Zijn nummer staat gewoon in zijn muziekvideoquote:Op maandag 1 juni 2020 21:33 schreef maily het volgende:
[..]
Oh! Niet de voicemail ingesproken! You stupid @:Kluun1985
Sukkelientjequote:Op dinsdag 2 juni 2020 20:58 schreef Kluun1985 het volgende:
[..]
Zijn nummer staat gewoon in zijn muziekvideo![]()
9:03:
dacht dat die nep was, maar zijn matties gaven me dat nummer![]()
Dus ik bellen, landnummer 0092 ervoor en gaan met die banaan. En dan denk je, tyfus nepnummer, want je hoort hem zingen als je belt. Dus ik nog een keer bellen, en toen werd er opgenomen, en hing Kluun de lafaard in paniek op, voordat Koning Schoonheid iets kon zeggen.
Ik probeer het nog wel een keer. Dat nummer gaat toch niet weg, te veel mensen hebben het.quote:
Jij bent slim. Kan jij mij uitleggen, waarom ik me droevig voel over dat Abid verhuist van Faisalabad naar Lahore?quote:
Dus hij verhuist naar een toegankelijkere plaats en je loopt te klagen ondanks dat je nu daar feitelijk minder ver op een muilezel over stoffige bergen rond hoeft te sjokken om zijn piemel in je twaalfvingerige darm te krijgen?quote:Op dinsdag 2 juni 2020 23:52 schreef Kluun1985 het volgende:
[..]
Jij bent slim. Kan jij mij uitleggen, waarom ik me droevig voel over dat Abid verhuist van Faisalabad naar Lahore?
Dus van:
[ afbeelding ]
naar
[ afbeelding ]
voelt zo raar....hij verhuist met zijn gezin dus, en die koters gaan daar naar school en al....ik bedoel het is beter, want Lahore is toegankelijker voor toeristen dan Faisalabad. Dat vliegtuig gaat gelijk van Hollanda naar Lahore. Niet van Hollanda naar Faisalabad. En dan nog voel ik me triest.
Ik denk dat zijn woning makkelijker te vinden was in Faisalabad. Als ik gewoon tegen zo'n riksja bestuurder er naar zou vragen, zou die best weten waar hun meest bekende lokale zanger woont. Lahore is groter, gaat lastiger worden om zijn adres te vinden. Bovendien is hij daar vrij irrelevant, tussen al die megasterren. Maar daarom verhuist hij ook, hij wil meer media-aandacht.quote:Op woensdag 3 juni 2020 08:45 schreef ToT het volgende:
[..]
Dus hij verhuist naar een toegankelijkere plaats en je loopt te klagen ondanks dat je nu daar feitelijk minder ver op een muilezel over stoffige bergen rond hoeft te sjokken om zijn piemel in je twaalfvingerige darm te krijgen?
Meer media-aandacht? Dan snap ik je angst wel; dan heb je snel HEEL erg veel andere kerels die ook zijn piemel willen, en dan heb jij geen schijn van kans meer, tenzij hij een fetisj heeft voor verrotte tanden!quote:Op woensdag 3 juni 2020 09:54 schreef Kluun1985 het volgende:
[..]
Ik denk dat zijn woning makkelijker te vinden was in Faisalabad. Als ik gewoon tegen zo'n riksja bestuurder er naar zou vragen, zou die best weten waar hun meest bekende lokale zanger woont. Lahore is groter, gaat lastiger worden om zijn adres te vinden. Bovendien is hij daar vrij irrelevant, tussen al die megasterren. Maar daarom verhuist hij ook, hij wil meer media-aandacht.
Dat heb je wel vaker met incest...quote:Op donderdag 4 juni 2020 18:15 schreef Kluun1985 het volgende:
Als 2 druppels water op zijn beeldschone broer!\
In dat soort landen hoef je je eigenlijk geen zorgen te maken dat je alleen eindigtquote:Op donderdag 4 juni 2020 18:15 schreef Kluun1985 het volgende:
HIJ IS ZOOOO LIEF, HEERLIJK EN SCHATTIG![]()
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Als 2 druppels water op zijn beeldschone broer!\
We hebben gisteren de hele nacht gevideochat via whatsapp!!!![]()
Ik ben stapel! Helaas is die wel getrouwd, anders zou ik naar hem toe reizen.
Waarom trouwen ze in Pakistan zo jong
dat is waar. het is ook heel simpel. Ze trouwen allemaal met hun nicht. En er is geen keus. Ze mogen niet afwijzen.quote:Op donderdag 4 juni 2020 18:58 schreef stokj het volgende:
[..]
In dat soort landen hoef je je eigenlijk geen zorgen te maken dat je alleen eindigt
En omdat ze dat weten maken ze er beide het beste van. Die keren dat ze over de streep gaan eindigen ze.quote:Op donderdag 4 juni 2020 19:06 schreef Kluun1985 het volgende:
[..]
dat is waar. het is ook heel simpel. Ze trouwen allemaal met hun nicht. En er is geen keus. Ze mogen niet afwijzen.
Kijk die broer is getrouwd. Maar hij kan doen wat hij wil. Hele avond videochatten met mij en al, die vrouw kan niets doen. Ze is huisvrouw dus volledig afhankelijk van hem.quote:Op donderdag 4 juni 2020 19:08 schreef stokj het volgende:
[..]
En omdat ze dat weten maken ze er beide het beste van. Die keren dat ze over de streep gaan eindigen ze.
Dat is heel anders dan de vrouwen hier. Die gaan al bij je weg als ze hun zin een keer niet krijgen
Precies, en als ze ook van dit soort praktijken wilt gaan doen dan weet ze dat dat een hele dure prijs heeft.quote:Op donderdag 4 juni 2020 19:10 schreef Kluun1985 het volgende:
[..]
Kijk die broer is getrouwd. Maar hij kan doen wat hij wil. Hele avond videochatten met mij en al, die vrouw kan niets doen. Ze is huisvrouw dus volledig afhankelijk van hem.
Hij naar hier inderdaad. Jij naar daar is een risico met de procedures etc.quote:Op donderdag 4 juni 2020 21:26 schreef Kluun1985 het volgende:
IK WORD GEK!!!! IK HEB EEN MAN!!!! IK HOEF ALLEEN NAAR PAKISTAN TE GAAN, OF HIJ KOMT HIERHEEN!!!
WAT IS MAKKELIJKER? IK NEEM AAN: HIJ NAAR MIJ? Prutte heet iedereen met open armen welkom,als ik daar heen moet, dan moet ik door een lastige visum aanvraag.....
Jij kan makkelijk naar Pakistan! Je krijgt visum on Arrival en kan net zo lang blijven als je wilt!!!quote:Op donderdag 4 juni 2020 21:26 schreef Kluun1985 het volgende:
IK WORD GEK!!!! IK HEB EEN MAN!!!! IK HOEF ALLEEN NAAR PAKISTAN TE GAAN, OF HIJ KOMT HIERHEEN!!!
WAT IS MAKKELIJKER? IK NEEM AAN: HIJ NAAR MIJ? Prutte heet iedereen met open armen welkom,als ik daar heen moet, dan moet ik door een lastige visum aanvraag.....
quote:Op vrijdag 5 juni 2020 20:17 schreef Hyaenidae het volgende:
Pakistan
ALs ze weten dat je graag lullen zuigt kom je het land niet eens in daar.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |