Het voornaamste argument wat je constant hoort is dat het ooit een keer is misgegaan 10 jaar geleden met de PVV en dat je daarom niet met FvD zou moeten willen samenwerken.quote:Op woensdag 15 juli 2020 12:51 schreef Jaeger85 het volgende:
[..]
Omdat ongeleide projectiel Baudet CDA zwart loopt te maken in zijn Tweets. Dan samenwerken niet geloofwaardig.
Prima dusquote:Op woensdag 15 juli 2020 12:54 schreef Dauthi het volgende:
[..]
Niet over rechts? Een rechtser en conservatiever kabinet dan we nu hebben kan bijna niet.
Dat vind ik nou van FvD en PVV met hun Nexit plannen.quote:Op woensdag 15 juli 2020 12:54 schreef Frutsel het volgende:
[..]
Dan is het CDA inderdaad uit op de vernietiging van Nederland
Gezien de hoeveelheid opstanden. De staat van de economie, gezondheidszorg, de nieuwe puriteinse wind, de schandalen bij belastingdienst en uwv waaruit blijkt dat het georganiseerde criminaliteit is.quote:
Baudet verwijt CDA en dergelijke dat ze uit zijn op de vernietiging van Nederland. Vind je het gek dat ze niet met hem willen samenwerken? Hij gooit zijn eigen glazen in zo.quote:Op woensdag 15 juli 2020 12:55 schreef Selqae het volgende:
[..]
Het voornaamste argument wat je constant hoort is dat het ooit een keer is misgegaan 10 jaar geleden met de PVV en dat je daarom niet met FvD zou moeten willen samenwerken.
Ik blijf dat raar vinden, partijen uitsluiten omdat het met een andere partij verkeerd is gegaan.
Nergens is uit gebleken dat FvD een onbetrouwbare partij is qua samenwerken.
Dat vermoed ik ook.quote:
Baudet heeft daar wel gelijk in.quote:Op woensdag 15 juli 2020 12:58 schreef Jaeger85 het volgende:
[..]
Baudet verwijt CDA en dergelijke dat ze uit zijn op de vernietiging van Nederland. Vind je het gek dat ze niet met hem willen samenwerken? Hij gooit zijn eigen glazen in zo.
In de geschiedenis van Nederland hebben we langer niet dan wel in de eu gelegen en de gloriejaren vonden plaats voordat we in de eu zaten.quote:Op woensdag 15 juli 2020 12:56 schreef Jaeger85 het volgende:
[..]
Dat vind ik nou van FvD en PVV met hun Nexit plannen.
Ja dat vind ik vreemd, FvD krijgt immers ook van alles naar hun hoofd geslingerd (ook van het CDA). De verwijten gaan over en weer.quote:Op woensdag 15 juli 2020 12:58 schreef Jaeger85 het volgende:
[..]
Baudet verwijt CDA en dergelijke dat ze uit zijn op de vernietiging van Nederland. Vind je het gek dat ze niet met hem willen samenwerken? Hij gooit zijn eigen glazen in zo.
Toen was er nog geen globalisatie zoals nu. Toen zaten onze buurlanden en grootste handelspartner nog niet in een handelsblok. Dus nee dat valt helemaal niet meer. Het is de doodsteek voor onze economie.quote:Op woensdag 15 juli 2020 13:01 schreef Kapitein_Scheurbuik het volgende:
[..]
In de geschiedenis van Nederland hebben we langer niet dan wel in de eu gelegen en de gloriejaren vonden plaats voordat we in de eu zaten.
Met die vernietiging zal het dus wel meevallen.
Zijn de verwijten van CDA aan het adres van FvD ook dermate ernstig dan? Kom maar met voorbeelden.quote:Op woensdag 15 juli 2020 13:02 schreef Selqae het volgende:
[..]
Ja dat vind ik vreemd, FvD krijgt immers ook van alles naar hun hoofd geslingerd (ook van het CDA). De verwijten gaan over en weer.
En als je Klaver een populist noemt? Dat is een échte.quote:Op woensdag 15 juli 2020 13:03 schreef Dauthi het volgende:
Overigens op nu.nl wordt alles waarin je Hugo een populist noemt weg gemodereerd. Terwijl het een schoolvoorbeeld van een populist is.
quote:Op woensdag 15 juli 2020 13:05 schreef Jaeger85 het volgende:
[..]
Zijn de verwijten van CDA aan het adres van FvD ook dermate ernstig dan? Kom maar met voorbeelden.
Dat FvD een neo-fascistische partij is bijvoorbeeld;quote:Zij onderschreef ook de woorden van een Maastrichts CDA-lid. Die noemde Forum voor Democratie een 'neo-fascistische partij'. Hij vond het gevaarlijk om die partij te faciliteren door ermee te gaan samenwerken.
https://www.1limburg.nl/l(...)enwerking-pvv-en-fvd
Dat lijkt me een zeer onwaarschijnlijk angstverhaal. Is niet gebaseerd op feiten.quote:Op woensdag 15 juli 2020 13:04 schreef Jaeger85 het volgende:
[..]
Toen was er nog geen globalisatie zoals nu. Toen zaten onze buurlanden en grootste handelspartner nog niet in een handelsblok. Dus nee dat valt helemaal niet meer. Het is de doodsteek voor onze economie.
Dat wat regionale CDA leden wat roepen is van hele andere orde dan dat de partijleider en lijsttrekker het noemt. Neem aan dat je dat verschil ook wel ziet?quote:Op woensdag 15 juli 2020 13:14 schreef Selqae het volgende:
[..]
[..]
Dat FvD een neo-fascistische partij is bijvoorbeeld;
Ik neem aan dat jij ook wel begrijpt dat De Jonge er niet heel anders over denkt.quote:Op woensdag 15 juli 2020 13:16 schreef Jaeger85 het volgende:
[..]
Dat wat regionale CDA leden wat roepen is van hele andere orde dan dat de partijleider en lijsttrekker het noemt. Neem aan dat je dat verschil ook wel ziet?
Deze discussie hebben we al vaker gevoerd. Het maakt toch niet uit. Er komt toch geen Nexit. Het is juridisch gezien niet mogelijk omdat Nederland in de Eurozone zit. Er is geen mechanisme om uit de eurozone te stappen. Je kunt niet in de Eurozone zitten zonder EU lid te zijn. Om uit de Eurozone te stappen is een verdragswijziging nodig waarin alle leden van de Eurozone mee in moeten stemmen. Zelfs al doen ze dat dan zullen ze een enorme schadevergoeding eisen van Nederland.quote:Op woensdag 15 juli 2020 13:16 schreef Kapitein_Scheurbuik het volgende:
[..]
Dat lijkt me een zeer onwaarschijnlijk angstverhaal. Is niet gebaseerd op feiten.
Heb je hem anders niet horen zeggen.quote:Op woensdag 15 juli 2020 13:18 schreef Selqae het volgende:
[..]
Ik neem aan dat jij ook wel begrijpt dat De Jonge er niet heel anders over denkt.
Daarom zegt hij ook steeds 'en dan druk ik me nog mild uit'quote:Op woensdag 15 juli 2020 13:19 schreef Jaeger85 het volgende:
[..]
Heb je hem anders niet horen zeggen.
Klopt.quote:Op woensdag 15 juli 2020 13:18 schreef Jaeger85 het volgende:
[..]
Deze discussie hebben we al vaker gevoerd. Het maakt toch niet uit.
Er komt toch geen Nexit.
En dit is politieke bullshit. Waar een wil is, is een weg. Alles is mogelijk.quote:Het is juridisch gezien niet mogelijk omdat Nederland in de Eurozone zit. Er is geen mechanisme om uit de eurozone te stappen. Je kunt niet in de Eurozone zitten zonder EU lid te zijn. Om uit de Eurozone te stappen is een verdragswijziging nodig waarin alle leden van de Eurozone mee in moeten stemmen. Zelfs al doen ze dat dan zullen ze een enorme schadevergoeding eisen van Nederland.
Verdragen vallen te verbreken, maar dat komt wel met consequenties. Net zoals wanneer je private overeenkomsten niet nakomt.quote:Op woensdag 15 juli 2020 13:25 schreef Dauthi het volgende:
[..]
Klopt.
[..]
En dit is politieke bullshit. Waar een wil is, is een weg. Alles is mogelijk.
In Nederland verschuilt een politicus zich graag achter "Internationale verdragen" wanneer het volk iets wil dat niet goed is voor de carrière van de politicus.
Wat een onzin, je kunt gewoon uit de eurozone stappen door je volledige eu lidmaatschap op te zeggen. Geen verdragswijziging nodig, die is alleen nodig als je wel lid wilt blijven van de eu, maar wel uit de eurozone wil stappen.quote:Op woensdag 15 juli 2020 13:18 schreef Jaeger85 het volgende:
[..]
Deze discussie hebben we al vaker gevoerd. Het maakt toch niet uit. Er komt toch geen Nexit. Het is juridisch gezien niet mogelijk omdat Nederland in de Eurozone zit. Er is geen mechanisme om uit de eurozone te stappen. Je kunt niet in de Eurozone zitten zonder EU lid te zijn. Om uit de Eurozone te stappen is een verdragswijziging nodig waarin alle leden van de Eurozone mee in moeten stemmen. Zelfs al doen ze dat dan zullen ze een enorme schadevergoeding eisen van Nederland.
Tsja. Ik was al bang dat je het geen 'echte baan' zou vinden. Waarom niet, is me niet duidelijk (of überhaupt wat is een privilegebaan!?). Of waarom deze banen je ongeschikt zouden maken als politicus?quote:Op woensdag 15 juli 2020 12:51 schreef ConnerJohn het volgende:
[..]
Dat bedoel ik, allemaal privilege banen en geen benul hoe je een bedrijf runt als ondernemer of hoe het is om in de sociale onderklasse te leven.
Dat kan... dat zou ook maar zo kunnen...quote:Op woensdag 15 juli 2020 12:56 schreef Jaeger85 het volgende:
[..]
Dat vind ik nou van FvD en PVV met hun Nexit plannen.
Heel veel wat wordt beweert over "internationale verdragen", is voornamelijk een leugen om mensen af te houden.quote:Op woensdag 15 juli 2020 13:26 schreef Jaeger85 het volgende:
[..]
Verdragen vallen te verbreken, maar dat komt wel met consequenties. Net zoals wanneer je private overeenkomsten niet nakomt.
quote:Op woensdag 15 juli 2020 12:20 schreef KaBuf het volgende:
Doorgestoken kaart!!!!!!!!!!!1!!!!!!!!!!11!!!!!!!!!!!!
De boel heeft wel onder toezicht van een Notaris gestaan!quote:
Laten we eens kijken hoe het gaat uitpakken met Brexit!quote:Op woensdag 15 juli 2020 12:56 schreef Jaeger85 het volgende:
[..]
Dat vind ik nou van FvD en PVV met hun Nexit plannen.
quote:Op woensdag 15 juli 2020 12:35 schreef deedeetee het volgende:
[..]
Dat soort politici zie ik liever niet. Het is ook een vorm van discriminatie namelijk.
Waar gaf Wopke zijn steun aan Pieter?quote:Op woensdag 15 juli 2020 13:38 schreef Idisrom het volgende:
Dit is het einde van de politieke carrière van Wopke Hoekstra nu.
Wopke lichtte Hugo pas in dat hij niet aan de verkiezingen meedeed, nadat hij het interview in de Telegraaf al had gegeven. En later gaf Wopke zijn steun aan Pieter.
https://www.telegraaf.nl/(...)-worden-voor-omtzigtquote:Op woensdag 15 juli 2020 13:51 schreef luxerobots het volgende:
[..]
Waar gaf Wopke zijn steun aan Pieter?
Wopke had beter helemaal niks kunnen zeggen, als hij echt geen steun wilde uitspreken voor een van de twee kandidaten.quote:,,Pieter Omtzigt doet nu een expliciet beroep op me, en ik ben uiteraard bereid hem te helpen", zegt Hoekstra. De minister van Financiën benadrukt dat hij hiermee geen steun uitspreekt voor één van de twee kandidaten. ,,Als Hugo de Jonge mij iets soortgelijks zou vragen, zou ik hetzelfde antwoord geven."
Hij spreekt dus geen steun uit. Staat er duidelijk.quote:Op woensdag 15 juli 2020 13:52 schreef Idisrom het volgende:
[..]
https://www.telegraaf.nl/(...)-worden-voor-omtzigt
[..]
Wopke had beter helemaal niks kunnen zeggen, als hij echt geen steun wilde uitspreken voor een van de twee kandidaten.
Het zou wel lachen zijn als Omtzigt bij de volgende verkiezingen meer stemmen krijgt dan De Jongequote:Bijna 10.000 van de 39.187 CDA’ers die op 1 januari nog als lid geregistreerd stonden mochten bij de lijsttrekkersverkiezing niet stemmen. Een flink deel van deze groep verzuimde op tijd de contributie te betalen, bevestigt een woordvoerster namens de partij.
Dit zal juist voorkomen dat het CDA van de partijen aan de rechterkant zal pakken. De linkerkant raakt meer versplinterd, en vooral D66 zal geraakt worden.quote:Op woensdag 15 juli 2020 12:33 schreef thedeedster het volgende:
Links zal genieten. Ze krijgen regeringsdeelname op een presenteerblaadje, want de Jonge heeft FvD al direct uitgesloten.
Precies, iemand die zich goed vastbijt in dossiers. Maar als lijsttrekker weet ik het niet. Maar goed het CDA is sowieso mijn partij niet. Zat Omtzigt maar bij de PvdA.quote:Op woensdag 15 juli 2020 12:32 schreef ArnosL het volgende:
[..]
Waarom is ie eng?
Ik vind Omtzigt juist een uitzonderlijk goede politicus. Een politicus waar veel anderen een voorbeeld aan kunnen nemen.
Precies. Omtzigt zou meer stemmen bij FVD en PVV wegsnoepen.quote:Op woensdag 15 juli 2020 14:25 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Dit zal juist voorkomen dat het CDA van de partijen aan de rechterkant zal pakken. De linkerkant raakt meer versplinterd, en vooral D66 zal geraakt worden.
Het is vrij simpel. Wil Baudet in een regering dan moet hij stoppen zich als een totaalmongool te gedragen.quote:Op woensdag 15 juli 2020 12:35 schreef deedeetee het volgende:
[..]
Dat soort politici zie ik liever niet. Het is ook een vorm van discriminatie namelijk.
Als lijsttrekker zou hij het ook goed doen verwacht ik. Het is iemand die voor de inhoud en de lange termijn gaat, niet voor het populisme en korte termijn denken wat op het moment hoogtij viert.quote:Op woensdag 15 juli 2020 14:26 schreef Cherni het volgende:
[..]
Precies, iemand die zich goed vastbijt in dossiers. Maar als lijsttrekker weet ik het niet. Maar goed het CDA is sowieso mijn partij niet. Zat Omtzigt maar bij de PvdA.
Kijk maar eens naar het verschil in oplossingen mbt arbeidsmigranten. En dat is nog maar een dossier.quote:Op woensdag 15 juli 2020 14:53 schreef Iwan1976 het volgende:
Hugo is de man met de mooie praatjes, maar als puntje bij paaltje komt heb je er geen ene flikker aan. Pieter heeft bewezen dat ie voor de kiezer door het vuur gaat.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |