Moderne influenza-pandemieënquote:Op donderdag 18 juni 2020 12:42 schreef DeVerzamelaar het volgende:
[..]
Mooie extreme uitzondering op de regel. Daartegenover staan 10-tallen virussen die zo uitgedoofd waren en waar dat niet het geval was.
Ook totaal te vergelijken met cojona, andere tijdenquote:Op donderdag 18 juni 2020 12:43 schreef Jaeger85 het volgende:
[..]
Zijn er nog veel meer. Ken je geschiedenis. De pest, cholera, de pokken.
Hij beseft in ieder geval wel dat grootschalige bijeenkomsten in afgesloten ruimtes nog steeds niet verstandig zijn om het virus niet weer te verspreiden. Besef jij je dat wel?quote:Op donderdag 18 juni 2020 10:47 schreef bluemoon23 het volgende:
[..]
Hij denkt alleen aan zijn persoonlijke leven, en dat wat verder van elkaar af lopen en zitten niet zo`n ramp is
Dat die 1,5m desastreus is voor veel bedrijfstakken met een golf van faillissementen en massaontslagen als gevolg, dat interesseert hem blijkbaar niet, of hij beseft het nog niet
Je kunt als burger de overheid niet beschuldigen van het "niet afkondigen van een lockdown" immers: De burgers kunnen zelf besluiten tot een "vrijwillige lockdown". Je kunt als automobilist ook besluiten tot een maximum snelheid van 100 km/u. Je hoeft niet te wachten op de overheid. Veel burgers hadden in januari/februari al besloten tot een eigen initiatief tot lockdown door bv: geen carnaval te vieren. Zie daar het resultaat in Friesland en Groningen. Maar: en dat is het typische: De PVV-stemmer die zich bevindt in Brabant en Limburg was schijnbaar niet zo ontvankelijk tot deze maatregel. Wilders had "zijn Zuiden" op kunnen roepen tot vrijwillige lockdown, maar wat deden die Brabo's en Limbo's (kortom het Wildersvolk) zo rond februari en Maart.....quote:Op donderdag 18 juni 2020 12:45 schreef DeVerzamelaar het volgende:
[..]
Als we eerder hadden ingegrepen hadden we nu op misschien tien besmettingen gestaan per dag. Wilders en Baudet trokken in februari al aan de bel maar werden weggelachen. Maatregelen waren niet nodig, Rutte vond dat geen handen schudden voldeed.Nu zitten we onnodig na te bloeden. Maar dat is achteraf.
Zo`n beetje alles wat jij opnoemt, dat vind ik geen ondernemersrisicoquote:Op donderdag 18 juni 2020 12:26 schreef Twentsche_Ros het volgende:
Ook het risico om horeca-ondernemer te worden en dan geconfronteerd te worden met een bepaalde wetgeving die negatief uitpakt op je omzet.
Want de anti-rook-maatregel was ook iets wat de horeca op zijn bord kreeg. Shit happens.
Boeren moeten ook overheidsmaatregelen accepteren. Risico van het vak. Vuurwerkhandelaren worden ook geconfronteerd met overheidsmaatregelen.
Ja, Wilders en Baudet wilden een korte snelle lockdownquote:Op donderdag 18 juni 2020 12:36 schreef Twentsche_Ros het volgende:
Die 1.5 meter maatregel gaat tegen jouw natuur in.
Trouwens:
Die meeuw suggereert dat je fan bent van Geert Wilders. Je weet nog wel dat Geert pleitte voor een totale lockdown en dat hij vond dat Rutte "speelde met mensenlevens" omdat hij (Rutte) pleitte voor bv het open houden van de basisscholen.
Veel mensen zullen het wel als een risico zien, en dat heeft voordelen voor degene die het risico bereid is te nemen. Hoe meer bangerikken, hoe minder concurrenten.quote:Op donderdag 18 juni 2020 13:24 schreef bluemoon23 het volgende:
[..]
Zo`n beetje alles wat jij opnoemt, dat vind ik geen ondernemersrisico
Maar dat zijn typisch voorbeelden van politici die bewust bedrijven kapot willen maken om hun ideologische stokpaardjes erdoor te drammen
En natuurlijk zonder dat het ooit onderwerp was van verkiezingsprogramma`s, debatten of regeerakkoord, laat staan een referendum
lol hoe kan je dat nou zeggen terwijl je zo'n verschrikkelijk gênante fout in je TT hebt?quote:Op donderdag 18 juni 2020 10:23 schreef Twentsche_Ros het volgende:
[..]
"rijzen". Spreek je wel je talen? Beter dan Nederlands hoop ik.
Of ben je een klomp deeg?
He, gelukkig je hebt de lijst met pandemieen gevondenquote:Op donderdag 18 juni 2020 12:45 schreef Twentsche_Ros het volgende:
Moderne influenza-pandemieën
Hieronder een lijst met de belangrijkste moderne influenza-pandemieën.[4][5][6]
Russische griep (1889-1890)
Spaanse griep (1918-1920), verspreidde zich wereldwijd, en veroorzaakte 500 miljoen zieken en 20 tot 100 miljoen doden.
Aziatische griep (1957) met een miljoen doden.
Hongkonggriep (1968) met 700.000 doden.
Mexicaanse griep (van 11 juni 2009 tot augustus 2010) met ten minste 13.763 doden.
Huidige pandemieën
Coronapandemie - Op 11 maart 2020 stelde de Wereldgezondheidsorganisatie (WHO) officieel vast dat de uitbraak van het SARS-CoV-2 virus tot een pandemie heeft geleid.[7]
Hiv/aids - Hoewel de WHO de term 'wereldwijde epidemie' gebruikt om hiv te beschrijven,[8] gebruiken sommige wetenschappers de term 'pandemie'.[9]
Pandemie wikipedia.
Maar er zijn wel meer sites.
Zo uitzonderlijk is de pandemie niet.
Eerder uitzonderlijk dat een land als Nederland er decennia lang géén heeft gehad.
https://t.co/ZloGOirvpZ?amp=1quote:"Die Krankenhäuser mussten einen Versorgungsstopp erlassen, weil ein großer Teil des Pflegepersonals ausgefallen war und es an Betten fehlte", erzählt Lange. Weil viele Tote nicht begraben werden konnten, mussten die Leichen zeitweise in einem ungenutzten U-Bahn-Tunnel gelagert werden. Wegen der Erkrankung vieler Kohlenträger übernahm die Polizei die Brennstofflieferungen und auch die Verkehrsbetriebe konnten nur eingeschränkt arbeiten"
Doden werden opegslagen in ongebruikte metrotunnels, opnamestop in ziekenhuizen, en de politie bezorgde de kolen voor de kachelsquote:Als die letzte große Grippe-Epidemie 1968 um die Welt ging, wurden in Berlin die Toten in U-Bahn-Schächten und Kühlhäusern zwischengelagert, weil die Leichenhäuser überfüllt waren. Im kollektiven Gedächtnis hat diese „Pandemie“ keine Spur hinterlassen.
Dat besef ik heel goedquote:Op donderdag 18 juni 2020 12:50 schreef Basp1 het volgende:
Hij beseft in ieder geval wel dat grootschalige bijeenkomsten in afgesloten ruimtes nog steeds niet verstandig zijn om het virus niet weer te verspreiden. Besef jij je dat wel?
quote:Op donderdag 18 juni 2020 13:05 schreef Twentsche_Ros het volgende:
Je kunt als burger de overheid niet beschuldigen van het "niet afkondigen van een lockdown" immers: De burgers kunnen zelf besluiten tot een "vrijwillige lockdown". Je kunt als automobilist ook besluiten tot een maximum snelheid van 100 km/u. Je hoeft niet te wachten op de overheid. Veel burgers hadden in januari/februari al besloten tot een eigen initiatief tot lockdown door bv: geen carnaval te vieren. Zie daar het resultaat in Friesland en Groningen
Je weet hopelijk ook wat de communicatie in de media en social media was van RIVM en kabinet in die periode rond carnaval ?quote:Maar: en dat is het typische: De PVV-stemmer die zich bevindt in Brabant en Limburg was schijnbaar niet zo ontvankelijk tot deze maatregel. Wilders had "zijn Zuiden" op kunnen roepen tot vrijwillige lockdown, maar wat deden die Brabo's en Limbo's (kortom het Wildersvolk) zo rond februari en Maart.....
twitter:rivm twitterde op zaterdag 01-02-2020 om 13:39:07@Back2Basics_PII @afeye We zijn zeer goed voorbereid mocht het virus hier opduiken. Er treden dan allerlei maatregelen in werking die voorkomen dat het virus zich verder kan verspreiden. Meer info kun je ook hier vinden: https://t.co/BDVLihYFuI. ^MS reageer retweet
twitter:rivm twitterde op vrijdag 14-02-2020 om 14:59:28Aura Timen, hoofd Centrum Landelijke Coördinatie Infectieziektebestrijding, legt uit waarom we ons geen zorgen hoeven te maken over het COVID-19. Wil je de hele video zien? Kijk dan op: https://t.co/sJVgtLycRs #nieuw #coronavirus #ncov #covid #virus https://t.co/FWZelellNq reageer retweet
etc etctwitter:rivm twitterde op vrijdag 14-02-2020 om 12:18:23@TheIceMan_ Hi! We hebben al meerdere malen antwoord gegeven op je vragen. Het virus wordt alleen verspreid als je symptomen hebt. En alle geteste personen in Nederland waren tot nu toe negatief. Voor meer vragen verwijs ik je naar onze website. ^MS reageer retweet
Beide meningen kan ook. Als autist vind ik het heerlijk, geen mensen in mijn aura. Maar voor bedrijven etc. vind ik het vreselijk.quote:Op donderdag 18 juni 2020 10:47 schreef bluemoon23 het volgende:
[..]
Hij denkt alleen aan zijn persoonlijke leven, en dat wat verder van elkaar af lopen en zitten niet zo`n ramp is
Dat die 1,5m desastreus is voor veel bedrijfstakken met een golf van faillissementen en massaontslagen als gevolg, dat interesseert hem blijkbaar niet, of hij beseft het nog niet
Goed puntquote:Op donderdag 18 juni 2020 10:52 schreef Morri2 het volgende:
[..]
Mensen die in bepaalde sectoren werken die nu hard getroffen worden denken OOK alleen aan zichzelf. Dat doet zowat iedereen. Net zoals mensen die alles open willen gooien geen ruk geven om mensen die dood gaan of die als gevolg van Corona mogelijk blijvende longschade hebben wat ook geld gaat kosten. Of zich ook niet interesseren voor de werkdruk in de zorg. Want ja, ze willen zuipen op het een overvol terras. Dat is net zo goed egoistisch.
Jij noemde de horeca als slachtoffer van de maatregelen.quote:Op donderdag 18 juni 2020 13:38 schreef bluemoon23 het volgende:
[..]
Dat besef ik heel goed
Graag een quote waar ik heb gezegd dat ik grootschalige bijeenkomsten in afgesloten ruimtes wil toestaan
Want dat is nu juist een van de weinige dingen waarvan ik vindt die we nog NIET moeten toestaan....
Tuurlijk zijn mijn maatregelen om "grootschalige bijeenkomsten in afgesloten ruimtes" nog even niet toe te staan ook nadelig voor sommige horeca zakenquote:Op donderdag 18 juni 2020 14:07 schreef Twentsche_Ros het volgende:
Jij noemde de horeca als slachtoffer van de maatregelen.
Als je "grootschalige bijeenkomsten in afgesloten ruimtes" niet wil toestaan pleit jij ook voor maatregelen ten nadele van de horeca
Nou de mening van mij en die van jou en de overheid liggen mijlenver uit elkaar heb ik het ideequote:Dan is er alleen nog een subjectieve discussie over de "mate waarin".
Maar daardoor is jouw mening en afweging niet zoveel anders dan die van mij en de overheid.
Subjectieve graduele verschillen. Die allemaal kunnen worden besproken.
Waarom daar zo dramatisch over wordt gedaan ?quote:Op donderdag 18 juni 2020 12:12 schreef Twentsche_Ros het volgende:
"regelgevingen aangescherpt" prima dus.
En wat is dan het wezenlijke verschil met de "regelgeving" 1,50 meter?
Waarom daar zo dramatisch over doen?
Kom, het is nergens op gebaseerd dat er tientallen miljoenen mensen zijn gestorven door de Spaanse Griep omdat ze geen 1,5m afstand hielden....quote:Op donderdag 18 juni 2020 12:42 schreef Twentsche_Ros het volgende:En toen was er geen 1,50 meter maatregel. Tientallen miljoenen mensenlevens tot gevolg.
Jij maakt van ontelbare grijstinten een spectrum van alleen maar zwart en wit.quote:Op donderdag 18 juni 2020 14:47 schreef bluemoon23 het volgende:
Wie z
[..]
Tuurlijk zijn mijn maatregelen om "grootschalige bijeenkomsten in afgesloten ruimtes" nog even niet toe te staan ook nadelig voor sommige horeca zaken
maar niet voor restaurants bijvoorbeeld, dat vind ik geen "grootschalige bijeenkomsten in afgesloten ruimtes"
Die zijn in Zweden ook gewoon open, en daar liggen de lijken niet opgestapeld op straat hoor
[..]
Nou de mening van mij en die van jou en de overheid liggen mijlenver uit elkaar heb ik het idee
Jij en de overheid willen vanwege een irrationele angst voor een virus hele bedrijfstakken kapot laten gaan
En dan zeg jij "ondernemersrisico" "Colleteral Profit"
"Het is net zoiets als de doodstraf in standhouden omdat anders de beul geen werk heeft.
Ik pleit voor een andere economie, meer gericht op welzijn (in kwalitatieve zin) ipv "welvaart" (in kwantitatieve zin)"
etc
Nou ja, er zijn toen domweg "geen maatregelen" genomen.quote:Op donderdag 18 juni 2020 14:53 schreef bluemoon23 het volgende:
[..]
Waarom daar zo dramatisch over wordt gedaan ?
Ben je de grootste autist hier op Fok ofzo ?
Nog afgezien van het sociale aspect dat het krankzinnig is om mensen te verplichten om mensen 1,5m afstand te laten houden, en de gevolgen voor sociale leven
Die 1,5m gaat een regen aan faillissementen veroorzaken met massaontslagen
Dat is niet iets wat we normaal moeten vinden en accepteren
[..]
Kom, het is nergens op gebaseerd dat er tientallen miljoenen mensen zijn gestorven door de Spaanse Griep omdat ze geen 1,5m afstand hielden....
Elke keer als ik hier die bewering lees op Fok en ik vraag om cijfers uit een officiële bron, blijft het stil.quote:Op donderdag 18 juni 2020 12:00 schreef -XOR- het volgende:
[..]
Vele tienduizenden die blijvende longschade hebben opgelopen is wel veel maar ik vraag me af of die cijfers kloppen.
En ook niet iedereen die nu nog de naweeen van corona ondervindt zal tot in lengte van jaren blijven houden.quote:Op donderdag 18 juni 2020 15:09 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Elke keer als ik hier die bewering lees op Fok en ik vraag om cijfers uit een officiële bron, blijft het stil.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |