voor het geld wel een sicke box. mijn werk zit naast de jopenbrouwerij dus voelt een beetje maf om te bestellen, maar neem aan dat ik hem ook wel kan ophalenquote:Op vrijdag 17 april 2020 22:39 schreef Lenny_Leonard het volgende:
https://www.jopenbier.nl/product/ba-baracus-box/
Ik heb hem ook maar besteld. Dank @:blik voor de tip
Wij hebben hem ook net besteld.quote:Op vrijdag 17 april 2020 22:39 schreef Lenny_Leonard het volgende:
https://www.jopenbier.nl/product/ba-baracus-box/
Ik heb hem ook maar besteld. Dank @:blik voor de tip
Geen dankquote:Op vrijdag 17 april 2020 22:39 schreef Lenny_Leonard het volgende:
https://www.jopenbier.nl/product/ba-baracus-box/
Ik heb hem ook maar besteld. Dank @:blik voor de tip
Raar inderdaad. Al 2 keer prima besteld daar. Laatst uitgebrachte bieren door Frontaal waren ook erg goed te doen. PostNL had trouwens een foutje gemaakt en Frontaal heeft dat goed gemaakt met 2 extra bier en een glas. Dat was niet hun schuld en dus behoorlijke topservice.quote:Op vrijdag 17 april 2020 23:42 schreef Blik het volgende:
[..]
Geen dank
En wat er met die Frontaal website is gebeurt weet ik niet, kan de webshop ook niet meer vinden...
quote:Het vervelende coronavirus heeft er voor gezorgd dat de horeca gesloten is, bierfestivals niet doorgaan en slijterijen het minder druk hebben. Ook wij merken dat. Daarom kun je vanuit waar dan ook in Nederland ons bier bestellen! Met een bestelling support je ons in deze lastige tijd. Proost, op een betere toekomst!
Die box van 50 Euro gepakt?quote:Op zaterdag 18 april 2020 11:35 schreef johannes_vermeer het volgende:
Vorige week zo'n webshopdeal gepakt bij het Uiltje. Er was nog een kortingscode #UILTJEDRIVETHRU voor 15% korting en vervolgens nog twee bieren toegevoegd zodat de verzending weer gratis was.
Zaten ook een paar bieren tussen die ik niet zo snel zou bestellen (met name de "core range") maar alles is wel super vers, aanzienlijk deel vorige week nog gecand. Eentje zelfs een dag nadat ik mijn bestelling gedaan had #timetravel
Ja, de box van 50 euro en dan nog twee biertjes, met kortingscode dus kwam op 48e uit.quote:Op zaterdag 18 april 2020 11:46 schreef Lenny_Leonard het volgende:
[..]
Die box van 50 Euro gepakt?
Deze:
2 x Bird of Prey
1 x Dikke Lul 3 Bier
1 x Owl You Need Is Love
1 x Most Wonderful Time For A Beer
2 x My Life Span
2 x Pacifica Sonata
3 x Prima Donna
3 x Trackdown
4 x Fancy Pants
1 x Sequence Series 7
Ik zie hier ook een interessante staan:
https://www.uiltjecraftbeer.com/our-beers/specials/webshop-deal/
The Family Package:
1x Crybaby Can
2x Dikke Lul 3 Bier Bottle
1x Bird of Prey Can
1x Fancy Pants Can
1x Grandma's Cooking Recipe Can
1x Grandpa's Caffeine Fix Can
1x Piewee the Pineapple Weizen Can
1x Primadonna Can
1x Extravaganza Can
Grandma, Grandpa, a crybaby. A whole family worth of beer! Share this package with your family, for there's something in it for everyone! Spice up your family time with this week's webshop deal!
This week again a huge discount! Normally ¤27,95 now ¤23,75!
Alleen kan ik hem nergens toevoegen in mijn mandje.
Lukt jullie het wel?
Oke dank je. Ik vind 4 van dezelfde wel jammer. Liever meer verschillende.quote:Op zaterdag 18 april 2020 14:18 schreef johannes_vermeer het volgende:
[..]
Ja, de box van 50 euro en dan nog twee biertjes, met kortingscode dus kwam op 48e uit.
Aanbod van die box kan per dag verschillen geloof ik, dus het lijkt wel op welke jij nu noemt, maar dan met nog de IIIPA collab met North en nog enkele andere, ipv 4 x Fancy Pants.
Die Family Package, ik ontvang de nieuwsbrief dus ik heb t voor je opgezocht, dat was de webdeal van 13 februari dus die zullen ze niet meer hebben, per ongeluk zal die nog online staan.
Rechtsboven zit een grote rode knop SHOP, maar aangezien die buiten het reguliere menu valt snap ik dat je die over het hoofd ziet.quote:Op vrijdag 17 april 2020 23:42 schreef Blik het volgende:
[..]
Geen dank
En wat er met die Frontaal website is gebeurt weet ik niet, kan de webshop ook niet meer vinden...
De site werkt weer. Vanochtend was de shop leeg.quote:Op zaterdag 18 april 2020 16:55 schreef FrankRicard het volgende:
[..]
Rechtsboven zit een grote rode knop SHOP, maar aangezien die buiten het reguliere menu valt snap ik dat je die over het hoofd ziet.
Ik had de link naar de shop hier gepost, maar vervolgens was daar niks te bestellenquote:Op zaterdag 18 april 2020 16:55 schreef FrankRicard het volgende:
[..]
Rechtsboven zit een grote rode knop SHOP, maar aangezien die buiten het reguliere menu valt snap ik dat je die over het hoofd ziet.
Same hier, het aanbod in die webdeal varieert wel veel, ik had even een paar dagen gewacht tot er veel verschillende inzaten. En toen kreeg ik alsnog niet helemaal wat ik had besteld, ter compensatie doen ze er dan een extra biertje bij.quote:Op zaterdag 18 april 2020 15:19 schreef Lenny_Leonard het volgende:
[..]
Oke dank je. Ik vind 4 van dezelfde wel jammer. Liever meer verschillende.
Heel Brut IPA zie ik sowieso nog weinig terug. Vond de hele stijl niet zo geslaagd, alhoewel ik gek genoeg in Peru wel een goede had.quote:Op zondag 19 april 2020 12:36 schreef johannes_vermeer het volgende:
Die Fancy Pants is overigens zo ongeveer de minst lekkere die ze hebben, kan ook aan de stijl liggen. Heb nog geen Brut IPA gehad die ik echt heel lekker vond.
Wat minder online geweest afgelopen week, dus heel wat gemist hier. net ook de Jopen even besteld.quote:Op dinsdag 21 april 2020 12:24 schreef Lenny_Leonard het volgende:
Pakketjes zijn vandaag bezorgd.
Van Natte Gijt en Jopen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |