SPOILER: online shoppenOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Fiets cafe'sOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.The world outside is burning with a brand new light but it isn't one that makes me feel warm. Don't go mistaking your house burning down for the dawn - Frank Turner
Stilaan weer op topniveau na jaren als fietsende hamburger
Nee bahquote:Op dinsdag 28 april 2020 12:24 schreef RealBizkit666 het volgende:
Ja, je hebt helemaal gelijk Fretwork... Fora zijn helemaal niet bedoeld om te discussiëren natuurlijk.
Zeker, maar het wordt meer kibbelen om het kibbelenquote:Op dinsdag 28 april 2020 12:24 schreef RealBizkit666 het volgende:
Ja, je hebt helemaal gelijk Fretwork... Fora zijn helemaal niet bedoeld om te discussiëren natuurlijk.
Omdat het nu betaalbaar en hip is.quote:Op dinsdag 28 april 2020 12:34 schreef Zwansen het volgende:
Waarom is de laatste jaren ‘iedereen’ van de hartslagmeter afgestapt en wil men nu vermogensmeters?
Voor een gemiddelde toerder is je hartslag toch een hele goede (goedkope) manier om te bepalen hoe intensief je traint, hoeveel je nog over hebt, hoe je hersteld bent, etc?
Voor topsporters snap ik het een beetje omdat hartslag van veel factoren afhangt, maar kan iemand uitleggen waar ik een vermogensmeter zou willen?
Voor mij heel simpel. Pacing. Zeker in tijdritten wil je gewoon 1 tempo aanhouden. Dat lukt een stuk beter met vermogen dan met hartslag.quote:Op dinsdag 28 april 2020 12:34 schreef Zwansen het volgende:
Waarom is de laatste jaren ‘iedereen’ van de hartslagmeter afgestapt en wil men nu vermogensmeters?
Voor een gemiddelde toerder is je hartslag toch een hele goede (goedkope) manier om te bepalen hoe intensief je traint, hoeveel je nog over hebt, hoe je hersteld bent, etc?
Voor topsporters snap ik het een beetje omdat hartslag van veel factoren afhangt, maar kan iemand uitleggen waar ik een vermogensmeter zou willen?
Omdat hartslag een 2e order effect is van vermogen. En daardoor vatbaar voor externe factoren. Vermogen is een constantere indicator.quote:Op dinsdag 28 april 2020 12:34 schreef Zwansen het volgende:
Waarom is de laatste jaren ‘iedereen’ van de hartslagmeter afgestapt en wil men nu vermogensmeters?
Voor een gemiddelde toerder is je hartslag toch een hele goede (goedkope) manier om te bepalen hoe intensief je traint, hoeveel je nog over hebt, hoe je hersteld bent, etc?
Voor topsporters snap ik het een beetje omdat hartslag van veel factoren afhangt, maar kan iemand uitleggen waar ik een vermogensmeter zou willen?
Wat is betaalbaar? Een Garmin is nog steeds meer dan 1000 euro. En die van mij was ook een pak duurder dan de instap 4iiii op 105 arm.quote:
Dit ook inderdaad. Doordat ik nu veel metingen heb van mijn spinfiets weet ik waar ik ongeveer zit op vermogenswaardesquote:Op dinsdag 28 april 2020 12:36 schreef Blik het volgende:
[..]
Plus dat indoor trainen een vlucht heeft genomen, en wattage daar een prominente rol speelt
Je wordt ook ouder hè, rekening houdend met een aflopende max curve ben je misschien wel gegroeid.quote:Op dinsdag 28 april 2020 12:39 schreef RealBizkit666 het volgende:
[..]
Voor mij was geld uiteindelijk niet de reden, maar puur dat ik geen progressie meer zag bij mij de afgelopen 1,5 jaar.
Oi. Ik word helemaal niet ouder...quote:Op dinsdag 28 april 2020 12:54 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
Je wordt ook ouder hè, rekening houdend met een aflopende max curve ben je misschien wel gegroeid.
Kan niet worden wat je al bentquote:Op dinsdag 28 april 2020 13:32 schreef RealBizkit666 het volgende:
[..]
Oi. Ik word helemaal niet ouder...
vroeger moest je ¤1000 neer tellen voor een powermeter, nu met een mooie aanbieding net boven de ¤200.quote:Op dinsdag 28 april 2020 12:34 schreef Zwansen het volgende:
Waarom is de laatste jaren ‘iedereen’ van de hartslagmeter afgestapt en wil men nu vermogensmeters?
Voor een gemiddelde toerder is je hartslag toch een hele goede (goedkope) manier om te bepalen hoe intensief je traint, hoeveel je nog over hebt, hoe je hersteld bent, etc?
Voor topsporters snap ik het een beetje omdat hartslag van veel factoren afhangt, maar kan iemand uitleggen waar ik een vermogensmeter zou willen?
verre weg de meeste 2e hands die je tegenkomt zijn gewoon het oude model.quote:Op dinsdag 28 april 2020 12:06 schreef RealBizkit666 het volgende:
[..]
De niet disc versie heeft sinds modeljaar 2019 hetzelfde frame. Op wat verschillen na voor de brake mounts uiteraard. Je opmerking gaat inderdaad op voor de niet disc frames van voor modeljaar 2019. Maar er veranderd sowieso veel in 6 jaar, ook andere merken. Dus om continue dezelfde afgezaagde oeroude argumenten naar boven te halen is zinloos. Zeker bij fietsen.
Mijn TCR uit 2013 is dan ook een slappe vaatdoek vergeleken met mijn Propel Disc uit 2018 en al helemaal met de nieuwe TCR die vorige week is aangekondigd...
Daarom dat ik een linkje met de specifieke fiets aangaf. Dat is een Propel modeljaar 2019 die nu in de sale was. Ook meer om aan te geven dat een complete "nieuwe" aero fiets niet duur hoeft te zijn en daarom niet meteen naar 2e hands hoeft te grijpen.quote:Op dinsdag 28 april 2020 14:11 schreef dop het volgende:
[..]
verre weg de meeste 2e hands die je tegenkomt zijn gewoon het oude model.
Voor onder de 1500 ga je geen nieuwe vinden of wel?
Ik vind het dus niet meer dat ik waarschuw voor de propel.
Giant maakt ook zeker prima fietsen de tcr zelf die van 2013 heb ik niks op aan te merken.
Wat betreft de 2019 velgremmen op de propel daar zit nog steeds het zelfde kut systeem op.
Met de propel heeft Giant echt wel veel langer lopen klooien dan een aanloop jaar.
Dat mag gewoon gezegd worden.
En als jij vind dat ik dat specifiek moet duiden dan zou je dat zelf ook moeten doen als je iemand een fiets aanbeveelt
Even goede vrienden verder, ik weet dat je niet boos bent
Met een budget van ¤ 1.500,- zou ik [url=dit stalen frame]https://www.genesisbikes.co.uk/bike/volare-931-fs-2020[/url] overwegen. Skitterend! Ik rij zelf op de 853 versie van dit frame.quote:Op dinsdag 28 april 2020 13:13 schreef the_critic het volgende:
Waarom stapt(e) iedereen over van staal naar carbon,
...
En je moet een fietscomputer hebben die powermeter-data lust uiteraard.quote:Op dinsdag 28 april 2020 13:55 schreef dop het volgende:
[..]
vroeger moest je ¤1000 neer tellen voor een powermeter, nu met een mooie aanbieding net boven de ¤200.
Toch logisch dat het gewone volk dan ook z'n nieuw speeltje wil. (Ik ga voor die prijs waarschijnlijk ook binnen kort overstag in een hebberige bui)
Ooit waren hartslagmeters ook alleen voor profs
Jij hebt zeker zelf een Propelquote:Op dinsdag 28 april 2020 14:29 schreef RealBizkit666 het volgende:
[..]
Daarom dat ik een linkje met de specifieke fiets aangaf. Dat is een Propel modeljaar 2019 die nu in de sale was. Ook meer om aan te geven dat een complete "nieuwe" aero fiets niet duur hoeft te zijn en daarom niet meteen naar 2e hands hoeft te grijpen.
Wij van wc-eend..quote:Op dinsdag 28 april 2020 15:45 schreef RealBizkit666 het volgende:
[..]
Als Giant fanboy moet ik toch gewoon Giant adviseren. Anders komt ook slecht over.
Oneens.quote:
quote:Op dinsdag 28 april 2020 17:58 schreef RealBizkit666 het volgende:
[..]
Oneens.
Ik heb al toegegeven dat de Propel velgremversie van 2014 t/m 2018 slecht is. Anders had ik dat wel met hand en tand verdediged. Vanaf 2019 niet meer. De remmen waren ook niet goed af te stellen, maar daarvan weet ik niet hoe het met de huidige generatie zit.
Ik weet wel dat vanwege die remproblemem dat ze hem alleen als disc nog wilden uitleveren. Echter vanwege de vraag hebben ze toch besloten die velgrem variant ook opnieuw uit te brengen.
Dus... De propel disc vanaf 2018 en de velgrem vanaf 2019 zijn prima qua stijfheid.
Dat heb ik ook wel eens gehoord ja. Denk wel dat dat klopt.quote:Op dinsdag 28 april 2020 19:38 schreef kaasplankje het volgende:
Giant dat is toch echt zo'n beginnersmerk? De profs fietsen er alleen mee voor de sponsorgelden?
Zeg maar je eerste racefiets, toen je nog niet beter wist.
mijn eerste racefietsquote:
Poeh, geen idee. Lagers zijn nou typisch zo iets waar ik me nooit aan waag, gewoon eens in de zoveel jaar ff bij de fietsenmaker nieuwe in laten drukken. Heb er ook de gereedschappen niet voor om ze er recht in en uit te krijgen, dus zeg dan altijd, doe maar iets wat lekker rolt.quote:Op dinsdag 28 april 2020 19:44 schreef Lospedrosa het volgende:
Enduro ceramische lagers zijn echt goedkoop, minder dan het originele dtswiss lager 1526.
Is het wat?
https://www.hibike.nl/end(...)0e8f283#var_87920375
Ja dat dacht ik al.quote:Op dinsdag 28 april 2020 20:43 schreef Gripper het volgende:
[..]
Poeh, geen idee. Lagers zijn nou typisch zo iets waar ik me nooit aan waag, gewoon eens in de zoveel jaar ff bij de fietsenmaker nieuwe in laten drukken. Heb er ook de gereedschappen niet voor om ze er recht in en uit te krijgen, dus zeg dan altijd, doe maar iets wat lekker rolt.
Voor amateurs is alles wat keramisch rolt eigenlijk onzin. Komt alleen maar zand en vuil in, binnen no time is het dan versleten. En jij gaat die fiets nooit zo goed verzorgen zoals de mecanicien van een prof doet.
Ik heb een crankstel gehad met keramische lagers wat minder lang meeging dan de variant met stalen kogeltjes.
Is dat zo ?quote:Op dinsdag 28 april 2020 20:43 schreef Gripper het volgende:
En jij gaat die fiets nooit zo goed verzorgen zoals de mecanicien van een prof doet.
Nee denk toeval.quote:Op dinsdag 28 april 2020 21:41 schreef Spanky78 het volgende:
Ik ging rustig even een hersteltraining doen, 25km rustig fietsen. Maar het ging zo makkelijk! Dus best hard gefietst met hartslag heel netjes laag. Zou ik dan toch progressie maken?
In NL vrij onpopulair vreemd genoeg.quote:Op dinsdag 28 april 2020 22:10 schreef Spanky78 het volgende:
[..]
Ik rijd al op een trek, dat houdt de meeste mensen van nature al weg.
mooi als je van mtb houdt. Overigens ben ik dik tevreden met mijn emonda. Fijne fiets.quote:Op dinsdag 28 april 2020 22:12 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
In NL vrij onpopulair vreemd genoeg.
Had bijna een supercaliver gekocht paar maand terug.
Mooi.![]()
Duur.
Mooie details en strak afgewerkt.quote:Op dinsdag 28 april 2020 22:16 schreef Spanky78 het volgende:
[..]
mooi als je van mtb houdt. Overigens ben ik dik tevreden met mijn emonda. Fijne fiets.
Past prima bij mij. Zo ben ik ook.quote:Op dinsdag 28 april 2020 22:30 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
Mooie details en strak afgewerkt.
Naar wel saaie fiets vind ik.
Ja. Al ben ik zelf blank/roze/wit (kies hetgeen waar je niet door beledigd wordt).quote:
De hudige emonda wel ja, heb er ook een.quote:Op dinsdag 28 april 2020 22:30 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
Mooie details en strak afgewerkt.
Naar wel saaie fiets vind ik.
Tja al mijn maten hebben mat zwart en hoog.quote:Op dinsdag 28 april 2020 22:42 schreef Spanky78 het volgende:
[..]
Ja. Al ben ik zelf blank/roze/wit (kies hetgeen waar je niet door beledigd wordt).
Mooie fiets.quote:Op dinsdag 28 april 2020 22:56 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
Tja al mijn maten hebben mat zwart en hoog.
Dus dacht doe eens wat anders.
Deze met 80mm Edco wielen:
(En Dura Ace)
[ afbeelding ]
Strakke bak, BMC is wel mooier geworden de laatste jaren.quote:Op dinsdag 28 april 2020 22:56 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
Tja al mijn maten hebben mat zwart en hoog.
Dus dacht doe eens wat anders.
Deze met 80mm Edco wielen:
(En Dura Ace)
[ afbeelding ]
Vind de aeroad wel mooi, zou het alleen nooit zelf halen. Kun je je fiets niet terugvinden bij een caféstop met je vereniging.quote:Op dinsdag 28 april 2020 23:31 schreef Fretwork het volgende:
[..]
Strakke bak, BMC is wel mooier geworden de laatste jaren.
Wel een beetje een midlifecrisismerk.
Voor wat het waard is, ik rij Canyon en sta open voor alle terechte haat
Ik heb dan ook een midlife crisis, dus past momenteel goed.quote:Op dinsdag 28 april 2020 23:31 schreef Fretwork het volgende:
[..]
Strakke bak, BMC is wel mooier geworden de laatste jaren.
Wel een beetje een midlifecrisismerk.
Voor wat het waard is, ik rij Canyon en sta open voor alle terechte haat
Ja die zwarte zie je overal, en mijn grijze nog nooit bij iemand gezien. Die Movistar kleur vind ik op de website er niet goed uitkomen, maar in het echt heeft die mij echt positief verrast. Zit een soort metallic in de lak.quote:Op woensdag 29 april 2020 06:30 schreef kaasplankje het volgende:
Matzwarte Canyons zie je wel veel de kleurtjes daarentegen helemaal niet zoveel. Ik heb mijn blauwe ultimate cf sl pas een paar keer gezien en de eigenaar had m helemaal zo gelaten met ultegra, die van mij heeft een andere (campa) groep en wielen. De blauwe Movistar Canyon zie je ook niet veel terwijl ik dat een hele mooie paintjob vind.
Dat komt omdat iedereen die ouwe bak allang heeft ingeruildquote:Op woensdag 29 april 2020 07:25 schreef Gripper het volgende:
Blauw is sowieso sjiek en niet voor niets de kleur van adel!
Ik ook zeer content met m’n unieke simplon.
In Nederland nog nooit dit model en kleur gezien, bij de drie kwarktassen wel een keer iemand erop zien rijden.
Ook nice trouwens Spanky, erg fijne fietsen. Heb de Ventoux op een huur Emonda gedaan en dat viel niet tegen.quote:Op dinsdag 28 april 2020 23:23 schreef Spanky78 het volgende:
[..]
Mooie fiets.
Ik heb deze:
[ afbeelding ]
Ik wilde eigenlijk de zilvergrijze kleur van vorig jaar. Maar project one was me te duur. In mijn maat verder uitverkocht.
Jammer dat die stuurpen zo in een punt naar achter loopt. Lijkt nu net of zit je met een gigantisch spacertoren. En de velgen hadden gewoon zwart gemoeten, nu to much groen.quote:
Ik ken ook twee bolle mensen die opeens een fiets gekocht hebbenquote:Op woensdag 29 april 2020 08:21 schreef cafca het volgende:
Mijn overbuurman heeft ook een racefiets gekocht
Weer een bolle toerder erbij
Eigenlijk zou je blij voor hem moeten zijn.quote:Op woensdag 29 april 2020 08:21 schreef cafca het volgende:
Mijn overbuurman heeft ook een racefiets gekocht
Weer een bolle toerder erbij
Arme kerel, maar goede deal voor jou dan.quote:Op woensdag 29 april 2020 07:34 schreef Lospedrosa het volgende:
Zou ook zo voor die blauwe gaan van Canyon. Was mijn 2e keus. Maar een lange wachttijd en heb die BMC echt voor weinig want daar was 3 maand op gefietst en die kerel had ruzie met zijn vrouw denkl ik.
Deze dus:
[ afbeelding ]
Al was de kleur wel anders in het echt dan op de site. Het is exact de SLX van 2 jaar terugquote:
Ach ja, ben ik ergens ook wel, maar ik zag hem net in zijn fietspakje lopen en kreeg toch een beetje plaatsvervangende schaamte.quote:Op woensdag 29 april 2020 08:26 schreef Immerdebestebob het volgende:
[..]
Eigenlijk zou je blij voor hem moeten zijn.
Toch geen Lampre-pakje toch?quote:Op woensdag 29 april 2020 08:28 schreef cafca het volgende:
[..]
Ach ja, ben ik ergens ook wel, maar ik zag hem net in zijn fietspakje lopen en kreeg toch een beetje plaatsvervangende schaamte.
Nee, maar daar moest ik wel ff aan denkenquote:Op woensdag 29 april 2020 08:30 schreef Immerdebestebob het volgende:
[..]
Toch geen Lampre-pakje toch?
Ja hoor, hier op het forum:quote:Op woensdag 29 april 2020 08:41 schreef Immerdebestebob het volgende:
Ik vraag me af of er ooit wel eens dikke toerders zijn getransformeerd naar snelle jongens.
Er rijdt hier iemand rond die begon op een fiets met een recht stuur, een buikje had en op elke verkeersdrempel van de heuvelrug gelost werd. Die rijdt nu 40.000 per jaarquote:Op woensdag 29 april 2020 08:41 schreef Immerdebestebob het volgende:
Ik vraag me af of er ooit wel eens dikke toerders zijn getransformeerd naar snelle jongens.
Een beetje een Ullrichje doorgemaakt:quote:Op woensdag 29 april 2020 09:00 schreef the_critic het volgende:
Nou inderdaad.. Niet bol, maar toch wat overgewicht.. Ddx en muzas.. Toch flinke transformaties
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ja, daar is hij nog steeds bulky, maar hij werd wel 2e in deze tijdrit op de AlpeThe world outside is burning with a brand new light but it isn't one that makes me feel warm. Don't go mistaking your house burning down for the dawn - Frank Turner
Stilaan weer op topniveau na jaren als fietsende hamburger
quote:Op woensdag 29 april 2020 09:06 schreef Fretwork het volgende:
[..]
Een beetje een Ullrichje doorgemaakt:Buikademhaling kan de boel wel vertekenen. Eigenlijk is het supergoed dat hij zo ademt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ja, daar is hij nog steeds bulky, maar hij werd wel 2e in deze tijdrit op de Alpe
Maargoed, een beetje stevig was hij altijd wel. Nu helemaal...Whatever...
Oeh. Jij rijdt dus ook rond op een "kinderfietsje".quote:Op woensdag 29 april 2020 09:22 schreef Joene het volgende:
Redelijk overgewicht hier 91 kg bij een lengte van 1.74m , buikje dus. Ben net weer begonnen 2 weken terug merk in elk geval alweer verbetering als in kan beter volhouden. Rijdt rondjes tussen 30 en 40km langzaam wat uitbreiden , heb weinig explosiviteit maar heuvel op kan ik redelijk zelfde tempo draaien zonder terug te schakelen , voor nu vind ik vooral tegenwind echt een drama ! Schakel dan wat terug en probeer dan door hoger been tempo zelfde snelheid te houden.
Klopt is vooral buikademing, wat eigenlijk iedereen doet als hij/zij diep gaat, tenzij ze hyperventileren.quote:Op woensdag 29 april 2020 09:22 schreef Spanky78 het volgende:
[..]
Buikademhaling kan de boel wel vertekenen. Eigenlijk is het supergoed dat hij zo ademt.
Maargoed, een beetje stevig was hij altijd wel. Nu helemaal...
Nou, laten we niet doen alsof Big Jan op koersgewicht de winter uit kwam, maar buikademhaling speelt zeker flink meequote:Op woensdag 29 april 2020 09:34 schreef Patroon het volgende:
[..]
Klopt is vooral buikademing, wat eigenlijk iedereen doet als hij/zij diep gaat, tenzij ze hyperventileren.
quote:Op woensdag 29 april 2020 09:31 schreef sanger het volgende:
Wat is er mis met overgewicht![]()
92 kg bij 1.76m hier. Ook alles voornamelijk rondom de buik/middel gecentreerd.
Vorig voorjaar begonnen met fietsen in het kader van een (sprint)triathlon en kort na die triathlon geblesseerd geraakt. Nu zo goed als hersteld en ga ergens de komende dagen even op de fiets/Tacx om te kijken hoe dat gaat![]()
Normaal reed ik rondjes van ca. 30 km en ben van plan om dit uit te bouwen
Lekker fietsen jongens! Beste sport die je kan doen als je wat zwaarder bent inderdaadquote:Op woensdag 29 april 2020 09:22 schreef Joene het volgende:
Redelijk overgewicht hier 91 kg bij een lengte van 1.74m , buikje dus. Ben net weer begonnen 2 weken terug merk in elk geval alweer verbetering als in kan beter volhouden. Rijdt rondjes tussen 30 en 40km langzaam wat uitbreiden , heb weinig explosiviteit maar heuvel op kan ik redelijk zelfde tempo draaien zonder terug te schakelen , voor nu vind ik vooral tegenwind echt een drama ! Schakel dan wat terug en probeer dan door hoger been tempo zelfde snelheid te houden.
quote:Op woensdag 29 april 2020 09:06 schreef Fretwork het volgende:
[..]
Een beetje een Ullrichje doorgemaakt:Misscihen was die wel eerste geworden als hij geen beginnersfietsje gehad had.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ja, daar is hij nog steeds bulky, maar hij werd wel 2e in deze tijdrit op de Alpe![]()
Pas maar op dat je geen anorexia krijgt.quote:Op woensdag 29 april 2020 09:49 schreef Tommeke het volgende:
Ik vind mezelf al te zwaar met 72kg bij 1.86
Wat voor blessure als ik vragen mag?quote:Op woensdag 29 april 2020 09:31 schreef sanger het volgende:
Wat is er mis met overgewicht![]()
92 kg bij 1.76m hier. Ook alles voornamelijk rondom de buik/middel gecentreerd.
Vorig voorjaar begonnen met fietsen in het kader van een (sprint)triathlon en kort na die triathlon geblesseerd geraakt. Nu zo goed als hersteld en ga ergens de komende dagen even op de fiets/Tacx om te kijken hoe dat gaat![]()
Normaal reed ik rondjes van ca. 30 km en ben van plan om dit uit te bouwen
De laatste keer dat ik 72 zag staan op de weegschaal vond ik mezelf veel te ielig worden, met 1.83mquote:Op woensdag 29 april 2020 09:49 schreef Tommeke het volgende:
Ik vind mezelf al te zwaar met 72kg bij 1.86
Ik ben op mijn lichtst ooit, 73 kilo bij 1.80.quote:Op woensdag 29 april 2020 09:49 schreef Tommeke het volgende:
Ik vind mezelf al te zwaar met 72kg bij 1.86
quote:Op woensdag 29 april 2020 09:41 schreef Fretwork het volgende:
[..]
[..]
Lekker fietsen jongens! Beste sport die je kan doen als je wat zwaarder bent inderdaad
Zelf heb ik de bouw van een klassiekerrenner na een winter vol taart
Respect voor je moeder dan.quote:Op woensdag 29 april 2020 09:57 schreef Blik het volgende:
[..]
Ik ben op mijn lichtst ooit, 73 kilo bij 1.80.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |