Ben er verdorie gisteren langs gekomen, had ik het maar geweten heb de eerste mention gelezen en dacht later ik kijk nog even hoe of wat.quote:
O dan bent u dicht bij, zwaai je ff als je langs komt rijden.quote:Op maandag 20 juli 2020 15:19 schreef Dagoduck het volgende:
Ik zit nu op een terrasje in Toldijk. Denk niet dat ie er zaterdag nog ligt
Ik 9 min maar ik rijd niet zit gewoon thuisquote:Op maandag 20 juli 2020 15:52 schreef gebrokenglas het volgende:
Dagoduck zit er op een kwartiertje rijden vanaf...
Waar zit u dan?quote:
Kan, of hij of ij woont er in de buurt. Het kan allemaalquote:Op maandag 20 juli 2020 16:45 schreef gebrokenglas het volgende:
Spockjuh is de plaatser van de stok en zit dus vast ergens daar in de buurt op een camping.
NH is bijna compleetquote:Op maandag 20 juli 2020 22:19 schreef gebrokenglas het volgende:
Gepinpoint.
Wat doet 'ie daar nou weer, back in NH...?
Het zou mooi zijn als 'ie weer terugkomt...
quote:Op maandag 20 juli 2020 16:53 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Kan, of hij of ij woont er in de buurt. Het kan allemaal![]()
Maar het scheelt hoef ik zaterdag niet meer te gaan@:Rob lees je dat?
Hij ligt heel erg in de buurt!quote:Op woensdag 22 juli 2020 14:46 schreef DW457 het volgende:
[..]
Misschien iets minder in een uithoek de volgende keer?
Voor jou misschien. Maar voor de rest van Fok! blijkbaar niet. Toen hij destijds in omgeving Utrecht lag, maakte hij meerdere verplaatsingen op 1 dagquote:
Vorig jaar op Texel waren er iets van 14 verplaatsingen op 1 dag. Wat nou uithoek.quote:Op woensdag 22 juli 2020 15:17 schreef DW457 het volgende:
[..]
Voor jou misschien. Maar voor de rest van Fok! blijkbaar niet. Toen hij destijds in omgeving Utrecht lag, maakte hij meerdere verplaatsingen op 1 dag
Want dat is hetzelfdequote:Op woensdag 22 juli 2020 16:52 schreef Dagoduck het volgende:
[..]
Vorig jaar op Texel waren er iets van 14 verplaatsingen op 1 dag. Wat nou uithoek.
Alles buiten Noord Holland is een uithoekquote:Op woensdag 22 juli 2020 14:46 schreef DW457 het volgende:
[..]
Misschien iets minder in een uithoek de volgende keer?
Als ie nu in Utrecht ligt, ligt ie er wel een paar maandenquote:Op woensdag 22 juli 2020 15:17 schreef DW457 het volgende:
[..]
Voor jou misschien. Maar voor de rest van Fok! blijkbaar niet. Toen hij destijds in omgeving Utrecht lag, maakte hij meerdere verplaatsingen op 1 dag
Nee hoor.quote:Op woensdag 22 juli 2020 17:13 schreef OscarMopperkont het volgende:
[..]
Als ie nu in Utrecht ligt, ligt ie er wel een paar maanden
Ah, dus jij gaat hem verplaatsen? Topquote:Op woensdag 22 juli 2020 17:12 schreef OscarMopperkont het volgende:
[..]
Alles buiten Noord Holland is een uithoek
Ach, N-H is bijna vol.quote:Op donderdag 23 juli 2020 14:04 schreef Light het volgende:
[..]
Ja zeg, ik blijf dat ding niet terug de bewoonde wereld in slepen.
Bovenkarspelquote:
Tip: Je moet De Weere uit om er weer in te gaan.quote:Op vrijdag 24 juli 2020 09:59 schreef iamredleader het volgende:
Ligt vast aan mij... kan dit plaatje niet pinpointen
quote:Op vrijdag 24 juli 2020 11:14 schreef iamredleader het volgende:
Ladies, gentlemen and meat popsicles - we've got him!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |