Dit idd.quote:Op vrijdag 14 augustus 2020 20:29 schreef LPFAN het volgende:
Oh en trouwens is er ook altijd dingen mogelijk in overleg.
Ik heb in de zelfde situatie gezeten als jou, ook onder bewind en problemen met mijn gebit, Dit gewoon besproken met de tandarts en hij heeft me verwezen toen naar het ziekenhuis zodat het me niks zou kosten. (Of nah ja eigen risico maar dat was toch al op.)
Dus ja..
Misschien is hij bang dat de assistentes geen interesse meer in hem hebben als ze horen dat hij permanent en chronisch platzak is.quote:Op vrijdag 14 augustus 2020 20:30 schreef Cat-astrophe het volgende:
[..]
Het is wel een gave die je daar hebt, zo in de hoofden van anderen kunnen kijken... misschien moet je soms de gok nemen, mensen vertrouwen, je kaarten op tafel leggen. Mensen zouden je dan best kunnen verrassen.
Want je huidige strategie van bluffen, verbergen en uitstellen brengt je niet echt veel, toch?
Kosten van bewindvoering, aflossen schulden, hoge woonlasten, eigen risico zorgverzekering. Daarbij moet er geld opzij gelegd worden voor de begrafenis van mijn ouders, mochten ze onverhoopt komen te overlijden. Ze zijn ook al de jongste niet meer.quote:Op vrijdag 14 augustus 2020 20:35 schreef Leandra het volgende:
[..]
Hoe de fuck kun je niet rond kunnen komen van Wajong?
Waar blijft het geld dan dat je nu niet krijgt? Want je krijgt ¤ 40 per week toch? Wat gebeurt er met de rest?
Dus eigenlijk zeg je nu dat er wel spaargeld is.quote:Op vrijdag 14 augustus 2020 20:42 schreef osodevo het volgende:
[..]
Kosten van bewindvoering, aflossen schulden, hoge woonlasten, eigen risico zorgverzekering. Daarbij moet er geld opzij gelegd worden voor de begrafenis van mijn ouders, mochten ze onverhoopt komen te overlijden. Ze zijn ook al de jongste niet meer.
En ik wil een beetje geld opzij zetten voor mijn missies. Want want heb ik nou aan een mooi gebit als ik verder geen ene rooie cent te makken heb. Altijd thuiszitten maakt me psychisch ziek en moet er soms gewoon even tussenuit.
Pardon? De bewindvoerder zet van jouw geld geld opzij voor de uitvaart van je ouders als zij komen te overlijden?quote:Op vrijdag 14 augustus 2020 20:42 schreef osodevo het volgende:
[..]
Kosten van bewindvoering, aflossen schulden, hoge woonlasten, eigen risico zorgverzekering. Daarbij moet er geld opzij gelegd worden voor de begrafenis van mijn ouders, mochten ze onverhoopt komen te overlijden. Ze zijn ook al de jongste niet meer.
En ik wil een beetje geld opzij zetten voor mijn missies. Want want heb ik nou aan een mooi gebit als ik verder geen ene rooie cent te makken heb. Altijd thuiszitten maakt me psychisch ziek en moet er soms gewoon even tussenuit.
Nee, al werk ik daar wel aan. Alles wat ik over hou gaat naar mijn spaarrekening.quote:Op vrijdag 14 augustus 2020 20:43 schreef Amarantha het volgende:
[..]
Dus eigenlijk zeg je nu dat er wel spaargeld is.
Dan kan daar vast ook wel 50 euro af om je kies te laten trekken.quote:Op vrijdag 14 augustus 2020 20:45 schreef osodevo het volgende:
[..]
Nee, al werk ik daar wel aan. Alles wat ik over hou gaat naar mijn spaarrekening.
Ik kies voor mijn kies. Maar de prijzen zijn in Nederland zijn zo schrikbarend hoog dat ik me in het buitenland wil laten behandelen. Dat is geen bullshit, overweeg het serieus. Ik zou daarmee veel geld kunnen besparen en het kunnen combineren met mijn missies.quote:Op vrijdag 14 augustus 2020 20:44 schreef LPFAN het volgende:
Dus je hebt wel geld voor een vakantie maar niet voor je kies.
Je moet echt gaan kijken naar je prioriteiten zeg.
Dus je wacht nog een aantal jaar tot je het geld hebt om alles in 1x te doen (je missies wat dat ook mag zijn) en laat ondertussen je gebit verder wegrotten?quote:Op vrijdag 14 augustus 2020 20:47 schreef osodevo het volgende:
[..]
Ik kies voor mijn kies. Maar de prijzen zijn in Nederland zijn zo schrikbarend hoog dat ik me in het buitenland wil laten behandelen. Dat is geen bullshit, overweeg het serieus. Ik zou daarmee veel geld kunnen besparen en het kunnen combineren met mijn missies.
Ik woon niet meer begeleid. Huur nu particulier een soort schuur waar ik woon, kom echter niet in aanmerking voor huurtoeslag. Er is woningnood, als je a la minute een dak boven je hoofd wil zul je concessies moeten doen. Begeleid wonen kost nog meer, want daar komen nog een hoop andere kosten bij kijken. Mijn bewindvoerder regelde dat toentertijd.quote:Op vrijdag 14 augustus 2020 20:47 schreef Leandra het volgende:
En hoe hoog zijn de woonkosten eigenlijk als je begeleid woont?
Begeleid wonen valt onder de WMO..... dus dat kost je zeker niet meer.quote:Op vrijdag 14 augustus 2020 20:52 schreef osodevo het volgende:
[..]
Ik woon niet meer begeleid. Huur nu particulier een soort schuur waar ik woon, kom echter niet in aanmerking voor huurtoeslag. Er is woningnood, als je a la minute een dak boven je hoofd wil zul je concessies moeten doen. Begeleid wonen kost nog meer, want daar komen nog een hoop andere kosten bij kijken. Mijn bewindvoerder regelde dat toentertijd.
Als ik dat (huurtoeslag) wel zou krijgen had ik veel meer geld overgehouden.
Verkeerd topic?quote:Op vrijdag 14 augustus 2020 21:02 schreef Scheepskok het volgende:
Het ziet er niet maar toch is het heel erg lekker.
[ afbeelding ]
Eerlijk zijn tegen je tandarts.quote:Op vrijdag 14 augustus 2020 20:59 schreef osodevo het volgende:
Wat raden jullie mij dan aan? Begrijp dat ook ik met mijn rug tegen de muur aan sta. Zelfs met het sparen, er zijn best veel gaatjes die gevuld moeten worden gaat het behoorlijk wat kosten.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |