Er zijn verschillende redenen,quote:Op maandag 4 mei 2020 16:27 schreef stapoetiepe het volgende:
[..]
Dat begrijp ik, dat is ook niet haalbaar. Maar als je om minder alles dicht gooit, hoe kun je dan met meer weer dingen openen, zonder enige vorm van testen en tracen? Dan is het 3 2 1 en de IC's ontploffen weer..
En verder, moet het gedurende de gehele vlucht dus op blijven (lijkt me logisch van wel) en hoe doen ze dat met het consumeren van voedsel en drank?quote:Op maandag 4 mei 2020 16:24 schreef maily het volgende:
[..]
Krijgen de passagiers daar ook instructies voor?
Ach, die 'onzin' werd voor een flink deel ook veroorzaakt door de zweden zelf die zaten te doen alsof ze zo superieur waren. Het heeft die Tegnell anderhalve maand gekost voordat hij het niet meer had over de 'wetenschap achter het beleid' maar ging uitleggen dat Zweden qua beleid eigenlijk dicht bij de grootste gemene deler zat.quote:Op maandag 4 mei 2020 16:26 schreef Snowpea het volgende:
[..]
hèhè, eindelijk iemand die dat ziet en geen onzin uitslaat
Weinig over te zeggen lijkt me. Het antwoord op die vragen hangt ook af van hoeveel mensen er in het vliegtuig zitten en op welke plekken. Ik schat in dat de voorschriften op/rondom het gangpad veel strenger zullen worden dan voor de andere stoelen. 'Service' kunnen we wel vergeten totdat deze pandemie een beetje onder controle is. Dat wordt maximaal een lunchpakket op je stoel bij vertrek.quote:Op maandag 4 mei 2020 16:31 schreef Jor_Dii het volgende:
[..]
En verder, moet het gedurende de gehele vlucht dus op blijven (lijkt me logisch van wel) en hoe doen ze dat met het consumeren van voedsel en drank?
Dan doe je het kapje tijdelijk af.quote:Op maandag 4 mei 2020 16:31 schreef Jor_Dii het volgende:
[..]
En verder, moet het gedurende de gehele vlucht dus op blijven (lijkt me logisch van wel) en hoe doen ze dat met het consumeren van voedsel en drank?
Die krijg je al uitgereikt bij binnenkomst vliegtuig.quote:Op maandag 4 mei 2020 16:35 schreef HiZ het volgende:
[..]
'Service' kunnen we wel vergeten totdat deze pandemie een beetje onder controle is. Dat wordt maximaal een lunchpakket op je stoel bij vertrek.
Want als je bij het raam zit kun je het raampje even open zetten om de bacillen naar buiten te laten vliegen?quote:Op maandag 4 mei 2020 16:35 schreef HiZ het volgende:
[..]
Weinig over te zeggen lijkt me. Het antwoord op die vragen hangt ook af van hoeveel mensen er in het vliegtuig zitten en op welke plekken. Ik schat in dat de voorschriften op/rondom het gangpad veel strenger zullen worden dan voor de andere stoelen. 'Service' kunnen we wel vergeten totdat deze pandemie een beetje onder controle is. Dat wordt maximaal een lunchpakket op je stoel bij vertrek.
Het schijnt wel dat de droge lucht icm filter systemen prima zou werken.quote:Op maandag 4 mei 2020 16:38 schreef Jor_Dii het volgende:
[..]
Want als je bij het raam zit kun je het raampje even open zetten om de bacillen naar buiten te laten vliegen?![]()
12 tafels waarmee je genoeg moet verdienen om 4 gezinnen te voeden klinkt sowieso al niet erg rendabel. Eerder een uit de hand gelopen hobbyproject dan een onderneming.quote:Op maandag 4 mei 2020 16:37 schreef Snowpea het volgende:
Voormalig collega van mij besloot 4 jaar geleden een eethuis te starten. 12 tafels, 3 man personeel.
Ging redelijk goed, geen vetpot, maar doenbaar.
1.5m totaal niet haalbaar voor hem, 4 tafels overhouden, niet te doen.
Heeft 3 weken terug handdoek in de ring gegooid. Gaat nu weer werken in de catering. Catering voor ziekenhuizen en verpleeg en verzorgingshuizen is booming momenteel!
Het is op zich vrij makkelijk om aan een mondkapje te komen, je moet er alleen wat extra voor betalen. Voor een bedrijf wellicht niet handig, als individu niet zo'n probleem.quote:Op maandag 4 mei 2020 16:25 schreef Simmertje het volgende:
[..]
Wel drama hoor dat in Nederland de verkoop van mondkapjes nog steeds zo langzaam gaat. Ik heb nu vernomen dat mijn werkgever paar weken geleden mondkapjes heeft besteld maar nog steeds niet heeft ontvangen. Ik fiets nu naar werk op de dagen dat ik op kantoor moet zijn, het OV ga ik nog niet in zonder mondkapje. Zou fijn zijn als die krengen op een gegeven moment gewoon te verkrijgen zijn in de supermarkt.
+1.quote:Op maandag 4 mei 2020 16:28 schreef Drekkoning het volgende:
[..]
Alleen het klopt helemaal niet.
Op sociaal gebied heb je daar véél meer vrijheden om vrienden en familie te zien, ook om samen leuke dingen te doen zoals bbq.
Zelfs restaurants en terrassen zijn gewoon open.
Maargoed, als de regels toch bijna hetzelfde zijn, voer ze dan hier maar in. Ik stem voor hoor!
De maatregelen als afstand houden en handen wassen ja. Voor de rest zijn kappers, horeca, sportscholen, scholen, fysio etc allemaal open. Ja theater, concerten en andere evenementen niet. Maar dat komt puur omdat je met niet meer dan 50 man bijeen mag komen.quote:Op maandag 4 mei 2020 16:21 schreef Gehrman het volgende:
[..]
Maatregelen in Zweden zijn vrijwel hetzelfde als hier:
https://threadreaderapp.com/thread/1256216929993469952.html
Dat heeft dan weinig met droge lucht van doen want droge lucht is ideaal voor virussen.quote:Op maandag 4 mei 2020 16:39 schreef F.Sinatra het volgende:
[..]
Het schijnt wel dat de droge lucht icm filter systemen prima zou werken.
Kan de bron helaas niet meer vinden.
Nu lijkt me vliegen overigens ook niet 1 van de sectoren die het makkelijkste open kunnen hoor.
Want alles is direct ook fulltime personeel dat gezinnen te onderhouden heeft natuurlijk.quote:Op maandag 4 mei 2020 16:43 schreef MichaelScott het volgende:
[..]
12 tafels waarmee je genoeg moet verdienen om 4 gezinnen te voeden klinkt sowieso al niet erg rendabel. Eerder een uit de hand gelopen hobbyproject dan een onderneming.
Of je moet het grootste deel van je omzet uit thuisbezorgen halen.
Nog wel meer in Zweden niet. Geen halve waarheden vertellen nu.quote:Op maandag 4 mei 2020 16:48 schreef HarrieKeen het volgende:
[..]
De maatregelen als afstand houden en handen wassen ja. Voor de rest zijn kappers, horeca, sportscholen, scholen, fysio etc allemaal open. Ja theater, concerten en andere evenementen niet. Maar dat komt puur omdat je met niet meer dan 50 man bijeen mag komen.
Goed idee hoor Jan en Mo beboeten als ze niet op 1.5 meter van elkaar staan en de Chinezen weer binnenlaten.quote:Op maandag 4 mei 2020 16:52 schreef AlwaysHappy het volgende:
Leuk ook dat KLM nu naar meer bestemmingen gaat vliegen (met mondkapjes), maar heb je weinig aan als je het land zelf niet in kan. Zullen in het begin dus alsnog vrijwel lege vliegtuigen zijn. Hopelijk gaan de grenzen binnen Europa snel weer grotendeels op. Verwacht dat er een paar landen wel weer toeristen gaan ontvangen vanaf juli/augustus.
Ja bejaardenhuizen bezoeken. Want doen mensen ook elke dag.quote:Op maandag 4 mei 2020 16:53 schreef Pumpalov het volgende:
[..]
Nog wel meer in Zweden niet. Geen halve waarheden vertellen nu.
Buiten dat is dat wijzen naar Zweden sowieso al erg vermoeiend. Compleet andere bevolking met een totaal verschillende instelling als in Nederland, buiten dat is zelfs Stockholm daar zo dichtbevolkt als een random Nederlands stadje zonder enige betekenis.
Maar vooral blijven naroepen wat je een groepje de hele dag hoort mekkeren.
Ik las besmettingen..quote:Op maandag 4 mei 2020 16:52 schreef AlwaysHappy het volgende:
Leuk ook dat KLM nu naar meer bestemmingen gaat vliegen (met mondkapjes)
Wel goed lezen he. Ik had het over de grenzen binnen Europa/de Schengen.quote:Op maandag 4 mei 2020 16:54 schreef JANdeDERDE het volgende:
[..]
Goed idee hoor Jan en Mo beboeten als ze niet op 1.5 meter van elkaar staan en de Chinezen weer binnenlaten.
Mag je wel van mondkapje wisselen als je 20 uur onderweg bent naar Australie?quote:Op maandag 4 mei 2020 16:52 schreef AlwaysHappy het volgende:
Leuk ook dat KLM nu naar meer bestemmingen gaat vliegen (met mondkapjes), maar heb je weinig aan als je het land zelf niet in kan. Zullen in het begin dus alsnog vrijwel lege vliegtuigen zijn. Hopelijk gaan de grenzen binnen Europa snel weer grotendeels op. Verwacht dat er een paar landen wel weer toeristen gaan ontvangen vanaf juli/augustus.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |