quote:Farmers Defence Force kondigt nieuwe boerenactie aan: 'Gas erop'
Boerenprotestgroep Farmers Defence Force (FDF) kondigt nieuwe acties aan voor donderdagavond. Voorzitter Mark van den Oever uit Sint Hubert spreekt van 'wilde acties door heel het land'. De boeren zijn fel tegen een voermaatregel van minister Carola Schouten van Landbouw.
"Op toeren voordat het te laat is", zo is te lezen in de oproep. "We gaan om vast een kleine waarschuwing af te geven aan de heren politici. Ga gerust vast eens door de straat rijden bij de Tweede Kamerleden of kom met auto of trekker naar Den Haag."
Of en hoeveel Brabantse boeren aan de actie meedoen, is niet duidelijk. "Het is veel te laat om het nog centraal te coördineren. Het is ieder voor zich en god voor ons allen", zo reageert de voorman. Het bestuur van FDF is in elk geval om acht uur op het Binnenhof in Den Haag.
Stikstof
FDF reageert hiermee op een oproep van protestgroep Agractie, die pas vrijdag in actie wil komen. Zij willen de rust bewaren tot na het debat. FDF wil nog voor dat er een besluit is genomen in actie komen.
De boeren zijn fel tegen tegen maatregelen op het gebied van veevoer. Minister Carola Schouten wil de uitstoot van stikstof uit mest verlagen door minder eiwitrijk voer toe te staan. De manier waarop ze dat wil doen, stuit veehouders tegen de borst.
"Boeren gaan niet accepteren dat gezondheid van hun dieren in de waagschaal wordt gelegd", zegt Bart Kemp van Agractie tegen het ANP. De actiegroep riep eerder met succes op tot grote demonstraties in Den Haag en stelt dat 'boeren door heel Nederland op het punt staan massaal de weg op te gaan'.
Laatste kans
De Tweede Kamer debatteert donderdagavond over de plannen. Kemp noemt dit 'de laatste kans om verantwoordelijkheid te nemen' voor de politiek.
Minder eiwitrijkvoer vermindert overigens ook de melkproductie van koeien. De branche heeft een alternatief plan gemaakt, maar dat kan vooralsnog niet op instemming van het ministerie rekenen.
https://www.omroepbrabant(...)enactie-aan-gas-erop
quote:Duizenden boeren dreigen vannacht naar Den Haag te gaan: ‘Voermaatregel moet van tafel’
UpdateBoeren dreigen vannacht of mogelijk al vanavond met duizenden tractoren richting Den Haag te gaan uit protest tegen een voermaatregel van minister Carola Schouten (LNV). ,,We laten de gezondheid van onze koeien niet in gevaar komen.’’
De landbouwminister verplicht veehouders hun koeien een eiwit-arm dieet voor te schrijven. Hierdoor wordt er minder stikstof uitgestoten. Het gaat om een tijdelijke maatregel, tussen 1 september en 31 december wordt het eiwit in krachtvoer beperkt. ,,Als we dit niet doen, komt de woningbouw in ons land in gevaar en gaat er een streep door duizenden vergunningen voor nieuwe huizen. Dit veevoerplan is niet ideaal, dat weten wij ook, maar het is de enige manier om op zeer korte termijn minder stikstof uit te stoten. Ook de landbouwsector zal een bijdrage moeten leveren’’, aldus een woordvoerder van minister Schouten.
Zieke dieren
De boeren zijn woedend over de verplichte voermaatregel en vrezen dat hun dieren ziek worden als ze te weinig eiwit binnen krijgen. De afgelopen maanden hebben ze een alternatief plan voorgelegd aan Schouten, maar zonder resultaat. De minister geeft aan dat het plan van de sector zelf op korte termijn te weinig oplevert. ,,Hun alternatief is op zich prima, maar niet voor dit jaar. Het herbergt te veel onzekerheden. Juridisch gezien zijn er te weinig garanties dat stikstofreductie in korte tijd aanzienlijk wordt verminderd. En dat is wel wat de Raad van State ons heeft opgelegd, vandaar dat we bij ons eigen maatregelenpakket blijven’’, aldus de LNV-woordvoerder.
In dit voorstel staat dat er een maximum moet komen voor de hoeveelheid eiwitten. ,,Dan kun je dus niet meer het eiwitdieet van de koe bijsturen door meer voedsel te geven, maatwerk is onmogelijk. Wij zijn vooral bang dat kalveren ziek zullen worden door een te laag eiwitgehalte in het dieet van drachtige koeien. Ook de spieropbouw komt in gevaar. Het is toch van de zotte dat boeren dit zelf niet meer kunnen regelen? Wij kunnen met maatwerk de stikstofreductie voor elkaar krijgen, maar kennelijk zijn juridische argumenten voor Schouten belangrijker dan de gezondheid van onze dieren’’, aldus Ronne Smolders van Agractie.
Vannacht de weg op
Agractie coördineert een nieuw boerenprotest als de Tweede Kamer vanavond akkoord gaat met de voermaatregel van de minister. ,,Dan gaan we met duizenden de weg op. We kunnen de boeren nu al bijna niet meer tegenhouden, zoveel woede is er. Maar we wachten eerst het Kamerdebat in Den Haag af. Als er een politieke meerderheid is die de maatregel verwerpt, dan blijven we thuis. Anders gaan we met z'n allen naar Den Haag. Niet morgenochtend, maar vannacht al’’, voorspelt Agractie-voorzitter Bart Kemp.
Ook protestbeweging Farmers Defence Force, FDF, roert zich inmiddels en dreigt eveneens met acties. Voorman Mark van den Oever roept zijn achterban op vandaag al de weg op te gaan richting Den Haag om druk te zetten op het politieke debat. Hij heeft het over wilde acties en meldt dat het FDF-bestuur vanavond om 20.00 uur op het Binnenhof is te vinden.
,,We moeten nog voor het debat begint ons gezicht in Den Haag laten zien, gas op die lolly. We accepteren niet dat de overheid zich met de voeding van onze dieren bemoeit. Daarvan hebben ze geen verstand’’, aldus Van den Oever in een statement.
Hij dreigt dat boeren langskomen bij politici die vanavond voor de maatregel van Schouten stemmen. ,,Wij zullen politici stuk voor stuk bijpraten over onze praktijk. Dan zien zij niet alleen vanaf vanavond trekkers op de weg, maar hoogstwaarschijnlijk ook hun straat inrijden.’’
https://www.ad.nl/binnenl(...)-van-tafel~a84547d6/
quote:Op donderdag 2 juli 2020 20:02 schreef Nikonlover het volgende:
Het leger is weer onderweg met containers!
https://www.facebook.com/marjon.wijenberg/videos/194060752061194
quote:Op donderdag 2 juli 2020 20:02 schreef ACT-F het volgende:
twitter:PolitiekRealist twitterde op donderdag 02-07-2020 om 19:48:05Aan alle boeren die nu optrekken richting den Haag: ZET HEM OP. Laat je niet wegslaan. BLM = Boeren Lives Matters #boerenprotest #DenHaag https://t.co/x4fxAHwHyi reageer retweet
Rare conclusie als Bouw in Verzet zich aansluitquote:Op donderdag 2 juli 2020 20:07 schreef Fred het volgende:
Korten, Nederlandse boeren vinden hun eigen inkomen belangrijker dan dierenwelzijn én huisvesting van mensen.
De sloopkogel door dat Torentjequote:
Het kabinet had nog nooit zo'n hoog aantal fictieve zetels in de peilingenquote:Op donderdag 2 juli 2020 20:13 schreef F1gamer het volgende:
Je merkt wel dat steeds meer mensen het kabinet zat zijn.
Boeren, de bouw, zorgpersoneel, leraren.
Dat premierbonus van Rutte en zijn standvastigheid bij de corona crisis.quote:Op donderdag 2 juli 2020 20:14 schreef Godfried_met_den_baard het volgende:
[..]
Het kabinet had nog nooit zo'n hoog aantal fictieve zetels in de peilingen
Nee hoor, dat is puur voor de vorm. Die boeren zijn juist gebaat bij zo min mogelijk bouwactiviteiten. Dat bouwen gebeurd immers op het akkerland dat zij nodig hebben om voer te verbouwen voor hun koeien, varkens en kippen.quote:Op donderdag 2 juli 2020 20:08 schreef F1gamer het volgende:
Rare conclusie als Bouw in Verzet zich aansluit
Tot zo ver klopt het misschien.quote:Op donderdag 2 juli 2020 20:15 schreef F1gamer het volgende:
[..]
Dat premierbonus van Rutte en zijn standvastigheid bij de corona crisis.
Maar als je kijkt naar gehele beleid (dus ook de voorgaande 3 jaren) is niet beter op geworden
maar dit klopt dus niet. Meer mensen zijn juist tevreden.quote:en zijn meer mensen ontevreden.
Dan hebben die mensen in de zorg hun window wel gemist...quote:Op donderdag 2 juli 2020 20:15 schreef F1gamer het volgende:
Maar als je kijkt naar gehele beleid (dus ook de voorgaande 3 jaren) is niet beter op geworden en zijn meer mensen ontevreden.
twitter:WagBuytenwegh twitterde op donderdag 02-07-2020 om 20:16:37Boeren onderweg via #Leiden naar #DenHaag 🚜🚜🚜🚜🚜🚜🚜🚜 https://t.co/dJjjbYbF2g reageer retweet
Wie durft er zijn auto voor te zetten?quote:Op donderdag 2 juli 2020 20:17 schreef Nikonlover het volgende:
Daar gaan zeMachtig mooi!!!!
twitter:WagBuytenwegh twitterde op donderdag 02-07-2020 om 20:16:37Boeren onderweg via #Leiden naar #DenHaag 🚜🚜🚜🚜🚜🚜🚜🚜 https://t.co/dJjjbYbF2g reageer retweet
De landbouw wordt gewoon opgeofferd voor woningbouw. Schrijf ze zogenaamd veel uitstoot toe en maak het ze moeilijk. Als er dan een paar omvallen komt er ruimte vrij. Nee geen figuurlijke ruimte in de uitstoot van stikstof maar echte ruimte die weer lekker volgebouwd kan worden.quote:Op donderdag 2 juli 2020 20:17 schreef spinazieruiker het volgende:
Mark van den Oever geeft leiding aan een terroristisch splintergroepje binnen de landbouwsector.
Farmers Defence Force heeft alle contact met de werkelijkheid en redelijke belangenorganisaties verloren.
Het sprookje waarin de boeren geloofden, dat er geen stikstofprobleem bestaat waarvan zij grotendeels de veroorzaker zijn, is al lang doorgeprikt. Accepteer je ongelijk en ga samen met andere partijen in gesprek met de regering. Want iedereen snapt wel dat de boeren hun uitstoot niet in hun eentje kunnen oplossen.
Met dit soort acties verliezen de boeren ook het laatste beetje sympathie van de burger. Ik wens ze veel succes.
De landbouw is nodig om de stikstofneerslag in te perken. De boeren zelf zijn niet zozeer het probleem maar wel onderdeel van de oplossing.quote:Op donderdag 2 juli 2020 20:20 schreef PzKpfw het volgende:
[..]
De landbouw wordt gewoon opgeofferd voor woningbouw. Schrijf ze zogenaamd veel uitstoot toe en maak het ze moeilijk. Als er dan een paar omvallen komt er ruimte vrij. Nee geen figuurlijke ruimte in de uitstoot van stikstof maar echte ruimte die weer lekker volgebouwd kan worden.
Grappig. Lees eens opnieuw vanaf deel 1. @AchJa en ondergetekende hebben er uitgebreid onderzoek naar gedaan nog voordat de eerste demonstratie plaatsvond. Ik zal het je kort en bondig uitleggen:quote:Op donderdag 2 juli 2020 20:17 schreef spinazieruiker het volgende:
Het sprookje waarin de boeren geloofden, dat er geen stikstofprobleem bestaat waarvan zij grotendeels de veroorzaker zijn, is al lang doorgeprikt.
twitter:regio15 twitterde op donderdag 02-07-2020 om 20:25:04Er zijn #boeren met hun trekkers onderweg naar #DenHaag om te demonstreren tegen de voermaatregel van landbouwminister Schouten. Het #Binnenhof is voor deze gelegenheid weer afgezet. https://t.co/xSisNdjDe8 reageer retweet
Regio15God.quote:Op donderdag 2 juli 2020 20:26 schreef Nikonlover het volgende:
[ afbeelding ]twitter:regio15 twitterde op donderdag 02-07-2020 om 20:25:04Er zijn #boeren met hun trekkers onderweg naar #DenHaag om te demonstreren tegen de voermaatregel van landbouwminister Schouten. Het #Binnenhof is voor deze gelegenheid weer afgezet. https://t.co/xSisNdjDe8 reageer retweet
[ afbeelding ]
Laat Video in Verzet dit maar niet horenquote:
twitter:Mariska_Vermaas twitterde op donderdag 02-07-2020 om 20:28:25Politie derigeert actievoerder naar parkeerplaats aan Benoordenhoutseweg en Leidschestraat. Daar mogen ze parkeren. #boeren https://t.co/yUy46gcdip reageer retweet
Dat er niet gebouwd kan worden ligt niet aan de boeren hoor.quote:Op donderdag 2 juli 2020 20:16 schreef Fred het volgende:
[..]
Nee hoor, dat is puur voor de vorm. Die boeren zijn juist gebaat bij zo min mogelijk bouwactiviteiten. Dat bouwen gebeurd immers op het akkerland dat zij nodig hebben om voer te verbouwen voor hun koeien, varkens en kippen.
En hoe meer koeien, varkens en kippen in een schuur passen des te beter, want lagere kosten.
Het die boeren echt een worst wezen hoe de dieren er bij staan, dat je bijna geen huis kunt kopen in dit landen en dat mensen elders verhongeren omdat ze hier miljoenen kilo's aan eten voeren aan hun opgehokte dieren.
Zolang ze hun geld maar binnen kunnen harken is alles geoorloofd
aan wie dan ??quote:Op donderdag 2 juli 2020 20:30 schreef derLudolf het volgende:
[..]
Dat er niet gebouwd kan worden ligt niet aan de boeren hoor.
Als men stopt met het verspreiden van de stront over het land is het probleem opgelostquote:Op donderdag 2 juli 2020 20:23 schreef spinazieruiker het volgende:
[..]
De landbouw is nodig om de stikstofneerslag in te perken. De boeren zelf zijn niet zozeer het probleem maar wel onderdeel van de oplossing.
Zelfs als we helemaal stoppen met bouwen lost dat het probleem niet op.
Voor boeren gaan er hoe dan ook dingen veranderen. Als ze het redelijk spelen dan kan dat grotendeels op eerlijke voorwaarden. Met eindeloos verzet ga je de strijd niet winnen laat staan een stemming beïnvloeden.
Zeker wel, ze weigeren immers hun stikstof uitstoot te verminderen.quote:Op donderdag 2 juli 2020 20:30 schreef derLudolf het volgende:
Dat er niet gebouwd kan worden ligt niet aan de boeren hoor.
is ze de vorige keer niet geluktquote:Op donderdag 2 juli 2020 20:38 schreef Nikonlover het volgende:
Ze parkeren nu voor de poort bij t binnenhof![]()
![]()
Machtig mooi dit![]()
Ze moesten stoppen van de politie maar ze zijn doorgeredenquote:
quote:Op donderdag 2 juli 2020 20:38 schreef Nikonlover het volgende:
Ze parkeren nu voor de poort bij t binnenhof![]()
![]()
Machtig mooi dit![]()
Thanksquote:Op donderdag 2 juli 2020 20:45 schreef bitterbal het volgende:
[..]
https://www.facebook.com/watch/live/?v=274022303934397
quote:Op donderdag 2 juli 2020 20:42 schreef Nikonlover het volgende:
[..]
Ze moesten stoppen van de politie maar ze zijn doorgereden![]()
![]()
Heerlijk dit!
Geen ideequote:
Genot.quote:Op donderdag 2 juli 2020 20:30 schreef Nikonlover het volgende:
Livestream vanuit Den Haag:
https://www.facebook.com/watch/live/?v=274022303934397
Waarschuwing: het is vvs![]()
Yeah! Onze eigen FOK! reporterquote:
Ik ga douchenquote:
Klopt. Maar ik ga nietquote:
k zit zo lekkerquote:Op donderdag 2 juli 2020 20:50 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Klopt. Maar ik ga niet![]()
Jij zit er ook niet zo ver vanaf, dus ga jij maar weer
Jaaa!!!quote:Op donderdag 2 juli 2020 20:51 schreef StateOfMind het volgende:
Anders gaan jullie samen?
Met een Fok! bord
Maar de VVD blijft stijgen in de peilingen. Natuurlijk.quote:Op donderdag 2 juli 2020 20:13 schreef F1gamer het volgende:
Je merkt wel dat steeds meer mensen het kabinet zat zijn.
Boeren, de bouw, zorgpersoneel, leraren.
quote:Op donderdag 2 juli 2020 20:51 schreef StateOfMind het volgende:
Anders gaan jullie samen?
Met een Fok! bord
Archief. Maar je weet nooit wat er gaat gebeuren. Het is wel lekker weer voor een dagje koopavond in Den Haagquote:
Mooi zo, ik ben klaar met dit kabinet.quote:Op donderdag 2 juli 2020 20:55 schreef Nikonlover het volgende:
Groningen stroomt ook vol met trekkers
twitter:IreneKelder twitterde op donderdag 02-07-2020 om 20:53:16Ze zijn weer onderweg 😂 #boerenprotest https://t.co/YeXx7tgiPI reageer retweet
Is het ergens het actueel te volgen?quote:Op donderdag 2 juli 2020 21:03 schreef ACT-F het volgende:
Toeterboeruh!twitter:IreneKelder twitterde op donderdag 02-07-2020 om 20:53:16Ze zijn weer onderweg 😂 #boerenprotest https://t.co/YeXx7tgiPI reageer retweet
quote:Op donderdag 2 juli 2020 21:06 schreef Antaris het volgende:
[..]
Is het ergens het actueel te volgen?
Alleen geen Twitter, dat heb ik namelijk niet.
quote:Op donderdag 2 juli 2020 20:30 schreef Nikonlover het volgende:
Livestream vanuit Den Haag:
https://www.facebook.com/watch/live/?v=274022303934397
Waarschuwing: het is vvs![]()
twitter:lientje1967 twitterde op donderdag 02-07-2020 om 20:32:12Boeren in Groningen toeren nu op richting vliegveld Eelde kennelijk. #voermaatregel #boerenprotest https://t.co/ywHvwDU5Ec reageer retweet
Lijkt Greenpeace welquote:Op donderdag 2 juli 2020 21:12 schreef Nikonlover het volgende:
Ze gaan naar vliegveld Eelde
twitter:lientje1967 twitterde op donderdag 02-07-2020 om 20:32:12Boeren in Groningen toeren nu op richting vliegveld Eelde kennelijk. #voermaatregel #boerenprotest https://t.co/ywHvwDU5Ec reageer retweet
Dit, ik ga niet nog een keer beginnen.quote:Op donderdag 2 juli 2020 20:24 schreef ACT-F het volgende:
[..]
Grappig. Lees eens opnieuw vanaf deel 1. @:AchJa en ondergetekende hebben er uitgebreid onderzoek naar gedaan nog voordat de eerste demonstratie plaatsvond. Ik zal het je kort en bondig uitleggen:
Er is geen stikstofprobleem. Er is een stikstofwetprobleem.
Voordat je reageert, ga eerst naar start.
We moeten echt leren van mensen uit Hong Kong.quote:Op donderdag 2 juli 2020 21:14 schreef Modus het volgende:
Maar goed, je scheurt toeterend door DH en gaat dan een beetje voor het Binnenhof staan. En dan?
"Dat zal ze leren!" ?
#viesmadquote:Op donderdag 2 juli 2020 21:17 schreef Scheepskok het volgende:
Wat een stelletje eikels is dat toch
Flikker toch op.
Mooie tactieken ook. Heel creatief. Ik vraag met af wat de beste guerilla warfare acties zijn. Ik weet nog wel dat ze in Hongkong bakstenen op de straat metselden zodat er geen politievoertuigen over konden rijden.quote:Op donderdag 2 juli 2020 21:16 schreef Antaris het volgende:
[..]
We moeten echt leren van mensen uit Hong Kong.
Zij hebben tenminste een tactiek.
Ja, kutregeringquote:Op donderdag 2 juli 2020 21:17 schreef Scheepskok het volgende:
Wat een stelletje eikels is dat toch
Flikker toch op.
Wij zijn helaas te braaf, of netjes demonstreren of een gevecht aangaan met de ME.quote:Op donderdag 2 juli 2020 21:22 schreef Discombobulate het volgende:
[..]
Mooie tactieken ook. Heel creatief. Ik vraag met af wat de beste guerilla warfare acties zijn. Ik weet nog wel dat ze in Hongkong bakstenen op de straat metselden zodat er geen politievoertuigen over konden rijden.
nee werkt voor FvDquote:Op donderdag 2 juli 2020 21:24 schreef StateOfMind het volgende:
Wie is die gast in dat pak waar ze nu mee aan het praten zijn?
Een politicus?
Zouden meer politici moeten doenquote:
FVD Beleidsmedewerker TK - FVD Provinciaal statenlid Overijssel.quote:Op donderdag 2 juli 2020 21:24 schreef StateOfMind het volgende:
Wie is die gast in dat pak waar ze nu mee aan het praten zijn?
Een politicus?
quote:Op donderdag 2 juli 2020 21:34 schreef F1gamer het volgende:
Provinciehuis van Groningen is afgezet met vuilniswagens
twitter:Lydienee twitterde op donderdag 02-07-2020 om 21:26:34Krijg filmpjes binnen van trekkers. Dit is de boot vanaf Texel. Net als in oktober. #boerenprotest https://t.co/X7wdIt0HAe reageer retweet
Ja iedereen in verzetquote:Op donderdag 2 juli 2020 21:35 schreef Momo het volgende:
Gaat straks elke beroepsgroep/etniciteit/leeftijdsgroep naar Den Haag om te klagen en te protesteren?
Blijkbaar.quote:Op donderdag 2 juli 2020 21:35 schreef Momo het volgende:
Gaat straks elke beroepsgroep/etniciteit/leeftijdsgroep naar Den Haag om te klagen en te protesteren?
TexelGODENquote:Op donderdag 2 juli 2020 21:35 schreef ACT-F het volgende:
twitter:Lydienee twitterde op donderdag 02-07-2020 om 21:26:34Krijg filmpjes binnen van trekkers. Dit is de boot vanaf Texel. Net als in oktober. #boerenprotest https://t.co/X7wdIt0HAe reageer retweet
TexelGODEN.quote:Op donderdag 2 juli 2020 21:38 schreef Modus het volgende:
[..]
Ben je nou echt zo'n debiel of doe je maar alsof? Het eerste toch?
TexelGODENquote:Op donderdag 2 juli 2020 21:38 schreef Modus het volgende:
[..]
Ben je nou echt zo'n debiel of doe je maar alsof? Het eerste toch?
#TeamTexelGODENquote:Op donderdag 2 juli 2020 21:40 schreef Zipportal het volgende:
[..]
TexelGODEN.
Check dit: @:Nikonlover
Ironisch gezien staat dit kabinet (VVD+CDA+D66+CU) nog steeds als meerderheid in de peilingen.quote:
ga anders even verslag doen :pquote:Op donderdag 2 juli 2020 21:42 schreef haags_kwartiertje het volgende:
Heb geen zin om dit te volgen. Na 1x was het wel weer leuk geweest met die boeren.
Wederzijdsquote:Op donderdag 2 juli 2020 21:42 schreef haags_kwartiertje het volgende:
Heb geen zin om dit te volgen. Na 1x was het wel weer leuk geweest met die boeren.
DSIGoden waren twee week terug nog op Texel. Ook daar zitten asielzoekers.quote:
twitter:lientje1967 twitterde op donderdag 02-07-2020 om 21:41:26Kennelijk zijn er ook trucks van defensie onderweg. Zeker weet ik het niet. Hier bij Binnenhof is nog niks te zien, maar dit filmpje circuleert. #boerenprotest #voermaatregel https://t.co/5jkbwbWGMV reageer retweet
twitter:rtvnoord twitterde op donderdag 02-07-2020 om 21:29:06De protesterende boeren werden bij de Bedumerweg tegengehouden en verplaatsen zich 'naar een geheime locatie'. #rtvnoord #groningen https://t.co/D9s86iLVLO reageer retweet
Dat zijn peilingen. Op dit moment hebben ze geen meerderheid in de Tweede Kamer. Het is de vraag of de peilingen uitkomen als in maart verkiezingen zijn.quote:Op donderdag 2 juli 2020 21:41 schreef Momo het volgende:
[..]
Ironisch gezien staat dit kabinet (VVD+CDA+D66+CU) nog steeds als meerderheid in de peilingen.
Dat zijn Amerikanen die naar de haven gaan.quote:Op donderdag 2 juli 2020 21:44 schreef Houtenbeen het volgende:
twitter:lientje1967 twitterde op donderdag 02-07-2020 om 21:41:26Kennelijk zijn er ook trucks van defensie onderweg. Zeker weet ik het niet. Hier bij Binnenhof is nog niks te zien, maar dit filmpje circuleert. #boerenprotest #voermaatregel https://t.co/5jkbwbWGMV reageer retweet
jepsquote:Op donderdag 2 juli 2020 21:46 schreef Nikonlover het volgende:
Gaat ie nou bij iedereen langs om te vertellen dat ze ook protesteren in Groningen?![]()
JA heel hinderlijk.quote:Op donderdag 2 juli 2020 21:46 schreef bitterbal het volgende:
teeeering wat zegt die gast vaak dat groningen is omsingeld
Net als die staatsgreep van afgelopen zondag?quote:Op donderdag 2 juli 2020 21:46 schreef bitterbal het volgende:
teeeering wat zegt die gast vaak dat groningen is omsingeld
oh dat heb ik niet gezienquote:Op donderdag 2 juli 2020 21:46 schreef Momo het volgende:
[..]
Net als die staatsgreep van afgelopen zondag?
twitter:lientje1967 twitterde op donderdag 02-07-2020 om 21:45:09In Limburg verzamelen zich de boeren in Nederweert bij McD. Staan 8 politiewagens bij de opritten in nederweert. Binnenstad Groningen is ook afgezet. (Foto via @goosmdeboer) https://t.co/JIv7ZhlZA3 reageer retweet
twitter:GeLeHesjesNL twitterde op donderdag 02-07-2020 om 21:47:16Nog vele boeren zijn onderweg! #boeren #teamboeren https://t.co/Sto9npWIhb reageer retweet
quote:Op donderdag 2 juli 2020 21:47 schreef Momo het volgende:
[..]
Viruswaanzin mensen zeiden dat zondag een staatsgreep zou gebeuren, nou...
Morgen is de weekmarkt. Ben benieuwd of marktkooplui lukt om morgen op het Zaailand kan komen.quote:Op donderdag 2 juli 2020 21:47 schreef Zipportal het volgende:
Leeuwarden:
https://www.lc.nl/friesla(...)tregel-25815775.html
twitter:POL_DenHaag twitterde op donderdag 02-07-2020 om 21:36:59De demonstranten die nu met hun tractoren bij het Buitenhof in Den Haag staan #voermaatregel hebben de gelegenheid om daar tot 22.00 uur te demonstreren. Agenten begeleiden het #boerenprotest https://t.co/MYScHRUpJ3 reageer retweet
nog 10 minutenquote:Op donderdag 2 juli 2020 21:49 schreef StephanL het volgende:
twitter:POL_DenHaag twitterde op donderdag 02-07-2020 om 21:36:59De demonstranten die nu met hun tractoren bij het Buitenhof in Den Haag staan #voermaatregel hebben de gelegenheid om daar tot 22.00 uur te demonstreren. Agenten begeleiden het #boerenprotest https://t.co/MYScHRUpJ3 reageer retweet
Ja en wordt het weer rellen en mensen oppakken want er komt nog meer aan.quote:Op donderdag 2 juli 2020 21:49 schreef StephanL het volgende:
twitter:POL_DenHaag twitterde op donderdag 02-07-2020 om 21:36:59De demonstranten die nu met hun tractoren bij het Buitenhof in Den Haag staan #voermaatregel hebben de gelegenheid om daar tot 22.00 uur te demonstreren. Agenten begeleiden het #boerenprotest https://t.co/MYScHRUpJ3 reageer retweet
quote:Op donderdag 2 juli 2020 21:56 schreef Nikonlover het volgende:
Heeft iemand een betere stream? Die kerel is echt zooo simpel. IK word er gek van.
twitter:VrouwIk twitterde op donderdag 02-07-2020 om 21:55:05Ik heb opzich best respect voor de boeren maar op de snelweg rijden, dat vind ik te ver gaan verdomme.. snotneuzen achter het stuur en ondertussen met hun mobiel voor de snufferd, dat kan allemaal maar zo maar schijnbaar.... https://t.co/dFIqyKjPaF reageer retweet
Kwam onlangs ook langs blue tiger studio, wat een treurnisquote:Op donderdag 2 juli 2020 21:56 schreef Antaris het volgende:
Jammer dat wij niet met z'n allen een blok vormen.
Samenwerking met Jensen, Een oorlog reeds verloren, commonsensetv, blue tiger studio enz.
Flat Earth Society, Ongehoord Nederland. Alle parels bij elkaar.quote:Op donderdag 2 juli 2020 21:56 schreef Antaris het volgende:
Jammer dat wij niet met z'n allen een blok vormen.
Samenwerking met Jensen, Een oorlog reeds verloren, commonsensetv, blue tiger studio enz.
Wat bedoel je?quote:Op donderdag 2 juli 2020 21:57 schreef StephanL het volgende:
[..]
Kwam onlangs ook langs blue tiger studio, wat een treurnis
Eens. Die gast is nog erger dan Jensen.quote:Op donderdag 2 juli 2020 21:57 schreef StephanL het volgende:
[..]
Kwam onlangs ook langs blue tiger studio, wat een treurnis
Hij zoekt boedetquote:Op donderdag 2 juli 2020 21:59 schreef bitterbal het volgende:
en nu zoeken we al een half uur iemand
Waar is je boy videoinverzet?quote:Op donderdag 2 juli 2020 21:56 schreef Nikonlover het volgende:
Heeft iemand een betere stream? Die kerel is echt zooo simpel. IK word er gek van.
quote:
Oh Groningen, dacht Amsterdamquote:
Ooh verdomdquote:
Zo Baudet on stream!quote:Op donderdag 2 juli 2020 22:05 schreef Nikonlover het volgende:
Rot op je kansloze corona gezeik. Ik sluit de stream nu af. Wat een domme lul is dit. Ik ben het nu echt zat
Maar als ze weg moeten wordt het pas spannendquote:Op donderdag 2 juli 2020 22:05 schreef Nikonlover het volgende:
Rot op je kansloze corona gezeik. Ik sluit de stream nu af. Wat een domme lul is dit. Ik ben het nu echt zat
Geef ff een seintje. Dan schakel ik weer inquote:
Hij woont niet voor niets anti-kraakquote:Op donderdag 2 juli 2020 22:05 schreef Nikonlover het volgende:
Rot op je kansloze corona gezeik. Ik sluit de stream nu af. Wat een domme lul is dit. Ik ben het nu echt zat
Ah dat zegt genoeg jaquote:Op donderdag 2 juli 2020 22:06 schreef StephanL het volgende:
[..]
Hij woont niet voor niets anti-kraak
Er komt nu een mooie stoet aan. Beide rijbanen bezet.quote:
Dit kabinet moet wegquote:Op donderdag 2 juli 2020 22:06 schreef Momo het volgende:
Van die gappies die blijven roepen heel Nederland wil Rutte/dit kabinet weg.
Dat zijn busjes en auto'squote:Op donderdag 2 juli 2020 22:06 schreef Zipportal het volgende:
[..]
Er komt nu een mooie stoet aan. Beide rijbanen bezet.
Mag ik zeggen dat ik het een mooie vrouw vind?quote:Op donderdag 2 juli 2020 22:07 schreef StephanL het volgende:
Onafhankelijke pers Nederland![]()
Eva van Zeeland
Incognito boeren.quote:Op donderdag 2 juli 2020 22:08 schreef Nikonlover het volgende:
[..]
Dat zijn busjes en auto'sDoen die ook meE?
Ik overweeg op CDA te stemmen.quote:Op donderdag 2 juli 2020 22:08 schreef Momo het volgende:
[..]
En toch stemt straks de meerderheid weer op VVD/CDA etc..
NIce!quote:
Ik stem bij voorbaat op FVD, hoewel ik nog steeds niet met alles eens ben.quote:Op donderdag 2 juli 2020 22:08 schreef Momo het volgende:
[..]
En toch stemt straks de meerderheid weer op VVD/CDA etc..
Is ze ookquote:Op donderdag 2 juli 2020 22:08 schreef Antaris het volgende:
[..]
Mag ik zeggen dat ik het een mooie vrouw vind?
twitter:mellebell72 twitterde op donderdag 02-07-2020 om 22:14:17O jee...ondanks de #blokkades rijden de eerste tractoren de grote markt op..waar blijft @polgroningen ? https://t.co/bQvKSNhNYY reageer retweet
quote:Op donderdag 2 juli 2020 22:15 schreef ACT-F het volgende:
[ afbeelding ]twitter:mellebell72 twitterde op donderdag 02-07-2020 om 22:14:17O jee...ondanks de #blokkades rijden de eerste tractoren de grote markt op..waar blijft @:polgroningen ? https://t.co/bQvKSNhNYY reageer retweet
twitter:sanneoving twitterde op donderdag 02-07-2020 om 22:14:30Andere boeren voegen zich nu -met veel getoeter- bij de trekker op de Grote Markt https://t.co/Fld6OVAeVo reageer retweet
Ik ben jaloers op de mensen die daar eerste rang en met een biertje op t terras zitten.quote:Op donderdag 2 juli 2020 22:16 schreef ACT-F het volgende:
twitter:sanneoving twitterde op donderdag 02-07-2020 om 22:14:30Andere boeren voegen zich nu -met veel getoeter- bij de trekker op de Grote Markt https://t.co/Fld6OVAeVo reageer retweet
quote:Op donderdag 2 juli 2020 22:17 schreef Lemsterr het volgende:
de razende reporter moet even een shekkie draaien
twitter:sanneoving twitterde op donderdag 02-07-2020 om 22:17:02Inmiddels staan er zo’n 25 trekkers op het plein https://t.co/UUlz8gPYb1 reageer retweet
Ze kunnen gelijk door naar de biertap.quote:Op donderdag 2 juli 2020 22:15 schreef ACT-F het volgende:
[ afbeelding ]twitter:mellebell72 twitterde op donderdag 02-07-2020 om 22:14:17O jee...ondanks de #blokkades rijden de eerste tractoren de grote markt op..waar blijft @:polgroningen ? https://t.co/bQvKSNhNYY reageer retweet
Die zit een viskraam te filmenquote:Op donderdag 2 juli 2020 22:20 schreef StephanL het volgende:
Op Facebook zoeken op Gewoon Roy, streamt nu ook live
[..]
Zoeken op Gewoon Roy![]()
Of Onrecht tv
quote:Op donderdag 2 juli 2020 22:20 schreef StephanL het volgende:
Op Facebook zoeken op Gewoon Roy, streamt nu ook live
[..]
Zoeken op Gewoon Roy![]()
Of Onrecht tv
Welke sticker?quote:Op donderdag 2 juli 2020 22:25 schreef F1gamer het volgende:
Diegene die de sticker heeft geplakt op politiewagen heeft wel lef
Nee, geen 1,5 meter maatschappijquote:
quote:Op donderdag 2 juli 2020 22:27 schreef F1gamer het volgende:
https://www.facebook.com/107304981039841/videos/271819130740840
Jaaaaaaaaaaaquote:Op donderdag 2 juli 2020 22:29 schreef Nikonlover het volgende:
Video in Verzet is ook live![]()
![]()
https://www.facebook.com/watch/live/?v=611918696400351
waar kennen we hem van?quote:Op donderdag 2 juli 2020 22:29 schreef Nikonlover het volgende:
Video in Verzet is ook live![]()
![]()
https://www.facebook.com/watch/live/?v=611918696400351
Anywayquote:
objectief?quote:Op donderdag 2 juli 2020 22:31 schreef StephanL het volgende:
[..]
Van afgelopen zondag en daarvoor. Bazen verslaggeving
Nee.quote:
twitter:jvdgeld twitterde op donderdag 02-07-2020 om 22:30:24N46 staat stil #boerenprotest https://t.co/lcgy66aQdo reageer retweet
okequote:Op donderdag 2 juli 2020 22:34 schreef Nikonlover het volgende:
[..]
Nee.
Maar t commentaar is wel grappig
Jaa wel een sensatie zoeker, maar hij is wel baasquote:
Totale droeftoeter is het.quote:Op donderdag 2 juli 2020 22:35 schreef StephanL het volgende:
[..]
Jaa wel een sensatie zoeker, maar hij is wel baas![]()
Eerste keer was mooi. “Charge, paarden,rennen!”
Hij zit soms veel te kankeren op de NOS. En hij heeft zo zijn stopwoordjesquote:
nou ja die ene van groningen is omsingeld trok ik niet meerquote:Op donderdag 2 juli 2020 22:36 schreef Nikonlover het volgende:
[..]
Hij zit soms veel te kankeren op de NOS. En hij heeft zo zijn stopwoordjes![]()
Verder wat @:StephanL zegt idd
Ik ook niet. Ik ben blij dat deze online isquote:Op donderdag 2 juli 2020 22:36 schreef bitterbal het volgende:
[..]
nou ja die ene van groningen is omsingeld trok ik niet meer
Vanaf die winkelstraat kom je er gewoon op denk ik.quote:Op donderdag 2 juli 2020 22:38 schreef StephanL het volgende:
Hij moet gewoon omlopen, beetje ver misschien maar ik denk dat hij er wel bij kan komen
Interesseert ze niet, boeren krijgen grof geld voor dat land en hoeven daarna nooit meer te werken..quote:Op donderdag 2 juli 2020 20:16 schreef Fred het volgende:
[..]
Nee hoor, dat is puur voor de vorm. Die boeren zijn juist gebaat bij zo min mogelijk bouwactiviteiten. Dat bouwen gebeurd immers op het akkerland dat zij nodig hebben om voer te verbouwen voor hun koeien, varkens en kippen.
En hoe meer koeien, varkens en kippen in een schuur passen des te beter, want lagere kosten.
Het die boeren echt een worst wezen hoe de dieren er bij staan, dat je bijna geen huis kunt kopen in dit landen en dat mensen elders verhongeren omdat ze hier miljoenen kilo's aan eten voeren aan hun opgehokte dieren.
Zolang ze hun geld maar binnen kunnen harken is alles geoorloofd
Jipquote:Op donderdag 2 juli 2020 22:38 schreef Nikonlover het volgende:
[..]
Vanaf die winkelstraat kom je er gewoon op denk ik.
Dat valt blijkbaar vies tegen, want ook bij de regelingen rondom stikstof is het mogelijk voor de boeren om zich uit te laten kopen. Het lijkt erop dat veel vee in stal proppen toch leuker is.quote:Op donderdag 2 juli 2020 22:38 schreef hollandia02 het volgende:
[..]
Interesseert ze niet, boeren krijgen grof geld voor dat land en hoeven daarna nooit meer te werken..
Dat is die chineesquote:Op donderdag 2 juli 2020 22:39 schreef StephanL het volgende:
[..]
Jip
Who the fuck is gewoon Roy? Ik had echt nog nooit van hem gehoord. Blijkbaar heb ik wat gemist
Waarschijnlijk voor een stuk lager bedrag.quote:Op donderdag 2 juli 2020 22:40 schreef Fred het volgende:
[..]
Dat valt blijkbaar vies tegen, want ook bij de regelingen rondom stikstof is het mogelijk voor de boeren om zich uit te laten kopen. Het lijkt erop dat veel vee in stal proppen toch leuker is.
Waar woon jij?quote:Op donderdag 2 juli 2020 22:40 schreef Fred het volgende:
[..]
Dat valt blijkbaar vies tegen, want ook bij de regelingen rondom stikstof is het mogelijk voor de boeren om zich uit te laten kopen. Het lijkt erop dat veel vee in stal proppen toch leuker is.
Hij is er nogquote:Op donderdag 2 juli 2020 22:42 schreef Nikonlover het volgende:
Deze gast is ook dom zeg. Hij liep tussen de trekkers. Hij is weggelopen en nu mag ie niet meer door de afzetting![]()
https://www.facebook.com/gewoonroy
Ik zie het ja. Ik dacht dat ie er buiten stond.quote:
Ik vond t wel grappig dat ie net een verwijzing naar dit lied maaktequote:
Hij staat nu bij die groningen meneerquote:Op donderdag 2 juli 2020 22:48 schreef bitterbal het volgende:
hij is weer live
https://www.facebook.com/(...)8¬if_t=live_video
twitter:andorheij twitterde op donderdag 02-07-2020 om 22:46:29Terrasje in Groningen met protesterende boeren. https://t.co/jlW2zZ7cxs reageer retweet
quote:Op donderdag 2 juli 2020 22:49 schreef ACT-F het volgende:
[ afbeelding ]twitter:andorheij twitterde op donderdag 02-07-2020 om 22:46:29Terrasje in Groningen met protesterende boeren. https://t.co/jlW2zZ7cxs reageer retweet
Wie is dat?quote:
Zeker.quote:Op donderdag 2 juli 2020 22:50 schreef Antaris het volgende:
Dan weet jij natuurlijk alles van het platteland.
ja geloof ik niks vanquote:Op donderdag 2 juli 2020 22:51 schreef Nikonlover het volgende:
As zaterdag 2,5 duizend hooligans naar den haag?![]()
Zal ik morgen een foto voor jou maken, omtrent koeien (dieren) in mijn omgeving?quote:Op donderdag 2 juli 2020 22:51 schreef Fred het volgende:
[..]
Zeker.
Wat heeft woonplaats te maken met kennis over het platteland?
Hij had demo op 30 mei georganiseerd, waren toen ook charges.quote:
beetje hooliganvibe?quote:Op donderdag 2 juli 2020 22:53 schreef StephanL het volgende:
[..]
Hij had demo op 30 mei georganiseerd, waren toen ook charges.
tinus knoops, of Martijn Knoops.
Zondag was die als eerst gearresteerd
Ah okquote:Op donderdag 2 juli 2020 22:53 schreef StephanL het volgende:
[..]
Hij had demo op 30 mei georganiseerd, waren toen ook charges.
tinus knoops, of Martijn Knoops.
Zondag was die als eerst gearresteerd
Als jij daar gelukkig van wordt. Maar wat zou mij dat moeten zeggen, is jouw omgeving exemplarisch voor de agrarische sector in Nederland?quote:Op donderdag 2 juli 2020 22:53 schreef Antaris het volgende:
[..]
Zal ik morgen een foto voor jou maken, omtrent koeien (dieren) in mijn omgeving?
Wat jij uitkraamt is onzin, dat is wat ik wil zeggen.quote:Op donderdag 2 juli 2020 22:55 schreef Fred het volgende:
[..]
Als jij daar gelukkig van wordt. Maar wat zou mij dat moeten zeggen, is jouw omgeving exemplarisch voor de agrarische sector in Nederland?
Hij roept op tot geweldloos verzet, dus denk het niet. Dat soort lui hebben vaak grootsheidswaanzin met zijn er komen 2000 hooligansquote:
Aha, en jij hebt daar verstand van omdat er koeien om je huis heen staan?quote:Op donderdag 2 juli 2020 22:55 schreef Antaris het volgende:
Wat jij uitkraamt is onzin, dat is wat ik wil zeggen.
Natuurlijk zijn er bedrijven dat graag dieren willen stallen, maar grotendeels wilt dart niet.
quote:Defensie naar Den Haag om binnenstad af te zetten
(ANP) - Defensie stuurt op verzoek van de gemeente Den Haag 25 vrachtwagens met ongeveer zestig militairen om de binnenstad af te zetten. "Ze blijven zo lang als dat nodig is", laat een woordvoerder van het ministerie van Defensie weten
Moet ik hier serieus op in gaan?quote:Op donderdag 2 juli 2020 22:57 schreef Fred het volgende:
[..]
Aha, en jij hebt daar verstand van omdat er koeien om je huis heen staan?
Wieweet morgenquote:Op donderdag 2 juli 2020 22:57 schreef bitterbal het volgende:
Die demo toen op het malieveld met ald ie tractoren zullen ze wel nooit meer overtreffen
quote:Op donderdag 2 juli 2020 22:59 schreef Godfried_met_den_baard het volgende:
[..]
Rutte zet het leger in tegen de eigen bevolking!1!
Wat jij wil. Jij claimt op het feit dat ik in Rotterdam woon dat ik geen verstand zou hebben van het boerenbedrijf.quote:
Denk het niet. Man dat was wel vet hoorquote:Op donderdag 2 juli 2020 22:58 schreef Nikonlover het volgende:
[..]
Wieweet morgenEr is nog heel wat onderweg
Remkesquote:
Blijkbaar niet.quote:Op donderdag 2 juli 2020 22:59 schreef Fred het volgende:
[..]
Wat jij wil. Jij claimt op het feit dat ik in Rotterdam woon dat ik geen verstand zou hebben van het boerenbedrijf.
Oohja, die is inmiddels weg jaquote:
Is géén burgemeester meer van Den Haagquote:
Ik vind het een eindbaasquote:Op donderdag 2 juli 2020 23:01 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Is géén burgemeester meer van Den Haag
Ja, lachenquote:Op donderdag 2 juli 2020 22:59 schreef bitterbal het volgende:
[..]
Denk het niet. Man dat was wel vet hoorEn sommige waren echt huge en dan zon 16 jarig meisje er in ofzo
Prima. Maar hij is geen burgemeester meer van Den Haag. Dat is Van Zanen nuquote:
Zeker, voor mijn werk sta ik regelmatig op een boerenerf. Waarbij de meeste veehouders vol trots vertellen hoeveel dieren ze in hun stal hebben gepropt staan.quote:Op donderdag 2 juli 2020 23:00 schreef Antaris het volgende:
Blijkbaar niet.
Kom je überhaupt buiten de randstad?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |