Als @capricia een beetje minder vaag zou doen ...quote:Op dinsdag 7 juli 2020 22:54 schreef StateOfMind het volgende:
Het zou wel een plottwist zijn als Haags_Kwartiertje Robin van O blijkt te zijn.
Gordon snuift iedere avond 4 gram Cocaine weg zegt ie, dat is 200 a 300 euroquote:
quote:Op dinsdag 7 juli 2020 19:40 schreef van_Lamehuizen het volgende:
[..]
[..]
[..]
Raptorix is interessaaaaaaant!
Niet fucken met R.quote:Op dinsdag 7 juli 2020 19:40 schreef van_Lamehuizen het volgende:
[..]
[..]
[..]
Raptorix is interessaaaaaaant!
Nee inderdaad, iedereen met een abotje wat automatisch afgeschreven wordt, dan kun je een paar ton extra omzet lastig verklaren lijkt me.quote:Op dinsdag 7 juli 2020 21:48 schreef Eendenkooi het volgende:
[..]
Lijkt me niet, je betaalt immers zelden met contant geld daar.
Als ie dat echt elke avond doet en dat dan al voor langere tijd, dan had ie allang een tuin op zijn buik gehad. Dag in dag uit 4 gram hou je niet lang vol.quote:Op woensdag 8 juli 2020 00:38 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
Gordon snuift iedere avond 4 gram Cocaine weg zegt ie, dat is 200 a 300 euro
dat is 8000 euro netto verdient geld per maand
Dat is in tijden dat je door corona niets verdient een smerige bak geld
Zouden ze daar ook van die containers hebben?quote:Op woensdag 8 juli 2020 10:12 schreef StateOfMind het volgende:
Offtopic, maar intussen is er in Slowakije een grote partij meth uit Mexico in beslag genomen, met een waarde van 2 miljard (!!!) euro.
De verantwoordelijken zullen een 'pittig' gesprek tegemoet kunnen zien met het desbetreffende kartel
https://www.ad.nl/binnenl(...).co/7SxuFWyFz2?amp=1quote:De 40-jarige Robin van O. is hoofdverdachte in de zaak van de opgerolde onderwereldgevangenis met martelkamer in een zeecontainer in Brabant. Wie is deze voormalige sportschoolhouder uit Utrecht, die op de dodenlijst van Ridouan Taghi staat?
Het is eind 2017 als het pand van sportschool EliteFit op een industrieterrein aan de rand van Utrecht met een automatisch vuurwapen wordt beschoten. Groter dan wat kogelinslagen is de schade niet, maar de schrik zit er desondanks goed in. Een paar dagen later ontploft zelfs een explosief bij het gebouw. De leden van EliteFit begrijpen er niets van. Wat zit hierachter?
EliteFit is geen doorsnee sportschool maar een exclusieve gym, waar leden samen met personal trainers uren en uren doorbrengen om nóg fitter worden. Maar in 2018 ziet eigenaar Robin van O. geen andere optie dan - tot groot verdriet van de leden - zijn sportschool te sluiten. ,,Ik heb sterk gestaan voor het concept en laat mij niet afpersen of bedreigen. We sluiten daarom liever de deuren.”
Wat Van O. zijn sportvrienden niet laat weten is dat hij wel degelijk een idee heeft wat de achtergronden van de aanslagen op zijn sportschool zijn. Hij staat op een dodenlijst van Ridouan Taghi.
Hoewel hij zijn carrière in de misdaad is begonnen met het opzetten van wiethokken, is hij de laatste jaren vooral betrokken bij de internationale cocaïnehandel. Zo is Van O. ook in contact gekomen met een grote speler in de cokehandel: Mustapha F. uit Amersfoort. Die heeft vele honderden miljoenen euro’s weten te verdienen met de smokkel van cocaïne en is daardoor uitgegroeid tot de grote rivaal van Ridouan Taghi, met wie hij in een keiharde oorlog verzeild is geraakt.
In november 2017 ontsnapt F. ternauwernood aan de dood, omdat twee schutters op een terras in Marrakesh de verkeerde doodschieten. De kogels waren voor hem bedoeld. Na de moord wordt F. opgepakt vanwege een witwas-verdenking en sindsdien zit hij in een Marokkaanse cel. Taghi is volgens de Marokkaanse autoriteiten de opdrachtgever van de moord.
Dat er op Van O. gejaagd wordt is hem na de aanslagen op de sportschool wel duidelijk geworden. In diezelfde periode is de organisatie van Taghi nadrukkelijk aan de slag met een plan om Van O. om het leven te brengen, zo blijkt ook uit dossierstukken die deze krant heeft gelezen. Daarin zijn chatgesprekken opgenomen tussen Taghi en een onbekend gebleven persoon, waarin wordt gesproken over moordplannen op Van O. Ze wisselen een adres uit in Utrecht. ‘Die sport woont hier met kind’, schrijft Taghi. Uit onderzoek van de politie is gebleken dat Van O. hier inderdaad met zijn partner en twee kinderen woonde.
Van O. besluit dat hij versterking nodig heeft om de strijd met de groep van Taghi te overleven. Hij sluit verbondjes met andere criminele groeperingen, in een poging op die manier een front te vormen. Niet alleen is Taghi levensgevaarlijk, de internationale jacht op hem door justitie is bovendien slecht voor de handel. Het is inmiddels november 2018, en de spanning loopt in de onderwereld steeds hoger op. In het Spaanse Torremolinos wordt dan Hamza Ziani vermoord. De 33-jarige Utrechtse crimineel heeft zich ook aangesloten bij Van O. en is in Spanje om informatie in te winnen over mogelijke verblijfplaatsen van Taghi.
Naast de moord op Ziani heeft Van O. nog een aantal andere grote kopzorgen. Zo is in april 2018 zijn maatje Churisan Allen spoorloos verdwenen. Allen, die klusjes voor hem deed bij EliteFit, verdween op 10 april, nadat hij zijn vriendin in Amsterdam had afgezet. Hij reed daarna terug naar Utrecht, maar is nooit op de plek van bestemming aangekomen. Sindsdien is hij spoorloos. De politie houdt rekening met het scenario dat Allen is ontvoerd en vermoord. Van O. is daarover ook door de politie verhoord, maar is volgens zijn advocaat niet in beeld geweest als verdachte.
Op de website crimebron.nl zijn dan al artikelen verschenen waarin wordt geschreven dat Van O. zelf verantwoordelijk zou zijn voor de verdwijning van Allen. De website, die inmiddels niet meer bestaat, lijkt te worden gerund door rivalen van Van O. en Mustapha F. en publiceerde regelmatig verhalen over de handel en wandel van de twee. Van O. startte zelfs een rechtszaak om die site offline te halen, en won die ook. Daarna plaatste de website een opvallende rectificatie. ,,Dit bericht is bedoeld als rectificatie. De onjuiste berichtgevingen hebben maar een doel gehad, namelijk het beschadigen van de reputatie en goede naam van de betreffende personen.”
Het wordt Van O. dan steeds heter onder de voeten en hij besluit op aanraden van de politie onder te duiken. Hij verlaat Utrecht en verblijft veel in België, maar huurt ook een penthouse in Den Haag. En daar zit hij zeker niet stil. In april 2020 start de Landelijke Eenheid van de politie een onderzoek naar hem, omdat nu de concrete verdenking bestaat dat hij betrokken is bij drugshandel en het voorbereiden van een liquidatie.
,,Hij leidde een bestaan onder de radar, maar uit ons financiële onderzoek bleek dat hij vermoedelijk een loods in Wouwse Plantage in gebruik had’’, aldus de politie. Tegelijkertijd startte het intense rechercheonderzoek 26Lemont, waarbij honderden rechercheurs door een politiehack live mee konden lezen tussen de chatgesprekken die criminelen voerden via de versleutelde chatdienst EncroChat.
In de loods stuit de politie op zeecontainers die zijn ingericht als gevangeniscellen. Eén container heeft nog het meest weg van een martelkamer, compleet met oude tandartsstoel, inclusief riemen aan de armleuningen. De snoeischaar, takkenschaar, takkenzaag, scalpels, tangen, handboeien en vingerboeien die de politie vond, laten weinig aan de verbeelding over. ,,De mate van geweld die men wilde gebruiken, de termen die voorbijkwamen in de chats. Het was echt ontluisterend’’, zei recherchechef Andy Kraag gisteren op deze site.
Eind juni 2020 grijpt de politie in, nog voor de zes verdachten mogelijke rivalen hebben kunnen ontvoeren en martelen. Wie de groepering op het oog heeft gehad is op dit moment nog niet duidelijk. Maar dat het Van O. menens was, blijkt wel uit de gekraakte Encrochats die de politie dinsdag vrijgaf. ,,Als ik hem op de stoel heb gaat er meer komen... maar die hond is spoorloos.”
quote:De 48-jarige drugshandelaar Roger P., beter bekend als ‘Piet Costa’, gaf volgens de opsporingsdiensten de opdracht voor de bouw van het martelcomplex van de onderwereld dat in juni is ontmanteld in Wouwse Plantage, West-Brabant.
De Rotterdammer zou onder de bijnaam ‘Luxury Balloon’ via cryptotelefoons hebben gecommuniceerd met de bouwers van het uit zeecontainers opgetrokken complex, in een loods. De bouwploeg werd volgens justitie aangevoerd door Robin van O. uit Utrecht – ‘Slempo’, in het versleutelde berichtenverkeer.
‘Piet Costa’ heeft onder drugssmokkelaars de reputatie een buitengewoon succesvol cocaïnehandelaar te zijn, die zaken deed met vrijwel alle Nederlandse kopstukken, van wie hij velen zou hebben geholpen fortuin te maken. Zo handelde hij ook met Ridouan Taghi en diens beweerde criminele organisatie, die aan vele liquidaties is gelinkt.
P. kon in juni worden gearresteerd in een luxe appartement in Rotterdam, op verdenking van het leiden van een criminele organisatie die in 2015 en 2016 duizenden kilo’s cocaïne importeerde, en die van maart tot juni dit jaar weer grootschalige invoer van cocaïne voorbereidde. Hij was tegen zijn gewoonte in naar Nederland gekomen nadat in Rotterdam de 25-jarige Ibrahim Azaim was geliquideerd, die gold als een soort aangenomen zoon.
In de Amsterdamse rechtbank is donderdag een eerste inleidende zitting in het proces tegen zes vermoede betrokkenen bij de bouw van het martelcomplex, met Robin van O. als voorlopige hoofdverdachte. Roger P. is nog niet voor deze zaak aangeklaagd.
Behandelkamer
Belangrijk bewijs tegen de hoofdverdachten bestaat uit weinig verhullende berichten die zij elkaar volgens justitie stuurden via telecomservice EncroChat, niet vermoedend dat de overheid die berichtendienst controleerde en de recherche live kon meelezen. Zo bespraken volgens justitie Roger P. (Luxury Balloon) en Robin van O. (Slempo) in hun onderlinge berichtjes dat de onderwereldgevangenis met martelkamer ver klaar was (‘Behandelkamer hebben ze vrijdag afgemaakt. Maandag beginnen ze aan de verblijven’) en stuurden ze foto’s van de voortgang.
Luxury Balloon is duidelijk de leidende partij aan wie Slempo verantwoording aflegt. Hij zegt dat Slempo moet bestellen wat hij nodig denkt te hebben voor het ontvoeren van de criminelen voor wie de onderwereldgevangenis bestemd is en die ‘allemaal vroeg of laat aan de beurt komen’. Politiekleding? Wapens? ‘Met demper is altijd handig’, antwoordt Slempo. ‘Als ze niet meewerken, gelijk in de knie’.
Politie en justitie hebben vermoedens voor wie de containers bedoeld waren. Daarnaar wordt nog volop onderzoek gedaan. De hoofdverdachten en hun groeperingen waren verwikkeld in meerdere onderwereldconflicten waarin bekende criminelen, ook uit het Amsterdamse criminele milieu, hoofdrollen spelen.
https://www.parool.nl/ned(...)e-plantage~b8948455/
Verkeersdeelnemer? Iedere verkeersdode mede mogelijk gemaakt door...quote:Op woensdag 16 september 2020 23:25 schreef van_Lamehuizen het volgende:
Iets om bij stil te staan bij je volgende nakje, mede mogelijk gemaakt door jou. Lekker man, drugs.
De link is hier niet even iets directer en minder gezocht, als het merendeel van de coke in Nederland via deze Roger P. hier geraakt is dan heeft de Nederlandse snuiver dit vrij direct mee gefinancierd.quote:Op woensdag 16 september 2020 23:42 schreef Nober het volgende:
[..]
Verkeersdeelnemer? Iedere verkeersdode mede mogelijk gemaakt door...
Roker? Ieder sterfgeval aan kanker mede mogelijk gemaakt door...
Ooit gevlogen? Klimaatterrorist!
Iets om bij stil te staan de volgende keer dat je weer het vakje roodkleurt bij een naam van iemand die achter dit achterlijke drugsverbod staat dat dit soort figuren zoveel geld en macht oplevert.quote:Op woensdag 16 september 2020 23:25 schreef van_Lamehuizen het volgende:
Iets om bij stil te staan bij je volgende nakje, mede mogelijk gemaakt door jou. Lekker man, drugs.
Jij wil cocaine legaliseren?quote:Op donderdag 17 september 2020 05:05 schreef PiyeReloaded het volgende:
[..]
Iets om bij stil te staan de volgende keer dat je weer het vakje roodkleurt bij een naam van iemand die achter dit achterlijke drugsverbod staat dat dit soort figuren zoveel geld en macht oplevert.
2 Halfjes wit op de broodafdelingquote:Op donderdag 17 september 2020 09:01 schreef Captain_Jack_Sparrow het volgende:
[..]
Jij wil cocaine legaliseren?
https://www.anderetijden.(...)andse-Cocainefabriekquote:Op donderdag 17 september 2020 09:01 schreef Captain_Jack_Sparrow het volgende:
[..]
Jij wil cocaine legaliseren?
Waarom denk je dat de Opiumwet van 1928 is verzonnen? Hmmm?quote:Op donderdag 17 september 2020 09:16 schreef raptorix het volgende:
[..]
https://www.anderetijden.(...)andse-Cocainefabriek
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |