quote:Als je sommige reacties op fok, andere forums en social media leest willen heel veel mensen de politiestaat optuigen omdat jongeren zich als jongeren gedragen. Verontrustend eigenlijk dat grote delen van de bevolking uit angst voor hun eigen sterfelijkheid de invoering van de politiestaat eisen.
Wellicht kan men jou dan de toegang ontzeggen tot gezondheidszorg, uitkering of andere financiële of materiële ondersteuning, openbare weg etc.. Veel succes dan met je vrijheid.quote:Op vrijdag 17 april 2020 12:25 schreef Morrigan het volgende:
Ik vraag me af of mensen verplichten te laten vaccineren wel mogelijk. Tot nu toe is het altijd op vrijwillige basis geweest en volgens mij kun je dat niet zomaar veranderen.
En dat moeten we juist niet hebben. Want Morrigan betaalt dus ook gewoon zijn maandelijkse premie.quote:Op vrijdag 17 april 2020 12:34 schreef Twentsche_Ros het volgende:
[..]
Wellicht kan men jou dan de toegang ontzeggen tot gezondheidszorg, uitkering of andere financiële of materiële ondersteuning, openbare weg etc.. Veel succes dan met je vrijheid.
Woon je in een stad of een dorp?quote:Op vrijdag 17 april 2020 12:33 schreef Hiddendoe het volgende:
Vanmorgen weer eens boodschappen gehaald en de supermarkten staan nog steeds de winkelwagentjes af te poetsen. Maar nergens lege schappen gezien. Ik betaal nog steeds met contant geld en ik leef nog steeds.![]()
Mondkapjes: vanmorgen eentje gezien als ik die man met een sjaal om zijn gezicht niet meereken.
Ik woon in een buitenwijk van een stad.quote:Op vrijdag 17 april 2020 12:52 schreef Daffodil31LE het volgende:
[..]
Woon je in een stad of een dorp?
Kiezen voor vrijheid is voor vele geen optie want 0.1% van Nederland gaat dood.quote:Op vrijdag 17 april 2020 12:25 schreef Morrigan het volgende:
Ik vraag me af of mensen verplichten te laten vaccineren wel mogelijk. Tot nu toe is het altijd op vrijwillige basis geweest en volgens mij kun je dat niet zomaar veranderen.
Toch nog 17.000 mensen.quote:Op vrijdag 17 april 2020 13:00 schreef JANdeDERDE het volgende:
[..]
Kiezen voor vrijheid is voor vele geen optie want 0.1% van Nederland gaat dood.
Daarom zal en moet de andere 99.9% van alles slikken.
Dan snap ik je.quote:Op vrijdag 17 april 2020 12:56 schreef Hiddendoe het volgende:
[..]
Ik woon in een buitenwijk van een stad.
Ooit zullen alle Fokkertjes die nu hier schrijven ook dood gaan.quote:Op vrijdag 17 april 2020 13:00 schreef JANdeDERDE het volgende:
[..]
Kiezen voor vrijheid is voor vele geen optie want 0.1% van Nederland gaat dood.
Daarom zal en moet de andere 99.9% van alles slikken.
Per jaar gaan er sowieso al 150.000 dood in Nederland. Helaas moeten we om zeker te weten dat het niet meer dan 150.000 is wachten tot december.quote:Op vrijdag 17 april 2020 13:03 schreef ToT het volgende:
[..]
Toch nog 17.000 mensen.
Die mogen allemaal maar lekker deaudt gaan?
Dat laatste beweert niemand, maar hoeveel mensen gaan er jaarlijks dood aan griep? Als je op een bepaalde leeftijd komt mag je toch ook een keer gaan?quote:Op vrijdag 17 april 2020 13:03 schreef ToT het volgende:
[..]
Toch nog 17.000 mensen.
Die mogen allemaal maar lekker deaudt gaan?
Dat hedde gij goe gezien jongen.quote:Op vrijdag 17 april 2020 13:03 schreef ToT het volgende:
[..]
Toch nog 17.000 mensen.
Die mogen allemaal maar lekker deaudt gaan?
Ja, die griepdoden kennen we inmiddels wel he.. Paar jaar geleden zijn er in 5 maanden tijd 7500 mensen doodgegaan aan de griep. Inmiddels in 1 maand 3000 officieel en 6000+ onofficieel met de maatregelen die er zijn. Dus dat excuus kun je schrappen.quote:Op vrijdag 17 april 2020 13:15 schreef Draaideurcrimineel het volgende:
[..]
Dat laatste beweert niemand, maar hoeveel mensen gaan er jaarlijks dood aan griep? Als je op een bepaalde leeftijd komt mag je toch ook een keer gaan?
Een politiestaat optuigen en de economie laten instorten zijn verregaande maatregelen om een handjevol bejaarde mensen nog 5-10 jaar extra te geven.
Ga even lekker weg met je politiestaat?quote:Op vrijdag 17 april 2020 13:33 schreef Queryn het volgende:
[..]
Ja, die griepdoden kennen we inmiddels wel he.. Paar jaar geleden zijn er in 5 maanden tijd 7500 mensen doodgegaan aan de griep. Inmiddels in 1 maand 3000 officieel en 6000+ onofficieel met de maatregelen die er zijn. Dus dat excuus kun je schrappen.
En ga even lekker weg met je politiestaat, je woont hier in een vrij land. beter dan dit kun je het bijna niet hebben tenzij je naar scandanavie gaat. In een samenleving heb je nu eenmaal regels en daar heb je je aan te houden. Het staat je altijd vrij om naar china te verhuizen, dan zie je wat een echte politiestaat is.
Het idee dat er alleen pareltjes in de EU zitten is enigzins achterhaald. Helemaal met de aanstaande toetreding van Albanië.quote:Op vrijdag 17 april 2020 13:56 schreef OProg het volgende:
We moeten zien wat de blijvende gevolgen zijn hier.In het kader van nood kan ik me er enige voorstelling bij maken. Toch baart het me wel zorgen wat dit in de wereld oplevert. Niet alleen China, die nu nog beter mensen kan controleren, maar ook dichter in de buurt.
Dan heb ik het bijvoorbeeld Viktor Orban die het parlement buitspel heeft gezet wegens 'crisistoestand' en waar direct wetten over bijvoorbeeld geslachtsverandering doorgevoerd worden. Of Polen, dat van de situatie gebruik maakt nog strengere abortuswetten in te voeren omdat er nu toch een demonstratieverbod is.
Dat zijn dan gewoon landen in de EU.
En die tering agentjes houden geen gepaste afstand en dragen geen beschermende zooi.twitter:BanTheBBC twitterde op maandag 13-04-2020 om 09:21:16GRAPHIC: Police smashed a residents door in looking for 'social gatherings'. The police are out of control. These Police should be prosecuted for criminal damage and abuse of power. Got given a right serve. #CoronaPolice #CoronaCops https://t.co/ReF17tUrZy reageer retweet
Kijk … dit is ook het VK op dit moment:quote:Op vrijdag 17 april 2020 14:30 schreef Draaideurcrimineel het volgende:
[..]
Ga even lekker weg met je politiestaat?
Je kan altijd wijzen naar landen waar het erger is. Maar als je nu met vier gasten rondloopt, dan kun je een forse boete krijgen. Dat is niet mijn definitie van vrijheid.
quote:Op vrijdag 17 april 2020 14:35 schreef kontkapje het volgende:
[..]
Kijk … dit is ook het VK op dit moment:
[ afbeelding ]
Mag hij nog van geluk spreken,quote:Op vrijdag 17 april 2020 14:32 schreef kontkapje het volgende:
In Engeland trapt de politie je deur in drieën als ze vermoeden dat je visite hebt:
Video in Tweet.En die tering agentjes houden geen gepaste afstand en dragen geen beschermende zooi.twitter:BanTheBBC twitterde op maandag 13-04-2020 om 09:21:16GRAPHIC: Police smashed a residents door in looking for 'social gatherings'. The police are out of control. These Police should be prosecuted for criminal damage and abuse of power. Got given a right serve. #CoronaPolice #CoronaCops https://t.co/ReF17tUrZy reageer retweet
quote:In Nigeria hebben politieagenten tijdens het handhaven van de coronamaatregelen achttien mensen doodgeschoten. Dat zijn meer doden dan tot nu toe in het Afrikaanse land zijn gevallen door het virus zelf, aldus een nationale mensenrechtencommissie. Nigeria telt voor zover bekend twaalf coronadoden en ongeveer vierhonderd besmettingen.
Wel degelijk. Maar een gerechtvaardigde inbreuk. Geen schending dus.quote:Op vrijdag 17 april 2020 12:24 schreef Jaeger85 het volgende:
Hier is al een topic over geweest en nee het is geen inbreuk.
Ik, en velen met mij, wagen dit te betwijfelen.quote:Op vrijdag 17 april 2020 14:47 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Wel degelijk. Maar een gerechtvaardigde inbreuk. Geen schending dus.
start een zaak, dan hoef je er niet over te speculerenquote:Op vrijdag 17 april 2020 14:50 schreef Draaideurcrimineel het volgende:
[..]
Ik, en velen met mij, wagen dit te betwijfelen.
Goed om je hier te treffen.quote:Op vrijdag 17 april 2020 14:53 schreef Danny het volgende:
[..]
start een zaak, dan hoef je er niet over te speculeren
Suggereer je nu dat de overheid Corona heeft gecreëerd?quote:Op vrijdag 17 april 2020 14:52 schreef Draaideurcrimineel het volgende:
Hoe kan een corrupte overheid te werk gaan?
1. Creëer een probleem.
De ENIGE oplossing voor een pandemie is een lockdown. Wees blij dat we hier nog maar in beperkte mate een lockdown hebben.quote:2. Dring jouw agenda op als oplossing voor het probleem.
Wij hebben helemaal niets aan richtlijnen gekregen. Van niemand.quote:Op vrijdag 17 april 2020 14:54 schreef Draaideurcrimineel het volgende:
[..]
Goed om je hier te treffen.
Heeft het forum van overheidswege richtlijnen gekregen over hoe er met discussies over corona moet worden omgegaan of wordt dat aan het forum zelf overgelaten?
Tuurlijk. En het antwoord is duidelijk. Niemand, dus ook geen enkele overheidsdienst, heeft contact met ons opgenomen of ons ook maar *iets* voorgeschreven.quote:Ik wilde dit in het feedback subforum vragen, maar het kan net zo goed hier.
Niet per se. Wel dat het op zijn minst wordt uitgebuit / aangegrepen voor...quote:Op vrijdag 17 april 2020 14:55 schreef Danny het volgende:
[..]
Suggereer je nu dat de overheid Corona heeft gecreëerd?
Ik zie het omgekeerd; mensen die tegen de maatregelen zijn die er nu liggen buiten mensenlevens uit. Die zien liever tienduizenden mensen sterven. Dát zijn de echter uitbuiters.quote:Op vrijdag 17 april 2020 14:57 schreef Draaideurcrimineel het volgende:
[..]
Niet per se. Wel dat het op zijn minst wordt uitgebuit / aangegrepen voor...
Oké, chill.quote:Op vrijdag 17 april 2020 14:57 schreef Danny het volgende:
[..]
Wij hebben helemaal niets aan richtlijnen gekregen. Van niemand.
[..]
Tuurlijk. En het antwoord is duidelijk. Niemand, dus ook geen enkele overheidsdienst, heeft contact met ons opgenomen of ons ook maar *iets* voorgeschreven.
Experts zeggen dat een vaccin en/of groepsimmuniteit nog 1 jaar of 1,5 jaar kan duren.quote:Op vrijdag 17 april 2020 14:57 schreef Danny het volgende:
[..]
Ik zie het omgekeerd; mensen die tegen de maatregelen zijn die er nu liggen buiten mensenlevens uit. Die zien liever tienduizenden mensen sterven. Dát zijn de echter uitbuiters.
Een open discussie is prima, maar waar wel een duidelijke grens moet zijn is bij het in gevaar brengen van mensenlevens. Verder zijn imo zeer domme uitspraken als 'ze buiten het uit' prima, maar kijk dan niet raar op als je voor dom wordt uitgemaakt. Elke mongool kan bedenken dat de overheid helemaal niets heeft aan een instortende economie, en elke mongool kan bedenken dat het volkomen logisch is dat er alles aan wordt gedaan om zoveel mogelijk slachtoffers te voorkomen. Daar kan geen aluhoedje, anti-overheid, anarchistische complotbullshit tegenop.quote:Op vrijdag 17 april 2020 14:59 schreef Draaideurcrimineel het volgende:
[..]
Oké, chill.
Ik wil de boel absoluut niet ophitsen. Het zou wel fijn zijn als je een open discussie hier mag voeren over het virus en over de maatregelen. Met respect voor elkaar standpunten uiteraard.
dat is iets voor latere zorg. Ik zie eerst voor me hoe we zoveel mogelijk mensenlevens redden en het virus onder controle krijgen. De wederopbouw en economie gaan een stuk sneller als het meerendeel van je bevolking nog in leven is.quote:Op vrijdag 17 april 2020 15:01 schreef Draaideurcrimineel het volgende:
Experts zeggen dat een vaccin en/of groepsimmuniteit nog 1 jaar of 1,5 jaar kan duren.
Hoe zie jij onze samenleving en economie voor je na 1,5 jaar (gedeeltelijke) lockdown?
Dat is met alle respect jouw bescheiden mening. Dat je woorden als dom en mongool gebruikt moet je zelf weten. Dat is niet de manier waarop ik discussieer of hoe ik met andermans mening omga. Die respecteer ik, hoe dom die in mijn visie ook is.quote:Op vrijdag 17 april 2020 15:02 schreef Danny het volgende:
[..]
Een open discussie is prima, maar waar wel een duidelijke grens moet zijn is bij het in gevaar brengen van mensenlevens. Verder zijn imo zeer domme uitspraken als 'ze buiten het uit' prima, maar kijk dan niet raar op als je voor dom wordt uitgemaakt. Elke mongool kan bedenken dat de overheid helemaal niets heeft aan een instortende economie, en elke mongool kan bedenken dat het volkomen logisch is dat er alles aan wordt gedaan om zoveel mogelijk slachtoffers te voorkomen. Daar kan geen aluhoedje, anti-overheid, anarchistische complotbullshit tegenop.
Ik twijfel eraan of dat iets van latere zorg is. Er zijn al veel bedrijven in de problemen en werkloosheid dreigt voor veel mensen. Lijkt me niet verkeerd om over eventuele nadelige gevolgen na te denken.quote:Op vrijdag 17 april 2020 15:04 schreef Danny het volgende:
[..]
dat is iets voor latere zorg. Ik zie eerst voor me hoe we zoveel mogelijk mensenlevens redden en het virus onder controle krijgen. De wederopbouw en economie gaan een stuk sneller als het meerendeel van je bevolking nog in leven is.
Verder zijn er ook experts die over kortere periodes spreken. Het lijkt me nu verre van nuttig om over watals scenarios te speculeren. Al zeker als dat gebeurt met het ondermijnen van de huidige maatregelen die bedoeld zijn om zoveel mogelijk mensenlevens te redden.
Hier laat ik 't ff bij
Omdat jouw definitie van vrijheid anderen kan beschadigen. Dat is geen politiestaat vriend. Een politiestaat is wanneer jij bijvoorbeeld gearresteerd wordt omdat jij een andere mening hebt dan anderen. Wanneer jij zonder enige vorm van juridisch proces in de gevangenis gegooid wordt zonder dat je iets gedaan hebt, dat is een politiestaat. Hier in nederland roepen dat je in een politiestaat leeft is echt heel erg zielig. En ja, als je in Nederland woont kun je naar elk ander land wijzen waar het erger is, dit is een land waar burgers de meeste rechten hebben.quote:Op vrijdag 17 april 2020 14:30 schreef Draaideurcrimineel het volgende:
[..]
Ga even lekker weg met je politiestaat?
Je kan altijd wijzen naar landen waar het erger is. Maar als je nu met vier gasten rondloopt, dan kun je een forse boete krijgen. Dat is niet mijn definitie van vrijheid.
Jouw definitie van veiligheid kan anderen beschadigen.quote:Op vrijdag 17 april 2020 15:48 schreef Queryn het volgende:
[..]
Omdat jouw definitie van vrijheid anderen kan beschadigen. Dat is geen politiestaat vriend. Een politiestaat is wanneer jij bijvoorbeeld gearresteerd wordt omdat jij een andere mening hebt dan anderen. Wanneer jij zonder enige vorm van juridisch proces in de gevangenis gegooid wordt zonder dat je iets gedaan hebt, dat is een politiestaat. Hier in nederland roepen dat je in een politiestaat leeft is echt heel erg zielig. En ja, als je in Nederland woont kun je naar elk ander land wijzen waar het erger is, dit is een land waar burgers de meeste rechten hebben.
Ik wil graag terugkomen op deze bijzonder arrogante reactie.quote:Op vrijdag 17 april 2020 15:02 schreef Danny het volgende:
[..]
Een open discussie is prima, maar waar wel een duidelijke grens moet zijn is bij het in gevaar brengen van mensenlevens. Verder zijn imo zeer domme uitspraken als 'ze buiten het uit' prima, maar kijk dan niet raar op als je voor dom wordt uitgemaakt. Elke mongool kan bedenken dat de overheid helemaal niets heeft aan een instortende economie, en elke mongool kan bedenken dat het volkomen logisch is dat er alles aan wordt gedaan om zoveel mogelijk slachtoffers te voorkomen. Daar kan geen aluhoedje, anti-overheid, anarchistische complotbullshit tegenop.
Waarom zou je met 4 gasten rond willen lopen? De gayparade gaat dit jaar niet door hoor.quote:Op vrijdag 17 april 2020 14:30 schreef Draaideurcrimineel het volgende:
[..]
Ga even lekker weg met je politiestaat?
Je kan altijd wijzen naar landen waar het erger is. Maar als je nu met vier gasten rondloopt, dan kun je een forse boete krijgen. Dat is niet mijn definitie van vrijheid.
Blij dat iemand dit vergezochte onderwerp in de juiste proporties zet.quote:Op vrijdag 17 april 2020 15:48 schreef Queryn het volgende:
[..]
Omdat jouw definitie van vrijheid anderen kan beschadigen. Dat is geen politiestaat vriend. Een politiestaat is wanneer jij bijvoorbeeld gearresteerd wordt omdat jij een andere mening hebt dan anderen. Wanneer jij zonder enige vorm van juridisch proces in de gevangenis gegooid wordt zonder dat je iets gedaan hebt, dat is een politiestaat. Hier in nederland roepen dat je in een politiestaat leeft is echt heel erg zielig. En ja, als je in Nederland woont kun je naar elk ander land wijzen waar het erger is, dit is een land waar burgers de meeste rechten hebben.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |