Volgens mij kwam @Koffieplanter er gister pas achter dat hij onnodig 10 euro door de plee had gespoeld lol.quote:Op zaterdag 20 juni 2020 15:33 schreef showtimer het volgende:
[..]
Gelukkig heeft Mani een tientje bespaard.
Meneer André wordt ook hard aangepaktquote:Op zaterdag 20 juni 2020 15:55 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
Alsof het zin heeft om met dat soort mensen in discussie te gaan, vrijwel elke discussie eindigt toch met: het is gewoon zo!
quote:Oom André: Ík zie geen kleur hoor, voor mij is iedereen gelijk.
quote:Dat je (onbewust) racistische vooroordelen hebt, betekent niet dat je een verdorven mens bent.
Nou, nee. Games koop je niet in CD vorm.quote:Op zaterdag 20 juni 2020 15:58 schreef Mani89 het volgende:
[..]
Volgens mij kwam @:Koffieplanter er gister pas achter dat hij onnodig 10 euro door de plee had gespoeld lol.
Wat is dit voor onbenullige levenswijze.quote:Op zaterdag 20 juni 2020 16:06 schreef Koffieplanter het volgende:
[..]
Nou, nee. Games koop je niet in CD vorm.
Jij gaat straks zeker ook niet de digital versie van de PS5 kopen? Haha.quote:Op zaterdag 20 juni 2020 16:07 schreef Mani89 het volgende:
[..]
Wat is dit voor onbenullige levenswijze.
En daar hoor je ze dan weer niet over!quote:Op zaterdag 20 juni 2020 15:47 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
Wij worden altijd maar weggezet als een achterlijk volk dat allemaal nog op klompen loopt en de koeien nog met de hand melkt.
quote:Op zaterdag 20 juni 2020 16:09 schreef Koffieplanter het volgende:
[..]
Jij gaat straks zeker ook niet de digital versie van de PS5 kopen? Haha.
Hier mist iets.quote:Op zaterdag 20 juni 2020 16:18 schreef maxi-mus het volgende:
Wat een verschrikkelijk lelijk is dat, die ps5.
Zo'n tien jaar gehad, goede deal loopt nu af en lees het eigenlijk niet voldoende. Wel losse artikelen, zelden heel de krant. Even bezig om alle doorlopende kosten te reviewen en besluiten wat er mee te doen.quote:Op zaterdag 20 juni 2020 11:51 schreef El-Stinho het volgende:
[..]
Hoezo eigenlijk? Mijn ervaring is dat ze soms een tikkeltje te kritiekloos pro-Europa zijn.
Oh, ik ben ook wel tevreden verder. Zwaar tevreden. Dat kan mede komen omdat ik wel een soort van nieuws- en achtergrondvergaring nodig heb, want buiten NRC om lees ik niet veel nieuwssites door voor puur het nieuws zelf. Binnenlandse politiek, Europa, Amerika met name zijn dingen die ik nodig heb. En de columns vind ik ook altijd wel sterk.quote:Op zaterdag 20 juni 2020 20:37 schreef Steven184 het volgende:
[..]
Zo'n tien jaar gehad, goede deal loopt nu af en lees het eigenlijk niet voldoende. Wel losse artikelen, zelden heel de krant. Even bezig om alle doorlopende kosten te reviewen en besluiten wat er mee te doen.
Voor de rest altijd tevreden geweest hoor.
Ik ben bij mijn ouders dus ik heb bijna niet gespeeld vandaag haha.quote:Op zaterdag 20 juni 2020 21:30 schreef Koffieplanter het volgende:
Ik ben al bij chapter 30.@:Mani89
De vuile was brengen?quote:Op zaterdag 20 juni 2020 21:40 schreef Mani89 het volgende:
[..]
Ik ben bij mijn ouders dus ik heb bijna niet gespeeld vandaag haha.
Mijn racefiets hangt hier in de schuur.quote:
Ik lees ook veel The Economist en met enige regelmaat buitenlandse kranten.quote:Op zaterdag 20 juni 2020 21:02 schreef El-Stinho het volgende:
[..]
Oh, ik ben ook wel tevreden verder. Zwaar tevreden. Dat kan mede komen omdat ik wel een soort van nieuws- en achtergrondvergaring nodig heb, want buiten NRC om lees ik niet veel nieuwssites door voor puur het nieuws zelf. Binnenlandse politiek, Europa, Amerika met name zijn dingen die ik nodig heb. En de columns vind ik ook altijd wel sterk.
twitter:realDonaldTrump twitterde op zondag 21-06-2020 om 04:12:03THE SILENT MAJORITY IS STRONGER THAN EVER BEFORE! #MAGA https://t.co/AoIcroQUQd reageer retweet
Voor de liefhebbers is de PLAYER nu ¤ 19,99 per jaar.quote:
Lekker man, je oprichter er uit zettenquote:Op zondag 21 juni 2020 09:42 schreef Steven184 het volgende:
Werkeloosheid in states gaat hard nu oprichter van Dirty Kanza is ontslagen: https://cyclingtips.com/2(...)-shooting-justified/
Zeker voor die prijs is het zeker de moeite waard in mijn ogen. Heel veel wielrennen en in principe alle andere sporten die ze uitzenden. Ook altijd volledig integraal terug te kijken, dat is wel een fijne optie.quote:Op zondag 21 juni 2020 10:00 schreef Faraday01 het volgende:
[..]
Voor de liefhebbers is de PLAYER nu ¤ 19,99 per jaar.
Mis ik iets aan de PLAYER of kan ik mijn leven gewoon doorleven zonder abonnement?
Jij komt hier zonder PLAYER abbo? Schande!quote:Op zondag 21 juni 2020 10:00 schreef Faraday01 het volgende:
[..]
Voor de liefhebbers is de PLAYER nu ¤ 19,99 per jaar.
Mis ik iets aan de PLAYER of kan ik mijn leven gewoon doorleven zonder abonnement?
Ik heb the dark side tot nu toe kunnen weerstaanquote:Op zondag 21 juni 2020 10:45 schreef Steven184 het volgende:
[..]
Jij komt hier zonder PLAYER abbo? Schande!
Bizar. Mensen zonder PLAYER zijn niet serieus te nemen.quote:Op zondag 21 juni 2020 11:26 schreef Faraday01 het volgende:
[..]
Ik heb the dark side tot nu toe kunnen weerstaan
Is dat familie van Gerard?quote:Op zondag 21 juni 2020 15:16 schreef El-Stinho het volgende:
https://www.metronieuws.n(...)het-bleek-een-kater/
@:Mani89
Zivkovic maakt Premier League-debuut bij volgende dreun voor Sheffield Unitedquote:Op zondag 21 juni 2020 17:51 schreef wimderon het volgende:
Gevoelige nederlaag flinke smet op Premier League-debuut Zivkovic
@:El-Stinho
The dark side zijn de nepsportfans, zij die geen PLAYER hebben dus.quote:Op zondag 21 juni 2020 11:26 schreef Faraday01 het volgende:
[..]
Ik heb the dark side tot nu toe kunnen weerstaan
quote:Op zondag 21 juni 2020 17:57 schreef heywoodu het volgende:
[..]
The dark side zijn de nepsportfans, zij die geen PLAYER hebben dus.
Het was maar een grapje hequote:
Cool, ik heb net Take On Me op gitaar gespeeld.quote:
Veel.quote:Op zondag 21 juni 2020 21:03 schreef Dale__Cooper het volgende:
Wat verwachten jullie van Sigrid Kaag?
Ja, hoop dat ze D66 een beetje uit het slop kan trekken. Interessante achtergrond en ze kan D66 weer wat meer naar de sociale kant trekken.quote:
Een sterke vrouw maakt altijd veel los. De T heeft de messen ook al geslepen.quote:Op zondag 21 juni 2020 21:19 schreef El-Stinho het volgende:
Momenteel zie ik op de socials mensen haar al neersabelen vanwege het fillempje bij haar announcement. Nog geen campagne geweest of wat.
Maar ook wel van de linkse zijde. D66 roept merk ik nogal wat verdeeldheid op van alle kanten.quote:Op zondag 21 juni 2020 21:27 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
Een sterke vrouw maakt altijd veel los. De T heeft de messen ook al geslepen.
Hoop voor je dat het niet gaat zoals bij Loesewies (of hoe schrijf je dat).quote:Op zondag 21 juni 2020 21:27 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
Een sterke vrouw maakt altijd veel los. De T heeft de messen ook al geslepen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |