SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:
Ik ben vanochtend ook een halfuurtje eerder gaan hardlopen. Was goed te doen.quote:Op zondag 9 augustus 2020 17:57 schreef pullup het volgende:
Ik heb vanochtend nog heel vroeg een goed rondje op de racefiets gedaan, Echt heel vroeg, om 6 uur vertrokken tot 8 ongeveer
Echt lekker rustig en nog koel genoeg, morgen ga ik weer
Airco hier op 19 graden. Lekker koel in huis.quote:Op zondag 9 augustus 2020 14:26 schreef Domnivoor het volgende:
Mijn ventilator staat op orkaankracht
Dan maar aan de witte wijn.quote:Op zondag 9 augustus 2020 13:12 schreef chufi het volgende:
Alleen moeten we zuinig doen met water ..
Ik krijg wel een steeds grotere hekel aan die zeikerd van een Hamilton.quote:Op zondag 9 augustus 2020 16:59 schreef pullup het volgende:
Bikkeltje die Max, en lekkere banden.
Het is toch wel een beetje warm aan het worden nu
Ja dat was behoorlijk zeikerigquote:Op zondag 9 augustus 2020 18:25 schreef Pearlbitch het volgende:
[..]
Ik krijg wel een steeds grotere hekel aan die zeikerd van een Hamilton.
Wie is de Iceman?quote:
Ik volg het ook niet fanatiek hoor. Ik vind sowieso dat sport een doe-spektakel is en niet zozeer een kijk-spektakel. Maar met Nederlandse belangen wil ik nog weleens kijken. Je ontkomt er ook nauwelijks aan, want zelfs in de strandtenten zetten ze de tv aan voor F1.quote:Op zondag 9 augustus 2020 18:27 schreef pullup het volgende:
[..]
Ja dat was behoorlijk zeikerig![]()
ik vind die coureurs over het algemeen wel goed uit hun woorden kunnen komen over hun sport. Dat is wel prettig ( volg het nog niet zo lang)
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |