Nee dat was Rusland 2018. Hij moest Lewis voor laten gaan om het kampioenschap van Lewis te verzekeren. Al was Vettel toen allang uit het spel vanwege zijn mooie duik in het grind in Duitsland.quote:Op dinsdag 12 mei 2020 13:38 schreef Lokale_Notabele het volgende:
Wat er vorig jaar in Singapore met Bottas gebeurde vond ik wel heel extreem. Ze hadden een fout gemaakt met de strategie van Lewis, vervolgens moest Bottas langzamer gaan rijden omdat hij anders voor koninklijke hoogheid Lewis op de baan zou komen. Volgens mij stond hij toen zelfs nog tweede in het kampioenschap? Hij ging toen ook daadwerkelijk veel langzamer rijden zonder tegen te stribbelen. Toen heb ik Valtteri definitief afgeschreven als serieuze coureur. Hij acteert nu echt op Irvine/ Barrichello niveau.
Rusland 2018 kan ik me niet meer zo goed herinneren maar wat ik over Singapore 2019 schreef klopt wel: https://www.formula1.com/(...)6TjcFKzqTxp4X5V.htmlquote:Op dinsdag 12 mei 2020 13:45 schreef needakill het volgende:
[..]
Nee dat was Rusland 2018. Hij moest Lewis voor laten gaan om het kampioenschap van Lewis te verzekeren. Al was Vettel toen allang uit het spel vanwege zijn mooie duik in het grind in Duitsland.
Helmut had toch al uitgesloten dat Vettel naar RBR zou gaan? Nou die man zegt wel meer eens wat, want toen met Gastly was ook een broodje aap verhaal. Ene kant zie ik hem nog wel naar RBR gaan. Nog 1 keer met zijn gelievde RBR en miss Max wel helpen, want die bijl heeft hij toch allang begraven.
Maar logischerwijs. Vettel naar McLaren zou de betere optie wezen. Sainz naar Ferrari om daar in een soort Bottas rol te spelen. Sainz zal echt geen nee zeggen tegen een rood pak.
Vettel lekker de Zwitserse alpen in om de familieman te gaan spelen, weg uit de schijnwerpers.quote:
Dat zeg ik ook nergens. Bottas kan best wat rondjes snel rond gaan. Maar hij laat zich gewoon de kaas van het brood eten en naar de 2e plek verwijzen. Dan ben je geen racer en al helemaal geen haantje.quote:Op dinsdag 12 mei 2020 13:43 schreef Tarado het volgende:
[..]
gaat helemaal niet om mijn gelijk hoor, dat interesseert me weinig hier, ik vind het alleen wat makkelijk om een F1 coureur weg te zetten als een lulletje rozenwater zeker als z'n teammaat gewoon de beste van het veld is.
Dat heb ik nog niemand zien zeggen hier?quote:Op dinsdag 12 mei 2020 13:53 schreef Kleffe_Dop het volgende:
Ik vind het wel mooi hoe Vettel altijd gestreden heeft voor zijn positie binnen een team, en ook aangetoond heeft niet terug te deinzen voor vuile spelletjes als de situatie daarom vraagt.
Maar als hij nu door Nederlanders in verband wordt gebracht met RBR dan is het omdat hij daar samen met Max zo'n mooi team kan vormen, en dat hij komt om Max te helpen.
Kom op zeg![]()
Dream on...
Hij komt uit het Schwarzwald. Ook een mooie omgevingquote:Op dinsdag 12 mei 2020 13:55 schreef Kleffe_Dop het volgende:
[..]
Vettel lekker de Zwitserse alpen in om de familieman te gaan spelen, weg uit de schijnwerpers.
En ik geef 'm geen ongelijk.
OK prima, mijn coureur is het ook niet maar hij heeft wel F1 gehaald en zit bij een topteam, dat is niet enkel gelukquote:Op dinsdag 12 mei 2020 13:56 schreef daNpy het volgende:
[..]
Dat zeg ik ook nergens. Bottas kan best wat rondjes snel rond gaan. Maar hij laat zich gewoon de kaas van het brood eten en naar de 2e plek verwijzen. Dan ben je geen racer en al helemaal geen haantje.
Ja, sneller dan Hulkenberg maar alsnog regelmatig buiten de top10 finishenquote:Op dinsdag 12 mei 2020 13:57 schreef Fer het volgende:
Ricciardo natuurlijk. Het is altijd zijn plan geweest en was bang dat hij naast Verstappen een beetje zou wegzakken. Bij Renault kon hij duidelijk heeft laten zien de snellere te zijn en nu komt hij de bonus verzilveren.
Nee daar ben ik het helemaal mee eens. Maar soms rijden er in de F1 wel meer mensen die het niet van hun talent moeten hebbenquote:Op dinsdag 12 mei 2020 13:58 schreef Tarado het volgende:
[..]
OK prima, mijn coureur is het ook niet maar hij heeft wel F1 gehaald en zit bij een topteam, dat is niet enkel geluk
Dat 1e geldt voor elke (top)F1-coureur, ook gewoon voor Max zelf.. En dat kan toch nog steeds los staan van het feit dat hij een mooi team kan vormen met een andere coureur? Ricciardo is ook niet vies van spelletjes en strijdt ook voor zijn positie binnen het team en dat was (vond ik in ieder geval) wel een mooi duo met Max.quote:Op dinsdag 12 mei 2020 13:53 schreef Kleffe_Dop het volgende:
Ik vind het wel mooi hoe Vettel altijd gestreden heeft voor zijn positie binnen een team, en ook aangetoond heeft niet terug te deinzen voor vuile spelletjes als de situatie daarom vraagt.
Maar als hij nu door Nederlanders in verband wordt gebracht met RBR dan is het omdat hij daar samen met Max zo'n mooi team kan vormen, en dat hij komt om Max te helpen.
Kom op zeg![]()
Dream on...
Carlos jr. wil graag een woordje met je ..quote:Op dinsdag 12 mei 2020 13:14 schreef XL het volgende:
[..]
Waarom niet? Als hij zich 2 jaar door Max had laten slachten, dan had Ferrari hem niet genomen. Nu is Danny Ric de absolute best of the rest
Ik doelde oa. hierop:quote:Op dinsdag 12 mei 2020 13:57 schreef BroesWillems het volgende:
[..]
Dat heb ik nog niemand zien zeggen hier?
Maar het is wel duidelijk dat ook Vettel geen 2e viool gaat spelen, ook niet voor Max.
En zoals jij ook zegt, dat zit echt niet in het karakter van Vettel.quote:Op dinsdag 12 mei 2020 13:45 schreef needakill het volgende:
[..]
Nee dat was Rusland 2018. Hij moest Lewis voor laten gaan om het kampioenschap van Lewis te verzekeren. Al was Vettel toen allang uit het spel vanwege zijn mooie duik in het grind in Duitsland.
Helmut had toch al uitgesloten dat Vettel naar RBR zou gaan? Nou die man zegt wel meer eens wat, want toen met Gastly was ook een broodje aap verhaal. Ene kant zie ik hem nog wel naar RBR gaan. Nog 1 keer met zijn gelievde RBR en miss Max wel helpen, want die bijl heeft hij toch allang begraven.
https://www.formula1.com/en/results.html/2019/drivers.htmlquote:Op dinsdag 12 mei 2020 14:01 schreef Sinister-D- het volgende:
[..]
Carlos jr. wil graag een woordje met je ..
Ben zelf geen groot fan van Sainz, maar hij is inmiddels ervaren en constant.quote:Op dinsdag 12 mei 2020 13:15 schreef Tijn het volgende:
[..]
Waarom zou Ferrari geïnteresseerd zijn in Sainz? Ze hebben al een jonge coureur met Leclerc. Ricciardo heeft geen kampioenschappen gewonnen, maar in elk geval nog een aantal races. Sainz heeft een track record van niks.
Het zou een afweging zijn tussen het financiële deel en het sportieve deel.quote:Op dinsdag 12 mei 2020 13:58 schreef beantherio het volgende:
Ricciardo verdient bij Renault blijkbaar 25 miljoen euro per jaar. Ik stel me voor dat dat wel een probleem gaat worden als ie naar Ferrari moet: Leclerc verdient met zijn verlengde contract blijkbaar iets van 8 miljoen per jaar. Daniel zal flink wat moeten inleveren want ik ga er niet vanuit dat ze bij Ferrari dit soort verschillen willen.
True. En je zou maar net die coureur zijn die na een wissel en reglementaire updates de winnende auto onder zijn kont krijgt.quote:Op dinsdag 12 mei 2020 14:18 schreef Kleffe_Dop het volgende:
[..]
Het zou een afweging zijn tussen het financiële deel en het sportieve deel.
Maar als ik me verplaats in de positie van een coureur die al ruimschoots financieel onafhankelijk is, dan zou ik er altijd voor kiezen om een voet tussen de deur te krijgen bij een top 3 team.
Dit is misschien de laatste kans die hij daarop krijgt.
En zoals iemand hier eerder al zei, een Ferrari die ruk is, is nog altijd een stuk beter dan een Renault, Williams, Alfa, McLaren etc etc...
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |