Je gebruikt zelf toch het goede woord? Dan gaan ze het vanzelf leren.quote:Op zondag 13 november 2022 08:26 schreef MaJo het volgende:
[..]
Volgens een vriendin die op de basisschool werkt moet je het wel corrigeren omdat ze het anders verkeerd aanleren, maar denk zelf ook wel dat het goed komt. In ieder geval voor z'n zestiende
Wat is toeta?
Als mijn vader mij verbeterde als ik "groter dan mij" zei, dan maakte ik er expres "groter als mij" van.quote:Op maandag 14 november 2022 20:07 schreef Lemijn het volgende:
Jacob van 5 zegt nog steeds hij hebt. Ik verbeter het al-tijd. Enige resultaat is dat hij soms zegt ‘ik heb, ik bedoel ik heeft…’
.
Mijm van 5 zegt altijd: da he’k gedaan.quote:Op maandag 14 november 2022 20:07 schreef Lemijn het volgende:
Jacob van 5 zegt nog steeds hij hebt. Ik verbeter het al-tijd. Enige resultaat is dat hij soms zegt ‘ik heb, ik bedoel ik heeft…’
.
Verder zijn alle leuke woorden verdwenen helaas.
quote:Op woensdag 11 januari 2023 23:13 schreef Nolita het volgende:
Papa zegt tegen peuter bij het naar bed brengen: ik hou van jou. Peuter: ik hou ook van mama.
Geen speld tussen te krijgenquote:Op zondag 29 januari 2023 10:32 schreef taxibabe het volgende:
Nieuwe logica volgens Thomas:
- Je grote teen heet een voetduim
- Een omelet heet een pannenkoek-ei en een gewoon gebakken ei heet een oog-ei
- En poffertjes zijn baby-pannenkoekjes
Die noem ik nog steeds zo. (Is niet helemaal waar, als ik een omelet maak gaat er melk door het ei heen, als het alleen geklutst ei is, noem ik het een pannenkoeken ei)quote:Op zondag 29 januari 2023 10:32 schreef taxibabe het volgende:
Nieuwe logica volgens Thomas:
-
- Een omelet heet een pannenkoek-ei
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |