Hoopgevende postquote:Op woensdag 8 juli 2020 10:48u schreef Duiveltja het volgende:
Wat leuk al die positieve verhalen!
Tot ziens over een paar jaar terug in dit topic.
Ben al 5 jaar voorzien.quote:
Ja ik dacht eerst het komt uit haar mond maar het hing echt om haar helemaal heen dus het was of insmeren met een kruideniets of ze at gewoon zo ontzettend pittig dat het voor een bleekscheet zoals ik echt merkbaar was. Maar ik denk echt dat mijn hele huis ernaar zou ruiken als zij bij mij thuis zat een paar uur en ik kwam thuis.quote:Op donderdag 9 juli 2020 10:17 schreef Cue_ het volgende:
Bij een afrikaanse jongen die ik gedate had, had ook een geur om zich heen. Hij smeerde kokosolie/smeersel op z'n lijf.
Het kan zomaar te maken hebben met zoiets of met bepaald eten of drinken.
Als m'n partner nu veel bier drinkt komt er ook een walm uit z'n mond en lijf
Heb ik ook eens gehad met een Afghaanse dame. Had een sterke geur. Bedenk wel dat zij dat waarschijnlijk andersom bij jou ook hebben.quote:Op donderdag 9 juli 2020 10:18 schreef incel het volgende:
[..]
Ja ik dacht eerst het komt uit haar mond maar het hing echt om haar helemaal heen dus het was of insmeren met een kruideniets of ze at gewoon zo ontzettend pittig dat het voor een bleekscheet zoals ik echt merkbaar was. Maar ik denk echt dat mijn hele huis ernaar zou ruiken als zij bij mij thuis zat een paar uur en ik kwam thuis.
Ik merk dat op straat wel vaak bij vrouwen ook. Dat er een hele walm voorbijkomt.quote:Op donderdag 9 juli 2020 11:34 schreef Yasmyn het volgende:
Ik merk wel dat sommige mannen overdreven veel parfum opspuiten en op alle(!) mogelijke plekkenTerwijl ik in een relatie juist iemands 'eigen' geur zo kan waarderen en verliefd op kan worden. Vaak is naturel toch beter.
Kan soms ook wel goed zijn toch? Geloof jij trouwens dat natuurlijke geur je verliefd op iemand kan maken?quote:Op donderdag 9 juli 2020 12:05 schreef Yasmyn het volgende:
Hahahah zeker. Ik heb altijd goede hoop dat het later nog wel goed komt. Dat iemand in de ochtend niet nog steeds naar de eau de toilette-fabriek ruikt.
Nee.quote:Op donderdag 9 juli 2020 12:09 schreef Generationalpha het volgende:
[..]
Kan soms ook wel goed zijn toch? Geloof jij trouwens dat natuurlijke geur je verliefd op iemand kan maken?
ik denk juist dat het onbewust veel meer doet dan je denktquote:Op donderdag 9 juli 2020 12:12 schreef Duiveltja het volgende:
[..]
Nee.
Geur is alleen relevant als het heel aanwezig is.
en ik vermoed ook dat als je elkaar dagelijks ziet.. het eau de toilette gebruik ook wel ietsje mindertquote:Op donderdag 9 juli 2020 12:05 schreef Yasmyn het volgende:
Hahahah zeker. Ik heb altijd goede hoop dat het later nog wel goed komt. Dat iemand in de ochtend niet nog steeds naar de eau de toilette-fabriek ruikt.
Het kan fijn zijn, maar niet leidend. Iemand wordt er niet knapper, slanker of slimmer van. Dat zijn dingen die ik aantrekkelijk vindt.quote:Op donderdag 9 juli 2020 12:13 schreef Uhmmpie het volgende:
[..]
ik denk juist dat het onbewust veel meer doet dan je denkt
feromonen is ook geur...
Ja. Ik vind geur heel belangrijk.quote:Op donderdag 9 juli 2020 12:09 schreef Generationalpha het volgende:
[..]
Kan soms ook wel goed zijn toch? Geloof jij trouwens dat natuurlijke geur je verliefd op iemand kan maken?
Heb weleens een date gehad die een heel nadrukkelijke eigen geur had. Was niet echt vies maar wel te nadrukkelijk aanwezig.quote:
Als een date naar jouw mening stinkt, dan gewoon na 1 drankje snel afscheid nemen. Dat stoot immers af. Geen tijd besteden aan iemand die het nooit voor je kan zijn.quote:Op donderdag 9 juli 2020 10:02 schreef incel het volgende:
Ok even wat serieus... hebben jullie wel eens gehad met vrouwen uit bepaalde culturen dat er een hele sterke kruidige lucht om hun heen hangt? Ik heb dit wel eens gehad met Aziaten maar ook met Noord-Afrikaanse vrouwen. Vorige week had ik eentje en ik dacht dat ze vergeten was haar tanden te poetsen (of er geen tijd voor had omdat ik 10min te vroeg bij haar was toen ik haar ging ophalen) en er hing echt een hele sterke kruidige lucht omheen. Als ze onaantrekkelijk zou zijn dan was die lucht zeg maar wel een dooddoener. Maar het was echt zo'n lucht waarbij je denkt van als ik thuis kom dan ruikt het hele huis ernaar als zij er zou zijn. Ik heb dit vroeger ook wel eens met Aziaten gehad dus. Alsof er echt een hele sterke kruidenlucht uit de poriën komt of zo omdat ze echt veel te pittig eten eten.
Ik lach je niet uit, ik zou niet durvenquote:
Ja Dat gezanik over geur moet echt ophouden. Ja, het is niet aantrekkelijk als iemand stinkt hoewel het vaak makkelijk te verhelpen is. Parfum of zo maakt aantrekkelijker. Maar natuurlijke geur is zoiets makkelijks om alles op af te schuiven. Oh je vraagt je af waarom bent afgewezen? Je geur matchte gewoon niet. Ja hallo hoe controleer je dat. Heeft echt niemand iets aan, feromonen parfums werken immers niet. Iig als ze werkten was er ook geen overvloed aan incel posts. Want vaak gaat men ervan uit dat er maar 1 aantrekkelijke geur is ofzo. Of dat het indivodueel bepaald is maar dan kun je nooit weten of jij met die ander matcht en er zijn geen producten die dat meten. Married at first sight was deels daarop gebaseerd, nou genoeg scheidingen. Dus het is onzin.quote:Op donderdag 9 juli 2020 12:14 schreef Duiveltja het volgende:
Het kan fijn zijn, maar niet leidend. Iemand wordt er niet knapper, slanker of slimmer van. Dat zijn dingen die ik aantrekkelijk vindt.
Dat kan ook nog best aantrekkelijk zijn maar niet als het zich uit in "doe maar een vrouw boeit me niet welke" of nou ja... Als je daarnaast ook nog claimerig bent.quote:
quote:Op zaterdag 11 juli 2020 11:25 schreef Kers_zonder_taart het volgende:
[..]
Ik lach je niet uit, ik zou niet durven
Maar jouw reactie kwam zo onverwachts.. Iedereen had het over (lichaams)geuren en toen kwam jij voorbij met je opmerking
En wat heb je gedaan? Ik hou zelf niet van bellen, dus zou een appje sturen (en zou het ook wel kunnen waarderen s avonds een appje van hem te ontvangen).quote:Op zondag 12 juli 2020 21:33 schreef snoesje45 het volgende:
Zouden jullie je date nog bellen savonds als je daar vanmiddag bent weggegaan na 1e overnachting samen? (we bellen ook vaak ipv appen)
Heb haar na het naar huis gaan niet meer gesproken
Het zijn toch ook gewoon sollicitaties? Je maakt het nu minder erg voor jezelf door te zeggen dst dit niet zo is. Maar het is wel zo. Ze moeten zich bewijzen en dan kies je er 1 uit of geen. Ja, andersom natuurlijk ook, maar dat is ook bij echte sollicitaties van beiden kanten. Hier is echt niks romantisch meer aan hoor.quote:Op dinsdag 14 juli 2020 11:44 schreef MizzezAmy het volgende:
Ik vroeg me af of jullie daten eigenlijk leuk vinden?
Ik heb komend weekend 2 dates, maar zie er een beetje tegenop. Krijg een soort sollicitatie idee. Weet wel dat het gewoon is om te kijken of het klikt van beide kanten, maar een afwijzing is toch niet zo leuk en iemand anders afwijzen vind ik haast nog erger 🙈
Gefeliciteerd. Je bent de fase van vergelijken van foto's van persoon A met persoon B voorbij.quote:Op dinsdag 14 juli 2020 11:44 schreef MizzezAmy het volgende:
Ik vroeg me af of jullie daten eigenlijk leuk vinden?
Ik heb komend weekend 2 dates, maar zie er een beetje tegenop. Krijg een soort sollicitatie idee. Weet wel dat het gewoon is om te kijken of het klikt van beide kanten, maar een afwijzing is toch niet zo leuk en iemand anders afwijzen vind ik haast nog erger 🙈
Daten is kut, tenzij je een leuk persoon tegenkomt. Dan niet.quote:Op dinsdag 14 juli 2020 11:44 schreef MizzezAmy het volgende:
Ik vroeg me af of jullie daten eigenlijk leuk vinden?
Ik heb komend weekend 2 dates, maar zie er een beetje tegenop. Krijg een soort sollicitatie idee. Weet wel dat het gewoon is om te kijken of het klikt van beide kanten, maar een afwijzing is toch niet zo leuk en iemand anders afwijzen vind ik haast nog erger 🙈
Als je meer date word je er vanzelf wat harder in. Heb zelf regelmatig mensen moeten afwijzen en ben zelf ook weleens afgewezen.quote:Op dinsdag 14 juli 2020 11:44 schreef MizzezAmy het volgende:
Ik vroeg me af of jullie daten eigenlijk leuk vinden?
Ik heb komend weekend 2 dates, maar zie er een beetje tegenop. Krijg een soort sollicitatie idee. Weet wel dat het gewoon is om te kijken of het klikt van beide kanten, maar een afwijzing is toch niet zo leuk en iemand anders afwijzen vind ik haast nog erger 🙈
Tuurlijk is het wel een afwijzing. Het is emotioneel heel zwaar. Ten minste, voor mensen met veel tja.. wat is het? Medelijden? Empathie? Of gebrek aan zelfvertrouwen. Daarom kun je mensen ook het allerbeste afwijzen op iets diepzinnigs als het karakter en niet op oppervlakkige dingen . Voor je eigen gevoel is dat beter: maar het blijft pijnlijk. Dat is ook 1 van de redenen dat ik niet date. Ik kon het niet meer aan. Zelfs niet als het egoistische wanhopige fuckboys wareb die toch alleen maar fwb relatie wouden of echt gestoorde super wanhopige mannen die het bij iedere vrouw probeerden. Ik kon er niet meer tegen als ik ze moest afwijzen omdat het gevoel niet wederzijds was. Vandaar dat ik het soms maar gewoon probeerde ook al liep het op niksuit. Het was gewoon verschrikkelijk.quote:Op dinsdag 14 juli 2020 14:39 schreef Koral het volgende:
Gefeliciteerd. Je bent de fase van vergelijken van foto's van persoon A met persoon B voorbij.
Afspreken brengt je in een heel andere dynamiek. Dan merk je hopelijk snel genoeg of er potentie is samen wat moois van te maken. Veel plezier![]()
Enne, een keuze voor iemand anders is geen afwijzing. Dat is gewoon eerlijk.
Ja, dat hoort er nu eenmaal bij.quote:Op dinsdag 14 juli 2020 11:44 schreef MizzezAmy het volgende:
Ik vroeg me af of jullie daten eigenlijk leuk vinden?
Ik heb komend weekend 2 dates, maar zie er een beetje tegenop. Krijg een soort sollicitatie idee. Weet wel dat het gewoon is om te kijken of het klikt van beide kanten, maar een afwijzing is toch niet zo leuk en iemand anders afwijzen vind ik haast nog erger 🙈
Ervaringsdeskundige?quote:Op dinsdag 14 juli 2020 17:02 schreef Faxie het volgende:
Je moet niet op zoek gaan, dan komt het vanzelf
Het is ook kut en het zijn ook sollicitaties. Je bent een van de vele keuzes.quote:Op dinsdag 14 juli 2020 11:44 schreef MizzezAmy het volgende:
Ik vroeg me af of jullie daten eigenlijk leuk vinden?
Ik heb komend weekend 2 dates, maar zie er een beetje tegenop. Krijg een soort sollicitatie idee. Weet wel dat het gewoon is om te kijken of het klikt van beide kanten, maar een afwijzing is toch niet zo leuk en iemand anders afwijzen vind ik haast nog erger 🙈
Op zich wel. Tot nu toe waren afwijzingen ook niet echt hard maar was het meer van leuk maar meer zit er niet in. Heb er zelf ook weinig moeite mee als de ander er niets in ziet. Ik ben gelukkig met wie ik ben en als dat niet bij een ander past het zij zo. Het voelt dan voor mij niet aan alsof ik niet goed genoeg ben.quote:Op dinsdag 14 juli 2020 11:44 schreef MizzezAmy het volgende:
Ik vroeg me af of jullie daten eigenlijk leuk vinden?
Ik heb komend weekend 2 dates, maar zie er een beetje tegenop. Krijg een soort sollicitatie idee. Weet wel dat het gewoon is om te kijken of het klikt van beide kanten, maar een afwijzing is toch niet zo leuk en iemand anders afwijzen vind ik haast nog erger 🙈
Wat een negativiteit.......quote:Op dinsdag 14 juli 2020 19:55 schreef Gruj0 het volgende:
[..]
Het is ook kut en het zijn ook sollicitaties. Je bent een van de vele keuzes.
Ik ga alle Fok experts toch niet in twijfel trekken zeker?quote:Op dinsdag 14 juli 2020 21:04 schreef Uhmmpie het volgende:
[..]
Ah en fok staat op internet... dus is het waar
Nee zeker niet.quote:Op dinsdag 14 juli 2020 21:15 schreef Faxie het volgende:
[..]
Ik ga alle Fok experts toch niet in twijfel trekken zeker?
Zou het niet negativiteit noemen, maar afhankelijk van wat voor mensen je tegenkomt, de waarheid.quote:Op dinsdag 14 juli 2020 20:57 schreef Cinderelladreamer het volgende:
[..]
Wat een negativiteit.......
Ik zie het gewoon als een gezellig uitje.....als je zo al niet spontaan een gesprek kunt onderhouden hoor je gewoon niet bij elkaar.....jammer dan....ik neem in elk geval geen vragen/eisenlijstje mee naar de date
Daarom eerst even chatten en aftasten hoe je erin staat.....als ik voel dat ik op sollicitatie moet ga ik niet daten.....quote:Op dinsdag 14 juli 2020 22:50 schreef Gruj0 het volgende:
[..]
Zou het niet negativiteit noemen, maar afhankelijk van wat voor mensen je tegenkomt, de waarheid.
Veel mensen beweren van alles en nog wat op het internet (dating apps). Meet je ze in levende lijve, weten ze niet wat ze moeten zeggen, waar ze het over moeten hebben, niks. Verwachten dat jij zelf alles doet om alles lopende te houden.
Hoezo die spontaniteit en "diepe gesprekken"? Nergens te bekennen.
Dat soort mensen komen daten met een eisenlijstje in de hand die ze waar mogelijk afvinken.
Diepgaande gesprekken? Heb ze weinig gehad.quote:Op dinsdag 14 juli 2020 22:50 schreef Gruj0 het volgende:
[..]
Zou het niet negativiteit noemen, maar afhankelijk van wat voor mensen je tegenkomt, de waarheid.
Veel mensen beweren van alles en nog wat op het internet (dating apps). Meet je ze in levende lijve, weten ze niet wat ze moeten zeggen, waar ze het over moeten hebben, niks. Verwachten dat jij zelf alles doet om alles lopende te houden.
Hoezo die spontaniteit en "diepe gesprekken"? Nergens te bekennen.
Dat soort mensen komen daten met een eisenlijstje in de hand die ze waar mogelijk afvinken.
Dit is herkenbaar. Ik ben nu ook in de fase dat ik liever vrienden zie en alleen date als ik het het waard vind.quote:Op woensdag 15 juli 2020 07:11 schreef Uhmmpie het volgende:
Hm. Ik vond daten niet superleuk...
of eigenlijk... ik vond het een hoop energie en tijd kosten... om na 1 kop koffie soms al te concluderen dat degene niet half zo leuk was als dat ik dacht dat ie was.
Natuurlijk had ik doorgaans wel gezellige dates... maar de moeite die het kost.. en dan na die ene keer nooit meer afspreken in de meeste gevallen.
Zeker als het op zich wel gezellig was maar gewoon geen daverende verliefdheid.
Mensen waar je echt wel vrienden mee zou kunnen worden... maar die je vervolgens dus nooit meer ziet.
Op zeker moment besloten dat ik die energie liever steek in mensen waar ik wel meer dan eens lol mee kan hebben en waar ik vaker mee uit kan.
En hoor @:faxie met zijn fok-wijsheden... als je niet zoekt.. zul je vinden
Zo herkenbaar! Maar dat heb ik vaak bij de dingen die je post.quote:Op woensdag 15 juli 2020 07:11 schreef Uhmmpie het volgende:
Hm. Ik vond daten niet superleuk...
of eigenlijk... ik vond het een hoop energie en tijd kosten... om na 1 kop koffie soms al te concluderen dat degene niet half zo leuk was als dat ik dacht dat ie was.
Natuurlijk had ik doorgaans wel gezellige dates... maar de moeite die het kost.. en dan na die ene keer nooit meer afspreken in de meeste gevallen.
Zeker als het op zich wel gezellig was maar gewoon geen daverende verliefdheid.
Mensen waar je echt wel vrienden mee zou kunnen worden... maar die je vervolgens dus nooit meer ziet.
Op zeker moment besloten dat ik die energie liever steek in mensen waar ik wel meer dan eens lol mee kan hebben en waar ik vaker mee uit kan.
En hoor @:faxie met zijn fok-wijsheden... als je niet zoekt.. zul je vinden
Dat is uiteindelijk waar je het voor doet natuurlijkquote:Ach we zien wel. Ik zorg er altijd wel voor dat ik gewoon een leuke tijd heb zodat ik met plezier op kan terugkijken. En dat is dan altijd wel weer mooi.
Ik vind dit als man ook wel een prettige post eigenlijk. Ik vind zelf de eerste paar dates met een goede match vaak wel erg leuk maar daarna is het zo'n enorm gedoe en kost het mij inderdaad ook zoveel energie. Ik ervaar het zelf ook echt als een soort bewijsdrang die van beide kanten komt, het idee dat je constant aan elkaar moet bewijzen hoe interessant je nog bent voor een potentiële relatie. Ook het geworstel, het terugvallen, het erachter komen dat je toch niet echt verliefd op elkaar bent en dan toch weer het doodbloeden.quote:Op woensdag 15 juli 2020 10:36 schreef Prisha het volgende:
[..]
Zo herkenbaar! Maar dat heb ik vaak bij de dingen die je post.
Daten vond ik in het begin wel leuk maar misschien omdat het allemaal weer zo nieuw en spannend was. Nu weet ik het niet zo. Het kost me heel veel energie. Zowel ervoor als erna. Het levert ook wel extra energie. Heel raar dubbel.
Ik had vorige week een speeddate waar ik enorm naar uitkeek maar erna had ik eigenlijk het gevoel van waarom doe ik dit eigenlijk. Daar zijn nu wat dates uit voortgekomen maar als ik denk aan de energie die het kost...wat jij dus schrijft.
Met een leuke FWB heb ik die vrijblijvendheid en relaxte houding inderdaad veel meer. Ik snap nooit zo goed waar dit door veroorzaakt wordt, maar daar ligt er gewoon geen enkele druk op en voel ik me veel relaxter. Heb zelf nog steeds weleens het idee dat het bij mij gewoon een keer daaruit moet gaan ontstaan, want als ik serieus date komt er onherroepelijk een sleur in.quote:Komend weekend heb ik er twee en dan is het denk ik even klaar. Tenzij er met iemand een enorme klik is. Ik denk dat ik op het punt ben gekomen dat ik het wel prima vind zo. Een leuke FWB of iets dergelijks zou wel zo af en toe wel fijn zijn
Daten is enorm leuk. Maar het hangt wel heel erg af van hoe je erin staat. Als je gaat daten met het idee dat je nu echt die superleuke man/vrouw gaat vinden waar je oud mee gaat worden, dan is de kans op teleurstelling supergroot.quote:Op dinsdag 14 juli 2020 11:44 schreef MizzezAmy het volgende:
Ik vroeg me af of jullie daten eigenlijk leuk vinden?
Ik heb komend weekend 2 dates, maar zie er een beetje tegenop. Krijg een soort sollicitatie idee. Weet wel dat het gewoon is om te kijken of het klikt van beide kanten, maar een afwijzing is toch niet zo leuk en iemand anders afwijzen vind ik haast nog erger 🙈
Ben ik toch niet helemaal met je eens. Met iemand waarmee het echt klikt, dat merk je wel direct. Dan willen beiden elkaar zien, je zoekt beiden het fysieke contact, enz.quote:Op dinsdag 14 juli 2020 16:37 schreef geeninspiratie1235 het volgende:
Tuurlijk is het wel een afwijzing. Het is emotioneel heel zwaar. Ten minste, voor mensen met veel tja.. wat is het? Medelijden? Empathie? Of gebrek aan zelfvertrouwen. Daarom kun je mensen ook het allerbeste afwijzen op iets diepzinnigs als het karakter en niet op oppervlakkige dingen . Voor je eigen gevoel is dat beter: maar het blijft pijnlijk. Dat is ook 1 van de redenen dat ik niet date. Ik kon het niet meer aan. Zelfs niet als het egoistische wanhopige fuckboys wareb die toch alleen maar fwb relatie wouden of echt gestoorde super wanhopige mannen die het bij iedere vrouw probeerden. Ik kon er niet meer tegen als ik ze moest afwijzen omdat het gevoel niet wederzijds was. Vandaar dat ik het soms maar gewoon probeerde ook al liep het op niksuit. Het was gewoon verschrikkelijk.
Ik lees hieruit dat jij de eerste dates met iemand vaak geen probleem vindt / leuk vindt (en het pas na dat zoveel het energie kost)quote:Op woensdag 15 juli 2020 11:01 schreef Generationalpha het volgende:
Ik vind dit als man ook wel een prettige post eigenlijk. Ik vind zelf de eerste paar dates met een goede match vaak wel erg leuk maar daarna is het zo'n enorm gedoe en kost het mij inderdaad ook zoveel energie. Ik ervaar het zelf ook echt als een soort bewijsdrang die van beide kanten komt, het idee dat je constant aan elkaar moet bewijzen hoe interessant je nog bent voor een potentiële relatie. Ook het geworstel, het terugvallen, het erachter komen dat je toch niet echt verliefd op elkaar bent en dan toch weer het doodbloeden.
Zeg dat je er veel over na hebt gedacht maar toch nog niet toe bent aan een relatie. En dat dit niets met hem te maken heeft.quote:Op woensdag 15 juli 2020 13:51 schreef Brybry het volgende:
Help![]()
In m'n enthousiasme afgelopen weekend date voor zaterdag afgesproken maar.....daar had ik beter mee kunnen wachten want dit gaat hem niet worden. Maar, hij is echt mega mega mega enthousiast
Hoe doe ik dit nu netjes?
Zeg ook nergens dat wij er precies hetzelfde in staan.quote:Op woensdag 15 juli 2020 13:35 schreef Cue_ het volgende:
[..]
Ik lees hieruit dat jij de eerste dates met iemand vaak geen probleem vindt / leuk vindt (en het pas na dat zoveel het energie kost)
Terwijl Prisha vooral zegt dat die eerste dates veel energie kosten.
Niet helemaal hetzelfde.
Dan reageert hij waarschijnlijk dat we ook gewoon als vrienden gezellig erop uit kunnen gaan....quote:Op woensdag 15 juli 2020 13:54 schreef Generationalpha het volgende:
[..]
Zeg dat je er veel over na hebt gedacht maar toch nog niet toe bent aan een relatie. En dat dit niets met hem te maken heeft.
Ja en dan zeg je dat je al genoeg vrienden hebt.quote:Op woensdag 15 juli 2020 14:00 schreef Brybry het volgende:
[..]
Dan reageert hij waarschijnlijk dat we ook gewoon als vrienden gezellig erop uit kunnen gaan....
Hij is expat en ik ben niet de helemaal op de hoogte van zijn cultuur maar van wat ik weet en hoe hij zich gedraagt , vind hij mij echt fantastisch. Zegt twee per dag dat hij niet kan wachten op onze date etc. etc.quote:Op woensdag 15 juli 2020 14:02 schreef Generationalpha het volgende:
[..]
Ja en dan zeg je dat je al genoeg vrienden hebt.Hoezo denk je trouwens dat hij dat zegt als hij je vooral als seksuele/relationele match helemaal lijkt te zien zitten?
Waarom heb je er zelf geen zin in dan?quote:Op woensdag 15 juli 2020 14:06 schreef Brybry het volgende:
[..]
Hij is expat en ik ben niet de helemaal op de hoogte van zijn cultuur maar van wat ik weet en hoe hij zich gedraagt , vind hij mij echt fantastisch. Zegt twee per dag dat hij niet kan wachten op onze date etc. etc.
Twee redenenquote:Op woensdag 15 juli 2020 14:08 schreef Generationalpha het volgende:
[..]
Waarom heb je er zelf geen zin in dan?
Klinkt bijna als vrienden ja. Ik heb dat ook vaak, maar uiteindelijk wel een beetje tijdverspilling als het je verder niet meer oplevert. Bovendien kan ik me bijna niet voorstellen dat hij alleen vrienden met je wil zijn.quote:Op woensdag 15 juli 2020 14:12 schreef Brybry het volgende:
[..]
Twee redenen
Ik heb kids, hij niet en hij zal ze uiteindelijk wel willen. En ik ben klaar .
Raakte aan de praat met iemand anders,gesprekken zijn stuk minder interessant en toch voelt het wel lekker, dagelijks videobellen als hij pauze heeft op z'n werk bijv. Heeft zelf al een kind en wil ook niet meer dus dat matcht ook goed.
Deze voelt gewoon vertrouwd, alsof ik een jeugdvriend ben tegengekomen. Heel gek.
Haha nee, wil zeker geen vrienden zijn met die andere, en hij ook niet met mij. Ik bedoel meer dat het zo relaxed is en praktisch werkt het ook een stuk beter mocht het echt iets worden.quote:Op woensdag 15 juli 2020 14:14 schreef Generationalpha het volgende:
[..]
Klinkt bijna als vrienden ja. Ik heb dat ook vaak, maar uiteindelijk wel een beetje tijdverspilling als het je verder niet meer oplevert. Bovendien kan ik me bijna niet voorstellen dat hij alleen vrienden met je wil zijn.
Wacht, nu haal ik even 2 personen door elkaar. Maar in dat geval die jongen van zaterdag in ieder geval afkappen en kijken of het toch wat met die leuke guy kan worden.quote:Op woensdag 15 juli 2020 14:17 schreef Brybry het volgende:
[..]
Haha nee, wil zeker geen vrienden zijn met die andere, en hij ook niet met mij. Ik bedoel meer dat het zo relaxed is en praktisch werkt het ook een stuk beter mocht het echt iets worden.
Dus het is relaxed en m'n libido reageert ook goed op hem.![]()
Dat heb ik dus niet met die date van zaterdag, aardige jongen, meer niet.
Haha begrijpelijk. Ja, dus ik moet die jongen afkappen maar ik denk echt dat hij zo teleurgesteld gaat zijn, zo sneu.quote:Op woensdag 15 juli 2020 14:22 schreef Generationalpha het volgende:
[..]
Wacht, nu haal ik even 2 personen door elkaar. Maar in dat geval die jongen van zaterdag in ieder geval afkappen en kijken of het toch wat met die leuke guy kan worden.
Hoezo reageert je libido zo goed op hem dan?Jullie hebben elkaar nog niet eens gezien toch?
Haha leuk is dat ja.quote:Op woensdag 15 juli 2020 14:28 schreef Brybry het volgende:
[..]
Haha begrijpelijk. Ja, dus ik moet die jongen afkappen maar ik denk echt dat hij zo teleurgesteld gaat zijn, zo sneu.
Nou, we facetimen en ik merk dat ik me echt aangetrokken voel tot hem terwijl het keurige gesprekken zijn![]()
Ben zelf meer van de scharrels en dan is het wippen en wegwezen maar bij deze denk ik "brybry houd je hormonen onder controle meid,deze moet je niet weggooien"
Je bent een volwassen vrouw en je moet die andere gast niet. Simpel verhaal. Ga je tijd niet verspillen door na te denken over de gevoelens van een ander die je nog nooit ontmoet hebt.quote:Op woensdag 15 juli 2020 14:28 schreef Brybry het volgende:
[..]
Haha begrijpelijk. Ja, dus ik moet die jongen afkappen maar ik denk echt dat hij zo teleurgesteld gaat zijn, zo sneu.
Nou, we facetimen en ik merk dat ik me echt aangetrokken voel tot hem terwijl het keurige gesprekken zijn![]()
Ben zelf meer van de scharrels en dan is het wippen en wegwezen maar bij deze denk ik "brybry houd je hormonen onder controle meid,deze moet je niet weggooien"
Het is wss sneuer voor hem als jullie alsnog op date gaan, terwijl jij nu al weet dat je er geen zin in hebt. Kan je beter afzeggen, dan baalt ie even, maar kan hij z'n focus ook weer naar iemand anders zetten.quote:Op woensdag 15 juli 2020 14:28 schreef Brybry het volgende:
Haha begrijpelijk. Ja, dus ik moet die jongen afkappen maar ik denk echt dat hij zo teleurgesteld gaat zijn, zo sneu.
Daar heb je helemaal gelijk in!quote:Op woensdag 15 juli 2020 14:46 schreef Cue_ het volgende:
[..]
Het is wss sneuer voor hem als jullie alsnog op date gaan, terwijl jij nu al weet dat je er geen zin in hebt. Kan je beter afzeggen, dan baalt ie even, maar kan hij z'n focus ook weer naar iemand anders zetten.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |