Haha, een hele generatie dwarsliggers hierquote:Op dinsdag 14 juli 2020 15:36 schreef Donna het volgende:
Ik heb ook geen mooie echo foto's hoor. In het ziekenhuis zei de VK meteen; deze is niet fotogeniek.
Jep! G zat altijd met haar neus in de placenta dus daar zijn ook geen fatsoenlijke plaatjes van.quote:Op dinsdag 14 juli 2020 15:47 schreef SQ het volgende:
[..]
Haha, een hele generatie dwarsliggers hier
Dit kind heeft ook steeds de handen voor de kop of ligt met de neus in mijn ingewanden gedrukt. Ik bereid me maar vast voor op een lief kind
Ach ja, hoe vaak kijk je nog naar zo'n echo foto als de baby er eenmaal is? Ik denk dat ik dat geld bewaar voor een newborn shootquote:Op dinsdag 14 juli 2020 15:14 schreef SQ het volgende:
[..]
Oh maar die heb ik ook niet. Als de baby er niet perfect voor ligt gaan ze daar echt geen moeite voor doen. SEO is puur medisch en de doorsneden die ze maken om de metingen te doen zijn naderhand nauwelijks herkenbaar.
Als je graag mooie foto's wil kun je beter een pretecho laten maken
Hahaquote:Op dinsdag 14 juli 2020 15:36 schreef Donna het volgende:
Ik heb ook geen mooie echo foto's hoor. In het ziekenhuis zei de VK meteen; deze is niet fotogeniek.
Ons kindje had ook steeds zijn handjes naast zijn gezichtquote:Op dinsdag 14 juli 2020 15:47 schreef SQ het volgende:
[..]
Haha, een hele generatie dwarsliggers hier
Dit kind heeft ook steeds de handen voor de kop of ligt met de neus in mijn ingewanden gedrukt. Ik bereid me maar vast voor op een lief kind
Ik doe mee aan een onderzoek waarbij je ook een 20 en 30 weken echo krijgt in 3D. De 20 weken echo is niet doorgegaan wegens Corona maar de 30 weken echo misschien wel! Dus dat is dan ook nog een goeiequote:Op dinsdag 14 juli 2020 15:55 schreef Aure het volgende:
Ik had bij het EMC ook niet zo'n kaart en online stond er ook niet zoveel in het dossier. Maar al het nodige werd wel verteld.
Voor mooie foto's zou ik ook een pretecho aanraden MaJo! Ik vond een 3Decho tof om te laten doen, maar das niet iedereen z'n ding
Ik snap nooit zo goed wat 4D is?quote:Op dinsdag 14 juli 2020 15:59 schreef D.U.M.A.N. het volgende:
De 4D-echo’s zijn echt heel tof op dat moment, maar daarna kijk je er echt nooit meer naar.
Dat beeldje wordt vast heel tof!
A 4D ultrasound is similar to a 3D ultrasound, but the image shows movement. That means like a video, in a 4D sonogram you see your baby doing things in real time (like opening and closing his eyes and sucking his thumb).quote:
quote:Op dinsdag 14 juli 2020 16:09 schreef MaJo het volgende:
[..]
Ik doe mee aan een onderzoek waarbij je ook een 20 en 30 weken echo krijgt in 3D. De 20 weken echo is niet doorgegaan wegens Corona maar de 30 weken echo misschien wel! Dus dat is dan ook nog een goeie
[..]
Ik snap nooit zo goed wat 4D is?
En ben erg benieuwd naar het beeldje!
De oudste van Hilmo was bijna 5 kilo bij geboorte he. Das anderhalf keer gemiddeldquote:Op dinsdag 14 juli 2020 16:30 schreef D.U.M.A.N. het volgende:
@:hilmo 2 setjes in maar 50?Hoe lang zat je eerste in maat 50?
U. heeft een aantal weken in maat 50 gezeten. En had/heeft koemelkallergie en reflux... dus ik was heel blij met m’n vele kleertjes in maat 50. Heb desondanks nog wat bijgekocht.
Oh, dat wist ik niet.quote:Op dinsdag 14 juli 2020 16:37 schreef SQ het volgende:
[..]
De oudste van Hilmo was bijna 5 kilo bij geboorte he. Das anderhalf keer gemiddeldIk denk niet dat die ooit maat 50 aan heeft gehad.
Af en toe toch ook lekker om even met de voetjes omhoog te zittenquote:Op dinsdag 14 juli 2020 16:12 schreef Donna het volgende:
Ik heb bij G elke keer in 3D gekeken, maar neus in placenta dus.
Deze zwangerschap nog nooit, maarja zal ook vast weinig te zien zijn haha.
Ik heb vandaag een rompertje gekocht bij de HEMA die ook nog ineens 50% korting was.
Ouders van Nu zwangerdoos opgehaald bij Blokker. En ijs gegeten.
En nu kijk ik crime series terwijl ik al heel veel was had moeten doen.
Aha! Dat lijkt me wel gaaf met bewegingen erbijquote:Op dinsdag 14 juli 2020 16:17 schreef Bienelientjee het volgende:
[..]
A 4D ultrasound is similar to a 3D ultrasound, but the image shows movement. That means like a video, in a 4D sonogram you see your baby doing things in real time (like opening and closing his eyes and sucking his thumb).
Kan niet wachten tot a.s. maandagMijn (dan 13 weken) scan. Begin best nerveus te worden!
Ik vond nog een hele tas vol rompertjes die ik van vrienden heb gekregen. Allemaal maat 50 en 50/56. Verwacht ook wel een lange baby te krijgen dus scheelt wel dat ik er zelf niet in hoef te investeren. En inderdaad, je hebt ze zo bijgekocht toch?quote:Op dinsdag 14 juli 2020 16:18 schreef Hilmo het volgende:
Kaart of online systeem hebben we hier beide niet. Er is bij ons dus geen mogelijkheid tot nalezen van info. Kaart krijg je na de bevalling wel trouwens, dan printen ze alles in 1x uit. Die p scores vind ik nu interessant, bij de eerste had ik geen idee. Bijzonder om te lezen hier van p8 kindjes en dan ik met p99 , dat is echt dus het andere uiterste.
Nu ik eerder ingeleid word, stond ik er niet bij stil dat kind ook kleinere maat zal hebben. Heb maar twee setjes in 50... Ben nogal van zuunigmaar neig naar toch 1 setje en dan afwachten.
Oh ja en sun, lekker dan dat jij wordt wakker gemaakt, je hebt je rust hard nodig. Wij slapen al langer apart maar ik zou niet weten hoe ik moet draaien in bed met iemand naast me?? Ik rol om en lig dan aan andere kant van bed en dat de hele nacht +plassen. (Wel relatief klein bed). Oh ja heb matras beschermer eraf getrokken, ik gok het er eerst wel op en als ik met een ballon naar huis mag, leg ik wel een onderlegger onder me. Maar voor nu ga ik voor slaapgenot. Die vliezen blijven vast wel intact nu nog.
Wow, dat is wel heel gaafquote:Op dinsdag 14 juli 2020 16:27 schreef D.U.M.A.N. het volgende:
[..]
[ afbeelding ] Hier was U. 30+6.Was wel op het randje. Hij was te groot voor echt mooie foto’s.
Mijn eerste bevalling duurde ongeveer 9 uur vanaf eerste krampen.quote:Op dinsdag 14 juli 2020 12:43 schreef SQ het volgende:
[..]
Was dat bij je eerste of tweede baby?
Ja, het kan dan nog steeds wel even duren na start van de weeën.
@:Nolita, hoe lang duurde je eerste bevalling?
Zegt je eigen gewicht bij geboorte nog iets? Ik was ook ruim 8 pond en 56 cm. Dat was destijds behoorlijk flinkquote:Op dinsdag 14 juli 2020 17:03 schreef Hilmo het volgende:
Klopt hahahahha, meteen in 56 zat hijvandaar mijn terughoudendheid. Maar Prénatal en HEMA hebben dagen nodig voor verzending. In zkh zijn wel wat winkels dus zouden we dan na bevalling kunnen kopen.
Vraag of het eerste bezoek wat mee wil nemen voor eventuele «nood». Zij blij dat ze iets nuttigs kunnen kopen, jij blij dat je een nuttig cadeau krijgtquote:Op dinsdag 14 juli 2020 17:03 schreef Hilmo het volgende:
Klopt hahahahha, meteen in 56 zat hijvandaar mijn terughoudendheid. Maar Prénatal en HEMA hebben dagen nodig voor verzending. In zkh zijn wel wat winkels dus zouden we dan na bevalling kunnen kopen.
goede vraag. Ik was niet zo enorm. Man wel en zijn moeder maakte ook meerdere grote kids.quote:Op dinsdag 14 juli 2020 17:05 schreef MaJo het volgende:
[..]
Zegt je eigen gewicht bij geboorte nog iets? Ik was ook ruim 8 pond en 56 cm. Dat was destijds behoorlijk flink
Jawel dat zijn de eerste rompers. 50 los bestaat ook wel, maar die zijn echt mini mini.quote:Op dinsdag 14 juli 2020 17:08 schreef Sunshine1982 het volgende:
Ik heb heel wat rompertjes met maat 50/56. Hoop dat ze passen...
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |