Maar Kluun hoe doe je dat, zo veel van iemand houden helemaal aan de andere kant van de wereld? Ben je niet bang om pijn te voelen als het op niets uitkomt?quote:
Ja dat vraag ik mij ook af het is gewoon niet grappig....quote:Op donderdag 28 mei 2020 16:37 schreef Molo het volgende:
Welke stoornis heb jij dat je dit soort OP's maakt??
quote:Op vrijdag 26 juni 2020 16:36 schreef Kluun1985 het volgende:
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Eindelijk is die lockdown voorbij! Onze man is er helemaal wild van! Hij zat al die tijd verveeld thuis bij dat lelijke wijf van hem. Lockdown weg = onze man elke dag erop uit![]()
Gisteravond was de man naar het huis van Mubarak Ali om een muzikaal concertje bij te wonen. En ziet de snoes er niet heerlijk uit![]()
![]()
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Bij gearrangeerde huwelijken speelt dit wel een rol ja. Vooral als er broers zijn, die willen dat hun broertje/zusje goed terecht komt.quote:Op zondag 28 juni 2020 01:21 schreef Kluun1985 het volgende:
4 broers....4
De oudste eist telkens foto's van mooie Kluun
De tweede wil telkens videogesprekken met mooi Kluuntje voeren
De derde en mooiste heeft 2 keer met Kluun gesproken via live fan chat en zei dat ik een goed hart heb, helaas wou hij verder niets (voor zover mij bekend)
De vierde, die kleine klootzak, eist telkens Kluun zijn whatsapp nummer.
Maar goed, ik ben dankzij broer nummer 2 wat wijzer geworden vandaag. Deze irritante joch is dus de broer van Abid's vrouw, dus Abid's neef en schoonbroer. Dat verklaart waarom hij op alle foto's staat en naast Abid zit en waarom hij mij in Januari blokkeerde toen ik Abid's wijf lelijk noemde en zei dat ik mooier ben. Toen zei die kleine gluiperd dat ik mijn mond moet houden over Abid zijn vrouw. En daarna werd ik bruut geblokkeerd. Ik dacht toen al verbouwereerd bij mezelf van WTF wat kan jou je neef zijn vrouw schelen. Maar die vrouw is dus zijn zus....![]()
[ afbeelding ]
Waarom worden huwelijken niet in NL gearrangeerd!quote:Op zondag 28 juni 2020 11:22 schreef stokj het volgende:
[..]
Bij gearrangeerde huwelijken speelt dit wel een rol ja. Vooral als er broers zijn, die willen dat hun broertje/zusje goed terecht komt.
De Nederlandse cultuur kent dit niet. Volgens deze cultuur is het gebruikelijk dat je je vriendin in de openbare maatschappij vindt zoals school, sportclub, buurmeisje of tijdens het uitgaan.quote:Op zondag 28 juni 2020 20:40 schreef Kluun1985 het volgende:
[..]
Waarom worden huwelijken niet in NL gearrangeerd!
Schiet mij net te binnen dat de vrouwelijke variant van Abid Abida is (is ook een echte naam).quote:
ABID ABID WIE KENT HEM NIET.quote:Op zondag 28 juni 2020 23:37 schreef stokj het volgende:
[..]
Schiet mij net te binnen dat de vrouwelijke variant van Abid Abida is (is ook een echte naam).
Gelukkig kent Abid geen sanitaire momentenquote:Op donderdag 2 juli 2020 01:47 schreef SebSwe2.0 het volgende:
Wat een heerlijk topic. Onder favorieten gegooid om tijdens de sanitaire momentjes wat te lezen te hebben.
Pakistanen schijnen dat vaker gewoon te combineren met het te voet reizen van en naar verschillende locaties.quote:Op donderdag 2 juli 2020 01:49 schreef Kluun1985 het volgende:
[..]
Gelukkig kent Abid geen sanitaire momenten
Bedoel je dat ze dralla laten vallen of plassen terwijl ze aan het lopen zijn? Dan geniet je er toch niet van?quote:Op donderdag 2 juli 2020 01:53 schreef SebSwe2.0 het volgende:
[..]
Pakistanen schijnen dat vaker gewoon te combineren met het te voet reizen van en naar verschillende locaties.
Vriend ik kom niet in die uithoek, ik heb het van horen zeggen.quote:Op donderdag 2 juli 2020 17:02 schreef stokj het volgende:
[..]
Bedoel je dat ze dralla laten vallen of plassen terwijl ze aan het lopen zijn? Dan geniet je er toch niet van?
Aha, ja. Zou wel wat zijn als het zo was.quote:Op donderdag 2 juli 2020 17:06 schreef SebSwe2.0 het volgende:
[..]
Vriend ik kom niet in die uithoek, ik heb het van horen zeggen.
Ik weet niet man, ik ben best gehecht geraakt aan m'n sanitaire hygiëne.quote:Op donderdag 2 juli 2020 17:07 schreef stokj het volgende:
[..]
Aha, ja. Zou wel wat zijn als het zo was.
Vind je het niet jammer dat je niet uit die uithoek komtjij zou misschien net als Abida beroemd kunnen zijn
Dat is waar. Heb je een bidet of een slangetje dat jouw goever schoonmaakt als je hebt gedraaid?quote:Op donderdag 2 juli 2020 17:08 schreef SebSwe2.0 het volgende:
[..]
Ik weet niet man, ik ben best gehecht geraakt aan m'n sanitaire hygiëne.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |