Is dit niet nog erger. Voor de protesten die hij naast de blackarchives organiseert kan hij wederom geld lospeuteren bij femke halsema.quote:Op woensdag 5 augustus 2020 13:09 schreef Degodvader het volgende:
[..]
De subsidie is voor the black archives. Niet om protesten te organiseren. Dat is BLM.
Goed punt. De (ANBI) stichting waar ik mijzelf af en toe belangeloos voor inzet vraagt- en ontvangt geen subsidie. Het zijn middenstanders en relaties die een donatie gedaan hebben en deze stichting kan zichzelf prima redden.quote:Die hele subsidiemolen in Nederland mogen ze van mij part behoorlijk inkorten. Als een stichting zichzelf niet kan bedruipen heeft het geen bestaansrecht.
Dikgedrukte: lijkt me sterk.quote:Op woensdag 5 augustus 2020 13:17 schreef Mangohout het volgende:
[..]
Is dit niet nog erger. Voor de protesten die hij naast de blackarchives organiseert kan hij wederom geld lospeuteren bij femke halsema.
Dat kommageneuk ook niet.quote:Op woensdag 5 augustus 2020 13:15 schreef SicSicSics het volgende:
[..]
Ja zo kun je doen, maar het slaat lekker nergens op.
dat mag je dan wel zo stellig ontkennen maar de activiteiten van deze meneer lopen wel door elkaar.quote:Op woensdag 5 augustus 2020 13:32 schreef Degodvader het volgende:
[..]
Dikgedrukte: lijkt me sterk.
En nee, dat is niet erger. Een aantal lui (zoals diegene die ik quote) suggereert dat met deze subsidie BLM-protesten wordt georganiseerd omdat (...?). Dat is niet het geval.
Dat kommageneuk is een beetje zoals we dit hele land georganiseerd hebben.quote:
Tsja. Ik heb voor mijn werk ook wel eens subsidie aangevraagd. Wil niet zeggen dat ik dat gespendeerd heb aan nieuwe tribunes voor de voetbalclub waar ik in het bestuur zit. Dat deze man meer in zijn leven doet dat enkel Black archives is nogal een dunne onderbouwing om uit te gaan van subidiefraude.quote:Op woensdag 5 augustus 2020 13:58 schreef spectrumanalyser het volgende:
[..]
dat mag je dan wel zo stellig ontkennen maar de activiteiten van deze meneer lopen wel door elkaar.
zo kun je bij The Black Archives de t-shirts kopen met de incorrecte tekst "Zwarte piet is racisme", het boek "Kom Sinterklaasje, kom maar binnen zonder knecht".
in het verleden zijn protesten tegen zwarte piet met succes opgevoerd als kunstproject door Quincy Gario. het kan dus wel degelijk.
Dat is een zinnige, maar andere, discussie.quote:Op woensdag 5 augustus 2020 15:01 schreef spectrumanalyser het volgende:
met die redenering kun je alle kanten op. al komen er 3 bezoekers bij de voorstellingen van The Black Archives dan is het nog goed.
ik herinner me hoe de staat aan het strooien was met subsidie voor de promotie van EU verkiezingen. Een forum met een paar bezoekers kreeg een grote subsidie. Iemand had toiletrollen laten bedrukken en kreeg een mooie subsidie. wat is nou de toegevoegde waarde van al die subsidies.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |