Het is voor mij niet het een of het ander. Dan maar thuisquote:Op donderdag 14 mei 2020 13:26 schreef Gripper het volgende:
[..]
Ons favoriete restaurant hier opent vanaf 2 juni zn deuren weer (uitgaande van een definitieve goedkeuring volgende week) en we hebben gelijk voor 5 juni gereserveerd. Ze zijn pas een jaar open, en we hopen echt dat ze dit gaan overleven, dus de afgelopen tijd ook regelmatig daar afgehaald.
Uiteraard ben ik benieuwd of en hoe ze de sfeer en gezelligheid van voorheen nog kunnen waarmaken, ik zit niet bepaald te wachten op eten in een plexiglas hokje.
Maar als je bij voorbaat al thuisblijft weet je zeker dat je geen leuke avond uit hebt. En omdat jij nu thuisblijft is er dan straks misschien helemaal geen kroeg of restaurant meer.
In elk geval is het slim om voorbereid te zijn op dat het wel gebeurd.quote:
Omdat mensen zich nu al niet meer aan die 1.5 meter houden.quote:
dapper en logischquote:Op donderdag 14 mei 2020 18:46 schreef WheeledWarrior het volgende:
Ik weet dat deze verwachting al vaker is gepost hier, maar las vandaag inderdaad een stukje over een lokaal restaurant hier dat de deuren gewoon dicht houdt, ook per 1 juni. Is simpelweg niet rendabel te maken met zo weinig bezoekers.
Ik ging ook nog wel eens zwemmen, maar als het zo moet, dan sla ik voorlopig ook maar even over.quote:Op donderdag 14 mei 2020 18:55 schreef 5thencounter het volgende:
Het zwembad hier om de hoek is ook "open" ( Asd Noord)
Ik moet bellen voor een afspraak in welk "blokuur" ik wil zwemmen ( 45min en dan oprotten..)
Ik moet mijn zwembroek al aanhebben
Geen kleedruimte, kleren in een bak
Niet douche, geen toilet gebruiken
Na zwemmen niet douchen, gelijk wegwezen
Ik heb al geen zin meer
Het gaat niet om het aantal doden maar om de overlevenden (velen hebben significante gezondheidsproblemen na COVID, tijdelijk of permanent) en degenen die niet meer terecht kunnen in een ziekenhuis bij een explosieve toename. We hebben net 8 weken ons best gedaan om dat nu precies te voorkomen.quote:Op dinsdag 12 mei 2020 18:13 schreef Megumi het volgende:
[..]
Dat ben ik dus met je eens. Op zich kan alles open gooien wel degelijk. Dat is afhankelijk hoeveel doden je als samenleving aanvaardbaar vindt? En de VS is daar wellicht nog het beste voorbeeld van?
Op zich worden zulke overwegingen vaker gemaakt. Het aantal verkeersslachtoffers per jaar is onvoldoende om bijvoorbeeld de auto te verbieden.
Dan ben je bij veel cafe's al te laat met reserveren. Misschien heeft jouw stamkroeg nog wel een plek vrij.quote:Op donderdag 14 mei 2020 19:49 schreef flyguy het volgende:
2 juni vrij genomen, 1 juni zuipen in de kroeg
De eigenaar had mij al geapptquote:Op donderdag 14 mei 2020 20:15 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
Dan ben je bij veel cafe's al te laat met reserveren. Misschien heeft jouw stamkroeg nog wel een plek vrij.
Dat is niet waar. De harde grens overal van 30 personen geld voor zowel je gasten als al het personeel dat aanwezig is. Ook de afwasser achterin en het personeel dat pauze heeft in de kantine.quote:Op donderdag 14 mei 2020 23:48 schreef Wantie het volgende:
Ik lees veel dat de prijzen flink zullen stijgen. Zelf zie ik daar geen tekenen voor. Zo stijgen bij ons de prijzen niet.
En dat betreft het aantal gasten dat tegelijkertijd aanwezig mag zijn.
Personeel in de kantine? Van een horecabedrijf?quote:Op donderdag 14 mei 2020 23:54 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
Dat is niet waar. De harde grens overal van 30 personen geld voor zowel je gasten als al het personeel dat aanwezig is. Ook de afwasser achterin en het personeel dat pauze heeft in de kantine.
Maar je punt klopt niet. Ook je personeel telt mee en elke gast binnen moet je verplicht registreren. Als jouw leidinggevende gewoon 30 gasten toe laat, dan staat de inspectie nog op de stoep voordat hij open gaat.quote:Op vrijdag 15 mei 2020 09:56 schreef Wantie het volgende:
[..]
Personeel in de kantine? Van een horecabedrijf?
Anyway, Je snapt mijn punt wel neem ik aan.
Denk je dat? Zowel de baas/eigenaar als personeelsleden willen geld verdienen en die 30 gasten gaan zelf ook niet klagen want vage mensen blijven thuis.quote:Op vrijdag 15 mei 2020 09:59 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
Maar je punt klopt niet. Ook je personeel telt mee en elke gast binnen moet je verplicht registreren. Als jouw leidinggevende gewoon 30 gasten toe laat, dan staat de inspectie nog op de stoep voordat hij open gaat.
Jij denkt dat de overheid geen controles gaat uitvoeren?quote:Op vrijdag 15 mei 2020 10:02 schreef HaverMoutKoekje het volgende:
[..]
Denk je dat? Zowel de baas/eigenaar als personeelsleden willen geld verdienen en die 30 gasten gaan zelf ook niet klagen want vage mensen blijven thuis.
Het punt is dat je over een hele avond meer dan 30 personen kunt ontvangen door slim gebruik van tijdslots.quote:Op vrijdag 15 mei 2020 09:59 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
Maar je punt klopt niet. Ook je personeel telt mee en elke gast binnen moet je verplicht registreren. Als jouw leidinggevende gewoon 30 gasten toe laat, dan staat de inspectie nog op de stoep voordat hij open gaat.
Dat denk ik idd. Zeker hier in Adam niet, aangezien de politie hier meer en genoeg echte misdaad te behappen heeftquote:Op vrijdag 15 mei 2020 10:06 schreef Jaeger85 het volgende:
[..]
Jij denkt dat de overheid geen controles gaat uitvoeren?
Ze voeren nu toch ook al veel controles uit?quote:Op vrijdag 15 mei 2020 10:08 schreef HaverMoutKoekje het volgende:
[..]
Dat denk ik idd. Zeker hier in Adam niet, aangezien de politie hier meer en genoeg echte misdaad te behappen heeft
Met 30 personen heb je ook niet veel personeel nodig. En is er ook weinig afwas, zodat je geen aparte afwasser nodig hebt.quote:Op donderdag 14 mei 2020 23:54 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
Dat is niet waar. De harde grens overal van 30 personen geld voor zowel je gasten als al het personeel dat aanwezig is. Ook de afwasser achterin en het personeel dat pauze heeft in de kantine.
Van politie? In Amsterdam?quote:Op vrijdag 15 mei 2020 10:08 schreef Lenny_Leonard het volgende:
[..]
Ze voeren nu toch ook al veel controles uit?
Deze week nog controle gehad op de tennisbaan.
Nee, er zijn meer steden dan alleen Amsterdam.quote:Op vrijdag 15 mei 2020 10:10 schreef HaverMoutKoekje het volgende:
[..]
Van politie? In Amsterdam?
Dat verbaasd me. Bij mooi weer zitten de parken stampvol en zie ik nergens handhavers of politie
Maar de kantine moet ook bemand zijnquote:Op vrijdag 15 mei 2020 10:09 schreef Idisrom het volgende:
[..]
Met 30 personen heb je ook niet veel personeel nodig. En is er ook weinig afwas, zodat je geen aparte afwasser nodig hebt.
Ik had het dus wel over grote steden als Amsterdam. Dat ze bij de drie horecagelegenheden in Lutjebroek actief controleren geloof ik welquote:Op vrijdag 15 mei 2020 10:12 schreef Lenny_Leonard het volgende:
[..]
Nee, er zijn meer steden dan alleen Amsterdam.
Natuurlijk. Zodra een gast weer weg is mag er weer een nieuwe naar binnen. Veel restaurants hebben al tijdvakken ingevoerd van een uur. Oftewel reserveren kan alleen op hele uren en gasten moeten het restaurant binnen een uur weer verlaten hebben.quote:Op vrijdag 15 mei 2020 10:07 schreef Wantie het volgende:
[..]
Het punt is dat je over een hele avond meer dan 30 personen kunt ontvangen door slim gebruik van tijdslots.
Het klopt dat personeel bij die 30 in zit.
Maar voor bijvoorbeeld 26 gasten heb je niet 30 man personeel nodig waarvan een deel in de kantine zit...
Oh ja, er is natuurlijk maar 1 stad in Nederland.quote:Op vrijdag 15 mei 2020 10:13 schreef HaverMoutKoekje het volgende:
[..]
Ik had het dus wel over grote steden als Amsterdam. Dat ze bij de drie horecagelegenheden in Lutjebroek actief controleren geloof ik wel
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |