen, top bedrijven, nu payment maar de prijs doet weinig
_O-
Waarom zou je een hotel in VET betalen. _O-
Vakman pur sang
  woensdag 19 augustus 2020 @ 18:23:51 #13
62913 Blik
The one and Only!
pi_194636279
quote:
1s.gif Op woensdag 19 augustus 2020 18:19 schreef Lospedrosa het volgende:

[..]

_O-
Waarom zou je een hotel in VET betalen. _O-
Ik zie die toegevoegde waarde ook niet, maar eigenlijk voor niks behalve stablecoins. Maargoed, travala is volgens mij dan ook precies dat, een platform dat blockchain betalingen faciliteert
pi_194636301
quote:
0s.gif Op woensdag 19 augustus 2020 18:23 schreef Blik het volgende:

[..]

Ik zie die toegevoegde waarde ook niet, maar eigenlijk voor niks behalve stablecoins. Maargoed, travala is volgens mij dan ook precies dat, een platform dat blockchain betalingen faciliteert
Als je dat ziet als geweldig nieuws vraag je er ook wel om om genaaid te worden.
Vakman pur sang
  woensdag 19 augustus 2020 @ 18:27:28 #15
62913 Blik
The one and Only!
pi_194636333
quote:
1s.gif Op woensdag 19 augustus 2020 18:25 schreef Lospedrosa het volgende:

[..]

Als je dat ziet als geweldig nieuws vraag je er ook wel om om genaaid te worden.
Hoezo genaaid? Een van mijn beste investeringen tot nog toe.

Als je op ath investeerd kun je verwachten dat je bagholder wordt. Ik heb ook in ADA, XLM en XRP gezeten, maar allemaal met grote verliezen tot gevolg
pi_194637097
quote:
0s.gif Op woensdag 19 augustus 2020 18:17 schreef revpolen het volgende:
https://medium.com/vechai(...)-hotels-794d357742eb

Snap VET nog steeds niet.. goede samenwerkingen, top bedrijven, nu payment maar de prijs doet weinig
Dat Travala VeChain als betaalmiddel toevoegt vind ik niet zo gek vanuit hun oogpunt. Waarom VeChain dat zou willen en er zelfs een partnership van maakt vind ik dan weer wel gek. Volgens de VET boys was het geen currency.
Uitvinder van de biersmiley.
pi_194637106

Chainlink dev holdings

https://www.trustnodes.com/2020/08/14/chainlink-devs-dump

Niks aan de hand. Legit project.

[ Bericht 0% gewijzigd door dimmak op 19-08-2020 19:47:15 ]
Uitvinder van de biersmiley.
  woensdag 19 augustus 2020 @ 19:42:04 #18
377024 Quotidien
fetchez la vache
pi_194637139
Flow boys, bedank me later.
Ik ben nie hier voor de pingpong te schpelen
  woensdag 19 augustus 2020 @ 19:56:03 #19
131603 Afwazig
Serious business
pi_194637299
quote:
0s.gif Op woensdag 19 augustus 2020 19:39 schreef dimmak het volgende:
[ afbeelding ]
Chainlink dev holdings

https://www.trustnodes.com/2020/08/14/chainlink-devs-dump

Niks aan de hand. Legit project.
Wel lekker binnen gelopen :D
pi_194637626
Waves heeft ook leuk nieuws zojuist :)

(met dank aan @Afwazig)

twitter
pi_194637845
quote:
0s.gif Op woensdag 19 augustus 2020 19:38 schreef dimmak het volgende:
Volgens de VET boys was het geen currency.
vechain is gewoon smart money hoor

waarom de vechain haters vechain een supplychain coin noemen is mij een raadsel

[ Bericht 8% gewijzigd door #ANONIEM op 19-08-2020 20:49:34 ]
pi_194637876
quote:
0s.gif Op woensdag 19 augustus 2020 20:28 schreef TheFreshPrince het volgende:
Waves heeft ook leuk nieuws zojuist :)

(met dank aan @:afwazig)

[ twitter ]
pilotversie in een of andere gehucht

mwah
pi_194639559
quote:
0s.gif Op woensdag 19 augustus 2020 20:51 schreef Dimachaerus het volgende:

[..]

pilotversie in een of andere gehucht

mwah
600.000 kiezers is net wat meer dan een "gehucht" ;)

En...

quote:
If the initial pilot proves to be a success and this newly developed platform becomes the backbone of Russia's online electoral process, the country could be the first major nation to use blockchain technology for voting.
Het is gewoon goed nieuws.
  donderdag 20 augustus 2020 @ 06:58:44 #24
157922 fathank
Wie baas is bakt koekjes.
pi_194641705
quote:
0s.gif Op woensdag 19 augustus 2020 19:38 schreef dimmak het volgende:

[..]

Dat Travala VeChain als betaalmiddel toevoegt vind ik niet zo gek vanuit hun oogpunt. Waarom VeChain dat zou willen en er zelfs een partnership van maakt vind ik dan weer wel gek. Volgens de VET boys was het geen currency.
Vet is alles in 2 :s).
Behulpzaam als een waterkraan.
Op woensdag 29 april 2015 16:30 schreef seto het volgende:
als je niet #teamhenk bent ben je gewoon een *weggeFopt*homo
pi_194641904
quote:
0s.gif Op woensdag 19 augustus 2020 22:21 schreef TheFreshPrince het volgende:

[..]

600.000 kiezers is net wat meer dan een "gehucht" ;)

En...
[..]

Het is gewoon goed nieuws.
https://www.nu.nl/buitenl(...)l#coral_talk_wrapper

Het is en blijft een corrupt zooitje daar

No way dat ze landelijk gaan stemmen op blockchain

[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 20-08-2020 08:01:16 ]
pi_194643265
quote:
1s.gif Op donderdag 20 augustus 2020 08:00 schreef Dimachaerus het volgende:

[..]

https://www.nu.nl/buitenl(...)l#coral_talk_wrapper

Het is en blijft een corrupt zooitje daar

No way dat ze landelijk gaan stemmen op blockchain
Klopt, het is bijna net zo erg als China.
pi_194645225
quote:
0s.gif Op donderdag 20 augustus 2020 10:30 schreef TheFreshPrince het volgende:

[..]

Klopt, het is bijna net zo erg als China.
?
  donderdag 20 augustus 2020 @ 14:04:05 #28
131603 Afwazig
Serious business
pi_194646430
Waves nu ook op Huobi futures met 1-75x leverage voor de degen gokkers onder ons :P
pi_194646658
quote:
0s.gif Op donderdag 20 augustus 2020 14:04 schreef Afwazig het volgende:
Waves nu ook op Huobi futures met 1-75x leverage voor de degen gokkers onder ons :P
Ik ga long!
  vrijdag 21 augustus 2020 @ 01:08:38 #30
73683 leolinedance
Voor Rood-Wit gezongen
pi_194656988
Ik heb hier wel eens gepost dat ik gehacked was en dat mijn VET was gestolen. Met veel geluk kwam ik er na een paar dagen achter dat dit naar de exchange coinex was gesluisd. Ik heb dus contact gezocht met coinex en zij zijn een procedure gestart. Na vele emails, screenshots en zelfs video's waarin ik bepaalde handelingen laat zien op mijn desktop waren ze uiteindelijk overtuigd. Het account van de scammer was inmiddels geblokkeerd.

Nu, ca. 3 maanden later, heb ik ruim de helft (de rest was al weg) van mijn destijds verloren bedrag teruggekregen in USDT. Helaas was de VET al direct na de hack omgezet in USDT, dus heb ik de recente koersstijging grotendeels gemist. Maar desalniettemin vind ik dat coinex zeer professioneel heeft gehandeld en heb ik toch nog een leuk bedrag terug mogen ontvangen.

Mocht je dus nog eens een betrouwbare exchange zoeken kan ik coinex van harte aanbevelen :)
  vrijdag 21 augustus 2020 @ 05:54:52 #31
157922 fathank
Wie baas is bakt koekjes.
pi_194657624
quote:
0s.gif Op vrijdag 21 augustus 2020 01:08 schreef leolinedance het volgende:
Ik heb hier wel eens gepost dat ik gehacked was en dat mijn VET was gestolen. Met veel geluk kwam ik er na een paar dagen achter dat dit naar de exchange coinex was gesluisd. Ik heb dus contact gezocht met coinex en zij zijn een procedure gestart. Na vele emails, screenshots en zelfs video's waarin ik bepaalde handelingen laat zien op mijn desktop waren ze uiteindelijk overtuigd. Het account van de scammer was inmiddels geblokkeerd.

Nu, ca. 3 maanden later, heb ik ruim de helft (de rest was al weg) van mijn destijds verloren bedrag teruggekregen in USDT. Helaas was de VET al direct na de hack omgezet in USDT, dus heb ik de recente koersstijging grotendeels gemist. Maar desalniettemin vind ik dat coinex zeer professioneel heeft gehandeld en heb ik toch nog een leuk bedrag terug mogen ontvangen.

Mocht je dus nog eens een betrouwbare exchange zoeken kan ik coinex van harte aanbevelen :)
Hulde.

En nu alles in je eigen wallet?
Behulpzaam als een waterkraan.
Op woensdag 29 april 2015 16:30 schreef seto het volgende:
als je niet #teamhenk bent ben je gewoon een *weggeFopt*homo
pi_194660885
quote:
0s.gif Op vrijdag 21 augustus 2020 01:08 schreef leolinedance het volgende:
Ik heb hier wel eens gepost dat ik gehacked was en dat mijn VET was gestolen. Met veel geluk kwam ik er na een paar dagen achter dat dit naar de exchange coinex was gesluisd. Ik heb dus contact gezocht met coinex en zij zijn een procedure gestart. Na vele emails, screenshots en zelfs video's waarin ik bepaalde handelingen laat zien op mijn desktop waren ze uiteindelijk overtuigd. Het account van de scammer was inmiddels geblokkeerd.

Nu, ca. 3 maanden later, heb ik ruim de helft (de rest was al weg) van mijn destijds verloren bedrag teruggekregen in USDT. Helaas was de VET al direct na de hack omgezet in USDT, dus heb ik de recente koersstijging grotendeels gemist. Maar desalniettemin vind ik dat coinex zeer professioneel heeft gehandeld en heb ik toch nog een leuk bedrag terug mogen ontvangen.

Mocht je dus nog eens een betrouwbare exchange zoeken kan ik coinex van harte aanbevelen :)
Stond je VET op een exchange toen je werd gehackt?
Uitvinder van de biersmiley.
  vrijdag 21 augustus 2020 @ 12:11:55 #33
87936 Rossdale
#MaximumAttack
pi_194661361
quote:
0s.gif Op vrijdag 21 augustus 2020 01:08 schreef leolinedance het volgende:
Ik heb hier wel eens gepost dat ik gehacked was en dat mijn VET was gestolen. Met veel geluk kwam ik er na een paar dagen achter dat dit naar de exchange coinex was gesluisd. Ik heb dus contact gezocht met coinex en zij zijn een procedure gestart. Na vele emails, screenshots en zelfs video's waarin ik bepaalde handelingen laat zien op mijn desktop waren ze uiteindelijk overtuigd. Het account van de scammer was inmiddels geblokkeerd.

Nu, ca. 3 maanden later, heb ik ruim de helft (de rest was al weg) van mijn destijds verloren bedrag teruggekregen in USDT. Helaas was de VET al direct na de hack omgezet in USDT, dus heb ik de recente koersstijging grotendeels gemist. Maar desalniettemin vind ik dat coinex zeer professioneel heeft gehandeld en heb ik toch nog een leuk bedrag terug mogen ontvangen.

Mocht je dus nog eens een betrouwbare exchange zoeken kan ik coinex van harte aanbevelen :)
Fijn man! Goed om te lezen
Please sir. When moon? When Mustang?
  vrijdag 21 augustus 2020 @ 12:24:58 #34
157922 fathank
Wie baas is bakt koekjes.
pi_194661546
EhrT _O_

Choochoo VIMworld _O_
Behulpzaam als een waterkraan.
Op woensdag 29 april 2015 16:30 schreef seto het volgende:
als je niet #teamhenk bent ben je gewoon een *weggeFopt*homo
pi_194662155
quote:
0s.gif Op vrijdag 21 augustus 2020 01:08 schreef leolinedance het volgende:
Ik heb hier wel eens gepost dat ik gehacked was en dat mijn VET was gestolen. Met veel geluk kwam ik er na een paar dagen achter dat dit naar de exchange coinex was gesluisd. Ik heb dus contact gezocht met coinex en zij zijn een procedure gestart. Na vele emails, screenshots en zelfs video's waarin ik bepaalde handelingen laat zien op mijn desktop waren ze uiteindelijk overtuigd. Het account van de scammer was inmiddels geblokkeerd.

Nu, ca. 3 maanden later, heb ik ruim de helft (de rest was al weg) van mijn destijds verloren bedrag teruggekregen in USDT. Helaas was de VET al direct na de hack omgezet in USDT, dus heb ik de recente koersstijging grotendeels gemist. Maar desalniettemin vind ik dat coinex zeer professioneel heeft gehandeld en heb ik toch nog een leuk bedrag terug mogen ontvangen.

Mocht je dus nog eens een betrouwbare exchange zoeken kan ik coinex van harte aanbevelen :)
Nice ^O^
Ik ben een kl ⭕⭕n van deze user
pi_194662176
Waarom pumpt Lisk trouwens als een malle? Heb ik iets gemist?
Ik ben een kl ⭕⭕n van deze user
  vrijdag 21 augustus 2020 @ 14:13:32 #37
73683 leolinedance
Voor Rood-Wit gezongen
pi_194662968
quote:
14s.gif Op vrijdag 21 augustus 2020 05:54 schreef fathank het volgende:

En nu alles in je eigen wallet?
Het stond in mijn eigen wallet..lang verhaal. Ik ben stom geweest maar het is ook bizar hoe geraffineerd die hackers zijn. Echt niet te geloven.

Ik cash nu uit en ben er even klaar mee. Stap misschien wel weer in als alles /5 is gegaan..
  vrijdag 21 augustus 2020 @ 14:13:53 #38
73683 leolinedance
Voor Rood-Wit gezongen
pi_194662973
quote:
0s.gif Op vrijdag 21 augustus 2020 11:49 schreef dimmak het volgende:
Stond je VET op een exchange toen je werd gehackt?
Nee
pi_194663500
Ik had destijds ook VET gekocht maar geen idee meer op welk exchange dat was :D

Welke exchanges waren het er eerst bij met VET?
pi_194663977
quote:
1s.gif Op vrijdag 21 augustus 2020 13:09 schreef recursief het volgende:
Waarom pumpt Lisk trouwens als een malle? Heb ik iets gemist?
Bijna alles is gepumpt laatste dagen
٩๏̯͡๏)۶
  vrijdag 21 augustus 2020 @ 16:31:13 #41
246608 T_Killer
Rochelle, Rochelle
pi_194664945
Ik heb nog oude ICX tokens op een MEW-wallet staan. Erop gezet voor de swap en nooit meer naar omgekeken. Ik krijg ze er met geen mogelijkheid meer af....zijn die als verloren te beschouwen?
"A young girl's strange erotic journey from Milan to Minsk"
pi_194674953
quote:
0s.gif Op vrijdag 21 augustus 2020 16:31 schreef T_Killer het volgende:
Ik heb nog oude ICX tokens op een MEW-wallet staan. Erop gezet voor de swap en nooit meer naar omgekeken. Ik krijg ze er met geen mogelijkheid meer af....zijn die als verloren te beschouwen?
Hoe bedoel je "krijg ze er niet meer af"?

Een MyEtherWallet is niets meer dan een private key (of pass phrase) van een adres op de blockchain, daarmee heb je toegang tot alle tokens op dat adres.

Of is er een swap geweest door het team van ICX en kan je nu niets meer met de tokens, afgezien of je er toegang tot hebt of niet?

edit:

https://medium.com/helloiconworld/icx-token-swap-period-is-extended-64484e373c4b

quote:
Sep 21, 2018

Over the past three months since the token swap started, the ICON Team has regularly reminded our community about the token swap in a variety of ways. However, as the token swap completion rate is approximately 83.9%, which is lower than ICON Team was expecting, we decided to extend swap period for an additional month in order to minimize the harm caused by holders' failure to swap.
The ERC20 ICX tokens will be swapped to MainNet ICX coins with a 1:1 swap exchange rate (1 ERC20 ICX token = 1 MainNet ICX coin). Please be aware that once the token swap is made, you cannot convert them back to ERC20 ICX tokens.
The token swap will end on the 25th of October and loss may occur if swap is not completed by the end date so please be sure to swap your tokens before the deadline.
Zo te zien had je die in 2018 moeten swappen, nu zijn je tokens niets meer waard.
  zaterdag 22 augustus 2020 @ 10:32:50 #43
157922 fathank
Wie baas is bakt koekjes.
pi_194675507
Wat een sjaggeraars

Als je met al dat ico-geld niet eens een fatsoenlijke swapservice in de lucht kan houden wat kun je dan wel :?
Behulpzaam als een waterkraan.
Op woensdag 29 april 2015 16:30 schreef seto het volgende:
als je niet #teamhenk bent ben je gewoon een *weggeFopt*homo
pi_194676035
quote:
14s.gif Op zaterdag 22 augustus 2020 10:32 schreef fathank het volgende:
Wat een sjaggeraars

Als je met al dat ico-geld niet eens een fatsoenlijke swapservice in de lucht kan houden wat kun je dan wel :?
Ik zou als ik @T_Killer was sowieso nog contact opnemen met het team, als de ongeclaimde coins niet geburned zijn, zijn ze nog te swappen lijkt me.
  zaterdag 22 augustus 2020 @ 11:20:36 #45
246608 T_Killer
Rochelle, Rochelle
pi_194676097
Ja ik ben bang dat ze inderdaad geburned of gelocked zijn. Heb speciaal een ICON wallet gemaakt (moest persé met Chrome :( ) en daar de tokens heen proberen te sturen.

Krijg echter steeds foutmelding bij MEW dat ze niet te versturen zijn:


Heb al met die gasten contact opgenomen.
"A young girl's strange erotic journey from Milan to Minsk"
pi_194676116
quote:
0s.gif Op zaterdag 22 augustus 2020 11:20 schreef T_Killer het volgende:
Ja ik ben bang dat ze inderdaad geburned of gelocked zijn. Heb speciaal een ICON wallet gemaakt (moest persé met Chrome :( ) en daar de tokens heen proberen te sturen.

Krijg echter steeds foutmelding bij MEW dat ze niet te versturen zijn:
[ afbeelding ]

Heb al met die gasten contact opgenomen.
Ja, dat dat niet lukt is logisch, is een andere blockchain.

Je zal ze echt moeten swappen via het team zelf, als ze dat nog als optie bieden.
  zaterdag 22 augustus 2020 @ 11:25:08 #47
246608 T_Killer
Rochelle, Rochelle
pi_194676140
Je kunt in de ICON wallet een erc20 wallet maken om die tokens heen te sturen, en vanuit dan swappen. Dat is wat ik geprobeerd heb en krijg dan steeds de foutmelding
"A young girl's strange erotic journey from Milan to Minsk"
pi_194676155
quote:
0s.gif Op zaterdag 22 augustus 2020 11:25 schreef T_Killer het volgende:
Je kunt in de ICON wallet een erc20 wallet maken om die tokens heen te sturen, en vanuit dan swappen. Dat is wat ik geprobeerd heb en krijg dan steeds de foutmelding
Ok... dat wist ik niet. Maar was dat de originele swap procedure die je nu probeert te volgen?
Ik zou het idd via het team regelen, die weten ongetwijfeld of het nog kan of niet.
  Moderator / Redactie Sport dinsdag 25 augustus 2020 @ 14:31:49 #49
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_194713427
All-in :@
100.000 katjes
Fuck the EBU!
pi_194713880
quote:
0s.gif Op dinsdag 25 augustus 2020 14:31 schreef Nattekat het volgende:
All-in :@
Short
Uitvinder van de biersmiley.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')