Een relatie zou ik er niet mee aanknopen maar ik kan ze echt wel lekker vinden.quote:Op vrijdag 31 juli 2020 20:11 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Misschien heel gek, maar ik heb totaal geen interesse in vrouwen onder de 20.
Ja de kans dat ze ermee gepest wordt, wie ziet het nu als een compliment als zo’n ouwe vent je lekker vind, is groter.quote:Op vrijdag 31 juli 2020 19:15 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
De kans dat ze het als compliment opvat is veel groter joh. Ik denk alleen dat zo'n opmerking niet goed is voor de relatie van de zussen onderling.²
Nou daar keek die ook naar aangezien hij Alexia het lekkerst vond...quote:Op vrijdag 31 juli 2020 19:55 schreef Harvest89 het volgende:
Zijn die comments hier en ophef een gevolg van jarenlange preutsheid vraag ik me nu af?
Waarom bang zijn om toe te geven dat een 15 of 16 jarige meid met goed figuur er lekker uit kan zien?
Et is niet alsof het over iemand van <10 of 12 gaat.... Dan is het wel erg ziek.
Scherp!quote:Op vrijdag 31 juli 2020 20:36 schreef ootjekatootje het volgende:
[..]
Nou daar keek die ook naar aangezien hij Alexia het lekkerst vond...
Als iemand het over lekker heeft in combinatie met een persoon koppel ik dat aan lust, en dan ben je raar bezig als volwassen man die het over een puber heeft.quote:Op vrijdag 31 juli 2020 19:55 schreef Harvest89 het volgende:
Zijn die comments hier en ophef een gevolg van jarenlange preutsheid vraag ik me nu af?
Waarom bang zijn om toe te geven dat een 15 of 16 jarige meid met goed figuur er lekker uit kan zien?
Et is niet alsof het over iemand van <10 of 12 gaat.... Dan is het wel erg ziek.
quote:Op vrijdag 31 juli 2020 21:20 schreef Catkiller het volgende:
[..]
Als iemand het over lekker heeft in combinatie met een persoon koppel ik dat aan lust, en dan ben je raar bezig als volwassen man die het over een puber heeft.
Sowieso iemand van 15, een prinses publiekelijk bestempelen als lekker. Geen niveau.
Hier is iemand jaloers op een geile, goed uitziende leeftijdsgenoot die succes heeft, chicks fixt, lekker in een open bakkie rijdt en wiens mening wél gehoord wordt.quote:Op vrijdag 31 juli 2020 20:04 schreef Scrummie2.1 het volgende:
Schimmelpink is een walgelijk irritant figuur. Gelukkig mag hij roepen wat ie roept, en mogen wij hem dan allemaal een ongelofelijke klootzak vinden.
Dat soort figuren verwijderen zichzelf vanzelf van TV, en dan heeft niemand het er ooit nog over.
Dikke disquote:Op vrijdag 31 juli 2020 21:31 schreef Muskusboktor57 het volgende:
[..]
Hier is iemand jaloers op een geile, goed uitziende leeftijdsgenoot die succes heeft, chicks fixt, lekker in een open bakkie rijdt en wiens mening wél gehoord wordt.
Ben geen fan van koningshuis dus dat is voor mij geen verzwarende omstandigheid, al is het wel de reden waarom ze in deze situatie is genoemd natuurlijk.quote:
De bewoording 'lekker' is wellicht onkies, zeker als bekend persoon in het openbaar. Neemt niet weg dat 'oude' lullen van 36 ook niet blind zijn en een knap meisje kunnen herkennen. Maar goed, wat een non item ookquote:Op vrijdag 31 juli 2020 14:24 schreef luxerobots het volgende:
[..]
Een meisje van 15 jaar lekker vinden is behoorlijk zielig voor een man van 36.
Wellicht onkies? Dat is een eufemisme en dat is eigenlijk wel de kern van de zaak.quote:Op vrijdag 31 juli 2020 21:59 schreef Aesthetics_ het volgende:
[..]
De bewoording 'lekker' is wellicht onkies,
Waarom, klopt inhoudelijk als een bus, Of het je welgevallig is of niet.quote:
Mooie zin, eerlijk is eerlijk. Maar de correlatie tussen die 2 zaken mag je eens fijn aantonen.quote:Op vrijdag 31 juli 2020 22:10 schreef tfors het volgende:
Aan de ene kant vind ik het wel zielig voor die meisjes, aan de andere kant ze worden er ook wel zeer dik voor betaald door de nederige belastingbetaler
Publiek leven heeft voor en nadelen. Ze kiezen er zelf voorquote:Op vrijdag 31 juli 2020 22:11 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
Mooie zin, eerlijk is eerlijk. Maar de correlatie tussen die 2 zaken mag je eens fijn aantonen.²
Wat is dit nou weer? In onze tijd waren trolls veel subtieler en creatiever.quote:Op vrijdag 31 juli 2020 22:14 schreef tfors het volgende:
[..]
Publiek leven heeft voor en nadelen. Ze kiezen er zelf voor
Hoe ist. nou met je dukaten?quote:Op vrijdag 31 juli 2020 22:15 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
Wat is dit nou weer? In onze tijd waren trolls veel subtieler en creatiever.²
wat nou troll, gewoon logische argumentatie en nog eloquent ook volgens jezelfquote:Op vrijdag 31 juli 2020 22:15 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
Wat is dit nou weer? In onze tijd waren trolls veel subtieler en creatiever.²
Ik voel me goed. Daar wil ik het graag bij laten.quote:Op vrijdag 31 juli 2020 22:19 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
Hoe ist. nou met je dukaten?
Laat je ze nog van je chest kletteren?
Ze hebben wellicht een volwassen body. Maar nu ga je zelf de fout in door ze onbewust als volwassen voor de wet aan te merken, doordat je ze keuzevrijheid toedicht, in deze.quote:Op vrijdag 31 juli 2020 22:21 schreef tfors het volgende:
[..]
wat nou troll, gewoon logische argumentatie en nog eloquent ook volgens jezelf
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |