Braddie is gewoon gebracht door een ooievaar. Of twee ooievaars.quote:Op woensdag 29 april 2020 13:11 schreef herverwijderd het volgende:
Ik hoorde een rumoer dat Bradge zelfs een moeder heeft, maar ik weet niet of dat echt waar is.
quote:Op woensdag 29 april 2020 13:11 schreef herverwijderd het volgende:
Ik hoorde een rumoer dat Bradge zelfs een moeder heeft, maar ik weet niet of dat echt waar is.
Nou dat een apk gaat verlopen wil nog niet zeggen dat er wat mis is met die auto?quote:Op woensdag 29 april 2020 11:01 schreef Plompzakker het volgende:
[..]
Waarschijnlijk is er dan ook vanalles mis mee gezien de apk ook over een paar weken verloopt
Wat zit je nou continu mee te doen aan een discussie en in dezelfde post zeggen dat er daarna niet meer over gepraat mag worden?quote:Op woensdag 29 april 2020 13:19 schreef kree het volgende:
[..]
Nou dat een apk gaat verlopen wil nog niet zeggen dat er wat mis is met die auto?
Maargoed dat weet ik ook niet. Kunnen we niet meer het een beetje meer op vlog en live stream houden?
En omdat zijn vader automonteur is, heeft hij ook toegang tot het gereedschap dat je nodig hebt. De scheur in de voorbumper of de APK punten die hij noemt kunnen allemaal door zijn vader gefixt worden. En hij kan het zelf ook leren.quote:Op woensdag 29 april 2020 12:54 schreef Treinhoer het volgende:
[..]
Ik zou inderdaad ook wel alles willen leren over auto's, als ik daarbij ook interesse zou hebben in auto's an sich. Al is het al om je eigen auto te kunnen repareren bij kleine dingen. Daarnaast kan je inderdaad in de garage van familie een hoop extra leren, niet alleen voor je eigen ontwikkeling maar ook om meer te leren om een baantje te kunnen krijgen uiteindelijk.
Mss heeft ie gewoon ruzie met z'n pa of zo.quote:Op woensdag 29 april 2020 13:23 schreef Sander166 het volgende:
[..]
En omdat zijn vader automonteur is, heeft hij ook toegang tot het gereedschap dat je nodig hebt. De scheur in de voorbumper of de APK punten die hij noemt kunnen allemaal door zijn vader gefixt worden. En hij kan het zelf ook leren.
En als je niet zelf wilt sleutelen, dan ben je in ieder geval in staat om zelfstandig diagnoses te stellen. Dan voorkom je dat garages je gaan belazeren met onterechte reparaties. En hij voorkomt ermee dat hij weer een barrel koopt waar van alles aan mankeert.
Omdat ik jullie kinders beetje in de gaten moet houden?quote:Op woensdag 29 april 2020 13:22 schreef HSG-BOMBER het volgende:
[..]
Wat zit je nou continu mee te doen aan een discussie en in dezelfde post zeggen dat er daarna niet meer over gepraat mag worden?
Zelfs geen rijbewijsquote:Op woensdag 29 april 2020 12:46 schreef kree het volgende:
[..]
Weet ik, nu wel, maar deze was zelfs nog voor het ANPR systeem en automatische controle. Gvd zeg was toen ook wel ff hoop geld. Maarja 0 recht enzo. Niet eens mee gereden toen. Stond daar gewoon. Naja. Laat gaan.
Was meer dus bon vanuit het register waarin staat apk gehad ja of nee en op wie zn naam staat de auto. Wow zou willen dat ik zo geld kon verdienen, dat is even het programma laten lopen en je kunt cashen. Maar ok voor ik me opnaai. Lol. Heb het uiteindelijk maar betaald en is allang al opgelost. Heb niet eens meer een auto nu.
Mha Kree, denk dat je eerder wat meer jezelf in de gaten mag houden.quote:Op woensdag 29 april 2020 13:27 schreef kree het volgende:
[..]
Omdat ik jullie kinders beetje in de gaten moet houden?![]()
Haha zeg niet dat het fout is hoor, maar als het al off-topic gaat dan komt het eigenlijk van dingen die ik nog niet eens gelezen heb? Zal wel in de 30+ delen ervoor staan. Alsof ik zin heb om die te lezen.
Ben beetje offtopic kan altijd, maar ik zie er geen nut van in jullie offtopic posts? Behalve iets zoeken om over te zeiken?
Ik dacht zoals de Venus van Botticelli. Excuses voor de kutshop, moest hem op mijn werkcomputer makenquote:Op woensdag 29 april 2020 13:13 schreef ikbennieuwopfok het volgende:
[..]
Braddie is gewoon gebracht door een ooievaar. Of twee ooievaars.
De Bradmobiel is niet offtopic in het BradgeTV vlogtopic, meneer wannabe mod. Auto’s waren altijd een belangrijk thema in de (inmiddels verwijderde) vlogs en Brad heeft al aangekondigd dat er meer autogerelateerde content gaat volgen.quote:Op woensdag 29 april 2020 13:27 schreef kree het volgende:
[..]
Omdat ik jullie kinders beetje in de gaten moet houden?![]()
Haha zeg niet dat het fout is hoor, maar als het al off-topic gaat dan komt het eigenlijk van dingen die ik nog niet eens gelezen heb? Zal wel in de 30+ delen ervoor staan. Alsof ik zin heb om die te lezen.
Ben beetje offtopic kan altijd, maar ik zie er geen nut van in jullie offtopic posts? Behalve iets zoeken om over te zeiken?
Wat ook een zeer verstandige keuze is van TheBradge. Met zulk laag allooi wil je niets te maken mee hebben. Geef hem groot gelijk.quote:Op woensdag 29 april 2020 13:33 schreef HSG-BOMBER het volgende:
[..]
Oh, weet ik wel hoor. Ik heb Braddie in z'n begindagen nog meegemaakt. Toen werd dat al vrij snel gepost.
En ja, daar wil hij idd niks mee te maken hebben kan ik mij herinneren. Maar dat was vooral z'n oom volgens mij.
Het feit dat er iemand in rijdt die in een paar jaar al een stuk of 10 auto's versleten heeft en een reputatie heeft van niet netjes handelen zegt wel watquote:Op woensdag 29 april 2020 13:19 schreef kree het volgende:
[..]
Nou dat een apk gaat verlopen wil nog niet zeggen dat er wat mis is met die auto?
Maargoed dat weet ik ook niet. Kunnen we niet meer het een beetje meer op vlog en live stream houden?
Boeie het gaat om de manier waarop... en val jou er niet nu op aan enzo.quote:Op woensdag 29 april 2020 13:33 schreef ZwangerPetro het volgende:
[..]
De Bradmobiel is niet offtopic in het BradgeTV vlogtopic, meneer wannabe mod. Auto’s waren altijd een belangrijk thema in de (inmiddels verwijderde) vlogs en Brad heeft al aangekondigd dat er meer autogerelateerde content gaat volgen.
Vent stop eens met je onophoudelijke gezanik. Momenteel loopt deze topicreeks en Braad's kanalen eigenlijk prima, zonder al teveel gebash of gedoe aan het adres van Braad.quote:Op woensdag 29 april 2020 13:36 schreef kree het volgende:
[..]
Boeie het gaat om de manier waarop... en val jou er niet nu op aan enzo.
Maar dat soort wijzende vingertje ondertoontje kan ik onwijs slecht tegen.
Of erger denken dat je beter bent als iemand anders en dus maar kan vertellen wat te doen. Punt uit. Zolang alles binnen de policy valt alles best en van mij mag iedereen zeggen wat ie wil. Maar laat dat ook aan anderen dan?
Mensen, hou op over financiën, en ga zéker geen namen posten en er mensen bij betrekken.. Dank u.quote:Discussiëren mag, zuigen niet (als je niet weet wat hieronder wordt verstaan, blijf dan maar weg). - Ook het bespreken van de financiële situatie wordt niet geapprecieerd. - Geen fan van de video's of deze reeks? Doe jezelf een lol en klik een ander topic aan.Oftewel: doen normaal en post gezellig mee. Dank voor uw medewerking
TR gezet, zet lekker zelf TR bij mensen die dat postenquote:Op woensdag 29 april 2020 13:42 schreef Chia het volgende:
Niemand hier weet de topicreportknop te vinden? Elkaar op de policy wijzen levert niet echt iets op, dat zien we nu wel.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |