Dat heb ik in de auto weleensquote:Op woensdag 20 mei 2020 14:35 schreef Elvi het volgende:
Ik moet mn ventilator nog schoonmaken maar geen tijd voor gehadals ik m straks aanzet gaan alle stofpluimen overal heen
Wordt ie vanzelf schoon.quote:Op woensdag 20 mei 2020 14:35 schreef Elvi het volgende:
Ik moet mn ventilator nog schoonmaken maar geen tijd voor gehadals ik m straks aanzet gaan alle stofpluimen overal heen
Als je onder een bepaalde boom hebt gestaan en dan jaren later nog steeds van die zaadjes die er dan af en toe uitkomen.quote:
Waarom doe je dat.quote:Op woensdag 20 mei 2020 14:37 schreef Kaneelstokje het volgende:
De stoel waar de katten graag op liggen wordt straks vervangen.
Hopelijk vinden ze een nieuw plekje.
Nog 2 uur en dan mag ik dat ook instellenquote:Op woensdag 20 mei 2020 15:17 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
Ze zou bijna zeggen dat het bijna weekend is. Ik krijg allemaal afwezigheidsmailtjes terug met afwezig tot 25 mei.
nice! ik wacht nog op nieuws wat er gebeurd na 1 juni hier.quote:Op woensdag 20 mei 2020 16:00 schreef Californium het volgende:
OMG!
Mijn baas was er zelf ook van geschrokken toen hij het hoorde maar per 1 juni mogen we langzaam lab opstarten
Mijn baas had dit schijnbaar ook maar maandag gehoord. Terwijl ze hadden aangegeven eerst te willen evalueren hoe het op andere labs eraan toe ging (zijn vorige week langzaam opgestart). Moeten nu voor vrijdag een plan hebben. mogen 8 man tegelijkertijd op het lab (van het totaal ~20 man). Worden waarschijnlijk shifts / weekenden etc met een soort inschrijfsysteem, volgende week horen we meer.quote:Op woensdag 20 mei 2020 16:03 schreef gcjoel het volgende:
[..]
nice! ik wacht nog op nieuws wat er gebeurd na 1 juni hier.
Lekker op tijd
Waarschijnlijk zien we elkaar in oktober ofzo weerquote:Op woensdag 20 mei 2020 16:08 schreef gcjoel het volgende:
En dus jullie samenwoon praktijken alweer stoppen?
Het waren 2 leuke dagenquote:Op woensdag 20 mei 2020 16:08 schreef gcjoel het volgende:
En dus jullie samenwoon praktijken alweer stoppen?
Arme CEquote:Op woensdag 20 mei 2020 16:14 schreef Californium het volgende:
[..]
Mijn baas had dit schijnbaar ook maar maandag gehoord. Terwijl ze hadden aangegeven eerst te willen evalueren hoe het op andere labs eraan toe ging (zijn vorige week langzaam opgestart). Moeten nu voor vrijdag een plan hebben. mogen 8 man tegelijkertijd op het lab (van het totaal ~20 man). Worden waarschijnlijk shifts / weekenden etc met een soort inschrijfsysteem, volgende week horen we meer.
[..]
Waarschijnlijk zien we elkaar in oktober ofzo weer
Ga alvast een ring en een mooi schort uitzoekenquote:Op woensdag 20 mei 2020 16:18 schreef gcjoel het volgende:
[..]
Misschien beter stoppen met werken en huismoeder worden?
Hier kregen we een update dat voor het pand waar ik zit het streven is het op 19 juni coronaproof te hebben. Dit betekent een bezetting van 30-40%.quote:Op woensdag 20 mei 2020 16:00 schreef Californium het volgende:
OMG!
Mijn baas was er zelf ook van geschrokken toen hij het hoorde maar per 1 juni mogen we langzaam lab opstarten
Ik hoop dat ze ons inderdaad afwisselend naar kantoor laten gaan met kleine bezetting. Begin nu wel te merken dat op afstand gewoon niet alles kan en grote projecten dus blijven liggen. Dagelijks werk lukt prima. Maar je wil ook verder als afdeling.quote:Op woensdag 20 mei 2020 16:25 schreef DrMarten het volgende:
[..]
Hier kregen we een update dat voor het pand waar ik zit het streven is het op 19 juni coronaproof te hebben. Dit betekent een bezetting van 30-40%.
Ben benieuwd of het dan daadwerkelijk ook zo gaat zijn dat we zo nu en dan weer naar kantoor mogen of dat ze ond de hele zomer thuis laten zitten.
Lijkt me dat ze jullie in shifts gaan laten werken toch?quote:Op woensdag 20 mei 2020 16:25 schreef DrMarten het volgende:
[..]
Hier kregen we een update dat voor het pand waar ik zit het streven is het op 19 juni coronaproof te hebben. Dit betekent een bezetting van 30-40%.
Ben benieuwd of het dan daadwerkelijk ook zo gaat zijn dat we zo nu en dan weer naar kantoor mogen of dat ze ond de hele zomer thuis laten zitten.
Bij ons gewoon nog steeds tot nader orde thuis, zoals is voorgeschreven ook.quote:Op woensdag 20 mei 2020 16:27 schreef Californium het volgende:
[..]
Lijkt me dat ze jullie in shifts gaan laten werken toch?
Jeej
Ik ben wel blij dat ik mijn gewone werk weer kan oppakkenquote:Op woensdag 20 mei 2020 16:33 schreef Ang3l het volgende:
[..]
Bij ons gewoon nog steeds tot nader orde thuis, zoals is voorgeschreven ook.
Werk gaat gewoon door, dus prima. Ook verbeteringen en dergelijke, dus niet alleen t dagelijkse tikwerk. Het kan prima.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |