Heb het even nagekeken maar jij bedoeld een ouder type sleutel dan ik heb.quote:Op zaterdag 12 september 2020 23:21 schreef Maegrim het volgende:
Als die nieuwe degene is die niet werkt hebben ze em alleen gekopieerd zonder transponder erin. Het honda logo kan je er aan 1 kant afhalen, daaronder hoort een plastic rechthoekje in rubber te zitten. Maar zo te horen hebben ze alleen de sleutelbaard bij laten maken.
Wat rijd je nu dan?quote:Op dinsdag 15 september 2020 17:24 schreef Maegrim het volgende:
Ah top
Ja mijn ervaring met Honda's stopt bij 2005 ongeveer 😅
Honda zelf ookquote:Op dinsdag 15 september 2020 17:24 schreef Maegrim het volgende:
Ah top
Ja mijn ervaring met Honda's stopt bij 2005 ongeveer 😅
Je weet dat het binnenwerk uitneembaar en wasbaar is hè? Uit hygiënisch oogpuntquote:Op woensdag 16 september 2020 13:39 schreef br00djekaas54321 het volgende:
Is er een markt voor gebruikte, minimaal gedragen motorhelmen? Vanuit hygiënisch standpunt kan ik me voorstellen van niet, maar goed, mocht iemand interesse hebben in een Shoei Neotec II die al een flinke poos stof ligt te happen, hoor ik het graag.
Goed om te weten.quote:Op woensdag 16 september 2020 14:23 schreef Salatrel het volgende:
[..]
Je weet dat het binnenwerk uitneembaar en wasbaar is hè? Uit hygiënisch oogpunt
Ook dat inderdaad, daarom zou ik zelf het risico niet nemen.quote:Op woensdag 16 september 2020 14:51 schreef br00djekaas54321 het volgende:
[..]
Goed om te weten.![]()
Over het binnenwerk gesproken, ik meen dat deze zich op den duur vormt naar het hoofd van de drager? Met de hooguit paar dagen dat ik 'm gedragen heb zal dat wel meevallen, ga ik van uit.
Maat kleur en prijs?quote:Op woensdag 16 september 2020 13:39 schreef br00djekaas54321 het volgende:
Is er een markt voor gebruikte, minimaal gedragen motorhelmen? Vanuit hygiënisch standpunt kan ik me voorstellen van niet, maar goed, mocht iemand interesse hebben in een Shoei Neotec II die al een flinke poos stof ligt te happen, hoor ik het graag.
Het gaat om de laag schuim die erin zit... die gaat zich vormen, maar als een helm gewoon strak zit, past en geen klappers heeft gemaakt zie ik het probleem niet zo.. Wie heeft er nou niet een oude helm liggen voor incidentele meerijders?quote:Op woensdag 16 september 2020 14:51 schreef br00djekaas54321 het volgende:
[..]
Goed om te weten.![]()
Over het binnenwerk gesproken, ik meen dat deze zich op den duur vormt naar het hoofd van de drager? Met de hooguit paar dagen dat ik 'm gedragen heb zal dat wel meevallen, ga ik van uit.
Nee, wel een druppellader van Salatrelquote:Op zaterdag 22 augustus 2020 21:06 schreef daNpy het volgende:
[..]
Nieuwe accu gekregen van de ANWB dan
Ik heb in het verleden mijn ex achterop gehad, en die had een compleet pak aan. Daarnaast zijn mijn zus en vriendin een keer mee geweest en die hadden een helm en handschoenen aan, en verder stevige kleding. Een helm is sowieso verplicht, en als ze een keertje een klein stukje mee willen dan zeg ik dat ze stevige kleding aan moeten en schoenen tot boven de enkels, en handschoenen. Maar het liefste zie ik ze in een compleet pak achterop stappen.quote:Op woensdag 16 september 2020 16:39 schreef Sounddragon het volgende:
Speaking of 'meerijders'... zomaar eens een vraagje; hoe gaan jullie om met mensen die 'een keer een stukje achterop willen'? Qua gear bedoel ik dan?
Ik vind het geen fijn idee om iemand achterop te hebben met alleen een helm en evt handschoenen, terwijl ik aan de andere kant wel zélf zo zou durven rijden (hééél incidenteel that is).. zelf 'skip' ik hooguit mijn broek als het achterlijk warm is, of ik alleen een lokaal (<80p/u.) ritje maak om bij iemand op visite te gaan ofzo..
Ik wijs het meestal gewoon af, ben wel benieuwd hoe jullie daar mee om gaan
Ik had een Diversion en heb nu een CBS600. Beide hebben passagiersplek en mijn ex reed vaak mee met de Diversion. Nu rijd ik liever alleen, vind ik fijner en veiliger.quote:Op woensdag 16 september 2020 20:15 schreef Salatrel het volgende:
Ik heb niet eens passagiervoetsteunen op de Yamaha en de troempf zittenheb überhaupt nog nooit met een passagier gereden
Altijd fijn!quote:Op woensdag 16 september 2020 16:53 schreef Anne het volgende:
[..]
Nee, wel een druppellader van Salatrel[ afbeelding ].
Maat Lquote:
Ik toer weleens met mensen achterop. Voor een heel klein ritje 'rond de kerk' met mensen die nog nooit op de motor hebben gezeten, handschoenen en een helm. Dat zijn ritjes van max 15 minuten en niet harder dan 50.quote:Op woensdag 16 september 2020 16:39 schreef Sounddragon het volgende:
Speaking of 'meerijders'... zomaar eens een vraagje; hoe gaan jullie om met mensen die 'een keer een stukje achterop willen'? Qua gear bedoel ik dan?
Ik vind het geen fijn idee om iemand achterop te hebben met alleen een helm en evt handschoenen, terwijl ik aan de andere kant wel zélf zo zou durven rijden (hééél incidenteel that is).. zelf 'skip' ik hooguit mijn broek als het achterlijk warm is, of ik alleen een lokaal (<80p/u.) ritje maak om bij iemand op visite te gaan ofzo..
Ik wijs het meestal gewoon af, ben wel benieuwd hoe jullie daar mee om gaan
Mik hem anders in V&A, plaatjes erbij dit datquote:Op woensdag 16 september 2020 21:58 schreef br00djekaas54321 het volgende:
[..]
Maat L
Antraciet (Metallic)
Incl. Pinlock
Omgeving 's-Hertogenbosch
Ik sta open voor biedingen
(Sorry voor het adverteren hier)
Idd, want als ik ze meeneem, en er gaat iets mis, en dat kan zomaar buiten mijn macht om, dan ben ik tóch degene die dat toegestaan heeft, en ik ben dan wel een eikel, maar ik heb toch echt nog wel iets van een geweten en verantwoordelijkheidsgevoel wdb zeg maarquote:Op woensdag 16 september 2020 19:53 schreef El_Thijs het volgende:
[..]
Ik heb in het verleden mijn ex achterop gehad, en die had een compleet pak aan. Daarnaast zijn mijn zus en vriendin een keer mee geweest en die hadden een helm en handschoenen aan, en verder stevige kleding. Een helm is sowieso verplicht, en als ze een keertje een klein stukje mee willen dan zeg ik dat ze stevige kleding aan moeten en schoenen tot boven de enkels, en handschoenen. Maar het liefste zie ik ze in een compleet pak achterop stappen.
Die beredenering is inderdaad ongeveer wat je zou kunnen bestempelen als 'de gulden middenweg', of 'redelijk' maar... van alle keren dat ik mijn motorpak 'nodig' had in de vorm van bescherming tegen roadrash of anderszins pijnlijke bijverschijnselen, was dat niet op de snelweg, en ook niet op de provinciale weg.. voel je waar ik heen wil?quote:Op donderdag 17 september 2020 09:26 schreef whY... het volgende:
[..]
Ik toer weleens met mensen achterop. Voor een heel klein ritje 'rond de kerk' met mensen die nog nooit op de motor hebben gezeten, handschoenen en een helm. Dat zijn ritjes van max 15 minuten en niet harder dan 50.
A-B vervoer om iemand thuis te zetten, stevige schoenen, goede broek, goede jas, helm en handschoenen. Dat is dan zonder snelweg en max 80 km/h. Dat zijn ritjes van nog geen 20 minuten en vaak in de stad.
Toeren en lange ritten; motorpak.
Ik rijd toevallig veel met vrouwen en die passen bijna allemaal in het motorpak van mijn vrouw.
Ben ik met je eens, maar bij mij in het dorp kan je, je prima een 15 minuten vermaken zonder iemand gezien te hebben.quote:Op donderdag 17 september 2020 10:41 schreef Sounddragon het volgende:
[..]
Idd, want als ik ze meeneem, en er gaat iets mis, en dat kan zomaar buiten mijn macht om, dan ben ik tóch degene die dat toegestaan heeft, en ik ben dan wel een eikel, maar ik heb toch echt nog wel iets van een geweten en verantwoordelijkheidsgevoel wdb zeg maar
[..]
Die beredenering is inderdaad ongeveer wat je zou kunnen bestempelen als 'de gulden middenweg', of 'redelijk' maar... van alle keren dat ik mijn motorpak 'nodig' had in de vorm van bescherming tegen roadrash of anderszins pijnlijke bijverschijnselen, was dat niet op de snelweg, en ook niet op de provinciale weg.. voel je waar ik heen wil?![]()
Kruisende weg, voorrang, interaktie met allerlei ander gepeupel wat de weg wil gebruiken, je hebt het allemaal op die low speed wegen, en mijn laatste crash was met 40 op een rotonde die ineens 'the floor is ice' speelde, en goed voor zeker een half jaar dikke ellende (en lifetime restjes), en toen reed ik atgatt en gewoon relaxed op weg naar mijn werk![]()
Misschien is dat wel de tik die je krijgt in je hoofd van dat soort fratsen, maar in de regel gaan dingen fout zodra je in 'mierenhoop-verkeer' rijdt, niet in de dikke en snellere verkeerstromen. Dat maakt het allemaal zo dubbel.
Ik wil best graag iemand dat lolletje geven van effe een rondje achterop, maar tegelijkertijd vind ik die gedachte helemaal niks, en houd ik de boot liever af.
Geen enkel probleem hoor, iemand achterop.. ik rijd pas 35 jaar op 2 wielen rond, en heb zat duo-ritten gedaan daar ligt het niet aanquote:Op donderdag 17 september 2020 11:39 schreef whY... het volgende:
[..]
Ben ik met je eens, maar bij mij in het dorp kan je, je prima een 15 minuten vermaken zonder iemand gezien te hebben.
En iemand tussen twee dorpen naar huis brommen is niet heel veel gevaarlijker dan op de fiets.
Voor alle andere manieren altijd een pak aan, en het liefst waar mogelijk gewoon voor elke meter een pak aan ja.
9 van de tien keer trekken ze even de jas of broek aan van mijn vrouw een enkele keer hebben ze zelf een leren jack.
Ben je onder de 18? Pak aan en een hesje!
Misschien ben ik met sommige dingen iets soepeler dan een ander. Wellicht rijden jullie sowieso weinig met mensen achterop, je moet het ook maar net aandurven want het is heel anders dan solo.
Da's ook een dingetje idd, maar 'meerijden' heb je de meeste mensen vrij rap aangeleerd. Hangt een motoriek gestoorde na 10 minuten nog steeds tegen in elke bocht, ben ik zo weer terug, gaan we koffiedrinkenquote:Op donderdag 17 september 2020 11:44 schreef daNpy het volgende:
Ik vind het vooral vervelend zo'n zak aardappelen achterop.
Dat is het niet per se, maar vriendin is bijv langer dan mij en dat rijd gewoon vervelend. Ook vind ze het niet fijn als ik bij haar achterop zitquote:Op donderdag 17 september 2020 12:22 schreef Sounddragon het volgende:
[..]
Da's ook een dingetje idd, maar 'meerijden' heb je de meeste mensen vrij rap aangeleerd. Hangt een motoriek gestoorde na 10 minuten nog steeds tegen in elke bocht, ben ik zo weer terug, gaan we koffiedrinken
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |