Volledige PSVR support las ik ergens.quote:
Er komt vast een nieuwe PSVR, maar dat zal pas later komen.quote:Op maandag 15 juni 2020 19:45 schreef StateOfMind het volgende:
Komt er voor de PS5 straks ook een nieuwe VR set of is de huidige nog goed genoeg?
Wat DKUp zegt, eerst is de huidige compatible, maar een versie 2 is wel in de maak.quote:Op maandag 15 juni 2020 19:45 schreef StateOfMind het volgende:
Komt er voor de PS5 straks ook een nieuwe VR set of is de huidige nog goed genoeg?
Ik heb nog nooit een VR bril opgehadquote:Op maandag 15 juni 2020 19:46 schreef DKUp het volgende:
[..]
Er komt vast een nieuwe PSVR, maar dat zal pas later komen.
Veel mensen vinden het tof, grafisch valt het best tegen. Ik kan niet tegen VRquote:Op maandag 15 juni 2020 19:54 schreef StateOfMind het volgende:
[..]
Ik heb nog nooit een VR bril opgehad
Wellicht dat ik tzt voor de PS5 ook wel een set aanschaf.
Zou lekker even wachtenquote:Op maandag 15 juni 2020 19:54 schreef StateOfMind het volgende:
[..]
Ik heb nog nooit een VR bril opgehad
Wellicht dat ik tzt voor de PS5 ook wel een set aanschaf.
Dat sowieso, tot de PS5 er is.quote:Op maandag 15 juni 2020 19:58 schreef Jimbo het volgende:
[..]
Zou lekker even wachtenzolang dat ding bedraad is is het gewoon super kut (daarom, oculus quest
)
Ik vond No Man's Sky in VR echt wel een belevenis. Low res, dat wel, maar de eerste keer dat ik opsteeg in een vliegtuig, even omhoog schoot, en vervolgens achterom kon kijken naar een achterlijk grote planeet was wel een 'wow' momentje.quote:Op maandag 15 juni 2020 19:59 schreef StateOfMind het volgende:
Al die gimmicky VR games zoals Beatsaber en dat soort grappen lijkt me helemaal niks, maar een game zoals RE7 of Skyrim of een first person shooter e.d. lijken me geweldig in VR.
Beatsaber lijkt me juist wel tof, omdat het gewoon arcadey is en geen verhaal/wereld heeft.quote:Op maandag 15 juni 2020 19:59 schreef StateOfMind het volgende:
Al die gimmicky VR games zoals Beatsaber en dat soort grappen lijkt me helemaal niks, maar een game zoals RE7 of Skyrim of een first person shooter e.d. lijken me geweldig in VR.
Dat lijkt me op zich ook wel tof om eens te ervarenquote:Op maandag 15 juni 2020 20:08 schreef Scrummie2.1 het volgende:
[..]
Ik vond No Man's Sky in VR echt wel een belevenis. Low res, dat wel, maar de eerste keer dat ik opsteeg in een vliegtuig, even omhoog schoot, en vervolgens achterom kon kijken naar een achterlijk grote planeet was wel een 'wow' momentje.
Uiteindelijk verveelde de game zelf na een paar uur, maar wel iets wat ik niet snel weer vergeet.
quote:Op maandag 15 juni 2020 20:01 schreef StateOfMind het volgende:
[..]
Dat sowieso, tot de PS5 er is.
Ben dan helemaal future proof tegen die tijd.
Dikke nieuwe oled, PS5, VR. Dit, dat, alles
Beatsaber is heel vetquote:Op maandag 15 juni 2020 20:11 schreef KennyPowers het volgende:
[..]
Beatsaber lijkt me juist wel tof, omdat het gewoon arcadey is en geen verhaal/wereld heeft.
Dat ziet er niet heel erg reuma proof uitquote:
Vooral heel erg weeb met die avatar erbijquote:Op maandag 15 juni 2020 20:16 schreef StateOfMind het volgende:
[..]
Dat ziet er niet heel erg reuma proof uit
Deze ziet er nog wel te doen uitquote:Op maandag 15 juni 2020 20:18 schreef Jimbo het volgende:
[..]
Vooral heel erg weeb met die avatar erbij
Volgens mij ben je tegenwoordig voor zo'n 250,- wel klaar, inclusief die camera dus en 2 moves.quote:Op maandag 15 juni 2020 20:28 schreef StateOfMind het volgende:
Ik wacht sowieso tot er straks de laatste versie is, maar wat kost een complete set zo'n beetje?
Met alles erop en eraan?
Oh dat valt nog meequote:Op maandag 15 juni 2020 20:36 schreef Scrummie2.1 het volgende:
[..]
Volgens mij ben je tegenwoordig voor zo'n 250,- wel klaar, inclusief die camera dus en 2 moves.
Dat is het mooie aan souls games. Het zit barstens vol met lore en obscure builds en mechanics maar je kan ook gewoon een zwaard pakken, gewoon gaan en jezelf honderden uren vermaken.quote:Op maandag 15 juni 2020 19:37 schreef Jimbo het volgende:
[..]
Ik bn zeker de enige die geen kut van de souls games snapt maar ze wel met veel te veel plezier speelt
Net als nioh, kan me er honderden uren mee vermaken, maar snap er geen hol van
Als je bij de hydroelectric dam bent, nadatquote:Op dinsdag 16 juni 2020 01:13 schreef Jimbo het volgende:
vandaag toch een goede 70% van TLOU weten te spelen, morgen de laatste 30% en ik ben weer helemaal opgefrist voor vrijdag
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.ben je precies op 50%.
quote:Op dinsdag 16 juni 2020 01:30 schreef Ixnay het volgende:
[..]
Als je bij de hydroelectric dam bent, nadatdaar ben ik voorbijSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.ben je precies op 50%.
Op donderdag 20 augustus 2020 17:36 schreef Notorious_Roy het volgende:
Naast alle onzin die je uitkraamt heb je af en toe ook gewoon heel verstandige posts.
Op dinsdag 10 augustus 2021 16:32 schreef yvonne het volgende:
@:Jimbo voor mod, yeah *O*
Dan ben jequote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ziet er wel top uit, criterion heeft ook de battlefront 2 space battles gedaan en dat was topquote:Op maandag 15 juni 2020 19:42 schreef Scrummie2.1 het volgende:
[..]
Volledige PSVR support las ik ergens.
Ik ben ontzettend benieuwd naar beelden van die game op de PS5 met PSVR.
Ik heb er destijds een gekocht speciaal voor Hellblade Senua's Sacrifice, en daar had het wel een meerwaarde vanwege die stemmen in je hoofdquote:Op dinsdag 16 juni 2020 07:41 schreef Kickinalfa het volgende:
Gebruikt iemand hier weleens een headset?
Ik twijfel een beetje of het toegevoegde waarde heeft tov de tv.
Ah ja ik heb ook geen soundbar of iets.quote:Op dinsdag 16 juni 2020 07:51 schreef StateOfMind het volgende:
[..]
Ik heb er destijds een gekocht speciaal voor Hellblade Senua's Sacrifice, en daar had het wel een meerwaarde vanwege die stemmen in je hoofd.
Maar voor de rest gebruik ik hem nooit en geniet ik liever van het geluid via mijn kickass sounbar met sub
Ik sinds twee weken voor Xenoblade en ik ben echt fan geworden. Je hoort veel meer details. Tijdens de Sony presentatie vorige week ook m'n headset op gehad, klonk fantastisch.quote:Op dinsdag 16 juni 2020 07:41 schreef Kickinalfa het volgende:
Gebruikt iemand hier weleens een headset?
Ik twijfel een beetje of het toegevoegde waarde heeft tov de tv.
watquote:Op dinsdag 16 juni 2020 08:55 schreef DJ_ het volgende:
Bol.com heeft the last of us part 2 verstuurd![]()
quote:Op dinsdag 16 juni 2020 08:55 schreef DJ_ het volgende:
Bol.com heeft the last of us part 2 verstuurd![]()
Melden bij Sony en Bol laten bloeden voor deze actiequote:Op dinsdag 16 juni 2020 08:55 schreef DJ_ het volgende:
Bol.com heeft the last of us part 2 verstuurd![]()
Alles is beter dan het standaard geluid van tv.quote:Op dinsdag 16 juni 2020 07:41 schreef Kickinalfa het volgende:
Gebruikt iemand hier weleens een headset?
Ik twijfel een beetje of het toegevoegde waarde heeft tov de tv.
hoe danquote:Op dinsdag 16 juni 2020 08:55 schreef DJ_ het volgende:
Bol.com heeft the last of us part 2 verstuurd![]()
Koptelefoon for lifequote:Op dinsdag 16 juni 2020 07:41 schreef Kickinalfa het volgende:
Gebruikt iemand hier weleens een headset?
Ik twijfel een beetje of het toegevoegde waarde heeft tov de tv.
Ingepakt en klaargezet heet datquote:Op dinsdag 16 juni 2020 08:55 schreef DJ_ het volgende:
Bol.com heeft the last of us part 2 verstuurd![]()
of toch niet?quote:Op dinsdag 16 juni 2020 09:38 schreef Notorious_Roy het volgende:
[..]
Ingepakt en klaargezet heet dat
quote:Op dinsdag 16 juni 2020 10:17 schreef Scrummie2.1 het volgende:
Verdorie, die digital Edition maakt me nu wel aan het twijfelen over een game als Last of Us 2. Digitaal kopen is vrijdag spelen, maar disc is ook wel weer leuk om te hebben maar moet ik dan de game opnieuw kopen als ik de Digital Edition koop van PS5? WAT EEN VRAGN en TWIJFELS!!!!
Ja, dat is mooi kut dus.quote:Op dinsdag 16 juni 2020 11:20 schreef Rolstoelvandaal het volgende:
[..]
Dan moet je op de ps5 inderdaad de game opnieuw kopen.
Check mijn edit. Ik was te snel met mijn antwoord.quote:Op dinsdag 16 juni 2020 11:21 schreef Scrummie2.1 het volgende:
[..]
Ja, dat is mooi kut dus.
Toch maar digitaal dan.
quote:Op dinsdag 16 juni 2020 02:10 schreef Ixnay het volgende:
[..]
Dan ben jeSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Maar sowieso mn 2e run van de game al dus het is even opfrissen dit, prima game voor zo tussendoor erdoorheen te runnen.Op donderdag 20 augustus 2020 17:36 schreef Notorious_Roy het volgende:
Naast alle onzin die je uitkraamt heb je af en toe ook gewoon heel verstandige posts.
Op dinsdag 10 augustus 2021 16:32 schreef yvonne het volgende:
@:Jimbo voor mod, yeah *O*
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |