KLM met vluchten naar Australië?quote:Op maandag 4 mei 2020 16:56 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Mag je wel van mondkapje wisselen als je 20 uur onderweg bent naar Australie?
Los van of je het land binnen komt
Zie ik alsnog het probleem niet. In het vliegtuig mondkapjes, en je als toerist ook gewoon aan de 1,5 meter regels houden. Helemaal makkelijk als ze het op een gegeven moment voor elkaar krijgen om in elk Europees land dezelfde regels in te voeren.quote:
Voorlopig is half Europa nog boos dat Nederland mensen met het virus hun goddelijke gang laat gaan en velen er dus voor kiezen om terug naar vaderland te gaan zodat het daar weer lekker aangewakkerd kan wordenquote:Op maandag 4 mei 2020 16:59 schreef AlwaysHappy het volgende:
[..]
Zie ik alsnog het probleem niet. In het vliegtuig mondkapjes, en je als toerist ook gewoon aan de 1,5 meter regels houden. Helemaal makkelijk als ze het op een gegeven moment voor elkaar krijgen om in elk Europees land dezelfde regels in te voeren.
Afgelopen maand toevallig wel.quote:
Overal een boete van 400 euro als je Op minder als 1.5 meter van elkaar staat en de politie mag in heel europe je huis binnenvallen omdat je kinders op bezoek zijn.quote:Op maandag 4 mei 2020 16:59 schreef AlwaysHappy het volgende:
[..]
Zie ik alsnog het probleem niet. In het vliegtuig mondkapjes, en je als toerist ook gewoon aan de 1,5 meter regels houden. Helemaal makkelijk als ze het op een gegeven moment voor elkaar krijgen om in elk Europees land dezelfde regels in te voeren.
Dan blijf ik lekker thuis hoor. Ga niet op vakantie om krampachtig overal op 1,5 meter afstand te blijven.quote:Op maandag 4 mei 2020 16:59 schreef AlwaysHappy het volgende:
[..]
Zie ik alsnog het probleem niet. In het vliegtuig mondkapjes, en je als toerist ook gewoon aan de 1,5 meter regels houden. Helemaal makkelijk als ze het op een gegeven moment voor elkaar krijgen om in elk Europees land dezelfde regels in te voeren.
Nou, misschien was het een succes en kunnen ze weerquote:Op maandag 4 mei 2020 17:00 schreef Drekkoning het volgende:
[..]
Afgelopen maand toevallig wel.
Maar die kon je niet zomaar even boeken, was voor gestrande passagiers in Australië
Gaat dus niet om Nederlanders maar Bulgaren en Roemenen die terug naar huis willen?quote:Op maandag 4 mei 2020 17:00 schreef Pumpalov het volgende:
[..]
Voorlopig is half Europa nog boos dat Nederland mensen met het virus hun goddelijke gang laat gaan en velen er dus voor kiezen om terug naar vaderland te gaan zodat het daar weer lekker aangewakkerd kan worden
Nooit gesloten geweest, dat is bij ideeën gebleven.quote:
Fijn dat je mij al in 2 posts tegenspreekt maar niet onderbouwd. Wat mag er nog meer niet dan? En wat klopt er allemaal niet aan die zaken die ik opnoemde? Mag dat daar ja of nee? En mag dat hier ja of nee?quote:Op maandag 4 mei 2020 16:59 schreef Pumpalov het volgende:
[..]
En nog wel meer. Nogmaals, je hebt blijkbaar geen idee. Gelukkig heb ik naast 'juh albaniuh' ook langdurig in Zweden gewoond, en wonen daar nog steeds veel kennissen en familie waar ik contact mee heb en weet hoe het dagelijks leven bij hen is. Buiten dat kan je ook gewoon één van de duizenden opsommingen doornemen die continu in dit topic gegeven worden. Maar blijkbaar blijf je liever die grote blafbek van je opentrekken. Grote jongen hoor.
Gaat om nog wel meer landen dan Bulgarije en Roemenië maar inderdaad.quote:Op maandag 4 mei 2020 17:05 schreef Snowpea het volgende:
[..]
Gaat dus niet om Nederlanders maar Bulgaren en Roemenen die terug naar huis willen?
Omdat ik een broertje dood heb aan kereltjes met een grote slabek. Kijk eens, een prachtig draadje voor jou op twitter van Peter Slagterquote:Op maandag 4 mei 2020 17:09 schreef HarrieKeen het volgende:
[..]
Fijn dat je mij al in 2 posts tegenspreekt maar niet onderbouwd. Wat mag er nog meer niet dan? En wat klopt er allemaal niet aan die zaken die ik opnoemde? Mag dat daar ja of nee? En mag dat hier ja of nee?
Prima, vlieg je niet.quote:Op maandag 4 mei 2020 17:15 schreef GereDathan het volgende:
Een zelf mee te nemen mondkapje verplichten
Komen er lekker van die passagiers die zelf iets hebben geknutseld en al 3 weken gebruiken. Super veilig hoor.
Wat een nonsens, dat mensen meewerken aan dat soort dingen is te stom voor woorden. Als vliegen niet veilig is, vlieg je niet. Punt.
Gifje gemist van de luchtstromen met én zonder mondkapje bij niesen, hoesten en praten, zeker?quote:Op maandag 4 mei 2020 17:05 schreef Gehrman het volgende:
[ afbeelding ]
Simulatie van de verspreiding van droplets in een vliegtuig. Lijkt me sterk dat mondkapjes dit helemaal gaan voorkomen.
Dan kun je beter met een corona paspoort gaan werken.
quote:Op maandag 4 mei 2020 16:49 schreef Pumpalov het volgende:
[..]
Dat heeft dan weinig met droge lucht van doen want droge lucht is ideaal voor virussen.
https://nieuws.klm.com/co(...)atregelen-aan-boord/quote:De lucht aan boord van vliegtuigen is droger en wordt in hoog tempo ververst langs hoog efficiënte filters zodat de lucht van mogelijke schadelijke deeltjes en virussen gefilterd wordt
Allicht dat het filteren dan efficiënter gebeurd ofzo.quote:Op maandag 4 mei 2020 17:18 schreef F.Sinatra het volgende:
[..]
[..]
https://nieuws.klm.com/co(...)atregelen-aan-boord/
Deed mij denken dat het positief zou zijn.
Dit is overigens niet het artikel dat ik bedoelde.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |