ja dat...quote:Op donderdag 10 september 2020 08:35 schreef jekomterwelhinter het volgende:
Na België komt Nederland.
vooral de laatste zinquote:
is ook toevalligquote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Colorado was ook wel haar slechtste liedjequote:
Ja toch?quote:
De tering.. wat een depressie liedquote:Op donderdag 17 september 2020 19:54 schreef FANNvanhetlaatsteuur het volgende:
[..]
Ja toch?![]()
Caroline Kaart, geboren als Caroline Paterson Raitt, is dinsdag 15 september 2020 op 88-jarige leeftijd overleden. De Schots-Nederlandse operazanger, presentator en zangleraar kwam in de jaren 50 in Nederland wonen. Ze presenteerde diverse radio- en televisieprogramma's, speelde in musicals en gaf zangles.
https://www.ad.nl/show/op(...)-overleden~a23d30db/
en als we toch bezig zijn..
Rip Caroline Kaart.... hele lieve vrouw... vroeger ben en ik wel eens een keer aan haar huis geweest
als héél klein meisje dan, samen met 2 vriendinnetjes toen kregen we een Gesigneerde foto van haar,'de handtekening was er gewoon gedrukt hoor, ze had een hele stapel in jaar hand toen we aanbelde![]()
Hier met Gerard![]()
![]()
oh ja moet wel Nederlandstaling zijn natuurlijk![]()
Oké... deze dan
quote:Op donderdag 17 september 2020 22:19 schreef jekomterwelhinter het volgende:
Een grappige vertaling van: France Gall - Poupee De Cire, Poupee De Son
Gezongen door Marijke Merckens
Je zou bijna een borrel nemenquote:Op vrijdag 18 september 2020 21:38 schreef jekomterwelhinter het volgende:
Gepost door een geheelonthouder
Ik versta er geen klote van Karzanquote:
maar ik ga het proberenquote:Op zondag 20 september 2020 06:40 schreef FANNvanhetlaatsteuur het volgende:
[..]
Ik versta er geen klote van Karzan
quote:Op zondag 20 september 2020 09:17 schreef jekomterwelhinter het volgende:
Een grappig nummer van Ramses Shaffy
En allemaal liedjes van Ramses die ik helemaal niet kenquote:Op zondag 20 september 2020 09:17 schreef jekomterwelhinter het volgende:
Een grappig nummer van Ramses Shaffy
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |